Atrakcja wodna

Całodniowy spływ kajakowy na wyspie Dugi Otok z Zadaru

Organizator atrakcji: Kayak & Bike Adventures

Całodniowy spływ kajakowy na wyspie Dugi Otok z Zadaru

Organizator atrakcji: Kayak & Bike Adventures
Prawie wyprzedane
Prawie wyprzedane

Od 466,95 zł za osobę

Odkryj naturalne piękno wyspy Dugi Otok podczas całodziennego spływu kajakowego z Zadaru. Pełna białych piasków, strzelistych klifów, ukrytych zatoczek i bogactwa przyrody ożywionej wyspa Dugi Otok stanowi idealny cel podróży do odpoczynku i zwiedzania.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać. Dowiedz się więcej
Czas trwania 11 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
angielski
Mała grupa
Maksymalna liczba uczestników: 10

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Otocz się naturalnym pięknem wyspy Dugi Otok w ramach wycieczki ze spływem kajakowym
 • Poczuj skok adrenaliny skacząc z klifu
 • Popływaj w ukrytej zatoczce
Pełny opis
Podczas tej całodniowej wyprawy poznasz naturalne piękno Dugiego Otoku – naturalnej wyspy, znajdującej się na zachód od Zadaru. Po Twoim przybyciu van zabierze Cię nad zatokę, gdzie rozpocznie się Twoja kajakowa przygoda. Podczas wycieczki napotkasz ukryte zatoczki, rozliczne jaskinie oraz strzeliste klify. Później, gdy powrócisz do punktu początkowego, bus odwiezie Cię na północ wyspy na lunch. Następnie popłyniesz kajakiem do zatopionego statku, który oferuje niesamowite wrażenia podczas snorkelingu. Finałowa część wycieczki obejmuje białą, piaszczystą plażę Sakarun, gdzie możesz się zrelaksować, popływać lub zagrać w lokalną grę Picigin - prawdziwą gratkę dla wszystkich.
Wliczone w cenę
 • Bilety na prom i transfery vanem
 • Pełne wyposażenie na spływ morski
 • Torba nieprzemakalna na Twoje rzeczy
 • Lokalny przewodnik
 • Ubezpieczenie
 • Posiłki i napoje
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Port Gazenica (prom do Brbinj, Dugi Otok) Uczestnicy muszą popłynąć promem z portu Gazenica (Zadar) do Brbinj. Dzień przed wycieczką wszyscy uczestnicy otrzymają wiadomość e-mail ze szczegółami. Przewodnicy będą czekać przed promem w Brbinj (Dugi Otok).

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co należy przynieść

 • Strój kąpielowy
 • Ubrania na zmianę
 • Ręcznik
 • Posiłki i napoje
 • Krem z filtrem przeciwsłonecznym

Co trzeba wiedzieć

 • Pamiętaj, aby wziąć ze sobą strój kąpielowy, krem z filtrem, jedzenie i napoje (istnieje możliwość zjedzenia posiłku w restauracji kempingowej za około 8-10 EUR)
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,9 /5

na podstawie 141 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,9/5
 • Transport
  4,9/5
 • Jakość/cena
  4,8/5
 • Bezpieczeństwo
  4,9/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Odbyliśmy trasę ze Svenem, był zabawnym facetem. Ze względu na wietrzne warunki nie mogliśmy wejść do jaskini ani skakać z klifu, co jest smutne (Filip zwrócił 10% pieniędzy z tego powodu, co uważam za bardzo hojne z jego strony, ponieważ nadal spędzamy cały dzień na kajaku po morzu) ale ogólnie była to świetna trasa. Wymaga to dużo wytrzymałości i odwagi, ponieważ jesteś na otwartym morzu głównie sam, nawet nie uczynili kamizelek ratunkowych obowiązkowymi dla wszystkich, co nie było dla mnie dziwne, ponieważ poprzednie wycieczki kajakowe, które odbyliśmy wcześniej, było obowiązkowe ubierać. Sven, drugi facet, był trochę zbyt swobodny, jak czułem, żadnych instrukcji bezpieczeństwa nic. Wrak sklepu był dość daleko i musieliśmy dużo pływać i znowu ze względu na warunki pogodowe, nie było zbyt wiele do zobaczenia, chociaż próbowaliśmy. W końcu zakończyliśmy dzień lokalną grą Picigin na plaży Sakarun. W sumie długi, zabawny dzień z mnóstwem do zrobienia i przyjemności

Czytaj dalej

13 sierpnia 2021

Najpierw popłynęliśmy promem na wyspę. Następnie udaliśmy się prosto na nasze pierwsze miejsce. Tam po raz pierwszy mieliśmy okazję wsiąść do kajaka. Prowadzimy do pięknej małej jaskini, w której można cieszyć się Scgnoechel lub po prostu światłem. Chętni mogli również pobawić się skokami z klifów. Na obiad pojechaliśmy do obozu, z którego następnie popłynęliśmy kajakiem na zatopiony statek. Tam mieliśmy wystarczająco dużo czasu na nurkowanie i eksplorację wraku. Jako ostatni etap prowadzimy na białą plażę z błękitną wodą, gdzie graliśmy w grupie z naszym przewodnikiem w lokalną grę. Atmosfera była wspaniała, a dzień obfitował w wydarzenia.

Czytaj dalej

31 lipca 2020

Niesamowity. Ekscytujący. Profesjonalny. Bezpieczny.

Pojechałem na tę trasę z mamą (50) i bratem (23). To było niesamowite. Przewodnik przesłał nam instrukcje dotyczące tego, jak go znaleźć tego dnia. Postępując zgodnie z tymi prostymi instrukcjami, zabraliśmy duży prom na wyspę (co było piękne i bardzo wygodne). Przewodnik spotkał się z nami, gdy tylko odpłynęliśmy z promu i zawiózł nas 5 minut do miejsca na kajak. Nasza grupa była niewielka i intymna, składająca się w sumie z 6 osób. Po rozmowie dotyczącej bezpieczeństwa wsiedliśmy do naszego kajaka (dwie osoby na kajak) i daleko w morze, trzymając się stosunkowo blisko skalistej linii brzegowej. Przewodnik dał nam wodoodporną torbę na rzeczy do zabrania ze sobą, co było bardzo przydatne. Po spłynięciu kajakiem przewodnik zabrał nas do jaskini, co było wspaniałym doświadczeniem. Woda była krystalicznie czysta i jasnoniebieska i w środku była urocza. Pływaliśmy w jaskini i ogólnie ją badaliśmy. Przewodnik następnie przekazał

Czytaj dalej

13 października 2019

Numer identyfikacyjny produktu: 76059