Dodaj daty

Zadar
Wycieczki jednodniowe

Wycieczki jednodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 38
Sortuj wg::
Zadar

Zadar

Zadar: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Zadar? Kliknij tutaj.

Zadar: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 1007 opinii

Fajna wycieczka ze skiperem Lucą, który dużo wyjaśnił. Większość z silnikiem, ale nawet ładniejsza niż z dużą łodzią. I widziano delfiny! W parku przyrody klify są naprawdę imponujące i warte zobaczenia! Słone jezioro… to jezioro. Ładnie, ale nie bardziej. W drodze powrotnej wiatr był w porządku, więc żeglowanie było możliwe. Przynajmniej bardzo piękny dzień i wycieczka godna polecenia.

3 godziny żeglugi na motorze wzdłuż pięknych wysp do parku narodowego telascica, gdzie można popływać w słonowodnym jeziorze, podziwiać wysokie klify lub po prostu napić się drinka w barze. W drodze powrotnej postój na kąpiel w pięknej zatoce, a następnie wypłynięcie na 2 godziny żeglugi. Bardzo przyjazny, doświadczony kapitan, który dużo wiedział o okolicy. Miałem wspaniały dzień.

Spędziliśmy bardzo miły dzień! Nasz kapitan Mario był świetny: miły, zabawny i opowiedział nam historię i anegdoty. Na żaglówce było nas 7 osób, jest dużo miejsca, możemy nawet usiąść z przodu łodzi. Płynęliśmy z silnikiem i też z żaglem, było naprawdę fajnie.

Świetny sposób na zwiedzanie wysp w ograniczonej grupie. Dla tych, którzy nie są do tego przyzwyczajeni, cały dzień na łodzi jest dość męczący