Zaandam

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Zaandam: największe atrakcje

Zaandam: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Zaandam? Kliknij tutaj.

Zaandam: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 7671 opinii

Genialny przewodnik Xavier, który potrafił doskonałymi komentarzami urozmaicić i tak bogaty program wycieczki. Sama wycieczka przeprowadzona bardzo sprawnie, pokazane i powiedziane jak najwięcej o miejscach, w których byliśmy, łącznie z ciekawostkami na temat miejsc, życia codziennego, historii i innych zabytków Holandii. Widać zgranie z innymi przewodnikami poszczególnych atrakcji. Bardzo ciekawa wycieczka, czas płynie szybko. Gorąco polecam.

Przyjemna podróż, dużo ciekawych wskazówek. Oczywiście jest to jedna z tych mega szybkich wycieczek gdzie nie ma czasu na maruderów tylko otrzymujemy wszystko w skondensowanej postaci / odhaczamy punkty programu - jeśli ktoś spodziewa się dogłębnego zapoznania z tematem to może to później na indywidualnej wycieczce zrobić.

It was an excellent trip done by very professional tour guide. I highly recommend this destination and this tour guide agency! Small groups for Spanish and English speaking tourists. If you have half a day and want to see something outside Amsterdam, it's a must be tour!

It was very enjoyable. several historical sites, very well planned tour, great, interesting guide