Wyspy Kanaryjskie
trekking

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu trekking w: Wyspy Kanaryjskie

Oprócz atrakcji typu trekking jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Wyspy Kanaryjskie?

W: Wyspy Kanaryjskie są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu trekking w: Wyspy Kanaryjskie obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Wyspy Kanaryjskie: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wyspy Kanaryjskie? Kliknij tutaj.

Wyspy Kanaryjskie: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 653 opinii

Zarezerwowaliśmy ten bilet na następny dzień późnym wieczorem i wszystko poszło gładko. Załoga była naprawdę miła i przyjazna. Udało nam się sami zdecydować na miejscu spotkania, kiedy chcielibyśmy wrócić łodzią. Do wyboru mieliśmy 3 razy. Trochę więcej czasu zabraliśmy na wyspę Lobos, co również okazało się wskazane. Runda na wyspie trwa około 3 godzin (i nie szliśmy do latarni ani na górę, tylko zewnętrzna runda). Mieliśmy ze sobą tylko dużą butelkę wody. To właściwie nie wystarczyło. Klimat był tam bardzo gorący i suchy. Ale w porcie są wszelkiego rodzaju napoje dobrze schłodzone i po uczciwych cenach. W przeciwnym razie wyspa jest warta wycieczki dla osób lubiących piesze wędrówki oraz ciszę i spokój (miłośnicy przyrody).

Bardzo dobre doświadczenie. Dobrze zorganizowane. Szczególnie wyróżnij Alejandro, naszego przewodnika, bardzo profesjonalnego. Bardzo odpowiedzialna osoba z otoczeniem, przeszkolona, wie co tłumaczy i jak to zrobić. Trasa ma idealną trudność i długość. Powtarzać!

Doskonała wycieczka, odebrana w hotelu na czas. Jazda w górę iw dół była płynna i wygodna. Cieszyliśmy się spokojną atmosferą z naszym przewodnikiem. Była doskonała, bardzo przyjazna i pomogła mojemu 4-latkowi dotrzeć na szczyt.

Ciekawe miejsce dla kogoś, kto lubi naturę i spacery.Brak zieleni rekompensują widoki i naturalne baseny z wodą z Atlantyku.

Sprawnie i przyjemnie, łatwo znaleźć punkt startowy :)