Opis tej atrakcji został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć oryginalną wersję (język angielski).
Wycieczka prywatna

Istria Day Tour From Zagreb

Istria Day Tour From Zagreb

Organizator atrakcji: Viatica Travel

Od 1 069,21 zł za osobę

Wędruj pomiędzy trzema oszałamiającymi miejscami. Pula, rzymski amfiteatr, Poreč, chroniona przez UNESCO Bazylika Eufrazjana i Rovinj, Perła Adriatyku.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zarezerwuj teraz i zapłać później, aby zarezerwować miejsce bez żadnych opłat już dziś. Dowiedz się więcej
Czas trwania 10 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Przewodnik
hiszpański, angielski, chorwacki
Prywatna grupa

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Poznaj amfiteatr amfiteatru Pula Arena
 • Dowiedz się o wpływach włoskich i chorwackich na miasto Rovinj
 • Odkryj Stare Miasto w Porec
Pełny opis
Odbierz w swoim mieszkaniu w Zagrzebiu i jedź przez około trzy godziny do Puli. Jest to największe miasto i centrum półwyspu Istria. Miasto zostało założone przez starożytne plemię w X wieku pne i było dobrze znane greckim podróżnikom i żeglarzom, o czym jest mowa w wielu greckich mitach. W 1 wieku, Rzymianie sprawili, że miasto było mocne i dziś można odkrywać żywe pozostałości tej epoki. Pula Arena jest jednym z najlepiej zachowanych amfiteatrów na świecie i przeniesie Cię w czasie, jak wyobrażasz sobie walki gladiatorów. Inne przykłady rzymskiej architektury do odkrycia to: Świątynia Augusta i brama do miasta, w tym Łuk Sergiusza i brama Herkulesa. Kontynuuj swoją podróż przez 45 minut do Rovinj. To miasto zostało założone przez istryjskie plemiona. Został zbudowany na małej wyspie w pobliżu lądu, a w 18 był z nią połączony. Przez pięć wieków władały nim Wenecje, więc w mieście mówi się zarówno po włosku, jak i po chorwacku. W tym okresie okupacji mury zostały zbudowane wokół miasta, a pozostałości stoją do dziś. Rovinj jest prawdziwym klejnotem i uwielbiany, ponieważ na każdym kroku jesteś zmuszony do zrobienia kolejnego zdjęcia. Podróżuj jeszcze 45 minut do Porec. Stare Miasto ma prawie 2000 lat i jest najbardziej znane z Bazyliki Eufrazjusza, od 1997 roku. Znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO i jednym z najbardziej popularnych celów turystycznych na Istrii. Zwróć uwagę na rzymskie wpływy i architekturę miasta podczas przechodzenia przez główne ulice, zachowane w oryginalnej formie.
Wliczone w cenę
 • Transport w luksusowym samochodzie lub minivanie
 • Odbiór i dowóz do miejsca zakwaterowania w Zagrzebiu
 • Przewodnik, który mówi po angielsku, hiszpańsku lub chorwacku
 • Opłaty wstępu
 • Jedzenie lub picie
 • Napiwki
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Uczestnicy otrzymają niezbędne wyposażenie ochronn
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne
 • Należy wypełnić formularz dotyczący podróży

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Odpowiedni dla dzieci
 • Działa w każdych warunkach pogodowych
Opinie klientów

Ogólna ocena

5 /5

na podstawie 20 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  5/5
 • Transport
  4,9/5
 • Jakość/cena
  4,8/5
 • Bezpieczeństwo
  4,9/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

We had a great day out with Tanja. It was an early start (7am) which was worth it as it meant we had longer in each place and we missed the traffic. Tanja was an excellent guide, she was so friendly and had lots of interesting facts and information to tell us. We saw beautiful coastal towns, including the incredible Roman amphitheatre in Pula. We had a wonderful day and couldn’t recommend Tanja or this tour highly enough.

Czytaj dalej

4 maja 2022

Przetłumacz

Great Tour, Even Better Tour Guide What a great day. So glad I chose to visit Istria as a day tour from Zagreb. Not only are the coastal cities beautiful but they seem almost unreal in their perfect amalgam of cute buildings, beautiful seaside harbors, and Roman monuments among narrow cobblestone streets. My wonderful guide Tanja, smiled at my American references to the towns being too perfect to be real…almost like something from the creative minds of Disneyland. Speaking of Tanja, what a fantastic guide. She had historical facts aplenty, and her sense of humor infused our day-long outing from Zagreb with smiles and a sense that time was passing too quickly. Not to take away anything from our visits to Pula, Rovinj, Porec and her secret Viking Fjord, I could fully enjoy a day with her if she were just driving the highways of the beautiful Croatian countryside. Fantastic day trip to Istria, made even better by a wonderful Tanja. I hope to travel with her again someday.

Czytaj dalej

14 marca 2022

Przetłumacz

The trip was easy to arrange with Tanja, at short notice, who was very helpful. My guide, Ivica, was great to speak to, and gave good information and tips about Istria, the places visited, and also Croatia and Zagreb in general. The tour is made to your requirements ensuring that you visit all the places you want to see. I would highly recommend booking tours with this company.

Czytaj dalej

7 marca 2022

Przetłumacz

Numer identyfikacyjny produktu: 176004