Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Xiamen

Xiamen

Xiamen – nasze najbardziej polecane atrakcje

Xiamen: Chiny (z VPN)/ Azja eSIM w roamingu Mobilny plan taryfowy na transmisję danych

1. Xiamen: Chiny (z VPN)/ Azja eSIM w roamingu Mobilny plan taryfowy na transmisję danych

Pożegnaj się z problemami związanymi z fizycznymi kartami SIM i szukaniem sklepów operatorów sieci komórkowych dzięki naszej usłudze e-SIM. Po zakupie otrzymasz kod QR, który możesz zeskanować na kompatybilnym urządzeniu, aby zainstalować e-SIM w dowolnym miejscu i czasie. Wybierz spośród różnych ilości danych, okresów ważności i opcji zasięgu w różnych krajach, aby łatwo pozostawać w kontakcie. Większość modeli iPhone'a poza XS obsługuje e-SIM i postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami w sesji zdjęciowej, aby sprawdzić kompatybilność z innymi urządzeniami. Udostępnij kod QR przez AirDrop lub zeskanuj go do innego urządzenia. Zainstaluj e-SIM, łącząc się z Wi-Fi lub siecią i pamiętaj o włączeniu roamingu dla e-SIM. Jeśli masz problemy z połączeniem z siecią, zapoznaj się z naszym przewodnikiem samodzielnego rozwiązywania problemów. Jeśli masz połączoną podróż do Azji, po prostu wybierz opcję 22 krajów azjatyckich, która obejmuje:Wietnam, Hongkong, Makao, Kambodża, Chiny, Tajwan, Malezja, Australia, Indonezja, Filipiny, Tajlandia, Singapur, Nowa Zelandia, Indie, Pakistan, Sri Lanka, Birma, Kuwejt, Arabia Saudyjska Arabia, Izrael, Japonia, Korea Południowa Jeśli Twoje dane są wyczerpane? Proste, po prostu kup kolejną e-SIM, aby doładować. APN (nazwa punktu dostępu): iboots Sieć lokalna:China Unicom

Wycieczka do klastra Nanjing Tianluokeng Hakka z Xiamen

2. Wycieczka do klastra Nanjing Tianluokeng Hakka z Xiamen

Tianluokeng Hakka Cluster, zamieszkana przez setki ludu Hakka z rodziny Wong, jest chronionym na szczeblu krajowym miejscem kulturalnym z najwspanialszymi i najlepiej zachowanymi zamkami Hakka w okolicy. Wieś jest również wymieniona na liście słynnych historycznych wiosek kulturowych Chin ze względu na typowy regionalny system kulturowy. Spotkaj się z lokalnym przewodnikiem eksperta w hotelu w centrum Xiamen o 8:30 i wsiądź do wygodnego prywatnego pojazdu, aby rozpocząć niesamowitą eksplorację Hakka Hakka Cluster. Posłuchaj o historii i tradycji Hakka Cluster i Hakka People ze swojego przewodnika po drodze. Po około 3 godzinach jazdy dotrzesz do klastra Tianluokeng Hakka. Będąc w Tianluokeng , wejdź na zbocze wzgórza i podziwiaj widok na Wieże Ziemi z góry. To wspaniały widok i idealne miejsce na zrobienie kilku zdjęć na pamiątkę podróży. Gromada składa się z kwadratowego budynku ziemnego pośrodku kwinkunksa, otoczonego czterema okrągłymi budynkami ziemnymi. Po tradycyjnym lunchu Hakka w jednym z domów Hakka, będziesz wędrować po klastrze Tianluokeng Hakka, aby zobaczyć ich codzienne życie. Udaj się do wioski Xiaban i odwiedź pochylony dom hakka w Yuchanglou, przespaceruj się po pięknej wiosce Taxia zbudowanej wzdłuż strumienia i odkryj Salę przodków klanu Zhang, wymienioną wśród kluczowych zabytków kultury chronionych na szczeblu krajowym. Następnie ciesz się bezpiecznym i wygodnym transferem z powrotem do Xiamen i zostań wysadzony w hotelu.

Wycieczka krajoznawcza po atrakcjach Xiamen

3. Wycieczka krajoznawcza po atrakcjach Xiamen

Skorzystaj z odbioru w hotelu w centrum Xiamen, a następnie udaj się do terminalu promowego, aby złapać prom na piękną wyspę Gulangyu, słynącą z naturalnego piękna, starożytnych zabytków i architektury. Wybierz się na spokojny spacer, aby docenić stare budynki. Następnie odwiedź ogród Shuzhuang, zbudowany między morzem a wzgórzami, aby w pełni wykorzystać naturalny teren. Spaceruj wśród bambusowych lasów, aby odkryć różne pawilony i malownicze mosty o ciekawym układzie ogrodu. Wróć promem na wyspę Xiamen i zjedz pyszny lunch w lokalnej restauracji. Następnie odwiedź najsłynniejszy buddyjski pomnik w mieście w świątyni South Putuo. Zobacz największą na świecie armatę w forcie Hulishan Cannon i wybierz się na malowniczą przejażdżkę wzdłuż wschodniego wybrzeża. Rozprostuj nogi, spacerując ulicą Zhongshan Road dla pieszych w sercu dzielnicy handlowej miasta, zanim zostaniesz wysadzony w hotelu.

Xiamen: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Xiamen? Kliknij tutaj.