Lotnisko Zadar: transfery i usługi

Lotnisko Zadar – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Wielka Brytania/Europa: Plan danych mobilnych eSim

1. Wielka Brytania/Europa: Plan danych mobilnych eSim

Ułatw sobie podróż dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w 42 najczęściej odwiedzanych regionach w Europie i Wielkiej Brytanii. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybieraj spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów związanych z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu bez odpadów. Zdobądź jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM na bieżąco. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym okresem. Korzystaj z zasięgu w Austrii, Albanii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cyprze, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech, Grecji, Gibraltarze, Węgrzech, Wyspie Man, Islandii, Irlandii, Włoszech (w tym San Marino i Watykan), Wyspa Jersey, Kazachstan, Łotwa, Litwa, Liechtenstein, Luksemburg, Objęte są również Malta, Holandia, Macedonia Północna, Norwegia, Portugalia, Polska, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Uzbekistan, Wielka Brytania i północna Irlandia. Wszystkie modele iPhone'a wprowadzone na rynek poza iPhone'em XS mogą obsługiwać eSIM. W przypadku Androida, jeśli nie masz pewności, sprawdź, czy kwalifikujesz się do korzystania ze zdjęcia z wytycznymi. APN (nazwa punktu dostępu): internet Informacje o lokalnym operatorze: Wielka Brytania: Telefonica / Vodafone /Hutchison 3G /Wszędzie wszędzie

eSIM Europa i Wielka Brytania dla podróżnych

2. eSIM Europa i Wielka Brytania dla podróżnych

Niezależnie od tego, czy jesteś podróżnikiem zwiedzającym Wielką Brytanię, czy wyruszasz na europejską przygodę z wieloma krajami, karta eSIM zapewnia stałą łączność. Ciesz się natychmiastową dostawą mobilną i opcjami zasięgu od 1 do 30 dni z 500 MB do 10 GB. Ta karta eSIM jest idealna dla nowoczesnych podróżników korzystających z urządzeń takich jak iPhone lub inne smartfony obsługujące funkcję eSIM. Ciesz się wygodą przedpłaconego zasięgu we wszystkich głównych europejskich miejscach docelowych z nieprzerwaną łącznością i bez niespodzianek. Ta karta eSIM obejmuje następujące lokalizacje: Austria (Österreich) Belgia (Belgien) Bułgaria (Bulgarien) Cypr (Zypern) Chorwacja (Kroatien) Dania (Dänemark) Estonia (Estland) Finlandia (Finnland) Francja (Frankreich) Niemcy (Deutschland) Grecja (Griechenland) Węgry (Ungarn) Irlandia (Irland) Islandia (Island) Włochy (Italien) Łotwa (Lettland) Litwa (Litauen) Luksemburg (Luxemburg) Malta Norwegia (Norwegen) Holandia (Niederlande) Polska (Polen) Portugalia Słowacja (Slowakei) Słowenia (Slowenien) Hiszpania (Spanien) Zjednoczone Królestwo (Vereinigtes Königreich) Republika Czeska (Tschechische Republik) Rumunia (Rumänien) Szwecja (Schweden) Szwajcaria (Schweiz) Ukraina

Zadar: Prywatny transfer z/na lotnisko w Zadarze

3. Zadar: Prywatny transfer z/na lotnisko w Zadarze

Jeśli odbieramy Cię z lotniska w Zadarze i podałeś numer lotu, prześledzimy Twój lot, aby sprawdzić, czy są jakieś opóźnienia, aby zapewnić punktualny odbiór. Nie musisz się martwić, jeśli Twój lot jest opóźniony, kierowca będzie na Ciebie czekał, gdy wylądujesz bezpłatnie. Jeśli podróżujesz na lotnisko w Zadarze, możemy odebrać Cię z dowolnego miejsca w okolicy Zadaru. Jazda trwa około 20-30 minut. Jeśli musisz szybko się zatrzymać, aby kupić potrzebne produkty lub przekąski i napoje, po prostu zapytaj kierowcę, a on zabierze Cię we właściwe miejsce, po drodze jest wiele sklepów i sklepów.

Chorwacja Nielimitowane dane eSIM

4. Chorwacja Nielimitowane dane eSIM

Odkryj magię Chorwacji, pozostając bez wysiłku w kontakcie dzięki nielimitowanej karcie eSIM ConnectPhone. Nasza karta eSIM gwarantuje, że pozostaniesz w kontakcie ze światem podczas odkrywania piękna i tętniącej życiem Chorwacji. Nasza karta eSIM zapewnia nielimitowaną ilość szybkich danych, dzięki czemu jest idealna dla podróżnych, którzy potrzebują niezawodnego połączenia internetowego do nawigacji, przesyłania strumieniowego, dzielenia się swoimi doświadczeniami w mediach społecznościowych lub pozostawania w kontakcie z rodziną i pracą. Dostępny na 7, 15 i 30 dni, nasz pakiet eSIM oferuje elastyczność wyboru planu, który najlepiej pasuje do Twojego harmonogramu podróży. Bez względu na to, jak długo zdecydujesz się podróżować, mamy plan, który zapewni Ci łączność online.

Zrce, Novalja: Prywatny transfer z/na lotnisko w Zadarze

5. Zrce, Novalja: Prywatny transfer z/na lotnisko w Zadarze

Jeśli odbieramy Cię z lotniska w Zadarze i podałeś numer lotu, prześledzimy Twój lot, aby sprawdzić, czy są jakieś opóźnienia, aby zapewnić punktualny odbiór. Nie musisz się martwić, jeśli Twój lot jest opóźniony, kierowca będzie na Ciebie czekał, gdy wylądujesz bezpłatnie. Jeśli podróżujesz na lotnisko w Zadarze, możemy odebrać Cię z dowolnego miejsca w rejonie Novalja, Zrce, Pag. Jazda trwa około 80 minut. Jeśli musisz szybko się zatrzymać, aby kupić potrzebne produkty lub przekąski i napoje, po prostu zapytaj kierowcę, a on zabierze Cię we właściwe miejsce, po drodze jest wiele sklepów i sklepów.

Chorwacja/Europa: Mobilny plan transmisji danych 5G eSim

6. Chorwacja/Europa: Mobilny plan transmisji danych 5G eSim

Ułatw sobie podróż do Chorwacji dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w Chorwacji i innych 43 regionach Europy (pełna lista poniżej). Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie, wybierając spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Po prostu zeskanuj kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu. Uzyskaj jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj ją, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM podczas podróży. Po aktywacji Twój zasięg rozpocznie się zgodnie z wybranym czasem trwania. Większość urządzeń wydanych po 2019 roku jest kompatybilna z eSIM (np. iPhone XR, XS i nowsze modele, Google Pixel 4 i nowsze). Jeśli nie masz pewności, sprawdź zdjęcia z wytycznymi dotyczącymi kompatybilności, aby potwierdzić kwalifikowalność. Zasięg sieci: Albania, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja (w tym Cyklady), Węgry, Islandia, Irlandia, Izrael, Włochy (w tym Watykan, San Marino, Sardynia), Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia (w tym Azory i Madera), Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania (w tym Wyspy Kanaryjskie i Baleary), Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania i Uzbekistan.

Zagrzeb: Plan taryfowy eSIM dla szybkiego Internetu 4G/5G w Chorwacji

7. Zagrzeb: Plan taryfowy eSIM dla szybkiego Internetu 4G/5G w Chorwacji

Poznaj urok i bogatą historię Zagrzebia w Chorwacji, nie tracąc ani chwili! Nasza karta eSIM zapewnia łączność z szybką transmisją danych, niezależnie od tego, czy odkrywasz tętniące życiem ulice Górnego Miasta, odwiedzasz wyjątkowe Muzeum Zerwanych Związków, czy też cieszysz się bujną zielenią parku Maksimir. Jak to działa? 1. Dokonaj zakupu: Wybierz pakiet danych, który najlepiej pasuje do Twojej przygody w Zagrzebiu. 2. Zeskanuj i aktywuj: Po zakupie otrzymasz kod QR. Zeskanuj go za pomocą urządzenia kompatybilnego z eSIM i gotowe! 3. Pozostań w kontakcie: Ciesz się nieprzerwaną łącznością podczas całej wizyty w Zagrzebiu. Kompatybilność: Upewnij się, że Twoje urządzenie obsługuje technologię eSIM. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą listę kompatybilności na stronie https://esimfox.com/pages/compatible-devices.

Lotnisko Zadar: Prywatny transfer do / z Petrcane

8. Lotnisko Zadar: Prywatny transfer do / z Petrcane

Twój kierowca skontaktuje się z Tobą przed przyjazdem. Naszą ulubioną aplikacją do komunikacji jest Whatsapp. Prosimy o włączenie urządzenia mobilnego. Jesteśmy na czas za każdym razem. Zostajesz powitany tabliczką z nazwiskiem, a kierowca ładuje twoje torby i ruszasz. Relaksująca przejażdżka do ośrodka to doskonały sposób na rozpoczęcie wakacji. To idealny czas, aby zapytać kierowcę o lokalne atrakcje, restauracje i inne rzeczy, które Cię interesują w regionie. Po przyjeździe do ośrodka kierowca podwiezie Cię i rozładuje bagaże przed recepcją.

Zadar: internetowy plan taryfowy eSIM dla Chorwacji 4G/5G

9. Zadar: internetowy plan taryfowy eSIM dla Chorwacji 4G/5G

Zanurz się w historycznym uroku i naturalnym pięknie Zadaru w Chorwacji, nie tracąc ani chwili! Nasza karta eSIM zapewnia łączność z szybką transmisją danych, niezależnie od tego, czy słuchasz melodii Organów Morskich, podziwiasz zachód słońca w instalacji Pozdrowienie Słońca, czy zwiedzasz starożytne rzymskie ruiny rozsiane po całym mieście. Jak to działa? 1. Dokonaj zakupu: Wybierz pakiet danych, który najlepiej pasuje do Twojej przygody w Zadarze. 2. Zeskanuj i aktywuj: Po zakupie otrzymasz kod QR. Zeskanuj go za pomocą urządzenia kompatybilnego z eSIM i gotowe! 3. Pozostań w kontakcie: Ciesz się nieprzerwaną łącznością podczas zwiedzania Zadaru. Kompatybilność: Upewnij się, że Twoje urządzenie obsługuje eSIM. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź naszą listę kompatybilności na stronie https://esimfox.com/pages/compatible-devices.

Transfer z lotniska w Zadarze do miasta Zadar

10. Transfer z lotniska w Zadarze do miasta Zadar

Podróżuj do Zadaru szybko i łatwo samochodem lub vanem z profesjonalistami, którzy działają w branży turystycznej od 10 lat. Anglojęzyczny kierowca będzie do Twojej dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań. Lokalny kierowca zadba o to, abyś szybko i bezpiecznie dotarł do swojego apartamentu lub hotelu. Ciesz się widokiem na morze z widokiem na Morze Śródziemne. Podróżuj do Zadaru szybko i łatwo samochodem lub vanem z profesjonalistami, którzy działają w branży turystycznej od 10 lat. Anglojęzyczny kierowca będzie do Twojej dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań. Lokalny kierowca zadba o to, abyś szybko i bezpiecznie dotarł do swojego apartamentu lub hotelu. Ciesz się widokiem na morze z widokiem na Morze Śródziemne.

Liczba znalezionych atrakcji: 28
Sortuj wg::

Lotnisko Zadar: najlepsze atrakcje w pobliżu

Lotnisko Zadar – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Wielka Brytania/Europa: Plan danych mobilnych eSim

Wielka Brytania/Europa: Plan danych mobilnych eSim

Ułatw sobie podróż dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w 42 najczęściej odwiedzanych regionach w Europie i Wielkiej Brytanii. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybieraj spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów związanych z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu bez odpadów. Zdobądź jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM na bieżąco. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym okresem. Korzystaj z zasięgu w Austrii, Albanii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cyprze, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech, Grecji, Gibraltarze, Węgrzech, Wyspie Man, Islandii, Irlandii, Włoszech (w tym San Marino i Watykan), Wyspa Jersey, Kazachstan, Łotwa, Litwa, Liechtenstein, Luksemburg, Objęte są również Malta, Holandia, Macedonia Północna, Norwegia, Portugalia, Polska, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Uzbekistan, Wielka Brytania i północna Irlandia. Wszystkie modele iPhone'a wprowadzone na rynek poza iPhone'em XS mogą obsługiwać eSIM. W przypadku Androida, jeśli nie masz pewności, sprawdź, czy kwalifikujesz się do korzystania ze zdjęcia z wytycznymi. APN (nazwa punktu dostępu): internet Informacje o lokalnym operatorze: Wielka Brytania: Telefonica / Vodafone /Hutchison 3G /Wszędzie wszędzie

eSIM Europa i Wielka Brytania dla podróżnych

eSIM Europa i Wielka Brytania dla podróżnych

Niezależnie od tego, czy jesteś podróżnikiem zwiedzającym Wielką Brytanię, czy wyruszasz na europejską przygodę z wieloma krajami, karta eSIM zapewnia stałą łączność. Ciesz się natychmiastową dostawą mobilną i opcjami zasięgu od 1 do 30 dni z 500 MB do 10 GB. Ta karta eSIM jest idealna dla nowoczesnych podróżników korzystających z urządzeń takich jak iPhone lub inne smartfony obsługujące funkcję eSIM. Ciesz się wygodą przedpłaconego zasięgu we wszystkich głównych europejskich miejscach docelowych z nieprzerwaną łącznością i bez niespodzianek. Ta karta eSIM obejmuje następujące lokalizacje: Austria (Österreich) Belgia (Belgien) Bułgaria (Bulgarien) Cypr (Zypern) Chorwacja (Kroatien) Dania (Dänemark) Estonia (Estland) Finlandia (Finnland) Francja (Frankreich) Niemcy (Deutschland) Grecja (Griechenland) Węgry (Ungarn) Irlandia (Irland) Islandia (Island) Włochy (Italien) Łotwa (Lettland) Litwa (Litauen) Luksemburg (Luxemburg) Malta Norwegia (Norwegen) Holandia (Niederlande) Polska (Polen) Portugalia Słowacja (Slowakei) Słowenia (Slowenien) Hiszpania (Spanien) Zjednoczone Królestwo (Vereinigtes Königreich) Republika Czeska (Tschechische Republik) Rumunia (Rumänien) Szwecja (Schweden) Szwajcaria (Schweiz) Ukraina

Zadar: Prywatny transfer z/na lotnisko w Zadarze

Zadar: Prywatny transfer z/na lotnisko w Zadarze

Jeśli odbieramy Cię z lotniska w Zadarze i podałeś numer lotu, prześledzimy Twój lot, aby sprawdzić, czy są jakieś opóźnienia, aby zapewnić punktualny odbiór. Nie musisz się martwić, jeśli Twój lot jest opóźniony, kierowca będzie na Ciebie czekał, gdy wylądujesz bezpłatnie. Jeśli podróżujesz na lotnisko w Zadarze, możemy odebrać Cię z dowolnego miejsca w okolicy Zadaru. Jazda trwa około 20-30 minut. Jeśli musisz szybko się zatrzymać, aby kupić potrzebne produkty lub przekąski i napoje, po prostu zapytaj kierowcę, a on zabierze Cię we właściwe miejsce, po drodze jest wiele sklepów i sklepów.

Chorwacja Nielimitowane dane eSIM

Chorwacja Nielimitowane dane eSIM

Odkryj magię Chorwacji, pozostając bez wysiłku w kontakcie dzięki nielimitowanej karcie eSIM ConnectPhone. Nasza karta eSIM gwarantuje, że pozostaniesz w kontakcie ze światem podczas odkrywania piękna i tętniącej życiem Chorwacji. Nasza karta eSIM zapewnia nielimitowaną ilość szybkich danych, dzięki czemu jest idealna dla podróżnych, którzy potrzebują niezawodnego połączenia internetowego do nawigacji, przesyłania strumieniowego, dzielenia się swoimi doświadczeniami w mediach społecznościowych lub pozostawania w kontakcie z rodziną i pracą. Dostępny na 7, 15 i 30 dni, nasz pakiet eSIM oferuje elastyczność wyboru planu, który najlepiej pasuje do Twojego harmonogramu podróży. Bez względu na to, jak długo zdecydujesz się podróżować, mamy plan, który zapewni Ci łączność online.

Zrce, Novalja: Prywatny transfer z/na lotnisko w Zadarze

Zrce, Novalja: Prywatny transfer z/na lotnisko w Zadarze

Jeśli odbieramy Cię z lotniska w Zadarze i podałeś numer lotu, prześledzimy Twój lot, aby sprawdzić, czy są jakieś opóźnienia, aby zapewnić punktualny odbiór. Nie musisz się martwić, jeśli Twój lot jest opóźniony, kierowca będzie na Ciebie czekał, gdy wylądujesz bezpłatnie. Jeśli podróżujesz na lotnisko w Zadarze, możemy odebrać Cię z dowolnego miejsca w rejonie Novalja, Zrce, Pag. Jazda trwa około 80 minut. Jeśli musisz szybko się zatrzymać, aby kupić potrzebne produkty lub przekąski i napoje, po prostu zapytaj kierowcę, a on zabierze Cię we właściwe miejsce, po drodze jest wiele sklepów i sklepów.

Chorwacja/Europa: Mobilny plan transmisji danych 5G eSim

Chorwacja/Europa: Mobilny plan transmisji danych 5G eSim

Ułatw sobie podróż do Chorwacji dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w Chorwacji i innych 43 regionach Europy (pełna lista poniżej). Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie, wybierając spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Po prostu zeskanuj kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu. Uzyskaj jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj ją, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM podczas podróży. Po aktywacji Twój zasięg rozpocznie się zgodnie z wybranym czasem trwania. Większość urządzeń wydanych po 2019 roku jest kompatybilna z eSIM (np. iPhone XR, XS i nowsze modele, Google Pixel 4 i nowsze). Jeśli nie masz pewności, sprawdź zdjęcia z wytycznymi dotyczącymi kompatybilności, aby potwierdzić kwalifikowalność. Zasięg sieci: Albania, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja (w tym Cyklady), Węgry, Islandia, Irlandia, Izrael, Włochy (w tym Watykan, San Marino, Sardynia), Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia (w tym Azory i Madera), Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania (w tym Wyspy Kanaryjskie i Baleary), Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania i Uzbekistan.

Zagrzeb: Plan taryfowy eSIM dla szybkiego Internetu 4G/5G w Chorwacji

Zagrzeb: Plan taryfowy eSIM dla szybkiego Internetu 4G/5G w Chorwacji

Poznaj urok i bogatą historię Zagrzebia w Chorwacji, nie tracąc ani chwili! Nasza karta eSIM zapewnia łączność z szybką transmisją danych, niezależnie od tego, czy odkrywasz tętniące życiem ulice Górnego Miasta, odwiedzasz wyjątkowe Muzeum Zerwanych Związków, czy też cieszysz się bujną zielenią parku Maksimir. Jak to działa? 1. Dokonaj zakupu: Wybierz pakiet danych, który najlepiej pasuje do Twojej przygody w Zagrzebiu. 2. Zeskanuj i aktywuj: Po zakupie otrzymasz kod QR. Zeskanuj go za pomocą urządzenia kompatybilnego z eSIM i gotowe! 3. Pozostań w kontakcie: Ciesz się nieprzerwaną łącznością podczas całej wizyty w Zagrzebiu. Kompatybilność: Upewnij się, że Twoje urządzenie obsługuje technologię eSIM. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą listę kompatybilności na stronie https://esimfox.com/pages/compatible-devices.

Lotnisko Zadar: Prywatny transfer do / z Petrcane

Lotnisko Zadar: Prywatny transfer do / z Petrcane

Twój kierowca skontaktuje się z Tobą przed przyjazdem. Naszą ulubioną aplikacją do komunikacji jest Whatsapp. Prosimy o włączenie urządzenia mobilnego. Jesteśmy na czas za każdym razem. Zostajesz powitany tabliczką z nazwiskiem, a kierowca ładuje twoje torby i ruszasz. Relaksująca przejażdżka do ośrodka to doskonały sposób na rozpoczęcie wakacji. To idealny czas, aby zapytać kierowcę o lokalne atrakcje, restauracje i inne rzeczy, które Cię interesują w regionie. Po przyjeździe do ośrodka kierowca podwiezie Cię i rozładuje bagaże przed recepcją.

Zadar: internetowy plan taryfowy eSIM dla Chorwacji 4G/5G

Zadar: internetowy plan taryfowy eSIM dla Chorwacji 4G/5G

Zanurz się w historycznym uroku i naturalnym pięknie Zadaru w Chorwacji, nie tracąc ani chwili! Nasza karta eSIM zapewnia łączność z szybką transmisją danych, niezależnie od tego, czy słuchasz melodii Organów Morskich, podziwiasz zachód słońca w instalacji Pozdrowienie Słońca, czy zwiedzasz starożytne rzymskie ruiny rozsiane po całym mieście. Jak to działa? 1. Dokonaj zakupu: Wybierz pakiet danych, który najlepiej pasuje do Twojej przygody w Zadarze. 2. Zeskanuj i aktywuj: Po zakupie otrzymasz kod QR. Zeskanuj go za pomocą urządzenia kompatybilnego z eSIM i gotowe! 3. Pozostań w kontakcie: Ciesz się nieprzerwaną łącznością podczas zwiedzania Zadaru. Kompatybilność: Upewnij się, że Twoje urządzenie obsługuje eSIM. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź naszą listę kompatybilności na stronie https://esimfox.com/pages/compatible-devices.

Transfer z lotniska w Zadarze do miasta Zadar

Transfer z lotniska w Zadarze do miasta Zadar

Podróżuj do Zadaru szybko i łatwo samochodem lub vanem z profesjonalistami, którzy działają w branży turystycznej od 10 lat. Anglojęzyczny kierowca będzie do Twojej dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań. Lokalny kierowca zadba o to, abyś szybko i bezpiecznie dotarł do swojego apartamentu lub hotelu. Ciesz się widokiem na morze z widokiem na Morze Śródziemne. Podróżuj do Zadaru szybko i łatwo samochodem lub vanem z profesjonalistami, którzy działają w branży turystycznej od 10 lat. Anglojęzyczny kierowca będzie do Twojej dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań. Lokalny kierowca zadba o to, abyś szybko i bezpiecznie dotarł do swojego apartamentu lub hotelu. Ciesz się widokiem na morze z widokiem na Morze Śródziemne.

Zadar: Najciekawsze atrakcje

Lotnisko Zadar: Wycieczki i bilety

Chorwacja: Ciekawe miejsca

Lotnisko Zadar: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Lotnisko Zadar? Kliknij tutaj.

Lotnisko Zadar: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.9
(11 recenzji)