Wybierz daty
Zadar

jaskinie

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu jaskinie w: Zadar

Oprócz atrakcji typu jaskinie jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Zadar?

W: Zadar są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu jaskinie w: Zadar obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Zadar: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Zadar? Kliknij tutaj.

Zadar: Co mówią inni?

Ogólna ocena

5.0 / 5

na podstawie 63 opinii

Tak dużo zabawy! Ze wszystkich całodniowych zajęć, które robiliśmy w Zadarze, ta była naszą ulubioną. Przewodnicy wycieczek Zoki i Ivan byli dobrze przygotowani, znali okolicę i dobrze się bawili. Szczerze zrobią wszystko, abyś mógł cieszyć się podróżą. Zaczęliśmy od wiosłowania do jaskini, a potem zanurkowaliśmy. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się przy klifach na skoki z klifów. Następnie udaliśmy się do latarni morskiej na wyspie, gdzie zjedliśmy lunch. Stamtąd popłynęliśmy do zatopionego statku i opłynęliśmy go. Każda osoba/kajak otrzymała suchą torbę i okulary pływackie. Zabraliśmy ze sobą tylko wodę i przekąski. Pokonaliśmy prawie 7 km (wiosłując) – tempo odpowiednie dla początkujących i osób o umiarkowanej kondycji. --> Krótko mówiąc, bardzo polecam!

Всё было супер. Очень организовано, красивые места, удивительные эмоции. Еду я посоветовала przez взять с собой. то было единственным не самым удачным моментом. Всё остальное на высоте.

Wszystko na plus! Super organizacja, z chłopakami czuliśmy się bardzo bezpiecznie, poza tym są mega zabawni :)! Miejsca piękne, godne polecenia. Bardzo polecamy!

To była piękna wycieczka, wspaniali przewodnicy i niesamowite przeżycie. Wypróbuj go i daj się oczarować wielu doznaniom! Polecamy każdemu.

Świetny dzień na zwiedzanie wysp i znajdowanie odległych jaskiń i plaż. Kajak z snorkelingiem, pływaniem i kilkoma skokami z klifów.