Wycieczka całodniowa

Z Zadaru: Wycieczka do Parku Narodowego Jezior Plitwickich

Organizator atrakcji: TERRA TRAVEL D.O.O.

Z Zadaru: Wycieczka do Parku Narodowego Jezior Plitwickich

Organizator atrakcji: TERRA TRAVEL D.O.O.

Od 332,88 zł za osobę

Zobacz spektakularne krajobrazy Europy podczas wycieczki do Parku Narodowego Jezior Plitwickich z Zadaru. Zobacz jeziora obszaru Jezior Górnych, a następnie przejdź do Jezior Dolnych niedaleko podziemnej jaskini Šupljara. Wykorzystaj czas wolny na lunch.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu. Dowiedz się więcej
Czas trwania 8 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
angielski, niemiecki

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Weź udział w wycieczce z przewodnikiem po Parku Narodowym Jezior Plitwickich
 • Udaj się w rejs przez jezioro Kozjak
 • Spędź dzień w malowniczej okolicy
Pełny opis

Wyjedź z Zadaru o 08:30 i udaj się w kierunku Parku Narodowego Jezior Plitwickich. Przejedź przez zaplecze malowniczego regionu Lika przez około 2,5 godziny, a następnie wejdź do parku, aby rozpocząć 2-godzinną wycieczkę z przewodnikiem. Podziwiaj naturalną scenerię Górnych Jezior, gdzie znajduje się 12 z 16 jezior Plitwickich. Przepłyń jezioro Kozjak łodzią, aby zobaczyć największe i najgłębsze z jezior z innej perspektywy. Należące do grupy Jezior Górnych, jezioro Kozjak jest wynikiem połączenia dwóch mniejszych jezior i jest jedynym jeziorem żeglownym w Parku Narodowym Jezior Plitwickich. Szybuj po spokojnych wodach, gdzie trawertynowa wyspa Stephanie została nazwana przez księżniczkę belgijską Stéphanie (żonę księcia Rudolfa Austrii) po wizycie w 1888 roku. Podziwiaj idylliczną scenerię regionu Jezior Dolnych, charakteryzującą się małymi wodospadami, turkusowymi wodami i otaczającą zielenią. W pobliżu znajduje się podziemna jaskinia Šupljara, gdzie warunki doprowadziły do obfitości niezwykłej fauny jaskiniowej. Udaj się do Wielkiego Wodospadu w Dolnych Jeziorach i zobacz kaskadę wodną z wysokości 78 metrów. Rozkoszuj się atmosferą ze swoim przewodnikiem, zanim wsiądziesz do furgonetki i udasz się w podróż powrotną do miejsca spotkania w Zadarze.

Wliczone w cenę
 • Transport komfortowym, klimatyzowanym wanem
 • Przewodnik
 • Bilety wstępu do Narodowego Parku Jezior Plitwickich
 • Wycieczka z przewodnikiem po Parku Narodowym Jezior Plitwickich
 • Ubezpieczenie i VAT
 • Odbiór i transport powrotny do miejsca zbiórki
 • Posiłki i napoje
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Uczestnicy otrzymają niezbędne wyposażenie ochronn
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Wewnątrz pojazdów należy zachowywać dystans od innych osób
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Ważne informacje

Niedozwolone

 • Pływanie

Co trzeba wiedzieć

 • Pamiętaj, że jedzenie i napoje nie są wliczone w cenę wycieczki
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,3 /5

na podstawie 114 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,3/5
 • Transport
  4,6/5
 • Jakość/cena
  4/5
 • Bezpieczeństwo
  4,2/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Same jeziora piękne! Ale organizacja fatalna, już mieliśmy wyjeżdżać z Zadaru, a się okazało, że na pierwszym miejscu odbioru (na którym wsiadaliśmy) czekają jeszcze osoby (6)... Zarówno kierowca, jak i przewodnik nie mieli ich na listach... W ten sposób wyruszyliśmy spóźnieni o ponad pół godziny, (bo musilismy po nich wrócić), z czego wróciliśmy o czasie - nie został on przedłużony.

Czytaj dalej

1 września 2022

Dobrze zorganizowana wycieczka. Organizator zadzwonił do nas dzień wcześniej w celu potwierdzenia godziny i miejsca odbioru. Autobus przyjechał na czas. Nasz przewodnik (chyba Yvanka) był bardzo uważny, opiekuńczy. Jego wyjaśnienia po angielsku były zrozumiałe. Park i jeziora są wspaniałe. Spacer jest magiczny: oaza spokoju i przyjemność dla oczu. Żałuję tylko: czas posiłku trochę krótki.

Czytaj dalej

2 sierpnia 2022

Wszystko było idealne. Bardzo dobra wizyta. Radzę tam pojechać raczej od października tak jak my, bo ludzi jest dużo mniej (nawet jeśli wciąż jest dużo), ale nie zatrzymaliśmy się ze względu na świat, udało nam się po cichu zrobić zdjęcia. Przewodnicy są bardzo mili. Na stronie nie ma francuskiego przewodnika, ale mieliśmy szczęście, że mieliśmy takiego, który mówił po francusku, więc znacznie łatwiej było go zrozumieć. Miejsce jest piękne, ale jeśli jedziecie tam od października nie zapomnijcie się dobrze okryć: dżinsami, trampkami, swetrem i kurtką, bo temperatura jest dużo niższa niż np. w Zadarze (maksymalnie 12 stopni dla nas). Są stanowiska do tego przywracania, toalety itp. Krótko mówiąc, to miejsce jest naprawdę piękne i naprawdę warte objazdu. Nie wahaj się ani chwili.

Czytaj dalej

5 października 2019

Numer identyfikacyjny produktu: 67373