Wzgórze Zamkowe

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Wzgórze Zamkowe: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wzgórze Zamkowe? Kliknij tutaj.

Wzgórze Zamkowe: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 4124 opinii

Przewodnik był jednym z najlepszych przewodników, jakich moja żona i ja kiedykolwiek mieliśmy, była niesamowicie pouczająca, uprzejma i kompetentna. Po wycieczce lub po wycieczce czułem się, jakbym dobrze poznał historię Zamku Buda i wydarzenia, które miały tam miejsce zarówno historycznie, jak i obecnie. Gorąco polecam tę wycieczkę.

Nasza przewodniczka, pani Emese, była bardzo przyjazna i dawała pozytywne wibracje. Dowiedzieliśmy się wielu rzeczy o okolicy Budy i powiedziałbym, że to świetna wycieczka, jeśli chcesz poznać główną ideę węgierskiej historii i kultury. Cieszyliśmy się każdą minutą wycieczki, spacerując po starej części Budy.

Świetna wycieczka po Dunaju i parkach! Mnóstwo jazdy na Segwayach. Nasz przewodnik był bardzo pouczający, ale też nie przekazywał zbyt wielu informacji i pozwalał nam cieszyć się jazdą. Było zimno i deszczowo, ale i tak świetnie się bawiliśmy!

Świetny pomysł! Poznasz miasto naprawdę dobrze, nie spędzając dużo czasu. Omówiono najważniejsze i najważniejsze zabytki, a audioprzewodniki dostarczyły ciekawych informacji.

Wszystko w porządku. Na krótki pobyt idealne rozwiązanie.