Zadar
kulinaria i życie nocne

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu kulinaria i życie nocne w: Zadar

Oprócz atrakcji typu kulinaria i życie nocne jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Zadar?

W: Zadar są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu kulinaria i życie nocne w: Zadar obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Zadar: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Zadar? Kliknij tutaj.

Zadar: Co mówią inni?

Wow, mieliśmy świetną wycieczkę z niesamowitym przewodnikiem, Sime. Był przystojny, kompetentny i miał ciekawy sposób tkania historii, architektury i swoich historii, aby były bardzo pouczające i wciągające. Zdecydowanie najlepszy przewodnik, jaki mieliśmy podczas całej naszej podróży. Sime+ Zadar, całkiem niezłe połączenie, nie przegap jego wycieczki!

Piękne krajobrazy, lokalizacje i woda. Przyjazny personel. Dali nam drugi posiłek między drugim a trzecim przystankiem, co mnie zaskoczyło, bo nie pamiętam, żebym to czytała w żadnym opisie. Przynoszenie własnych przekąsek nie boli, zwłaszcza przebywanie przez cały dzień na słońcu i na łodzi.

Dzięki wycieczce autobusowej masz tę zaletę, że nie musisz jeździć po wąskich, trudnych drogach. Możesz zapłacić za wejście w autobusie, dzięki czemu nie musisz stać w kolejce przy kasie. Masz bardzo dobrego przewodnika.

Bardzo fajna wycieczka. Przewodnik opowiedział o historii Chorwacji. Był z nami w inerakcji. Każdy z nas mógł znaleźć coś dla siebie. Polecam :)

Szkoda, że nie wystarczy, aby pokryć się tam, a nawet przyniesienie własnego parasola nie udało się zasadzić na plaży z dużymi kamieniami?