Atrakcje i wycieczki Wzgórze Zamkowe

Często zadawane pytania dotyczące: Wzgórze Zamkowe

Wzgórze Zamkowe: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wzgórze Zamkowe? Kliknij tutaj.

Wzgórze Zamkowe: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 5213 opinii

Prywatna wizyta (brak innych francuskich rezerwacji dokonanych przez przewodnika tylko dla nas dwojga) trwająca trzy godziny w Van z bardzo miłym przewodnikiem. Zmusiła nas do odkrycia wszystkich najbardziej niezwykłych miejsc Budapesztu opery placu bohaterów zadaszonego targu wzgórza Buda z kościołem Macieja i basztą rybaków zapierającą dech w piersiach panoramę. Mnóstwo wyjaśnień i przewodnik, który potrafił dostosować się do naszych zainteresowań. Wszystko było idealne

Absolutnie idealna wycieczka dla tych, którzy mają kilka godzin wolnego. Odbyliśmy tę wycieczkę w oczekiwaniu na lot i nie było problemu, że zostawiliśmy bagaż w ich biurze. Mieliśmy bardzo dobrego, niefrasobliwego i ciekawego przewodnika i można było powiedzieć, że podobało jej się to, co robiła. Trasa była dostosowana dla wszystkich grup wiekowych i udało nam się zobaczyć wiele pięknych miejsc.

Kate była niesamowita, oprowadziła nas po okolicy i opowiedziała nam tyle wspaniałych historii. Dał nam świetne streszczenie historii Budapesztu i Węgier! Tylko ona sprawiła, że było to więcej niż warte!

W każdym kraju wybieram wycieczki tym autobusem i nigdy się nie zawiodłem, tym razem był Budapeszt i także było fantastycznie. Polecam taki sposób zwiedzania.

Bardzo fajna wycieczka, a nasz przewodnik bardzo dobrze przygotowany?