Zadar
motorówką/skuterem wodnym

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

motorówką/skuterem wodnym: Popularne w kategorii Zadar

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu motorówką/skuterem wodnym w: Zadar

Oprócz atrakcji typu motorówką/skuterem wodnym jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Zadar?

W: Zadar są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu motorówką/skuterem wodnym w: Zadar obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Zadar: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Zadar? Kliknij tutaj.

Zadar: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 34 opinii

Mieliśmy tylko jeden pełny dzień w Zadarze i nie mogliśmy wymyślić lepszego sposobu na spędzenie go niż zobaczenie wysp i wspaniałej wody. Zarezerwowaliśmy prywatną wycieczkę dla czteroosobowej grupy. To była idealna ilość, ponieważ wszyscy mogliśmy usiąść z przodu łodzi i zobaczyć wspaniałe widoki. Nasz przewodnik zabrał nas na 6 różnych wysp, zatrzymał się na wyspie na popołudniowe piwo i miejscową kawiarnię, w której mieliśmy sushi, ryby, smażone kalmary i wino w stylu dalmatyńskim. Jedzenie było fenomenalne i coś, czego nigdy nie doświadczylibyśmy bez niego. Nasza trasa trwała 9 godzin i była po prostu niesamowita. Zebraliśmy wiedzę na temat historii tego obszaru, pływaliśmy w dziewiczych wodach i wybraliśmy się na wycieczkę po wyspie, aby wymienić kilka przygód. Opisz najlepszą wycieczkę, na której byliśmy. Chorwacja była piękna, mamy nadzieję wrócić!

Szyper Matej czekał na nas, bo zaparkowaliśmy na niewłaściwej przystani. Widzieliśmy stary klasztor z pięknym ogrodem i widokiem. Wspaniale tam pływać. Potem pełna prędkość do pięknej zatoki, w której moglibyśmy nurkować. Mimo upływu czasu przewodnik zabrał nas do kolejnej zatoki, gdzie mogliśmy ponownie nurkować. Wszyscy bardzo zrelaksowani i cieszyli się pięknym widokiem!

Piękna wycieczka, musimy zobaczyć piękne zatoczki dostępne tylko łodzią. Luka był bardzo miłym i pomocnym doskonałym przewodnikiem zarówno po morzu, jak i na lądzie, udzielił nam doskonałych porad również na temat naszych kolejnych chorwackich destynacji. Dzięki Luka za ten wspaniały dzień.

Świetna podróz !!! Bardzo nam się to podobało. Nasz kapitan Ivan pokazał nam świetne miejsca, a także zarezerwował dla nas posiłek z jagnięciny tego samego wieczoru! Wysoce rekomendowane

Spędziliśmy super fajny dzień na morzu, z wielkimi wrażeniami. Marita i Stefan