Wybierz daty

Zadar Natura i przygoda

  • Atrakcje wodne
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 15
Sortuj według:

Często zadawane pytania dotyczące: Zadar

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Zadar?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Zadar

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Zadar to:

Park Narodowy Krka

Jakie są najlepsze atrakcje w: Zadar dla osób z dziećmi?

Zadar: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Zadar? Kliknij tutaj.

Zadar: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 373 opinii

Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane. Po przybyciu do obozu powiedziano nam, gdzie mamy zaparkować samochód iw jakiej grupie jesteśmy. W obozie zostawiliśmy kosztowności i ubrania na zmianę, które dowieziono do celu samochodem. Po krótkiej odprawie od razu zaczęliśmy. Grupa składała się z około 15 łodzi. Siedzisz w 2-osobowych kajakach, które są bardzo wytrzymałe. Wycieczka nigdy nie była niebezpieczna i jest odpowiednia również dla dzieci. Po około 2 godzinach wiosłowania i kilku mniejszych bystrzach dotarliśmy do pięknego wodospadu, który ominęliśmy. Potem była 25-minutowa przerwa, podczas której poszliśmy popływać i wzmocniliśmy się suchym prowiantem, który przywieźliśmy ze sobą. Po kolejnych mniejszych bystrzach dotarliśmy do punktu kulminacyjnego z naszego punktu widzenia, ok. 3-metrowego wodospadu, gdzie każdy mógł sam zdecydować, czy iść pieszo, czy odważyć się na spływ kajakiem. W sumie byliśmy zachwyceni.

Jeśli to Twoje pierwsze doświadczenie w spływie kajakowym, będzie idealnie! Gospodarze byli wspaniali i przyjaźni. Tylko jedna mała uwaga - czułem się trochę pospiesznie. Przydałaby się trochę dłuższa przerwa, wtedy moglibyśmy popływać w rzece. Poza tym 5⭐️

Great views. Awesome guide. Plenty of time to take photos. Only problem might be not enough space on memory card for all the photos.

Spannende Tour durch eine wunderschöne Landschaft. Auch für Anfänger gut geeignet.

amazing views, fantastic guide Ivana, Sibenik guided tour included in the price