Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Zaanse Schans

Najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Zaanse Schans

Na jakich wycieczkach w: Zaanse Schans obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Na tych atrakcjach w: Zaanse Schans obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19:

Zaanse Schans: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Zaanse Schans? Kliknij tutaj.

Zaanse Schans: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 12 088 opinii

Po przybyciu do Amsterdamu bardzo łatwo mi było zamienić kupony (zdecydowałem się na 96-godzinne karnety) na rzeczywiste karty. Kupiłem kupony online, jeden dla mojej żony, a drugi dla siebie, z dużym wyprzedzeniem przed wyjazdem z Kanady. W ciągu pierwszych 30 minut od odebrania kart na Dworcu Centralnym zdecydowaliśmy się je aktywować, biorąc udział w naszym bezpłatnym rejsie po kanałach. To tylko jedna z wielu darmowych lub zniżkowych atrakcji dostępnych za pośrednictwem karty. Różne okresy dostępne w bardzo rozsądnych cenach i warte każdego grosza.

Ta podróż była NIESAMOWITA. Nasz przewodnik, Raquel, był absolutnie najlepszy i sprawił, że całe doświadczenie było bardzo osobiste i wyjątkowe. Miała dogłębną wiedzę na temat Holandii, każdej lokalizacji wycieczki i miasta Amsterdam, w tym faktów historycznych, geograficznych, zabawnych i doradzała, gdzie zjeść! Zawsze oferowała, że zrobi ci zdjęcie i była wszechstronnie przyjazną twarzą i troskliwym przewodnikiem! Poleciłem to już prawie wszystkim, których znam!

Mam nadzieję, że Miguel zagra z tobą na trasie. Nie mówię, że inni przewodnicy są źli, ale z Miguelem prawda jest taka, że była to doskonała wycieczka. Dużo wie o Amsterdamie i sprawia, że podróż jest super przyjemna. Możesz zapytać go o co tylko chcesz w kraju, a on zawsze odpowie ci uprzejmie. Kierowca jest również bardzo majestatyczny i zabiera cię do typowych miejsc zwiedzania, ale w taki sposób, że podróż wcale nie jest ciężka. polecam w 100%

Karta Amsterdam City Card była zdecydowanie tego warta. Korzystaliśmy z tramwaju i metra, aby szybciej dostać się między bardziej odległymi miejscami. Tak naprawdę nie udało nam się załatwić wszystkich atrakcji w ciągu 5 dni :-) Rezerwacja przedziałów czasowych online bez kupowania biletów była nieco skomplikowana w przypadku niektórych muzeów itp. Ponownie zarezerwowalibyśmy kartę miejską na kolejną wizytę w Amsterdamie!

Wonderful day on the hollad country with windmills, saboty and Chelsea. Bath of quides are very friendly and helpful.