Atrakcje i wycieczki
Wyszehrad, Węgry

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dotyczące: Wyszehrad, Węgry

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Wyszehrad, Węgry?

Najlepsze atrakcje to:

Na jakich wycieczkach w: Wyszehrad, Węgry obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Wyszehrad, Węgry: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wyszehrad, Węgry? Kliknij tutaj.

Wyszehrad, Węgry: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 325 opinii

Zdecydowanie polecamy ten wyjazd osobom, które chciałyby zobaczyć 3 miasta w 1 dzień. Chociaż nie byliśmy w stanie zobaczyć każdego szczegółu każdego miasta, mogliśmy rzucić okiem na 3 miasta. Nasz przewodnik był genialny i był dla nas pełen informacji i zabawnych faktów na temat każdego miejsca, które odwiedziliśmy. Lunch miał wspaniały widok na szczyt góry z dużymi porcjami, zdecydowanie byliśmy pełni po 3 daniach! Jedynym minusem podróży było to, że żałowaliśmy, że nie mogliśmy spędzić w Szentendre dłużej, ponieważ byliśmy tam tylko 1 godzinę, chociaż jako mieszkańcy Budapesztu będziemy mogli odwiedzić ponownie. Naprawdę polecamy ten wyjazd!

Zostałem zabrany z hotelu i przewieziony do biura, personel w biurze był bardzo przyjazny i ciepły. Nasz przewodnik był pełen szacunku i kompetentny i był bardzo przyjemny. Inni podróżnicy byli mili i bardzo angażujący, dzieliliśmy się swoimi doświadczeniami i odrobiną historii z naszych ojczystych krajów, byli cierpliwi podczas zakupów w Szentendre i szliśmy razem dając sobie nawzajem odwagę i komplementy. Podróżni byli różnorodni i byli również bardzo przyjaźni i pełni szacunku. Dużo się od nich nauczyłem

Trochę wielu rzeczy do nauczenia się o Węgrzech i jego mieszkańcach. Podobała mi się wizyta w pierwszej stolicy Węgier. Być może chciałbym odwiedzić zamek w Vishegradzie, ale tymczasem mieliśmy wystarczająco dużo czasu na wspaniały lunch z wymianą wrażeń z innymi członkami grupy.

Podobała nam się ta wycieczka i tylko żałowaliśmy, że nie ma więcej czasu na zakupy. Chciałam kupić kilka węgierskich koronek i kapelusz grzybkowy, ale nie było czasu! Chciałbym, żeby nie było możliwości powrotu na późniejszą łódź. Ceny wydawały się tu niższe niż w Budapeszcie.

La experiencia es groźny. Nadie debería de Budapest sin tomar este tour. La naturaleza es impresionante. Hilda es muy conocedora y tiene un muy buen trato