Dodaj daty

Yas Mall

Yas Mall – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Z Dubaju: Jednodniowa wycieczka do Abu Zabi z opcjonalnym lunchem

1. Z Dubaju: Jednodniowa wycieczka do Abu Zabi z opcjonalnym lunchem

Odkryj najważniejsze atrakcje Abu Zabi podczas tej jednodniowej wycieczki z Dubaju. Podziwiaj architekturę Wielkiego Meczetu Szejka Zayeda i Pałacu Emiratów. Zanurz się w lokalnej kulturze w Heritage Village. Odbierz z komfortu swojego zakwaterowania w Dubaju. Zatrzymaj się w jednym z największych meczetów na świecie, Wielkim Meczecie Szejka Zayeda. Podziwiaj jego misterne rzeźby islamskie i wykwintne prace z białego marmuru podczas wycieczki z przewodnikiem. Kontynuuj podróż na wyspę Yas i zatrzymaj się w Yas Mall, gdzie możesz usiąść na pyszny lunch. Przejedź przez projekt wyspy Saadiyat, aby zobaczyć nowo ukończone muzeum Luwru i muzeum Guggenheima, które wciąż jest budowane. Zobacz lokalne targi i przejedź obok lśniących białych meczetów, Emirates Palace i eleganckich apartamentów w wieżowcach. Zatrzymaj się w Heritage Village, która przedstawia tradycyjne codzienne życie społeczności arabskiej przed odkryciem ropy. Twoja podróż kończy się transportem do Emirates Mall, Dubai Mall, Burjuman-Bur Dubai lub City Centre Deira , w zależności od preferencji.

Półdniowa wycieczka po mieście Abu Zabi

2. Półdniowa wycieczka po mieście Abu Zabi

Weź udział w jednodniowej wycieczce po mieście Abu Zabi organizowanej przez Gray Line i skorzystaj z idealnego wprowadzenia do największego miasta Emiratów, które jest również stolicą Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Abu Zabi jest wyspą, a jego nazwa oznacza: "Ojciec Gazeli". Naszym pierwszym przystankiem będzie Wielki Meczet Szejka Zayeda, jeden z największych i najpiękniejszych meczetów na świecie; jest w stanie pomieścić imponującą liczbę ponad 30 000 wiernych. * 09:00 - Wyjazd z miejsca spotkania * 09:30 - Przyjazd do Wielkiego Meczetu w Abu Zabi * 11:30 - Przystanek fotograficzny Yas Mall-Ferrari * 12h15 - Wizyta na targu dat * 12h45 - Wizyta w wiosce dziedzictwa * 13h10 - Wizyta w galerii Marjan * 13h35 - Przystanek fotograficzny Emirates Place * 14:00 - postój w centrum handlowym Abu Dhabi

Dubaj - Abu Dhabi Meczet, Pałace, Dziedzictwo, Całodniowa wycieczka

3. Dubaj - Abu Dhabi Meczet, Pałace, Dziedzictwo, Całodniowa wycieczka

Ciesz się dniem wśród naturalnych wysp, kurortów premium, atrakcji kulturalnych, cudów architektury i innych atrakcji Abu Zabi podczas całodniowej wycieczki krajoznawczej. Rozpocznij dzień od odbioru z hotelu w Dubaju i poznaj jedno z najbogatszych miast na świecie, podróżując wzdłuż Zatoki Arabskiej. Zatrzymaj się w Wielkim Meczecie Szejka Zayeda, największym meczecie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, miejscu ściśle związanym z kulturą i religią ZEA. Zobacz jedyne w swoim rodzaju skarby podczas poruszania się po marmurowych korytarzach, takie jak żyrandole Swarovskiego, wzorzyste wzory i największy ręcznie tkany dywan na świecie. Wybierz się na przejażdżkę wzdłuż Abu Dhabi Corniche, aby podziwiać widok na Zatokę Arabską, jej turkusowe wody i panoramę miasta. Następnie zatrzymaj się przed Emirates Palace i Etihad Towers, uderzającym architektonicznym punktem orientacyjnym na Abu Dhabi Corniche, aby zrobić zdjęcia. Podziwiaj zapierające dech w piersiach panoramiczne widoki na miasto, w tym Zatokę Arabską, z tarasu widokowego. Następnie zjedz lunch (na własny koszt) w meczecie w pobliżu Corniche. Następnie odwiedź Wioskę Dziedzictwa i poznaj arabską kulturę i tradycję. Następnie zatrzymaj się w Ferrari World i Yas Mall, aby zrobić zdjęcia. Po dniu pełnym zabawy i zwiedzania udaj się w drogę powrotną do hotelu w Dubaju.

Z Dubaju: Meczet, Pałac, Dziedzictwo Abu Zabi, Wycieczka Premium

4. Z Dubaju: Meczet, Pałac, Dziedzictwo Abu Zabi, Wycieczka Premium

Przeżyj całodniową wycieczkę do Abu Zabi. Zobacz jego naturalne piękno, luksusowe kurorty, miejsca kultury i oszałamiającą architekturę. Rozpocznij od odbioru z hotelu w Dubaju i poznaj bogactwo miasta podczas podróży wzdłuż Zatoki Arabskiej. Odwiedź Wielki Meczet Szejka Zayeda, ozdobiony żyrandolami Swarovskiego i ogromnym, ręcznie tkanym dywanem. Przejedź wzdłuż Abu Dhabi Corniche, aby podziwiać malownicze widoki, zatrzymując się przy punktach orientacyjnych, takich jak Emirates Palace, aby zrobić zdjęcia. Odkryj Heritage Village, aby poznać smak arabskiej kultury. Zrób zdjęcia w Ferrari World i Yas Mall. Po całym dniu zwiedzania wróć do hotelu w Dubaju. Wejdź do spokojnej atmosfery Wielkiego Meczetu Szejka Zayeda, największego meczetu w Abu Zabi. Podziwiaj jego wspaniałą architekturę, która ucieleśnia islamskie ideały. Podziwiaj największy ręcznie tkany dywan, kryształowe żyrandole Swarovskiego, odbijający światło basen i piękne mozaikowe wzory. Wybierz się na przejażdżkę po Corniche i podziwiaj wspaniałe widoki. Zrób kilka zdjęć z Emirates Palace i Etihad Towers, dwoma najbardziej bogatymi cudami Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Odwiedź targ daktyli, galerię sztuki Miraj (mini market z dywanami i perfumami) Przerwa na lunch (opcja bufetu i fast food według własnego uznania). Najpierw udaj się do Ferrari World na przystanek fotograficzny i zrób kilka zapierających dech w piersiach zdjęć na tle tego słynnego parku rozrywki.

Z Dubaju: Abu Dhabi City Sightseen i Meczet Szejka Zayeda

5. Z Dubaju: Abu Dhabi City Sightseen i Meczet Szejka Zayeda

Przeżyj całodniową wycieczkę do Abu Zabi. Zobacz jego naturalne piękno, luksusowe kurorty, miejsca kultury i oszałamiającą architekturę. Rozpocznij od odbioru z hotelu w Dubaju i poznaj bogactwo miasta podczas podróży wzdłuż Zatoki Arabskiej. Odwiedź Wielki Meczet Szejka Zayeda, ozdobiony żyrandolami Swarovskiego i ogromnym, ręcznie tkanym dywanem. Przejedź wzdłuż Abu Dhabi Corniche, aby podziwiać malownicze widoki, zatrzymując się przy punktach orientacyjnych, takich jak Emirates Palace, aby zrobić zdjęcia. Odkryj Heritage Village, aby poznać smak arabskiej kultury. Zrób zdjęcia w Ferrari World i Yas Mall. Po całym dniu zwiedzania wróć do hotelu w Dubaju. Wejdź do spokojnej atmosfery Wielkiego Meczetu Szejka Zayeda, największego meczetu w Abu Zabi. Podziwiaj jego wspaniałą architekturę, która ucieleśnia islamskie ideały. Podziwiaj największy ręcznie tkany dywan, kryształowe żyrandole Swarovskiego, odbijający światło basen i piękne mozaikowe wzory. Wybierz się na przejażdżkę po Corniche i podziwiaj wspaniałe widoki. Zrób kilka zdjęć z Emirates Palace i Etihad Towers, dwoma najbardziej bogatymi cudami Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Dowiedz się więcej o Pomniku Założycieli, specjalnym miejscu kulturalnym, które oddaje hołd ojcu założycielowi Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz jego życiu, spuściźnie i przekonaniom. Zapoznaj się z narracjami, dziełami sztuki i doświadczeniami multimedialnymi, aby dowiedzieć się, jak wpłynął on na ZEA i ich mieszkańców. Najpierw udaj się do Ferrari World na przystanek fotograficzny i zrób kilka zapierających dech w piersiach zdjęć na tle tego słynnego parku rozrywki

Z Dubaju: Abu Dhabi Mosque and City Highlights Tour

6. Z Dubaju: Abu Dhabi Mosque and City Highlights Tour

Zacznij od odbioru z hotelu w Dubaju, a następnie przejedź wzdłuż Zatoki Arabskiej do Abu Zabi. Następnie odwiedź Wielki Meczet Szejka Zayeda, aby zobaczyć żyrandole Swarovskiego i ogromny ręcznie tkany dywan. Podziwiaj odbijający światło basen i mozaiki. Następnie przejedź wzdłuż Abu Dhabi Corniche. Podziwiaj spektakularny widok na panoramę miasta. Następnie odwiedź Emirates Palace i zrób kilka zdjęć w Etihad Towers. Udaj się na targ daktyli i kup słodkie przysmaki. Udaj się także do wioski dziedzictwa. Przejdź obok innych zabytków, takich jak Qasr al Watan i Muzeum Luwr. Zrób kilka zdjęć na zewnątrz Ferarri World. Na koniec jedź z powrotem do Dubaju i wróć do hotelu.

Odkryj Abu Zabi - całodniowa wycieczka z przewodnikiem na żywo

7. Odkryj Abu Zabi - całodniowa wycieczka z przewodnikiem na żywo

Wyruszając w urzekającą całodniową przygodę z Dubaju, Twoja wycieczka po Abu Zabi rozpoczyna się od tętniącej życiem stacji metra Meeting Point Internet City. Point Internet City. Dzień rozwija się, gdy podróżujesz w kierunku serca Abu Zabi, z majestatycznym Wielki Meczet Szejka Zayeda, prawdziwy cud architektury i świadectwo bogatego dziedzictwa kulturowego miasta. dziedzictwa kulturowego. Po zwiedzeniu wspaniałości meczetu, Twoja podróż będzie kontynuowana do centrum handlowego Yas Mall, oferującego wspaniałą przerwę na zakupy, posiłek i relaks przed udaniem się autobusem na malowniczą wyspę Saadiyaat. Po drodze zatrzymaj się w muzeum Louvre pozwoli Ci uchwycić jego wspaniałość na zdjęciach, zanurzając się w sztuce i historii, którą posiada. Wycieczka zabierze Cię następnie na malowniczą przejażdżkę wzdłuż kultowej plaży Corniche, z widokiem na plażę Abu Dhabi i hipnotyzujące widoki na morze. hipnotyzujące widoki na morze. Wioska dziedzictwa w Abu Zabi oferuje doskonałą okazję do zatrzymania się na zdjęcia, dzięki czemu możesz uchwycić istotę dziedzictwa i kultury miasta. Galeria Marjan czeka na Twój obiektyw, prezentując nowoczesne Abu Zabi i jego tętniącą życiem scenę artystyczną. i jego tętniącą życiem scenę artystyczną. Szybki postój przed Emirates Palace zapewnia doskonałą okazję do zrobienia zdjęcia, zanim zanim przejdziesz obok tarasu widokowego, podziwiając panoramę miasta z daleka. Odwiedź pałac Qasr Al Watan i odkryj bogate dziedzictwo odkryj bogate dziedzictwo wiedzy i tradycji, które ukształtowało podróż ZEA. Gdy dzień dobiega końca, podróż powrotna ze stolicy ZEA ze stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich w kierunku Dubaju, aby odstawić Cię do odpowiedniego hotelu.

Meczet w Abu Zabi i wycieczka do Sea World z Dubaju

8. Meczet w Abu Zabi i wycieczka do Sea World z Dubaju

Naszym pierwszym przystankiem będzie Wielki Meczet Szejka Zayeda, jeden z największych i najpiękniejszych meczetów na świecie, mogący pomieścić imponującą liczbę ponad 30 000 wiernych. Przygotuj się na zwiedzanie pierwszego w regionie parku tematycznego Marine Life i odkryj 8 wciągających krain, które zabiorą Cię w niesamowitą podróż od biegunów po tropiki. Dzięki ponad 100 doświadczeniom i prezentacjom ze zwierzętami, w tym bliskim spotkaniom ze zwierzętami i wyprawom, wkrótce będziesz mógł dowiedzieć się o niesamowitym Jednym Oceanie, który łączy nas wszystkich. SeaWorld będzie domem dla ponad 35 interaktywnych doświadczeń i przejażdżek, żywych postaci i występów, 17 lokali gastronomicznych, 13 punktów sprzedaży detalicznej i rozrywki w ruchu we wszystkich sferach 09:00 - Wyjazd z miejsca spotkania 11:00 - Przyjazd do Wielkiego Meczetu w Abu Zabi 13:00 - Czas wycieczki, aby uszanować zrzut z Sea World Czas wolny w Sea World 17:30 - odbiór z Sea World 19:00 - Wyjazd

Z Dubaju: Codzienna wycieczka po cudach Abu Zabi

9. Z Dubaju: Codzienna wycieczka po cudach Abu Zabi

12:00 Transfer z Dubaju do Abu Zabi (1,5 godziny) Panoramiczna wycieczka po mieście wzdłuż Corniche, w tym oglądanie Etihad Tower, Qasr Al Watan i Emirates Palace. Zwiedzanie Qasr Al Watan, części Pałacu Prezydenckiego Odkryj Wielki Meczet Szejka Zayeda, największy meczet w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Odwiedź Ferrari World i Warner Bros. na wyspie Yas, centrum rozrywki Czas wolny na zakupy w centrum handlowym Yas Mall na wyspie Yas Transfer z Abu Zabi do Dubaju wliczony w cenę (1,5 godziny) Całkowity czas trwania wycieczki (12 godzin)

Z Dubaju: Prywatna wycieczka po mieście Abu Zabi w SUV-ie (6 osób)

10. Z Dubaju: Prywatna wycieczka po mieście Abu Zabi w SUV-ie (6 osób)

Przeżyj całodniową wycieczkę do Abu Zabi. Zobacz jego naturalne piękno, luksusowe kurorty, miejsca kultury i oszałamiającą architekturę. Rozpocznij od odbioru z hotelu w Dubaju i poznaj bogactwo miasta podczas podróży wzdłuż Zatoki Arabskiej. Odwiedź Wielki Meczet Szejka Zayeda, ozdobiony żyrandolami Swarovskiego i ogromnym, ręcznie tkanym dywanem. Przejedź wzdłuż Abu Dhabi Corniche, aby podziwiać malownicze widoki, zatrzymując się przy punktach orientacyjnych, takich jak Emirates Palace, aby zrobić zdjęcia. Odkryj Heritage Village, aby poznać smak arabskiej kultury. Zrób zdjęcia w Ferrari World i Yas Mall. Po całym dniu zwiedzania wróć do hotelu w Dubaju. Wejdź do spokojnej atmosfery Wielkiego Meczetu Szejka Zayeda, największego meczetu w Abu Zabi. Podziwiaj jego wspaniałą architekturę, która ucieleśnia islamskie ideały. Podziwiaj największy ręcznie tkany dywan, kryształowe żyrandole Swarovskiego, odbijający światło basen i piękne mozaikowe wzory. Wybierz się na przejażdżkę po Corniche i podziwiaj wspaniałe widoki. Zrób kilka zdjęć z Emirates Palace i Etihad Towers, dwoma najbardziej bogatymi cudami Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Dowiedz się więcej o Pomniku Założycieli, specjalnym miejscu kulturalnym, które oddaje hołd ojcu założycielowi Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz jego życiu, spuściźnie i przekonaniom. Zapoznaj się z narracjami, dziełami sztuki i doświadczeniami multimedialnymi, aby dowiedzieć się, jak wpłynął on na ZEA i ich mieszkańców. Najpierw udaj się do Ferrari World na przystanek fotograficzny i zrób kilka zapierających dech w piersiach zdjęć na tle tego słynnego parku rozrywki

Liczba znalezionych atrakcji: 13
Sortuj wg::

Yas Mall: najlepsze atrakcje w pobliżu

Yas Mall: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Yas Mall? Kliknij tutaj.

Yas Mall: Co mówią inni?

Ogólna ocena

3.5
(363 recenzji)

Pod wielkim wrażeniem! Widziałem prawie wszystko! Bardzo dobrze, że jest audioprzewodnik w różnych językach. Przechodząc od jednego obiektu do drugiego, można pokrótce zapoznać się z głównymi miejscami Abu Zabi. Dziękuję kierowcy, bardzo uważny i poprawny. Jedno, co mi się nie podobało, to to, że ludzie nie przestrzegali harmonogramu wejścia na pokład i wycieczka była opóźniona! Spóźniłem się na drugą turę! Ogólnie super, polecam!

Bardzo pomocna była możliwość odbioru i dowozu do odległego hotelu. Ponieważ wycieczka zakończyła się o 19:00, byłem bardzo wdzięczny za transport powrotny. Dziękuję bardzo. Kierowca był również miły.

Dhia fantastyczna osoba, bardzo precyzyjna i jasna w wyjaśnieniach, spędziliśmy z nim miły dzień. polecam

Wszystko było doskonałe, bardzo uważne, profesjonalne, wszystko jest zrobione perfekcyjnie. . .

Bardzo nam się podobało, wszystko było naprawdę dobrze