Atrakcja wodna

Plaża Sakarun: całodniowa wycieczka z przewodnikiem z Zadaru

3,8 / 5

Opinie: 98

Organizator atrakcji: Croatica.eu

Plaża Sakarun: całodniowa wycieczka z przewodnikiem z Zadaru

Organizator atrakcji: Croatica.eu

Od 253,76 zł za osobę

Wejdź na pokład łodzi na starym mieście w Zadarze i udaj się na wyspy Archipelagu Zadarskiego. W trakcie rejsu delektuj się śniadaniem i napojami. Odbierz zestaw lunchowy, który zabierzesz ze sobą na plażę Sakarun.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Czas trwania 10 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać. Dowiedz się więcej
Przewodnik
angielski

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Podziwiaj wspaniałe widoki na wyspy Archipelagu Zadarskiego
 • Zobacz jedną z najpiękniejszych plaż Adriatyku
 • Pływaj w krystalicznie czystych wodach u wybrzeża wyspy Dugi Otok
Pełny opis
Wejdź na podkład łodzi na starym mieście i wybierz się na 10-godzinną wycieczkę, podczas której popłyniesz na najpiękniejsze wyspy Archipelagu Zadarskiego. Podziwiaj panoramę jednego z najpiękniejszych wybrzeży na świecie i zobacz wyspy Tri sestrice, Sestrunj oraz Molat. Zjedz śniadanie na pokładzie łodzi, popijając wodę dostępną w nieograniczonych ilościach. Po dopłynięciu do wyspy Dugi Otok, gdzie znajduje się plaża Sakarun, wysiądź w miejscowości Božava. Stamtąd udaj się autobusem do miejsca docelowego. Otrzymasz zestaw lunchowy, który zabierzesz ze sobą na plażę Sakarun. Pamiętaj, że plaża ta jest chroniona, ponieważ stanowi ważny naturalny obszar chorwackiej sieci ekologicznej.
Wliczone w cenę
 • Rejs łodzią z Zadaru na wyspę Dugi Otok
 • Przejazd autobusem z miejscowości Božava na plażę Sakarun
 • Aperitif
 • Śniadanie
 • Woda na pokładzie
 • Zestaw lunchowy
 • Wszystkie podatki

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Miejsce zbiórki

  Stare miasto w Zadarze (przy moście).

  Otwórz w Google Maps ⟶
  Ważne informacje

  Co trzeba wiedzieć

  • W celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 wszyscy pasażerowie muszą zdezynfekować dłonie i poddać się mierzeniu temperatury przed wejściem na pokład. Podczas wycieczki obowiązkowe jest noszenie maski ochronnej.
  • Liczba uczestników wycieczki zostanie zmniejszona do 40%, aby umożliwić utrzymanie dystansu społecznego.
  • Pamiętaj, że organizacja wycieczki na plażę jest zależna od warunków pogodowych. Istnieje możliwość jej odwołania w przypadku deszczu lub silnego wiatru.
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  3,8 /5

  na podstawie 98 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Przewodnik
   3,9/5
  • Transport
   3,8/5
  • Jakość/cena
   3,6/5
  • Bezpieczeństwo
   4,1/5

  Sortuj według:

  Typ podróżującego:

  Liczba gwiazdek:

  Wspaniałe krystaliczne morze z piaskiem !!!!!!! Ciepła woda i piaszczysta ławica w oddali, która pozwala cieszyć się nią pomimo liczby obecnych osób.Ciesz się tym podczas pobytu w Zadarze, ponieważ centrum miasta jest szybko zrobione! Jedyny minus: stan plaży, kiedy tam byliśmy! Po drodze jedziemy tam pełno plastikowych zatyczek i resztek przywiezionych przez morze odpadów! Nie wyglądał na utrzymany! Dużo wodorostów nad morzem, a także stosy wodorostów pozostawione do wyschnięcia! Szkoda dla ramy, która przyjmuje cios! Niemniej jednak pozostaje to do zrobienia!

  Czytaj dalej

  16 lipca 2021

  Statek odpływa z portu starego miasta Zadar, tuż przy moście. Dają torbę z kanapką, przekąskę na południe, owoce i wodę. Łódź jest bardzo wygodna i nie płynie, ma górną i dolną część z kabiną w środku. Podróż do Bozavy zajmuje około 2 godzin, a następnie autobusem na plażę około 10 minut. Plaża Sakarun jest bardzo zaniedbana, dużo wodorostów na brzegu i na piasku. Jeśli wejdziesz trochę, woda wygląda na bardzo przejrzystą. Najlepszym miejscem jest restauracja (Amarcord), masz bardzo ładny widok na wodę. Mimo że po tej stronie jest kamień, nie ma glonów. Spędziliśmy około 3h30 minut na plaży, dopóki autobus nie odebrał nas ponownie. Polecam, jeśli chcesz spędzić spokojny dzień.

  Czytaj dalej

  4 lipca 2021

  Wartość

  Nowoczesna łódź ze wszystkimi wygodami, przywitała nas wódka postna, która nas zaciekawiła. Śniadanie składało się z kanapki z szynką i serem, ale bez kawy trzeba było zapłacić. Na pobyt na plaży, jeden z najlepszych w Chorwacji na piasek pomimo problemu z glonami, dali nam kompletną torbę piknikową. Leczenie było bardzo uprzejme.

  13 sierpnia 2019

  Numer identyfikacyjny produktu: 123455