Wybierz daty

Tor wyścigowy Yas Island Marina Circuit

  • Przygody
  • Wycieczki prywatne
  • Pakiety
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
Liczba znalezionych atrakcji: 8
Sortuj według:

Tor wyścigowy Yas Island Marina Circuit: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Tor wyścigowy Yas Island Marina Circuit? Kliknij tutaj.

Tor wyścigowy Yas Island Marina Circuit: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 1593 opinii

To było fantastyczne. Ze względu na ograniczenia czasowe udało nam się tylko zieloną linią, która biegnie przez Luwr, wyspę Yas i wielki Meczet Zayeda. Nie wiedzieliśmy, że trasa bez wysiadania zajmuje 1 godzinę i 40 minut. Ale bardzo warto to zobaczyć. Możesz zobaczyć wiele nowości. Wyjaśnienia dotyczące słuchawek są bardzo dobre. Szczególnie imponujące było podejście do meczetu, który bardzo dobrze widać było ze wszystkich stron. Nie od dziś wiadomo, że jest nie tylko bardzo duża, ale i piękna. Ale kiedy widzisz je przed sobą, myślisz, że przeniosłeś się w czasie do 1001 Nocy, snu.

Wycieczka krajoznawcza była jak zwykle dobra i ciekawa. Ponieważ przybyliśmy do portu statkiem wycieczkowym, muszę pochwalić, że autobus wahadłowy do centralnego punktu w mieście był bardzo dobrze zorganizowany. Z drugiej strony na miejscu nie było nikogo, kto pomógłby mi anulować bilet mojej żony, która była chora tej nocy.

Naprawdę warto odbyć tę wycieczkę. Jeśli chcesz częściej wychodzić, odwiedzać muzea, meczety, Ferrari World itp., polecamy 2-dniową wycieczkę.

Nie jestem pewien, gdzie wziąć autobus, ponieważ mieliśmy taksówkę do Luwru, ale kiedy wycieczka się rozpoczęła, poszło dobrze.

Świetny sposób na zobaczenie Abu Zabi we własnym tempie