Atrakcje i wycieczki
York

Średniowieczna architektura, brukowane uliczki i tradycyjne puby to tylko część bogatego dziedzictwa.

York – nasze najbardziej polecane atrakcje

York: Rejs po rzece Ouse

1. York: Rejs po rzece Ouse

York City Cruise zapewnia zabawną i pouczającą wycieczkę po historycznym mieście widzianym z rzeki Ouse. Ciesz się widokami z innej perspektywy, ponieważ przyjazny i kompetentny zespół poprowadzi Cię spokojnie w górę iw dół rzeki. Twój rejs wyrusza z przystani King's Staith. Podziwiaj krajobrazy w zaciszu zamkniętego salonu lub na górnym pokładzie i zafunduj sobie orzeźwiającego drinka z baru. Czas trwania rejsu wynosi 45 minut lub 1 godzinę i zależy od pogody w danym dniu oraz zapotrzebowania. Twój bilet będzie ważny przez dowolny czas oferowany w dniu Twojej wizyty. Zazwyczaj 1-godzinny rejs przebiega trasą, która prowadzi w górę rzeki do Clifton Bridge na północnych obrzeżach Yorku, a następnie w dół rzeki aż do Millennium Bridge na południowych obrzeżach miasta, po czym wraca z powrotem w górę rzeki do pierwotnego miejsca lądowania. 45-minutowy rejs odbywa się w tym samym obszarze, nie idąc tak daleko w żadnym kierunku, przechodząc przez centrum otoczonego murami miasta. Podczas rejsu kapitan zapewni Ci rozrywkę, komentując na żywo mijane strony. Dowiedz się o historii powodzi Yorku i jego dobrobycie jako portu śródlądowego, płynąc wzdłuż rzeki, która sprowadziła Rzymian i Wikingów na to miejsce. Popłyniesz na statku z zamkniętym i ogrzewanym salonem, toaletami oraz w pełni zaopatrzonym barem serwującym piwa, wina, alkohole, napoje bezalkoholowe, napoje gorące i przekąski.

Comedy Horror Show: York Ghost Bus Tour

2. Comedy Horror Show: York Ghost Bus Tour

Niech ciemniejsza strona historii Yorku przyprawi cię o dreszcz, gdy odkryjesz mroczne i przerażające sekrety miasta. Wsiądź do Necrobusa i przygotuj się na 75-minutową teatralną wycieczkę krajoznawczą. Ciesz się komediową, horrorową podróżą po bardziej podejrzanej przeszłości Yorku, gdy twój przerażający dyrygent pokaże Ci zabytki z klasycznego autobusu Routemaster z lat 60. XX wieku. Aktorzy na pokładzie i niesamowicie udekorowany autobus zapewnią Ci najbardziej upiorną przejażdżkę w mieście. Dowiedz się o złowrogiej stronie wielu najsłynniejszych zabytków Jorku, w tym Clifford's Tower, York Minster i grobie Dicka Turpina. Puść wodze wyobraźni, gdy słyszysz o duchach zamieszkujących średniowieczne mury jednego z najstraszniejszych miast Anglii.

York: piesza wycieczka z przewodnikiem po Harrym Potterze

3. York: piesza wycieczka z przewodnikiem po Harrym Potterze

Posortuj się, graj w quizy i gry oraz przeżyj fantastyczne rekonstrukcje w kostiumach podczas tej pieszej wycieczki z przewodnikiem po Yorku. Dowiedz się o uniwersum Harry'ego Pottera i historii Yorku. Zobacz zabytki, takie jak Ulica Pokątna i peron Hogwarts Express. Wyrusz w podróż po mieście, korzystając z quizów o ciekawostkach o Harrym Potterze ze swojego przewodnika, aby zdobyć punkty dla swojego domu. Zachowaj zaangażowanie dzięki animowanej tablicy wyników, klipom wideo ze scenami filmowymi, elementom kostiumów i rekonstrukcjom. Miej szansę wykorzystać swoją wiedzę na temat zaklęć, aby przechytrzyć członków innych domów. Podziwiaj miejsca, takie jak fikcyjna Ulica Pokątna i peron Hogwarts Express. Rozkoszuj się widokami z murów miejskich. Zwiedź fantastyczny sklep z Harrym Potterem i odkryj niektóre z ukrytych skarbów Yorku.

York: Bilet wstępu do York Dungeon

4. York: Bilet wstępu do York Dungeon

Podróż przez 2000 lat niesamowitej historii Yorku z biletem wstępu do York Dungeon. Zanurz się w mroczną przeszłość miasta dzięki dziesięciu pokazom na żywo i spotkaj niepokojące postacie historyczne, przechadzając się po specjalnie zaprojektowanych wciągających planach. Zacznij od początku, gdy przerażający Wikingowie najeżdżają i podbijają York. Odkryj szczegóły niesławnego spisku prochowego Guya Fawkesa i tego, co naprawdę wydarzyło się tej listopadowej nocy. Wejdź do powozu do Knavesmire, gdzie powrócił jeden z najsłynniejszych rozbójników w historii. Wyrusz w podróż pełną przerażających postaci i poczuj chłód, przechodząc przez wciągające 360-stopniowe zestawy z ekscytującymi efektami specjalnymi. Dowiedz się o prawdziwych wydarzeniach i ludziach, którzy ukształtowali miasto w wyjątkowy i ekscytujący sposób.

York: wieczorny rejs po rzece Ouse z podświetleniem

5. York: wieczorny rejs po rzece Ouse z podświetleniem

Zrelaksuj się i ciesz się romantycznym zakończeniem wieczoru w Yorku podczas 60-minutowego wieczornego rejsu z oświetleniem. Twój bilet obejmuje wybór przekąsek; dorośli i osoby z ulgami w wieku 18 lat i starsze mogą wybrać gorący napój i ciastko lub kieliszek Prosecco. Dzieci i osoby z ulgami w wieku poniżej 18 lat mogą wybrać gorący napój i ciastko lub napój bezalkoholowy i ciastko. Popłyń okrężną trasą po rzece Ouse, ciesząc się relaksującą mieszanką jazzu i swingu w tle. Reflektory pokładowe oświetlą punkty orientacyjne wzdłuż brzegu wody, a Ty będziesz podziwiać historyczne zabytki Yorku z innej perspektywy. Popłyniesz statkiem z zamkniętym i ogrzewanym salonem, pokojami wypoczynkowymi i w pełni zaopatrzonym barem serwującym piwa, wina, alkohole wysokoprocentowe, napoje bezalkoholowe, gorące napoje i przekąski.

York: Rejs po rzece Ouse wczesnym wieczorem

6. York: Rejs po rzece Ouse wczesnym wieczorem

Ten 1-godzinny rejs wczesnym wieczorem to zabawna i pouczająca wycieczka po historycznym Jorku z rzeki Ouse. Ciesz się miastem z innej perspektywy, ponieważ przyjazny i kompetentny zespół poprowadzi Cię spokojnie w górę iw dół rzeki. Podczas rejsu kapitan zapewni Ci rozrywkę, komentując na żywo mijane miejsca. Poznaj historię powodzi Yorku i jego dobrobyt jako portu śródlądowego, płynąc wzdłuż rzeki, która przywiodła do tego miejsca Rzymian i Wikingów. Popłyniesz na statku, który zawiera zamknięty i ogrzewany salon, toalety oraz w pełni zaopatrzony bar serwujący piwa, wina, napoje spirytusowe, napoje bezalkoholowe, gorące napoje i przekąski.

York: Zwiedzanie miasta Hop-On Hop-Off Bus Tour

7. York: Zwiedzanie miasta Hop-On Hop-Off Bus Tour

Założony przez Rzymian York szybko stał się drugim miastem Anglii i przez 2000 lat swojego istnienia był świadkiem wojen, porozumień pokojowych i dobrobytu. Król Jerzy VI odzwierciedlił kluczową rolę miasta na przestrzeni lat, mówiąc: "Historia Yorku jest historią Anglii". Odwiedź wspaniały York Minster z bezcenną ekspozycją witraży. Przejdź się średniowiecznymi uliczkami lub 800-letnimi murami Bar Walls. Odwiedź wielokrotnie nagradzane muzea, York Botanical Gardens lub ciesz się doskonałymi restauracjami i sklepami. Nigdy nie zabraknie Ci miejsc do odkrycia w tym wspaniałym mieście. Przystanki autobusowe: Przystanek 1 - Exhibition Square Przystanek 2 - GillyGate Przystanek 3 - Monk Bar Przystanek 4 - Foss Bank Przystanek 5 - Peasholme Green Przystanek 6 - The Stonebow Przystanek 7 - Clifford's Tower Przystanek 8 - Margaret Street Przystanek 9 - Walmgate Bar Przystanek 10 - York Barbican Przystanek 11 - Fishergate Przystanek 12 - Sklepy przy Bishopthorpe Road Przystanek 13 - Bishopthorpe Road Przystanek 14 - South Bank Przystanek 15 - Campleshon Road Przystanek 16 - Blossom Street Przystanek 17 - The Mount Przystanek 18 - Mount Vale Przystanek 19 - Dworzec kolejowy Przystanek 20 - Ogrody Pamięci Przystanek 21 - Ogrody muzealne

York's Chocolate Story: wycieczka z przewodnikiem

8. York's Chocolate Story: wycieczka z przewodnikiem

Udaj się do York's Chocolate Story w historycznym sercu Yorku. Spotkaj się z przewodnikiem i spędź 1 godzinę i 15 minut na zabawnej wycieczce po atrakcji. Odkryj sekrety robienia pysznej czekolady podczas eksploracji 3 pięter obiektu wypełnionych interaktywnymi wystawami. Dołącz do wycieczki z przewodnikiem, aby poznać historię czekolady, od odkrycia ziarna kakaowego tysiące lat temu po znane na całym świecie rodziny produkujące czekoladę z Yorku. Posłuchaj, jak Twój kompetentny przewodnik ożywia proces i oczywiście rozdaje okazjonalny degustator. Pod koniec wizyty będziesz miał okazję stworzyć własną czekoladową kreację i zobaczyć czekoladnika przy pracy, idealnego zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Pod koniec wycieczki z przewodnikiem odwiedź kawiarnię i sklep z pamiątkami, pełen rzemieślniczej czekolady i innych pysznych kreacji.

York: Czarownice i historia - spacer po Starym Mieście

9. York: Czarownice i historia - spacer po Starym Mieście

Dołącz do swojego charakterystycznego przewodnika i posłuchaj prawdziwych historycznych opowieści o podejrzanych czarownicach z Yorkshire na przestrzeni wieków. Zanurz się w fascynujących fragmentach historii Yorku po drodze; sekrety kościoła St Crux, York Minster, Petergate, Swinegate i wiele więcej czekają na tej pieszej wycieczce prowadzonej przez postać. Twój przyjazny przewodnik w kostiumie oczaruje Cię podczas tej ekscytującej eskapady, płynnie łącząc historię z żywą opowieścią. Czy te czarownice z Yorkshire zasłużyły na swój los? Przemierzaj bruki Yorku i odkryj prawdę o Szalonej Alicji - czy została doprowadzona do szaleństwa? A co z Johnem Wrightsonem, czy naprawdę był "złym synem"? Mary Bateman; mądra kobieta czy morderczyni? I czy Margaret Clitheroe naprawdę zasłużyła na swój los...? Sam zdecyduj podczas tej magicznej edukacyjnej podróży w przeszłość. Przenieś się przez zakręty i zakręty bram (ulic!) Yorku i snickelways. Przejdziesz przez Shambles, przeskoczysz przez King's Square, przejdziesz przez "Bookbinders Alley" i przejdziesz przez Stonegate. Nie możesz przegapić zapierającej dech w piersiach ikony York Minster, a Twój wierny przewodnik z radością wskaże pub, w którym mieszkał bardzo znany plotkarz. Dowiesz się o nawiedzeniach, spotkasz pewnego małego czerwonego diabła i odkryjesz budynek, który był ukryty przez dziesięciolecia... Doświadczenie, które łączy w sobie prawdziwe historie, historię i mądrość, której możemy się nauczyć z naszych strasznych sposobów z przeszłości, z pewnością zachwyci Cię tym czarującym miastem i bogatymi kronikami czarownic Yorkshire. *Pamiętaj, że jest to wycieczka piesza na świeżym powietrzu, więc ubierz się odpowiednio do pogody, moi drodzy.

York: Wypożyczalnia łodzi samoprowadzących

10. York: Wypożyczalnia łodzi samoprowadzących

Ciesz się niespiesznym godzinnym wynajmem, zwiedzając York za sterami własnej łodzi motorowej. Zostań kapitanem i odkrywaj miejsca nad rzeką York w wielkim stylu. Twoja prywatna łódź może pomieścić do 5 osób i zapewni mnóstwo miejsca, abyście mogli wyruszyć na własną wodną przygodę, odkrywając tę samą rzekę, która przywiodła Wikingów do tego pięknego miasta. Otrzymasz pełne instrukcje dotyczące obsługi łodzi motorowej wraz z zasadami bezpieczeństwa i rzeki, a dla dzieci zapewnione zostaną kamizelki ratunkowe. Twój obszar operacyjny łodzi znajduje się wzdłuż trasy, która pozwoli Ci zwiedzić całe miasto z rzeki w ciągu godziny. Dodatkowo, wynajmując łódź na pół godziny, możesz operować w tym obszarze i będziesz w stanie objąć większość zabudowanej części Ouse lub udać się w dół strumienia do Mostu Milenijnego i ponownie zacumować. Pamiętaj, że łodzie nie mogą przepływać obok mostu Clifton Bridge ani mostu Millennium Bridge. Nie możesz cumować łodzi i wysiadać w żadnym innym miejscu na rzece niż przy King's Staith (gdzie rozpoczął się Twój wynajem).

Najciekawsze atrakcje

York: najciekawsze atrakcje

Wszystkie atrakcje

York – nasze najbardziej polecane atrakcje

York: Rejs po rzece Ouse

York: Rejs po rzece Ouse

York City Cruise zapewnia zabawną i pouczającą wycieczkę po historycznym mieście widzianym z rzeki Ouse. Ciesz się widokami z innej perspektywy, ponieważ przyjazny i kompetentny zespół poprowadzi Cię spokojnie w górę iw dół rzeki. Twój rejs wyrusza z przystani King's Staith. Podziwiaj krajobrazy w zaciszu zamkniętego salonu lub na górnym pokładzie i zafunduj sobie orzeźwiającego drinka z baru. Czas trwania rejsu wynosi 45 minut lub 1 godzinę i zależy od pogody w danym dniu oraz zapotrzebowania. Twój bilet będzie ważny przez dowolny czas oferowany w dniu Twojej wizyty. Zazwyczaj 1-godzinny rejs przebiega trasą, która prowadzi w górę rzeki do Clifton Bridge na północnych obrzeżach Yorku, a następnie w dół rzeki aż do Millennium Bridge na południowych obrzeżach miasta, po czym wraca z powrotem w górę rzeki do pierwotnego miejsca lądowania. 45-minutowy rejs odbywa się w tym samym obszarze, nie idąc tak daleko w żadnym kierunku, przechodząc przez centrum otoczonego murami miasta. Podczas rejsu kapitan zapewni Ci rozrywkę, komentując na żywo mijane strony. Dowiedz się o historii powodzi Yorku i jego dobrobycie jako portu śródlądowego, płynąc wzdłuż rzeki, która sprowadziła Rzymian i Wikingów na to miejsce. Popłyniesz na statku z zamkniętym i ogrzewanym salonem, toaletami oraz w pełni zaopatrzonym barem serwującym piwa, wina, alkohole, napoje bezalkoholowe, napoje gorące i przekąski.

Comedy Horror Show: York Ghost Bus Tour

Comedy Horror Show: York Ghost Bus Tour

Niech ciemniejsza strona historii Yorku przyprawi cię o dreszcz, gdy odkryjesz mroczne i przerażające sekrety miasta. Wsiądź do Necrobusa i przygotuj się na 75-minutową teatralną wycieczkę krajoznawczą. Ciesz się komediową, horrorową podróżą po bardziej podejrzanej przeszłości Yorku, gdy twój przerażający dyrygent pokaże Ci zabytki z klasycznego autobusu Routemaster z lat 60. XX wieku. Aktorzy na pokładzie i niesamowicie udekorowany autobus zapewnią Ci najbardziej upiorną przejażdżkę w mieście. Dowiedz się o złowrogiej stronie wielu najsłynniejszych zabytków Jorku, w tym Clifford's Tower, York Minster i grobie Dicka Turpina. Puść wodze wyobraźni, gdy słyszysz o duchach zamieszkujących średniowieczne mury jednego z najstraszniejszych miast Anglii.

York: piesza wycieczka z przewodnikiem po Harrym Potterze

York: piesza wycieczka z przewodnikiem po Harrym Potterze

Posortuj się, graj w quizy i gry oraz przeżyj fantastyczne rekonstrukcje w kostiumach podczas tej pieszej wycieczki z przewodnikiem po Yorku. Dowiedz się o uniwersum Harry'ego Pottera i historii Yorku. Zobacz zabytki, takie jak Ulica Pokątna i peron Hogwarts Express. Wyrusz w podróż po mieście, korzystając z quizów o ciekawostkach o Harrym Potterze ze swojego przewodnika, aby zdobyć punkty dla swojego domu. Zachowaj zaangażowanie dzięki animowanej tablicy wyników, klipom wideo ze scenami filmowymi, elementom kostiumów i rekonstrukcjom. Miej szansę wykorzystać swoją wiedzę na temat zaklęć, aby przechytrzyć członków innych domów. Podziwiaj miejsca, takie jak fikcyjna Ulica Pokątna i peron Hogwarts Express. Rozkoszuj się widokami z murów miejskich. Zwiedź fantastyczny sklep z Harrym Potterem i odkryj niektóre z ukrytych skarbów Yorku.

York: Bilet wstępu do York Dungeon

York: Bilet wstępu do York Dungeon

Podróż przez 2000 lat niesamowitej historii Yorku z biletem wstępu do York Dungeon. Zanurz się w mroczną przeszłość miasta dzięki dziesięciu pokazom na żywo i spotkaj niepokojące postacie historyczne, przechadzając się po specjalnie zaprojektowanych wciągających planach. Zacznij od początku, gdy przerażający Wikingowie najeżdżają i podbijają York. Odkryj szczegóły niesławnego spisku prochowego Guya Fawkesa i tego, co naprawdę wydarzyło się tej listopadowej nocy. Wejdź do powozu do Knavesmire, gdzie powrócił jeden z najsłynniejszych rozbójników w historii. Wyrusz w podróż pełną przerażających postaci i poczuj chłód, przechodząc przez wciągające 360-stopniowe zestawy z ekscytującymi efektami specjalnymi. Dowiedz się o prawdziwych wydarzeniach i ludziach, którzy ukształtowali miasto w wyjątkowy i ekscytujący sposób.

York: wieczorny rejs po rzece Ouse z podświetleniem

York: wieczorny rejs po rzece Ouse z podświetleniem

Zrelaksuj się i ciesz się romantycznym zakończeniem wieczoru w Yorku podczas 60-minutowego wieczornego rejsu z oświetleniem. Twój bilet obejmuje wybór przekąsek; dorośli i osoby z ulgami w wieku 18 lat i starsze mogą wybrać gorący napój i ciastko lub kieliszek Prosecco. Dzieci i osoby z ulgami w wieku poniżej 18 lat mogą wybrać gorący napój i ciastko lub napój bezalkoholowy i ciastko. Popłyń okrężną trasą po rzece Ouse, ciesząc się relaksującą mieszanką jazzu i swingu w tle. Reflektory pokładowe oświetlą punkty orientacyjne wzdłuż brzegu wody, a Ty będziesz podziwiać historyczne zabytki Yorku z innej perspektywy. Popłyniesz statkiem z zamkniętym i ogrzewanym salonem, pokojami wypoczynkowymi i w pełni zaopatrzonym barem serwującym piwa, wina, alkohole wysokoprocentowe, napoje bezalkoholowe, gorące napoje i przekąski.

York: Rejs po rzece Ouse wczesnym wieczorem

York: Rejs po rzece Ouse wczesnym wieczorem

Ten 1-godzinny rejs wczesnym wieczorem to zabawna i pouczająca wycieczka po historycznym Jorku z rzeki Ouse. Ciesz się miastem z innej perspektywy, ponieważ przyjazny i kompetentny zespół poprowadzi Cię spokojnie w górę iw dół rzeki. Podczas rejsu kapitan zapewni Ci rozrywkę, komentując na żywo mijane miejsca. Poznaj historię powodzi Yorku i jego dobrobyt jako portu śródlądowego, płynąc wzdłuż rzeki, która przywiodła do tego miejsca Rzymian i Wikingów. Popłyniesz na statku, który zawiera zamknięty i ogrzewany salon, toalety oraz w pełni zaopatrzony bar serwujący piwa, wina, napoje spirytusowe, napoje bezalkoholowe, gorące napoje i przekąski.

York: Zwiedzanie miasta Hop-On Hop-Off Bus Tour

York: Zwiedzanie miasta Hop-On Hop-Off Bus Tour

Założony przez Rzymian York szybko stał się drugim miastem Anglii i przez 2000 lat swojego istnienia był świadkiem wojen, porozumień pokojowych i dobrobytu. Król Jerzy VI odzwierciedlił kluczową rolę miasta na przestrzeni lat, mówiąc: "Historia Yorku jest historią Anglii". Odwiedź wspaniały York Minster z bezcenną ekspozycją witraży. Przejdź się średniowiecznymi uliczkami lub 800-letnimi murami Bar Walls. Odwiedź wielokrotnie nagradzane muzea, York Botanical Gardens lub ciesz się doskonałymi restauracjami i sklepami. Nigdy nie zabraknie Ci miejsc do odkrycia w tym wspaniałym mieście. Przystanki autobusowe: Przystanek 1 - Exhibition Square Przystanek 2 - GillyGate Przystanek 3 - Monk Bar Przystanek 4 - Foss Bank Przystanek 5 - Peasholme Green Przystanek 6 - The Stonebow Przystanek 7 - Clifford's Tower Przystanek 8 - Margaret Street Przystanek 9 - Walmgate Bar Przystanek 10 - York Barbican Przystanek 11 - Fishergate Przystanek 12 - Sklepy przy Bishopthorpe Road Przystanek 13 - Bishopthorpe Road Przystanek 14 - South Bank Przystanek 15 - Campleshon Road Przystanek 16 - Blossom Street Przystanek 17 - The Mount Przystanek 18 - Mount Vale Przystanek 19 - Dworzec kolejowy Przystanek 20 - Ogrody Pamięci Przystanek 21 - Ogrody muzealne

York's Chocolate Story: wycieczka z przewodnikiem

York's Chocolate Story: wycieczka z przewodnikiem

Udaj się do York's Chocolate Story w historycznym sercu Yorku. Spotkaj się z przewodnikiem i spędź 1 godzinę i 15 minut na zabawnej wycieczce po atrakcji. Odkryj sekrety robienia pysznej czekolady podczas eksploracji 3 pięter obiektu wypełnionych interaktywnymi wystawami. Dołącz do wycieczki z przewodnikiem, aby poznać historię czekolady, od odkrycia ziarna kakaowego tysiące lat temu po znane na całym świecie rodziny produkujące czekoladę z Yorku. Posłuchaj, jak Twój kompetentny przewodnik ożywia proces i oczywiście rozdaje okazjonalny degustator. Pod koniec wizyty będziesz miał okazję stworzyć własną czekoladową kreację i zobaczyć czekoladnika przy pracy, idealnego zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Pod koniec wycieczki z przewodnikiem odwiedź kawiarnię i sklep z pamiątkami, pełen rzemieślniczej czekolady i innych pysznych kreacji.

York: Czarownice i historia - spacer po Starym Mieście

York: Czarownice i historia - spacer po Starym Mieście

Dołącz do swojego charakterystycznego przewodnika i posłuchaj prawdziwych historycznych opowieści o podejrzanych czarownicach z Yorkshire na przestrzeni wieków. Zanurz się w fascynujących fragmentach historii Yorku po drodze; sekrety kościoła St Crux, York Minster, Petergate, Swinegate i wiele więcej czekają na tej pieszej wycieczce prowadzonej przez postać. Twój przyjazny przewodnik w kostiumie oczaruje Cię podczas tej ekscytującej eskapady, płynnie łącząc historię z żywą opowieścią. Czy te czarownice z Yorkshire zasłużyły na swój los? Przemierzaj bruki Yorku i odkryj prawdę o Szalonej Alicji - czy została doprowadzona do szaleństwa? A co z Johnem Wrightsonem, czy naprawdę był "złym synem"? Mary Bateman; mądra kobieta czy morderczyni? I czy Margaret Clitheroe naprawdę zasłużyła na swój los...? Sam zdecyduj podczas tej magicznej edukacyjnej podróży w przeszłość. Przenieś się przez zakręty i zakręty bram (ulic!) Yorku i snickelways. Przejdziesz przez Shambles, przeskoczysz przez King's Square, przejdziesz przez "Bookbinders Alley" i przejdziesz przez Stonegate. Nie możesz przegapić zapierającej dech w piersiach ikony York Minster, a Twój wierny przewodnik z radością wskaże pub, w którym mieszkał bardzo znany plotkarz. Dowiesz się o nawiedzeniach, spotkasz pewnego małego czerwonego diabła i odkryjesz budynek, który był ukryty przez dziesięciolecia... Doświadczenie, które łączy w sobie prawdziwe historie, historię i mądrość, której możemy się nauczyć z naszych strasznych sposobów z przeszłości, z pewnością zachwyci Cię tym czarującym miastem i bogatymi kronikami czarownic Yorkshire. *Pamiętaj, że jest to wycieczka piesza na świeżym powietrzu, więc ubierz się odpowiednio do pogody, moi drodzy.

York: Wypożyczalnia łodzi samoprowadzących

York: Wypożyczalnia łodzi samoprowadzących

Ciesz się niespiesznym godzinnym wynajmem, zwiedzając York za sterami własnej łodzi motorowej. Zostań kapitanem i odkrywaj miejsca nad rzeką York w wielkim stylu. Twoja prywatna łódź może pomieścić do 5 osób i zapewni mnóstwo miejsca, abyście mogli wyruszyć na własną wodną przygodę, odkrywając tę samą rzekę, która przywiodła Wikingów do tego pięknego miasta. Otrzymasz pełne instrukcje dotyczące obsługi łodzi motorowej wraz z zasadami bezpieczeństwa i rzeki, a dla dzieci zapewnione zostaną kamizelki ratunkowe. Twój obszar operacyjny łodzi znajduje się wzdłuż trasy, która pozwoli Ci zwiedzić całe miasto z rzeki w ciągu godziny. Dodatkowo, wynajmując łódź na pół godziny, możesz operować w tym obszarze i będziesz w stanie objąć większość zabudowanej części Ouse lub udać się w dół strumienia do Mostu Milenijnego i ponownie zacumować. Pamiętaj, że łodzie nie mogą przepływać obok mostu Clifton Bridge ani mostu Millennium Bridge. Nie możesz cumować łodzi i wysiadać w żadnym innym miejscu na rzece niż przy King's Staith (gdzie rozpoczął się Twój wynajem).

Często zadawane pytania dotyczące: York

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: York

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: York to:

York – zobacz wszystkie wycieczki całodniowe i wyprawy na GetYourGuide

York: Najciekawsze atrakcje

York: Wycieczki i bilety

Anglia: Ciekawe miejsca

York: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu York? Kliknij tutaj.

York: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5
(5713 recenzji)