Atrakcje i wycieczki Wyszehrad, Węgry

Wyszehrad, Węgry: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wyszehrad, Węgry? Kliknij tutaj.

Wyszehrad, Węgry: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1 / 5

na podstawie 404 opinii

Zostałem zabrany z hotelu i przewieziony do biura, personel w biurze był bardzo przyjazny i ciepły. Nasz przewodnik był pełen szacunku i kompetentny i był bardzo przyjemny. Inni podróżnicy byli mili i bardzo angażujący, dzieliliśmy się swoimi doświadczeniami i odrobiną historii z naszych ojczystych krajów, byli cierpliwi podczas zakupów w Szentendre i szliśmy razem dając sobie nawzajem odwagę i komplementy. Podróżni byli różnorodni i byli również bardzo przyjaźni i pełni szacunku. Dużo się od nich nauczyłem

Taki piękny dzień na spędzenie połowy dnia, szkoda, że nie zarezerwowałem całego dnia. Na szczęście mam tylko 2 osoby na wycieczce. Nasza przewodniczka, Elizabet, była tak urocza i mówiła niesamowicie po angielsku. Wycieczka do muzeum marcepanu była świetnym dodatkiem do poranka. Tacy niesamowicie kreatywni ludzie, którzy rzeźbią ciasta. Takie fantastyczne małe miasteczko. Cieszyłem się również zakupami ubrań i bardzo smacznymi lodami. Siedzenie na ławce blisko Dunaju w ciszy i spokoju było niesamowite.

Świetna podróz. Przyjeżdżamy tu w lutym, który nie jest szczytowym czasem dla turystów, więc wszystko jest spokojne i spokojne. Przewodniczka jest bardzo miła, entuzjastyczna i niesamowita, opowiedziała nam wiele o historii tej wioski. Zdecydowanie poleć moich znajomych, aby dołączyli do niej w przyszłości.

Spodziewaliśmy się wycieczki z dzikiem, ale dostaliśmy FANTASTYCZNĄ wycieczkę autobusową z doświadczonym i utalentowanym przewodnikiem. Zrzucili nam skarpetki (to pozytywne amerykańskie powiedzenie!)! Bardzo mi się podobało i gorąco polecam.

La experiencia es groźny. Nadie debería de Budapest sin tomar este tour. La naturaleza es impresionante. Hilda es muy conocedora y tiene un muy buen trato