Dodaj daty

ZadarWycieczki nocne

Nasze najbardziej polecane Zadar Wycieczki nocne

Zadar: Rejs statkiem o zachodzie słońca z winem musującym

1. Zadar: Rejs statkiem o zachodzie słońca z winem musującym

Przeżyj tę wyjątkową 90-minutową wycieczkę po Zadarze z winem musującym w najlepszym momencie - o zachodzie słońca! Wskocz do wygodnej łodzi motorowej w miejskiej przystani i wyrusz z dala od miasta. Podziwiaj wspaniałe widoki Zadaru o zachodzie słońca. Zrelaksuj się i podziwiaj piękno zachodu słońca na horyzoncie, delektując się winem musującym. Po zachodzie słońca rejs po mieście. Podziwiaj panoramiczne widoki z innej perspektywy. Unikaj tłumów w atrakcjach Sea Organ i Regards To The Sun o zachodzie słońca i przeżyj to prywatnie od strony morza. Posłuchaj magicznych dźwięków Organów Morskich, delektując się winem musującym. Przejdź obok najbardziej imponujących budynków i zabytków Starego Miasta w Zadarze. Zobacz XII-wieczne mury obronne Zadaru, które od 2017 roku znajdują się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Zobacz najbardziej imponującą część murów, Lwią Bramę, główne historyczne wejście do miasta zbudowane w 1543 roku. Dowiedz się i zapytaj o przeszłość, teraźniejszość i przyszłość Zadaru od doświadczonego lokalnego przewodnika i skippera. Lub po prostu zrelaksuj się i ciesz.

Zadar: Bilet wstępu do Muzeum Iluzji

2. Zadar: Bilet wstępu do Muzeum Iluzji

Zarezerwuj bilet wstępu do Muzeum Iluzji w Zadarze i uzyskaj dostęp do kilkudziesięciu eksponatów, w tym tunelu Vortex, pierwszego takiego w tej części Europy. Zachwyć się niesamowitymi sztuczkami, które nauczą Cię o widzeniu, percepcji, ludzkim mózgu i nauce. Dowiedz się, dlaczego łatwiej jest dostrzec, dlaczego twoje oczy i zobaczyć rzeczy, których twój mózg nie może zrozumieć. Bądź na tyle odważny, aby wskoczyć w szaloną iluzję stworzoną przez tunel wirowy. Poczuj uczucie ciężkiej walki, próbując przejść przez obracający się cylinder – na tak stabilnej i płaskiej powierzchni. Zdeformuj obraz siebie w Pokoju Lustrzanym. Zanurz się w Infinity Room i przeciwstaw się prawom grawitacji, wielkości i proporcji. Obejrzyj każdą iluzję optyczną i dokładnie obejrzyj każdą instalację. Są zabawnymi i błyskotliwymi przypomnieniami, że nasze postrzeganie świata jest czasami tylko postrzeganiem. Odwiedź pokój zabaw, w którym znajdują się intrygujące i edukacyjne gry i łamigłówki. na koniec wizyty upewnij się, że zrobiłeś sobie zdjęcia w każdej możliwej pozycji w Obróconym Pokoju.

Wycieczka z przewodnikiem po Zadarze Eco Tuk Tuk

3. Wycieczka z przewodnikiem po Zadarze Eco Tuk Tuk

CZAS TRWANIA WYCIECZKI: 2 GODZINY KLUCZOWE CECHY - spokojną jazdę wygodnym pojazdem elektrycznym - Spinix, Powitanie słońca, Organy Morskie, Forum Romanum, Barkajoli, plaża Kolovare; czas wolny na fotostop 0:00 - 00:20 - wyjazd z miejsca spotkania przyjaznym dla środowiska Tuc Tuc on panoramiczny przejazd w kierunku plaży Kolovare 00:20 -00:30 - przystanek na zdjęcia na plaży Kolovare 00:30 - 00:50 Panoramiczny przejazd w kierunku Mariny Borik 00:50 - 01:00 panoramiczny przejazd do Zadar Spinix, przystanek na zdjęcia 01:00 - 01:10 panoramiczny przejazd wzdłuż wybrzeża do starego miasta, z widokiem na stare miasto, krótki przystanek przy Barkajoli 1:10 -1:20 panoramiczny przejazd do słońca i organów morskich, krótki postój na zdjęcia 01:20 - 01:45 - krótki postój na Forum Romanum, stare centrum holownicze, czas wolny na krótki spacer 01:45 - 2:00 - powrót do punktu odbioru

Zadar: Rejs statkiem o zachodzie słońca

4. Zadar: Rejs statkiem o zachodzie słońca

Podziwiaj piękne widoki Zadaru podczas rejsu łodzią o zachodzie słońca, podziwiając niektóre z jego najwspanialszych widoków z wody. Zaczynając od mostu miejskiego, popłyń wokół miasta i podziwiaj widoki tętniącego życiem centrum miasta, które ożywa wraz z zachodem słońca. Miń najważniejsze budynki i zabytki Starego Miasta. Zobacz mury obronne Zadaru, które od 2017 roku są wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Zrelaksuj się i obserwuj zachód słońca na horyzoncie z łodzi, aby zakończyć dzień w Zadarze.

Zadar: sezonowe łączenie potraw i wina

5. Zadar: sezonowe łączenie potraw i wina

Poznaj chorwackie tradycje kulinarne z 3-daniowym posiłkiem i winem uzupełniającym. Menu zmienia się co tydzień w oparciu o potrawy sezonowe, a każdemu daniu towarzyszy obfita porcja doskonale dobranego wina. Podczas posiłku gospodarz przedstawi każdą butelkę, odpowie na pytania i wyjaśni każdą parę, oferując wskazówki dotyczące decydowania, które wina pasują do określonych potraw. Dowiesz się o głównych chorwackich regionach winiarskich, rodzajach uprawianych tam winogron i stylach produkowanych win. Do wyboru dania mięsne, rybne, wegańskie i wegetariańskie. Koniecznie licz na świetną zabawę z gospodarzem i innymi uczestnikami podczas kolacji/obiadu. 1 danie 30 minut Starter połączony z pierwszym winem Drugie danie 30 minut Danie główne połączone z drugim winem Trzecie danie 30 minut Deser połączony z trzecim winem Wiedz, zanim dokonasz rezerwacji – aby spożywać alkohol, musisz mieć ukończone 18 lat.

Zadar Wycieczka łodzią o zachodzie słońca z szampanem

6. Zadar Wycieczka łodzią o zachodzie słońca z szampanem

Wycieczka po zachodzie słońca z innej perspektywy Pozwól nam zabrać Cię na półtorej godziny rejsu po kanale Zadar w kierunku zachodu słońca. Teraz czas spojrzeć na warstwy architektury 3000-letniego miasta z innej perspektywy i podziwiać najpiękniejszy zachód słońca na świecie. Pozwól nam rozpieszczać Cię najwyższej jakości szampanem, podczas gdy Ty rozkoszujesz się pięknymi kolorami zachodzącego do morza słońca przy dźwiękach Morskich Organów

Zadar: Prywatna wycieczka żeglarska o zachodzie słońca po archipelagu zadarskim

7. Zadar: Prywatna wycieczka żeglarska o zachodzie słońca po archipelagu zadarskim

Twoja wycieczka rozpoczyna się o 18:00 od miejsca spotkania (Obala Kneza Branimira 27, Zadar - na molo obok stacji benzynowej), od krótkiego spotkania powitalnego. Rejs po kanale Zadar na żaglówce z butelką szampana i oglądanie spektakularnego zachodu słońca w Zadarze, jednego z najsłynniejszych zachodów słońca na wybrzeżu Adriatyku. Niesamowity widok na skąpane w słońcu wyspy i panoramę starego miasta. Powrót do przystani o 20:00.

Zadar: Wieczorna piesza wycieczka po Starym Mieście

8. Zadar: Wieczorna piesza wycieczka po Starym Mieście

W tej 70-minutowej pieszej wycieczce na początek poprowadzimy Cię przez stare miasto, które leży na półwyspie, otoczone pięknymi parkami i murami miejskimi. W sercu półwyspu znajdują się liczne zabytki, restauracje i kawiarnie, a także liczne udogodnienia dla zwiedzających, takie jak muzea, różne sklepy. . . Niezwykłe Organy Morskie w Zadarze, zaprojektowane przez miejscowego architekta Nikolę Bašicia, są wyjątkowe. Wewnątrz perforowanych kamiennych schodów, które schodzą do morza, znajduje się system rur i gwizdków, które emanują tęsknymi westchnieniami, gdy ruch morza przepycha przez nie powietrze. Efekt jest hipnotyzujący, miodopłynne tony nasilają się, gdy przepływa łódź lub prom. Możesz pływać ze schodów przy promenadzie, słuchając dźwięków. Zapisz się na wycieczkę i spotkaj się ze swoim przewodnikiem na „Placu Pięciu Studni”. Rozpocznij wycieczkę od specjalnego wprowadzenia do miasta Zadar. Wycieczka obejmuje wszystkie główne atrakcje Starego Miasta, w tym Forum, Plac Pięciu Studni, Kalelarga, Plac Ludowy, kościół św. Donata i katedrę św. Anastazji, Organy Morskie i wiele innych.

Novalja: świecąca nocna wycieczka z przewodnikiem na desce do wiosłowania na stojąco

9. Novalja: świecąca nocna wycieczka z przewodnikiem na desce do wiosłowania na stojąco

Plaża Caska, położona w północno-zachodniej części zatoki Pag, jest jedną z najbardziej znanych plaż na wyspie ze względu na położenie w płytkiej, piaszczystej zatoce. Jako taki jest idealnym sportem na wycieczkę Sup z przewodnikiem. Po przejęciu sprzętu i wprowadzeniu przez przewodnika, wycieczka rozpoczyna się w kierunku plaży Zrće, najpopularniejszej plaży imprezowej, którą będziecie mogli przeżyć inaczej, ciesząc się panoramicznym widokiem od strony morza. Wiosłując w kierunku plaży Zrće poznasz wyjątkowy krajobraz zatoki Pag. Po przybyciu na plażę planowana jest pierwsza przerwa na pływanie. Na początku zachodu słońca i nocnej atmosfery wycieczka prowadzi dalej w kierunku imponującej Tunery, która wcześniej służyła jako obserwatorium tuńczyka po przeciwnej stronie zatoki. Po zachodzie słońca na pokładach włączane są kolorowe lampki, które oświetlają morze pod deskami, co zapewnia niezapomniane morskie wrażenia nocą. Zbliżając się do Tunery, będziesz cieszyć się widokiem piaszczystego dna morskiego, a może nawet poczujesz powiew historii wiosłując nad zatopioną rzymską osadą. Tunera planuje drugą przerwę na pływanie. Po przerwie wracamy w stronę plaży Caska, gdzie można skorzystać z nocnych kąpieli.

Zadar: Prywatny transfer z/na lotnisko w Zadarze

10. Zadar: Prywatny transfer z/na lotnisko w Zadarze

Jeśli odbieramy Cię z lotniska w Zadarze i podałeś numer lotu, prześledzimy Twój lot, aby sprawdzić, czy są jakieś opóźnienia, aby zapewnić punktualny odbiór. Nie musisz się martwić, jeśli Twój lot jest opóźniony, kierowca będzie na Ciebie czekał, gdy wylądujesz bezpłatnie. Jeśli podróżujesz na lotnisko w Zadarze, możemy odebrać Cię z dowolnego miejsca w okolicy Zadaru. Jazda trwa około 20-30 minut. Jeśli musisz szybko się zatrzymać, aby kupić potrzebne produkty lub przekąski i napoje, po prostu zapytaj kierowcę, a on zabierze Cię we właściwe miejsce, po drodze jest wiele sklepów i sklepów.

Liczba znalezionych atrakcji: 30
Sortuj wg::
Strona 1 z 2

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Wycieczki nocne w: Zadar

Oprócz atrakcji typu Wycieczki nocne jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Zadar?

Zadar: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Zadar? Kliknij tutaj.