Zadar
wycieczki

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

wycieczki: Popularne w kategorii Zadar

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu wycieczki w: Zadar

Oprócz atrakcji typu wycieczki jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Zadar?

Zadar: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Zadar? Kliknij tutaj.

Zadar: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 177 opinii

Jeśli ktoś szuka ekstremalnych wrażeń to nie to miejsce . Natomiast jeśli chcesz spędzić cudnie cały dzień na łodzi ( polecam górny pokład ) w spokoju oglądać wyspy, zwiedzić park, ,jeść lunch w uroczej zatoce i popływać w lazurowej wodzie, to właśnie wycieczka idealna. Na powitanie Rakija, potem buła z serem i martadelą, do tego litry wina białego i czerwonego , woda i soki. na Lunch na wyspie smażona ryba i pierś z kurczaka plus sałatka i chleb z dokładkami....i oczywiście wino....piękne widoki. cudowna obsługa i klimatyczna łódka. Przed chwilą zakończyła się nasza wycieczka i polecam serdecznie tak bardzo jak bardzo bym chciała ją jutro powtórzyć. :)

Świetnie się bawiliśmy na pokładzie. Załoga jest miła, jedzenie jest w porządku w tej cenie, łódź jest świetna, a dwie wyspy w parku narodowym są naprawdę warte zobaczenia.

Amazing boat trip with a great guide that knew the best spots, got to jump off the boat and enjoy 2 islands. Great views and lovely company :)

Bardzo fajna wycieczka. Mogę tylko polecić wszystkim, którzy są na wakacjach w Chorwacji, aby odwiedzili Park Narodowy Jezior Plitwickich.

Szkoda, że nie wystarczy, aby pokryć się tam, a nawet przyniesienie własnego parasola nie udało się zasadzić na plaży z dużymi kamieniami?