Dodaj daty

Wyspy Three Sisters

Wyspy Three Sisters – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Niagara, USA: Maid of Mist, Cave of Winds i wycieczka wózkiem

1. Niagara, USA: Maid of Mist, Cave of Winds i wycieczka wózkiem

Poznaj wodospad Niagara od strony amerykańskiej z licencjonowanym przewodnikiem i całodniową przepustką na przejażdżkę wózkiem po parku. Przejedź się statkiem Maid of the Mist, aby zobaczyć z bliska wodospady American, Bridal Veil i Horseshoe Falls. Zanurz się w potędze wodospadu Bridal Veil z Hurricane Deck w Cave of the Winds lub po prostu podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki z promenady (jaskinia zawaliła się w 1898 roku, jest to promenada). Po wycieczce otrzymasz opaskę na rękę Trolley, dzięki której będziesz mógł wsiadać i wysiadać, korzystając z Trolley przez cały dzień według własnego uznania. Odwiedź Three Sisters Islands, pojedź do Prospect Park, to zależy od Ciebie! Twój przewodnik zacznie od zabrania Cię do Maid of the Mist i podzieli się historią, folklorem i informacjami na temat tego, co zobaczysz. Pomoże Ci zrobić zdjęcia i wskaże miejsca, z których będziesz mieć najlepsze widoki podczas przejażdżki. Twój przewodnik da Ci czas na zdjęcia na tarasie widokowym, a także w Crows Nest. Dowiedz się o śmiałkach, którzy rzucili wyzwanie szalejącym wodospadom, obserwując wodę rozbijającą się za przewodnikiem. Twój przewodnik poprowadzi Cię do przystanku Trolley, omówi lokalizacje Trolley w parku, a także godziny ich pracy i będzie Ci towarzyszył na Koziej Wyspie. Twój przewodnik wskaże Ci lokalizacje przystanków wózków i miejsca, w których znajduje się każdy obszar widokowy na Koziej Wyspie, a także przygotuje Cię do przeżycia przygody w Jaskini Wiatrów. Możesz pozostać przy widokach na promenadzie Cave of the Winds tak długo, jak chcesz, a dzięki informacjom dostarczonym przez przewodnika możesz cieszyć się widokami na Koziej Wyspie we własnym tempie. Możesz przejechać się trolejbusem z powrotem do Prospect Park, aby dostać się do swojego pojazdu lub lokalnych restauracji, takich jak wiele food trucków na Old Falls Boulevard.

Z Nowego Jorku: 2-dniowa wycieczka nad wodospad Niagara z zakupami

2. Z Nowego Jorku: 2-dniowa wycieczka nad wodospad Niagara z zakupami

Weź udział w 2-dniowej wycieczce nad wodospad Niagara i zapomnij o zgiełku Nowego Jorku. Udaj się w podróż na amerykańską stronę wodospadu i weź udział w rejsie słynną łodzią Maid of the Mist. Po drodze spędź trochę czasu na zakupach w outlecie. Dzień 1.: Wyjazd z miejsca zbiórki położonego w centrum Nowego Jorku klimatyzowanym vanem lub busem na północ. Miń piękny Delaware Gap i park stanowy Watkins Glen w sercu regionu Finger Lakes. Rozprostuj nogi, spacerując po kanionie Watkins Glen i zrób zdjęcia wodospadów. Przejedź obok oszałamiającego jeziora Seneca i późnym popołudniem dotrzyj do wodospadu Niagara. Zwiedź amerykańską stronę Niagary, w tym wodospad American Falls oraz wyspy Goat Island i Sister Island. Ciesz się nocną wycieczką po wodospadzie Niagara, podziwiając kolorowe oświetlenie, a następnie rozgość się w wygodnym pokoju hotelowym na noc. Dzień 2.: Zjedz obfite śniadanie kontynentalne w hotelu. Zobacz z bliska wodospady Niagara i Horseshoe Falls z pokładu łodzi Maid of the Mist (dostępnej od maja do października). Gdy łódź Maid of Mist nie będzie kursowała, weź udział w wycieczce po elektrowni wodnej Power Vista i odwiedź Cave of the Winds. Wsiądź do autobusu lub vana i jedź na południe z powrotem do Nowego Jorku. Po drodze rozprostujesz nogi w miejskim otoczeniu i wybierzesz się na zakupy w jednym z dużych outletów. Wróć do miasta na czas, by zjeść późną kolację.

Wodospad Niagara, USA: wycieczka z przewodnikiem z jaskinią i Maid of the Mist

3. Wodospad Niagara, USA: wycieczka z przewodnikiem z jaskinią i Maid of the Mist

Odbiór z hotelu w Niagara Falls w USA i podziwianie malowniczych widoków podczas rejsu statkiem Maid of the Mist, oglądanie wodospadu American Falls i wizyta w wieży widokowej. Udaj się do Jaskini Wiatrów i stań pod wodospadem Niagara, podziwiając wspaniałe widoki. Kontynuuj podróż do wodospadu Bridal Veil, aby zobaczyć najmniejszy z trzech wodospadów tworzących wodospad Niagara. Zatrzymaj się na wyspie Goat Island między wodospadem Bridal Veil a malowniczym widokiem wodospadu Horseshoe Falls od strony amerykańskiej. Udaj się do Parku Stanowego Niagara Falls, a następnie odwiedź Luna Island na krótki postój. Zakończ w Prospect Point, aby uzyskać ostatni niesamowity widok na wodospady. Ta wycieczka trwa około 4 do 5 godzin w zależności od natężenia ruchu w parku.

Z Niagara Falls USA: dzienna i nocna wycieczka z pokazem świetlnym

4. Z Niagara Falls USA: dzienna i nocna wycieczka z pokazem świetlnym

Odwiedź wodospad Niagara podczas tej półdniowej wycieczki i poznaj wodospad z bliska dzięki rejsowi słynnym na całym świecie statkiem Maid of the Mist (otwartym w sezonie od 4 kwietnia do 3 listopada 2024 r.) i podróży przez zapierającą dech w piersiach Jaskinię Wiatrów. Odwiedź Park Stanowy Wodospadu Niagara, poznaj ciekawą historię i podziwiaj wspaniałe widoki w dzień i w nocy. Zobacz i poczuj potężny, liczący 12 000 lat cud natury, wodospad Niagara. Zatrzymaj się także przy amerykańskiej wieży obserwacyjnej i podziwiaj fantastyczny panoramiczny widok na wodospad, a także odwiedź legendarną Kozią Wyspę. Odwiedzając najstarszy park stanowy w USA, udaj się do niesamowitych punktów widokowych na wodospad. Poznaj historię wodospadu Niagara i posłuchaj opowieści o śmiałkach, którzy próbowali go pokonać. Zakończ wizytę, obserwując nocną iluminację wodospadu Niagara. I zobacz wspaniały pokaz sztucznych ogni, który jest dostępny sezonowo.

Wodospad Niagara: Bilety na łódź, jaskinię i trolejbus z przewodnikiem

5. Wodospad Niagara: Bilety na łódź, jaskinię i trolejbus z przewodnikiem

Doświadczysz najbardziej niesamowitych widoków, jakie Niagara ma do zaoferowania z przewodnikami, którzy angażują gawędziarzy i pasjonują się zapewnieniem wspaniałej zabawy. Maid of the Mist, do Cave of the Winds, podczas 4-godzinnej pieszej wycieczki i przejażdżki trolejbusem. Zbliż się do wodospadów bliżej, niż myślisz, że to możliwe w Jaskini Wiatrów. Czy jesteś wystarczająco odważny, aby poradzić sobie z pokładem huraganu w Jaskini Wiatrów? Zakończ tę łączoną wycieczkę krajoznawczą 4-godzinną pieszą wycieczką po Park stanowy Niagara Fallsi wskocz na hop-on-hop- wycieczka poza trolejbusem.

Wodospad Niagara: Zimowa wycieczka z wejściem do Jaskini Wiatrów

6. Wodospad Niagara: Zimowa wycieczka z wejściem do Jaskini Wiatrów

Odkryj wodospad Niagara zimą i poznaj okolicę. Odkryj najbardziej magiczne miejsca, w tym Jaskinię Wiatrów i różne punkty widokowe, i podziwiaj dramatyczne widoki bez zatłoczonych tłumów. Wodospad Niagara staje się zimowym ogrodem rzeźb lodowych natury z wyjątkowymi widokami bez letnich tłumów. Pomiędzy widokami rozgrzej się, podczas gdy Twój przewodnik poprowadzi Cię do następnego malowniczego widoku! Ciesz się spacerem z przewodnikiem po wąwozie Cave of the Winds z panoramicznym widokiem, widokiem na wodospad Horseshoe Falls i Upper Canadian Rapids, Terrapin Point, Stedman's Bluff i pomnik Tesli, podczas gdy Twój przewodnik pomaga w robieniu zdjęć i opowiada historie z historii wodospadu Niagara, od śmiałków po elektrownie wodne. Zatrzymaj się w pawilonie World Changed Here, aby zdobyć doświadczenie edukacyjne i obejrzeć krótki film przedstawiający historię wodospadu i jego globalny wpływ. Twój przewodnik zabierze Cię na przejażdżkę malowniczą drogą, omawiając po drodze okoliczne atrakcje, w tym Niagara Aquarium, Underground Railroad Heritage Center, Devil's Hole Park, Niagara Escarpment, gdzie wodospad Niagara powstał 10 000 lat temu. W przypadku obfitych opadów śniegu Twój przewodnik zabierze Cię do Power Vista, gdzie będziesz miał zapierające dech w piersiach widoki na Devil's Hole Rapids i doświadczysz praktycznych eksponatów, które są zabawne dla wszystkich grup wiekowych, jeśli pogoda jest ciepła, a ścieżki są czyste, Twój przewodnik da Ci możliwość zwiedzania i oglądania wiru Niagara - największego wiru na naszej półkuli! W przypadku niepogody przewodnik zabierze Cię do Niagara Power Authority, aby podziwiać piękne widoki na skarpę i Devil's Hole Rapids, a także eksponaty i interaktywne wyświetlacze. Wycieczka trwa trzy godziny, a jeśli pozwoli na to czas i pogoda, Twój przewodnik zabierze Cię również na Three Sisters Islands, aby podziwiać z bliska Upper Canadian Rapids! Następnie przewodnik odwiezie Cię z powrotem do miejsca odbioru.

Wodospad Niagara w USA: wycieczka z USA i rejs

7. Wodospad Niagara w USA: wycieczka z USA i rejs

Przeżyj przygodę, piękno i cud natury, jakim jest wodospad Niagara w USA. Twoja półdniowa wycieczka obejmuje amerykańską wieżę obserwacyjną, słynną na całym świecie przejażdżkę łodzią „Maid of the Mist”, przygodę „Jaskinia Wiatrów” oraz wizytę w historycznym parku stanowym Niagara Falls. Podziwiaj oszałamiające wodospady ze szczytu amerykańskiej wieży obserwacyjnej. Zbliż się do potężnych wodospadów podczas rejsu łodzią Maid of The Mist i przygody Cave of the Winds. Usłysz grzmiący ryk i poczuj mgłę na twarzy podczas rejsu. Zwiedź park stanowy Niagara, najstarszy w USA i dom dla American Falls, Bridal Veil Falls i części Horseshoe Falls. Podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki i zagłęb się w bogatą historię śmiałków, którzy próbowali podbić wodospady

Niagara Falls Kanada i USA: Wycieczka Deluxe w małej grupie

8. Niagara Falls Kanada i USA: Wycieczka Deluxe w małej grupie

Ta wycieczka po Niagara Falls Day obejmie spektakularne widoki zarówno po amerykańskiej, jak i kanadyjskiej stronie wodospadu. Odwiedzimy kultowe atrakcje Niagary, w tym rejs statkiem Maid of the Mist, zapierającą dech w piersiach wycieczkę do Cave of the Winds oraz wspaniały widok z lotu ptaka i panoramę ze szczytu Skylon Tower. Paszport jest wymagany Wszystkie opłaty za atrakcje, opłaty za wstęp, opłaty za przejazd, opłaty za przejazd mostem oraz odbiór i dowóz do hotelu są wliczone w tę małą wycieczkę grupową. Doświadczysz tego, co najlepsze z obu światów podczas naszej kanadyjskiej i amerykańskiej trasy Niagara Falls z Maid of the Mist Boat Ride, która oferuje coś dla każdego. Pojedziesz w sam środek wodospadu Niagara na pokładzie słynnej Maid of the Mist, przejedziesz przez zapierającą dech w piersiach Cave of the Winds i odwiedzisz najstarszy park stanowy w USA. Po tym, jak skończymy ze stroną amerykańską, udasz się do Kanady, gdzie będziesz wspinać się na wieżę Skylon Tower o wysokości 520 stóp, aby uzyskać najbardziej niesamowite widoki zarówno na wodospad Niagara w USA, jak i Kanadę. Będziesz podróżować wzdłuż potężnego wąwozu rzeki Niagara, podziwiać spektakularne widoki na wodospady od strony kanadyjskiej, poznawać historię wodospadu Niagara i wiele więcej! Grzecznie zachęcamy wszystkich naszych gości do robienia zdjęć. Aby uzyskać jak najlepsze wrażenia, osobiście zalecamy noszenie wygodnej odzieży i butów do chodzenia podczas wycieczki. Zalecamy co najmniej 10% napiwku dla twojego przewodnika.

Wycieczka z przewodnikiem po amerykańskiej stronie wodospadu Niagara

9. Wycieczka z przewodnikiem po amerykańskiej stronie wodospadu Niagara

Zacznij od pobrania aplikacji Action Tour Guide, która będzie pełnić funkcję osobistego przewodnika, audioprzewodnika i mapy w jednym. Uwaga: wycieczka trwa około 1-2 godzin. Po pobraniu aplikacji Twoja piesza wycieczka po wodospadzie Niagara rozpocznie się tuż przed Parkiem Stanowym Wodospadu Niagara. Stamtąd udasz się do parku i zatrzymasz się przy pomniku wojny secesyjnej, aby poznać nieoczekiwaną historię! Następnie nadszedł czas, aby udać się w kierunku wodospadu. Przespacerujesz się do strzelistej wieży obserwacyjnej, oferującej niezrównane widoki na wodospad American Falls. Następnie przejdziesz do Prospect Point, aby przyjrzeć się wodospadowi z bliska! Dowiedz się, czym różnią się wodospady American Falls, Bridal Veil Falls i Horseshoe Falls. Następnie odkryj legendę Lelawala i dowiedz się, jak wykorzystywana jest moc wodospadów. Twoja podróż będzie kontynuowana przez Hell's Half Acre, gdy przejdziesz przez most nad tymi przerażającymi bystrzami. Następnie dowiesz się o nieustraszonych śmiałkach, którzy przez lata stawiali czoła wodospadom... wielu z nich chroniła tylko beczka! Odwiedź pomnik Nikoli Tesli i odkryj związek tego wpływowego wynalazcy z tymi wodospadami. Następnie doświadczysz ekscytującego punktu widokowego Cave of the Winds, tuż obok wodospadów! Następnie zatrzymasz się w Terrapin Point, skąd roztacza się niesamowity widok na wodospad Horseshoe Falls. Następnie miniesz Wyspy Trzech Sióstr i wrócisz do miejsca, w którym zacząłeś.

Niagara Falls USA All-American Wycieczka w małej grupie

10. Niagara Falls USA All-American Wycieczka w małej grupie

Poznaj piękno wodospadu Niagara podczas wycieczki z przewodnikiem vanem dla 6 osób na pojazd. Miej czas na zrobienie zdjęć wodospadu z wielu punktów widokowych. Zbliż się do wodospadu na zupełnie nowej, w 100% elektrycznej łodzi Maid of the Mist. Odwiedź wyspę Three Sisters. Ciesz się wygodą odbioru z miejsca zakwaterowania w Niagara Falls, USA. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się podczas przejażdżki vanem do różnych atrakcji, które ma do zaoferowania wodospad Niagara. Poczuj mgłę wodospadu na twarzy podczas tego spotkania z bliska. Udaj się do Jaskini Wiatrów, która schodzi 200 stóp na dno wodospadu Bridal Veil. Spaceruj po Hurricane Deck i poczuj na sobie pęd szalejącej Niagary lub zejdź na dół, aby podziwiać widok bez zmoknięcia. Kontynuuj do wieży obserwacyjnej wodospadu Niagara, która jest jedynym miejscem po stronie amerykańskiej, z którego można zobaczyć wszystkie trzy wodospady jednocześnie. Wejdź na chodnik w kształcie wroniego gniazda, który prowadzi aż do szczytu amerykańskiego wodospadu. Jedź na wyspę Three Sisters Island i zobacz, jak szalejące bystrza szybko poruszają się w kierunku wodospadu, gdzie ponad 700 000 galonów słodkiej wody na sekundę porusza się w kierunku wodospadu. Zobacz wir Niagara, w którym wodospad zmienił kierunek 6000 lat temu. Poznaj historię wodospadu Niagara z przewodnikiem i posłuchaj, jak wodospad uległ erozji 7 mil w ciągu 12 000 lat do jego obecnej lokalizacji. Zobaczysz także, gdzie znajduje się Devil's Hole Park, skarpa, na której wodospad Niagara "narodził się" 10 000 lat temu, Power Authority, a przewodnik opowie Ci o tych miejscach, a także wskaże, gdzie znajduje się Niagara Aquarium i Underground Railroad Heritage Center. Omówi inne atrakcje w okolicy i odpowie na pytania dotyczące atrakcji, aby pomóc Ci dowiedzieć się, jakie inne doświadczenia w tej okolicy mogą spodobać się Tobie i Twojej rodzinie. Nasi przewodnicy mogą również odpowiedzieć na pytania dotyczące kanadyjskich atrakcji wodospadu Niagara, dokumentacji potrzebnej do przekroczenia granicy z Kanadą, okolicznych winiarni i lokalnych restauracji. Zrób zdjęcia w Terrapin Point, Luna Island, Stedman's Bluff i Prospect Point. Zatrzymaj się, aby zobaczyć pomnik Tesli. Po zakończeniu wycieczki wróć do miejsca zakwaterowania w Niagara Falls w USA.

Liczba znalezionych atrakcji: 10
Sortuj wg::

Wyspy Three Sisters: najlepsze atrakcje w pobliżu

Wyspy Three Sisters: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wyspy Three Sisters? Kliknij tutaj.

Wyspy Three Sisters: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6
(607 recenzji)

Nasz przewodnik Brian był genialny! Bardzo dobra znajomość i znajomość wielu języków. W naszym autokarze Wi-Fi nie działało, co utrudniało długą podróż. Trenerowi przydałoby się trochę więcej sprzątania.

Nie mogę nic powiedzieć, ale wszystko było w porządku. Doceniam opiekę, z jaką umieszczono mnie w hotelu po stronie amerykańskiej, ponieważ nie mogłem wjechać na terytorium Kanady. Świetna robota 👍

Było super, niestety tylko na chwilę mogliśmy wybrać się na zakupy, tylko o to chodziło.Wszystko poza tym było więcej niż super, świetny przewodnik i świetny kierowca.. dziękuję

Przerwy były dobrze rozplanowane, dzięki czemu długa podróż do Niagary była znacznie wygodniejsza.

Wszystko było idealne, doskonałe doświadczenie i uwaga.