Wybierz daty
Zadar

parki narodowe

parki narodowe: Popularne w kategorii Zadar

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu parki narodowe w: Zadar

Oprócz atrakcji typu parki narodowe jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Zadar?

W: Zadar są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Zadar: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Zadar? Kliknij tutaj.

Zadar: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.0 / 5

na podstawie 801 opinii

Spędziliśmy idealny dzień na łodzi Gostilje. Wyjazd był bardzo dobrze zorganizowany. Mieliśmy krótki opis łodzi, rejsu, mieliśmy okazję zadawać pytania. Śniadanie było serwowane i było dużo do picia dla wszystkich, zimna woda, pomarańczowa dynia i ciastka na stołach. Dodatkowe kanapki pozostawiono do samoobsługi. Mieliśmy prawie 2 godziny na zwiedzanie w Telasčicy, a następnie wybraliśmy się na krótką wycieczkę do Kornati. Zjedliśmy lunch w pięknej zatoce fosy, niesamowite otoczenie, pyszne ryby, kurczaki i sałatki. Mieliśmy ponad godzinę na pływanie w zatoce. Załoga była zawsze bardzo miła i przyjazna. Łódź nie była zatłoczona, ale dość pełna i wydawało się, że wszyscy cieszyli się podróżą. Gorąco polecam tę wycieczkę, jeśli lubisz morze i przyrodę, chociaż jest to długi dzień, ale podobały nam się fale, słońce i morze!

Bardzo ciekawa wycieczka. Pełna opieka na statku jak i poza nim. Komunikacja w języku polskim i angielskim. Smaczne śniadanie i obiad. Podczas podróży dobrej jakości Rakija i lokalne wina bez ograniczeń. Sam cel podróży to niesamowite widoki i doświadczenia. Obiad na jednej z wysepek to niesamowity klimat.

Całkowicie podobała nam się ta trasa dzięki Ante. Był doskonałym przewodnikiem udzielającym bardzo przydatnych informacji o historii i bioróżnorodności tego parku narodowego. Był również dostępny na wszelkie pytania lub wskazówki, jak sprawić, by pobyt w Zadarze był niezapomniany.

Polecam. Super wyjazd. Czasu wolnego na wyspie gdzie były klify i słone jezioro mogłoby być odrobine więcej, ale pewnie gdyby był wolny cały dzien to dalej byłoby mało. Zostaliśmy miło ugoszczeni podczas rejsu. Śniadanie, rakija, wino, woda, sok. Piękne widoki i wspomnienia.

Fantastyczne, dobre wskazówki, fajna łódka, piękne zabytki, w skrócie, gorąco polecam