Wybierz daty
Zadar

Natura i przygoda

Natura i przygoda: Popularne w kategorii Zadar

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Natura i przygoda w: Zadar

Oprócz atrakcji typu Natura i przygoda jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Zadar?

W których atrakcjach typu Natura i przygoda w: Zadar obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Zadar: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Zadar? Kliknij tutaj.

Zadar: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 373 opinii

Tak dużo zabawy! Ze wszystkich całodniowych zajęć, które robiliśmy w Zadarze, ta była naszą ulubioną. Przewodnicy wycieczek Zoki i Ivan byli dobrze przygotowani, znali okolicę i dobrze się bawili. Szczerze zrobią wszystko, abyś mógł cieszyć się podróżą. Zaczęliśmy od wiosłowania do jaskini, a potem zanurkowaliśmy. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się przy klifach na skoki z klifów. Następnie udaliśmy się do latarni morskiej na wyspie, gdzie zjedliśmy lunch. Stamtąd popłynęliśmy do zatopionego statku i opłynęliśmy go. Każda osoba/kajak otrzymała suchą torbę i okulary pływackie. Zabraliśmy ze sobą tylko wodę i przekąski. Pokonaliśmy prawie 7 km (wiosłując) – tempo odpowiednie dla początkujących i osób o umiarkowanej kondycji. --> Krótko mówiąc, bardzo polecam!

Bardzo ciekawa wycieczka. Pełna opieka na statku jak i poza nim. Komunikacja w języku polskim i angielskim. Smaczne śniadanie i obiad. Podczas podróży dobrej jakości Rakija i lokalne wina bez ograniczeń. Sam cel podróży to niesamowite widoki i doświadczenia. Obiad na jednej z wysepek to niesamowity klimat.

Polecam. Super wyjazd. Czasu wolnego na wyspie gdzie były klify i słone jezioro mogłoby być odrobine więcej, ale pewnie gdyby był wolny cały dzien to dalej byłoby mało. Zostaliśmy miło ugoszczeni podczas rejsu. Śniadanie, rakija, wino, woda, sok. Piękne widoki i wspomnienia.

Świetny dzień na zwiedzanie wysp i znajdowanie odległych jaskiń i plaż. Kajak z snorkelingiem, pływaniem i kilkoma skokami z klifów.

Fantastyczne, dobre wskazówki, fajna łódka, piękne zabytki, w skrócie, gorąco polecam