Atrakcja wodna

Całodniowy spływ kajakowy na wyspie Dugi Otok z Zadaru

Organizator atrakcji: Kayak & Bike Adventures

Całodniowy spływ kajakowy na wyspie Dugi Otok z Zadaru

Organizator atrakcji: Kayak & Bike Adventures
Prawie wyprzedane

Od 468,93 zł za osobę

Prawie wyprzedane

Odkryj naturalne piękno wyspy Dugi Otok podczas całodziennego spływu kajakowego z Zadaru. Pełna białych piasków, strzelistych klifów, ukrytych zatoczek i bogactwa przyrody ożywionej wyspa Dugi Otok stanowi idealny cel podróży do odpoczynku i zwiedzania.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Czas trwania 11 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
angielski
Mała grupa
Maksymalna liczba uczestników: 10

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Otocz się naturalnym pięknem wyspy Dugi Otok w ramach wycieczki ze spływem kajakowym
 • Poczuj skok adrenaliny skacząc z klifu
 • Popływaj w ukrytej zatoczce
Pełny opis
Podczas tej całodniowej wyprawy poznasz naturalne piękno Dugiego Otoku – naturalnej wyspy, znajdującej się na zachód od Zadaru. Po Twoim przybyciu van zabierze Cię nad zatokę, gdzie rozpocznie się Twoja kajakowa przygoda. Podczas wycieczki napotkasz ukryte zatoczki, rozliczne jaskinie oraz strzeliste klify. Później, gdy powrócisz do punktu początkowego, bus odwiezie Cię na północ wyspy na lunch. Następnie popłyniesz kajakiem do zatopionego statku, który oferuje niesamowite wrażenia podczas snorkelingu. Finałowa część wycieczki obejmuje białą, piaszczystą plażę Sakarun, gdzie możesz się zrelaksować, popływać lub zagrać w lokalną grę Picigin - prawdziwą gratkę dla wszystkich.
Wliczone w cenę
 • Bilety na prom i transfery vanem
 • Pełne wyposażenie na spływ morski
 • Torba nieprzemakalna na Twoje rzeczy
 • Lokalny przewodnik
 • Ubezpieczenie
 • Posiłki i napoje
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Port Gazenica (prom do Brbinj, Dugi Otok) Uczestnicy muszą popłynąć promem z portu Gazenica (Zadar) do Brbinj. Dzień przed wycieczką wszyscy uczestnicy otrzymają wiadomość e-mail ze szczegółami. Przewodnicy będą czekać przed promem w Brbinj (Dugi Otok).

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Zabierz ze sobą

 • Strój kąpielowy
 • Ubrania na zmianę
 • Ręcznik
 • Posiłki i napoje
 • Krem z filtrem przeciwsłonecznym

Co trzeba wiedzieć

 • Pamiętaj, aby wziąć ze sobą strój kąpielowy, krem z filtrem, jedzenie i napoje (istnieje możliwość zjedzenia posiłku w restauracji kempingowej za około 8-10 EUR)
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,9 /5

na podstawie 162 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,9/5
 • Transport
  4,8/5
 • Jakość/cena
  4,8/5
 • Bezpieczeństwo
  4,9/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Tak dużo zabawy! Ze wszystkich całodniowych zajęć, które robiliśmy w Zadarze, ta była naszą ulubioną. Przewodnicy wycieczek Zoki i Ivan byli dobrze przygotowani, znali okolicę i dobrze się bawili. Szczerze zrobią wszystko, abyś mógł cieszyć się podróżą. Zaczęliśmy od wiosłowania do jaskini, a potem zanurkowaliśmy. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się przy klifach na skoki z klifów. Następnie udaliśmy się do latarni morskiej na wyspie, gdzie zjedliśmy lunch. Stamtąd popłynęliśmy do zatopionego statku i opłynęliśmy go. Każda osoba/kajak otrzymała suchą torbę i okulary pływackie. Zabraliśmy ze sobą tylko wodę i przekąski. Pokonaliśmy prawie 7 km (wiosłując) – tempo odpowiednie dla początkujących i osób o umiarkowanej kondycji. --> Krótko mówiąc, bardzo polecam!

Czytaj dalej

23 lipca 2022

Podróż jest niesamowita. Nie chcę wchodzić w szczegóły tego, czego doświadczyliśmy, ponieważ odrobina napięcia jest dobra. Tylko tyle, wyspa jest piękna i ukazuje wiele aspektów. Przewodnicy Iwan i Zoki byli w naprawdę dobrym nastroju. Nigdy nie ma śladu rutyny czy nudy. Kochają swoją pracę. Polecam korzystanie z restauracji w porze lunchu (nieobowiązkowe). Naprawdę warto. Wysoka jakość i umiarkowane ceny w najlepszej lokalizacji. Ceny wahają się od 15 do 25 €. Procesy z Get your Guide przebiegły sprawnie. Wszystkie informacje i bilety nadeszły w odpowiednim czasie wraz z wyjaśnieniem e-mailem. Rekomendacja 150%.

Czytaj dalej

12 lipca 2022

Spędziliśmy wspaniały dzień z naszymi 2 przewodnikami. Byli tam, aby nasze doświadczenie było przyjemne. Byliśmy w furgonetce ze Svenem i byliśmy raczeni zabawnymi historiami pełnymi anegdot. Pod względem aktywności było to bardzo imponujące! Mała jaskinia szczególnie nas zaskoczyła kolorem wody i spokojem tego miejsca, pomimo fal na zewnątrz. Na zapierający dech w piersiach dzień podziwiania najpiękniejszych krajobrazów wyspy jest to niewątpliwie aktywność do wyboru!

Czytaj dalej

22 czerwca 2022

Numer identyfikacyjny produktu: 76059