Atrakcje i wycieczki
Zaanse Schans

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dotyczące: Zaanse Schans

Na jakich wycieczkach w: Zaanse Schans obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Na tych atrakcjach w: Zaanse Schans obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19:

Zaanse Schans: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Zaanse Schans? Kliknij tutaj.

Zaanse Schans: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 8436 opinii

Poręczna przepustka do zdobycia, wiele opłat za wstęp do głównych atrakcji. Dobry również do poruszania się środkami transportu publicznego i łatwy w użyciu. Musisz wcześniej zaplanować trochę, aby uzyskać wartość swoich pieniędzy, ponieważ jest wiele rzeczy do zobaczenia, a większość miejsc wymaga zarezerwowania przedziału czasowego.

Pogoda nam dopisała. Skansen Zaandam bardzo nam się podobał. Trochę mało czasu na zwiedzanie, zabrakło nam 1 godziny, aby pozachwycać się widokami. Podobnie w Volendam. Miasteczko urokliwe, chcielibyśmy trochę dłużej w nim pobyć i móc skosztować ryb, chociaż kanapka z węgorzem wymiata.

Wykorzystaliśmy nasze karty, aby dostać się do kilku muzeów i atrakcji oraz korzystać z różnych środków transportu. To znacznie ułatwiło życie w poruszaniu się po mieście, a dzięki karcie zaoszczędziliśmy mnóstwo pieniędzy.

Było to bardzo wygodne do oglądania wielu muzeów i poruszania się po mieście. Mimo że możesz w ten sposób zarezerwować bilety Von Gogha, rozsądnie byłoby zarezerwować je osobno

Wartość pieniądza. Przewodnik pokazuje nam najpopularniejsze miejsca, a dzięki aplikacji łatwo nawigować po okolicy i zarezerwować przedział czasowy.