Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Yangshuo

Yangshuo – nasze najbardziej polecane atrakcje

Guilin: klasyczna prywatna całodniowa wycieczka

1. Guilin: klasyczna prywatna całodniowa wycieczka

Po odbiorze z hotelu o 9:00 odwiedź jaskinię Guilin Reed Flute, znaną jako pałac sztuki natury. Zobacz piękne stalaktyty, stalagmity, kamienne filary, kamienne kwiaty o różnych kształtach i jak to wszystko błyszczy w kolorowych światłach. Po zwiedzeniu jaskini przenieś się do Yangshuo i odwiedź wzgórze Xianggong. Wspinaj się na wzgórze, położone na zachodnim brzegu rzeki Lijiang, pomiędzy Huangbu Shoal a Dziewięcioma Konnymi Muralami. Twoja wspinaczka pod górę zostanie nagrodzona widokiem rzeki Lijiang wijącej się przez niezliczone szczyty z lotu ptaka, idealnej dla miłośników krajobrazów i fotografów. Udaj się do Xingping, aby delektować się pysznym lunchem, zanim popłyniesz małą łódką z Xingping do Nine Horses Hill. Wróć do Xingping River Pier i złap pokaz Liusanjie w Yangshuo. Pod koniec wycieczki przejazd do hotelu w centrum miasta Guilin lub Yangshuo około 22:30.

Gullin: Rejs po rzece Li z odbiorem i Yangshuo

2. Gullin: Rejs po rzece Li z odbiorem i Yangshuo

Wybierz się na rejs po rzece Li z Guilin do Yangshuo, który jest główną atrakcją każdej wycieczki do północno-wschodniej prowincji Guangxi. Wspaniałe szczyty krasowe zaskakują na każdym zakręcie przejrzystej rzeki pod błękitnym niebem. Bawoły wodne szaleją na polach, chłopi zbierają pola ryżowe, a uczniowie i rybacy pływają po bambusowych tratwach. Życie nad rzeką, dzięki zapierającym dech w piersiach krajobrazom, to smak życia z dala od tętniącej życiem metropolii. Twój dzień rozpocznie się od odbioru o 8:00 rano z hotelu w Guilin. Stąd udasz się do molo w Zhujiang, gdzie wejdziesz na pokład statku wycieczkowego. Rejs trwa około 4 godzin (od 9:30 do 13:30). W tym czasie będziesz cieszyć się oszałamiającą scenerią rzeki Li. Na koniec, na zakończenie dnia, będziesz mógł wybrać się na spacer po centrum Yangshuo ze słynną West Street. Twój dzień zakończy się około 16:00, kiedy zostaniesz odwieziony z powrotem do hotelu.

Bilet Yangshuo Impression Liusanjie Show

3. Bilet Yangshuo Impression Liusanjie Show

Wyjedź z hotelu Yangshuo luksusowym, prywatnym pojazdem i udaj się bezpośrednio do pięknego teatru na świeżym powietrzu nad brzegiem rzeki Li. Usiądź wśród 2000 oczekujących widzów i czekaj na początek teatralnego arcydzieła, planowanego i projektowanego przez trzy lata przez szanowanego chińskiego reżysera Zhanga Yimou. Daj się zahipnotyzować ponad 600 aktorom, gdy rozpoczyna się 1-godzinny program; podziwiaj niesamowitą choreografię, oświetlone kostiumy i melodyjne pieśni ludowe, podczas gdy harmonia między ludźmi a naturą jest podkreślana przez cały występ. Poczuj magię wieczornej atmosfery i podziwiaj kontrastującą żywiołowość kostiumów z atramentowym nocnym niebem. Podczas rezerwacji wybierz jeden z pięciu rodzajów biletów, aby określić pozycję swojego miejsca; Siedzenia na poziomie C to stołki bez oparcia na niższym poziomie. Zarówno fotele VIP na poziomie B, jak i fotele President na zadaszonym poziomie A zapewniają lepszą panoramę całego spektaklu. Plan podróży: 18:30 - 19:00 Odbiór z holu hotelu Yangshuo lub bramy wioski i przejazd do teatru Liusanjie. 19:00 - 19:40 Zameldowanie w teatrze. 19:00 - 20:55 Miłego oglądania. 21:00 - 21:25 Powrót do zakwaterowania w hotelu Yangshuo.

Tarasy ryżowe Longji: Całodniowa prywatna wycieczka z Guilin

4. Tarasy ryżowe Longji: Całodniowa prywatna wycieczka z Guilin

Podczas tej całodniowej wycieczki wyruszysz z Guilin lub Yangshuo do północno-wschodniej prowincji Guangxi na tarasy ryżowe Longji. Obszar ten, położony około 80 kilometrów od Guilin, został po raz pierwszy zagospodarowany pod koniec XIII wieku. Wieki skrupulatnej opieki ludu Zhuang i Yao stworzyły te piękne tarasy, które przyciągają turystów z całego świata. Hrabstwo Longsheng jest domem dla różnych mniejszości etnicznych, takich jak ludność Miao, Dong i Zhuang. Charakteryzuje się rustykalnymi zwyczajami i folklorem ludowym oraz barwnymi strojami. Spotkamy się rano w hotelu i zabierzemy na przejażdżkę na tarasy ryżowe Longji. Najpierw odwiedzisz wioskę Ping'an, a następnie udasz się na tarasy ryżowe. Pod koniec popołudnia zostaniesz przeniesiony z powrotem do hotelu.

4-gwiazdkowy luksusowy rejs po rzece Li z Guilin z lunchem w formie bufetu

5. 4-gwiazdkowy luksusowy rejs po rzece Li z Guilin z lunchem w formie bufetu

Zacznij wcześnie od odbioru z hotelu w Guilin około 08:00 rano i jedź do Zhujiang Pier, aby rozpocząć rejs po rzece Li. Skorzystaj z najlepszego sposobu, aby zobaczyć rzekę i otaczający krajobraz łodzią. Podróżuj przez obszar słynący z przypominających filary gór krasowych i podziwiaj widoki na spokojne zielone pola, farmy i wioski, a także pasące się bawoły i bydło na obu brzegach rzeki. Ciesz się pysznym chińskim lub zachodnim lunchem w formie bufetu na statku, przechodząc w tryb pełnego relaksu. Zejdź na ląd około godziny 14:00 na przystani Yangshuo. Koniec usługi!

Guilin: Rejs po rzece Li i wycieczka krajoznawcza

6. Guilin: Rejs po rzece Li i wycieczka krajoznawcza

Zostaniesz odebrany z hotelu w centrum Guilin około godziny 08:00 i przeniesiony do przystani Mopan na wspaniały 4,5-godzinny rejs po rzece Li. Następnie będziesz cieszyć się wyjątkowymi górami, spokojnymi zielonymi polami, farmami i wioskami z bawołami wodnymi i krowami pasącymi się po obu stronach brzegu rzeki. Po południu zejdziesz na ląd w Yangshuo. Istniejąca od ponad 1400 lat West Street jest najstarszą ulicą w okręgu Yangshuo w Guilin. Będziesz mieć wolny czas na samodzielne odkrywanie pięknych atrakcji starego miasta. Po rejsie ciesz się czasem spędzonym w Yangshuo. Koniec usługi!

Guilin: Prywatny całodniowy rejs po rzece Li i pokaz Liusanjie

7. Guilin: Prywatny całodniowy rejs po rzece Li i pokaz Liusanjie

Dołącz do rejsu po rzece Li z Guilin do Yangshuo - centralnego punktu każdej wycieczki do północno-wschodniej prowincji Guangxi. Wspaniałe szczyty krasowe zaskoczą Cię na każdym zakręcie przejrzystej rzeki pod błękitnym niebem. Bawoły patrolują pola, wieśniacy zbierają pola ryżowe, a dzieci w wieku szkolnym i rybacy płyną na bambusowych tratwach. Dzięki zapierającej dech w piersiach scenerii życie nad rzeką będzie smakiem życia z dala od betonowej metropolii. Program „The Impression Liu Sanjie” można uznać za jedną z głównych atrakcji Yangshuo. To nocny show, jakiego jeszcze nie widzieliście i występ w wirtualnej scenerii. Największą różnicą w stosunku do innych pokazów będzie teatr wodny i krajobraz górski. Wykorzystuje wody rzeki Li jako scenę i 12 wzgórz jako tło. Wraz z rozległym niebem składa się z największego wirtualnego teatru scenerii na świecie. Ponieważ jest to teatr plenerowy, a sceny spektaklu są połączone ze zwiedzaniem przyrody, turyści znajdą inny spektakl w zależności od pory roku i dnia, w zależności od zmiennych warunków pogodowych. Twój dzień rozpocznie się od odbioru o 08:20 rano z Twojego hotelu w Guilin. Stamtąd udasz się na molo Zhujiang, gdzie wejdziesz na pokład łodzi. Rejs potrwa około 5 godzin (od 09:00 do 14:00). W tym czasie będziesz cieszyć się oszałamiającą scenerią rzeki Li. Wreszcie, aby zakończyć dzień, wybierz się na wędrówkę po mieście Yangshuo i przespaceruj się słynną West Street. O 18:30 Twój przewodnik spotka się z Tobą na West Street i zabierze Cię do teatru. Spektakl potrwa 70 minut. Twój dzień zakończy się około 21:00, kiedy zostaniesz odwieziony do hotelu około 22:30. Jeśli zatrzymasz się w Yangshuo, wróć do hotelu około 21:20.

Całodniowa / półdniowa prywatna wycieczka Yangshuo Xianggong Hill Sunrise

8. Całodniowa / półdniowa prywatna wycieczka Yangshuo Xianggong Hill Sunrise

Góra Xianggong znajduje się na zachodnim brzegu rzeki Lijiang, pomiędzy Huangbu Shoal i Dziewiczym Wzgórzem. Wspinaczka górska jest nagradzana widokiem rzeki Lijiang przez niezliczone szczyty. Każdego roku wielu fotografów przyciąga Xianggong Mountain światłem i cieniem, morzem chmur i niesamowitym porannym blaskiem o wschodzie słońca. Praca fotografa z Guilin zdobyła brązowy medal na 10. Międzynarodowej Wystawie Fotografii. Będziesz miał okazję uchwycić malowniczą scenerię podczas oglądania wschodu słońca podczas tej półdniowej wycieczki grupowej! Plan podróży: 4:30 Odbiór z hotelu w centrum Yangshuo 4:30 AM do 5:20 AM Wyjazd do Xianggong Mountain 5:20 do 7:00 Eksploruj Xianggong Mountain 7:00 AM do 8:30 AM Powrót do centrum Yangshuo Hotel Uwaga: Najlepszy sezon do oglądania wschodów trwa od lipca do grudnia

Guilin: Rejs po rzece Li z bizonem i zwiedzanie Yangshuo

9. Guilin: Rejs po rzece Li z bizonem i zwiedzanie Yangshuo

Rozpocznij dzień wcześnie rano, gdy odbierzemy Cię z hotelu i zabierzemy na molo Zhujiang. Stamtąd wyrusz w rejs po rzece Li z Guilin do Yangshuo na naszej wygodnej łodzi. Zrelaksuj się na łodzi i podziwiaj majestatyczną scenerię rzeki Li. Szybuj wzdłuż wody, mając ze wszystkich stron wzgórza i surową przyrodę. Ciesz się malowniczym krajobrazem, zanurz stopy w krystalicznie czystej wodzie, zobacz bawoły pływające lub jedzące wodorosty w rzece oraz rybaka rysującego sieci. Wzdłuż brzegów rzeki podziwiaj piękne szczyty, pola bambusa i ryżu oraz ciche wiejskie wioski. Po przybyciu do miasta Yangshuo odpocznij krótko, zanim rozpoczniemy naszą wiejską wycieczkę rowerową. Jazda na rowerze po okolicy Yangshuo to jedno z zajęć, którego po prostu nie można przegapić podczas pobytu w Yangshuo. To najlepszy sposób na relaks i podziwianie fantastycznych widoków bez konieczności spędzania całego dnia na wędrówkach i spacerach po ścieżkach. To idealna wycieczka dla każdego podróżnika, który chce odkryć jak najwięcej tego pięknego regionu! Plan podróży: 08:00: Odbiór z hotelu w Guilin na molo Zhujiang 09:30-14:00: Na łodzi i podziwiaj piękny krajobraz rzeki Li 14:30-15:00: Przyjazd do miasta Yangshuo i krótki odpoczynek na West Street. 15:00-17:30: Opcja wycieczki Yangshuo Countryside - podziwiaj scenerię Yangshuo 18:00: Powrót do hotelu z Yangshuo lub pobyt w Yangshuo

Yangshuo: Wzgórze Xianggong i wiejska wycieczka do Yangshuo

10. Yangshuo: Wzgórze Xianggong i wiejska wycieczka do Yangshuo

Twój prywatny anglojęzyczny przewodnik i kierowca odbiorą Cię z lobby hotelu Yangshuo, a następnie udadzą się bezpośrednio na górę Xianggong. Po przyjeździe podążaj za przewodnikiem, aby wspiąć się na górę, co zwykle zajmuje 10-15 minut. Ciesz się widokiem z lotu ptaka na niesamowite krajobrazy krasowe, a także niezliczone wzgórza wokół rzeki Li. Jest to jedno z najlepszych miejsc do robienia zdjęć zapierających dech w piersiach widoków na zakole rzeki Li. Następnie odkryj 1000-letnią wioskę Xingping, w której znajduje się wiele historycznych rezydencji, wędruj tysiącletnią starożytną ulicą nad rzeką Li, spróbuj lokalnych specjałów i przekąsek (na własny koszt). Zjedz lunch w lokalnej wiosce, a następnie przejdź do rzeki Yulong. Sceneria wzdłuż rzeki Yulong zapiera dech w piersiach i najlepiej podziwiać ją z bambusowej tratwy. Mówi się, że "szkoda nie odwiedzić rzeki Li dla turystów w Guilin; jeszcze większa szkoda nie odwiedzić rzeki Yulong dla turystów w Yangshuo". Płynąc bambusową tratwą, możesz obserwować kobiety piorące ubrania, przechodzące przez stare mosty, rolników pracujących na polach. Innym sposobem na podziwianie oszałamiającego widoku na okolicę jest jazda na rowerze. Możesz minąć oszałamiający krajobraz krasowy i idylliczną wiejską scenerię. Jeśli masz inne miejsca w Yangshuo, do których chcesz się udać, porozmawiaj ze swoim przewodnikiem. Twoja wspaniała wycieczka zakończy się transportem powrotnym do hotelu Yangshuo.

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 30
Sortuj wg::

Yangshuo: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Yangshuo? Kliknij tutaj.