Zadar
Wycieczki całodniowe do:

Wycieczki całodniowe do:
Liczba znalezionych atrakcji: 74
Sortuj wg::

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Zadar

Zadar

Zadar: Najciekawsze atrakcje

Zadar: Wycieczki i bilety

Chorwacja: Ciekawe miejsca

Zadar: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Zadar? Kliknij tutaj.

Zadar: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2
(1007 recenzji)

Ja i moi przyjaciele świetnie się bawiliśmy! ! Transport był punktualny i był bardzo wygodny. Można było wybrać się na wycieczkę z przewodnikiem lub podążać za przewodnikiem. Często trudno było zobaczyć, gdzie jest nasz przewodnik, więc moi przyjaciele i ja byliśmy głównie sami, aż do każdego głównego przystanku, gdzie znajdowaliśmy ją i resztę członków naszej grupy. Jeziora były absolutnie wspaniałe. Musieliśmy wsiąść do autobusu, aby dostać się w okolicę i rozpocząć wędrówkę, a także przepłynąć łodzią przez rzekę. Było mnóstwo czasu na zwiedzanie i robienie zdjęć.

Naprawdę przekroczył nasze oczekiwania. Urocza wycieczka łodzią z kanapką śniadaniową, kieliszkiem aperitifu, lampką wina i lunchem składającym się z kurczaka, ryby i sałatki. Był tam nawet akordeonista, który zabawiał gości. Na obu przystankach było wystarczająco dużo czasu na pływanie i spacery.

To było niesamowite przeżycie. przewodnicy byli najlepsi. więcej niż się spodziewałem za tę cenę. Jedzenie i napoje były dobre. Ryba z grilla była pyszna. Pojechałbym ponownie.

Wszystko ok, pani Magda bardzo miła. Lunch w niepowtarzalnym klimacie i miejscu. Warto skorzystać z tej wycieczki. No i te widoki😎

Zapewniamy wspaniałą jednodniową wycieczkę, jedzenie i napoje. Personel był przyjazny i bardzo pomocny. Sto procent rekomendacji!