Atrakcje i wycieczki
Wyspy Gili

Wyspy Gili – nasze najbardziej polecane atrakcje

Wyspy Gili: Prywatna lub wspólna wycieczka łodzią z rurką

1. Wyspy Gili: Prywatna lub wspólna wycieczka łodzią z rurką

Odkryj piękno wysp Gili i Lombok podczas prywatnej lub wspólnej przygody z nurkowaniem z przewodnikiem. Naucz się nurkować jak profesjonalista z pomocą instruktora. Podziwiaj krajobrazy i pływaj z lokalnym życiem morskim. Rozpocznij swoją wycieczkę od wygodnego odbioru z miejsca zakwaterowania na Gili air, Gili meno lub Lombok, jeśli zarezerwowałeś tę opcję, lub spotkaj się z przewodnikiem przed ośrodkiem nurkowym Manta na Gili trawangan, aby rozpocząć zajęcia. Spotkaj się z przewodnikiem i odbierz swój sprzęt, a następnie przejdź do łodzi na plaży i wskocz na pokład łodzi ze szklanym dnem. Najpierw odwiedzisz Gili Meno i odkryjesz wspaniałe miejsca do snorkelingu, w których żyją lokalne żółwie. Popływaj z żółwiami morskimi Hawk Bill, zanurkuj przy słynnych posągach i zobacz ogród koralowy po zachodniej stronie Gili Meno. Zachwyć się kolorowym podwodnym światem Gili Meno podczas nurkowania w 3 ustronnych miejscach. Ciesz się robieniem zdjęć kamerą Go Pro, jeśli zarezerwowałeś tę opcję. Zrelaksuj się na plaży i opalaj się, jeśli chcesz, będziesz mieć również trochę wolnego czasu na zjedzenie lunchu, jeśli nie masz spakowanego. Po wycieczce wrócisz na stały ląd, a następnie zostaniesz odwieziony do miejsca zakwaterowania, jeśli zarezerwowałeś tę opcję. Wróć do domu ze wspomnieniami i zdjęciami z niezapomnianego dnia spędzonego w jednym z najbardziej romantycznych miejsc w Indonezji.

Z Bali: Transfer łodzią motorową w 1 stronę na Gili Trawangan

2. Z Bali: Transfer łodzią motorową w 1 stronę na Gili Trawangan

Zarezerwuj z wyprzedzeniem bilet na transfer łodzią motorową w jedną stronę, aby szybko i łatwo dostać się z portu Padangbai na Bali na wyspę Gili Trawangan. Ciesz się codziennymi porannymi i popołudniowymi odlotami, aby wybrać maksymalną elastyczność. Łódź odpływa dwa razy, o 09:00 i 12:30. Podróż do Gili Trawangan można ukończyć w zaledwie 1,5 godziny. Jeśli planujesz odwiedzić jedną z tych pięknych wysp, podróżuj płynnie szybką łodzią motorową. Żegluj po Morzu Bali i ciesz się dreszczykiem emocji podczas podróży za pośrednictwem zaufanego i renomowanego operatora łodzi motorowych. Pozbądź się stresu związanego z transportem i skup całą swoją energię na podróży. Uwaga: Aby zapewnić dokładne zrozumienie i uniknąć przeoczenia jakichkolwiek szczegółów, dokładnie przejrzyj wszystkie podane przez nas informacje!

Z Gili Trawangan: Gili Islands Snorkeling Tour łodzią

3. Z Gili Trawangan: Gili Islands Snorkeling Tour łodzią

Odkryj podwodne posągi, żółwie, koralowce, ryby i nie tylko podczas wycieczki snorkelingowej w krystalicznie czystych wodach wysp Gili. Popłyń łodzią ze szklanym dnem, odwiedź trzy miejsca do snorkelingu i odkryj wyspy Gili Air i Gili Meno. Wybierz między zwykłą lub dłuższą wycieczką deluxe. Spotkaj się z załogą w łatwym do znalezienia miejscu zbiórki, zaledwie 100 metrów od portu. Odbierz sprzęt do snorkelingu i wybierz rozmiar płetw z pomocą instruktorów. Następnie wejdź na pokład łodzi ze szklanym dnem i popłyń z Gili Trawangan do pierwszego miejsca do snorkelingu. Odwiedź trzy miejsca, w których będziesz pływać z żółwiami morskimi i nurkować, aby podziwiać podwodne posągi. Zachwyć się kolorowymi koralowcami i rybami. Jeśli wybrałeś opcję Deluxe, ciesz się robieniem zdjęć swoich doświadczeń za pomocą udostępnionego GoPro. Następnie załoga zabierze Cię na stały ląd Gili Air, gdzie będziesz mieć trochę wolnego czasu na lunch (opcjonalnie) lub zwiedzanie wyspy. Jeśli wybrałeś opcję Deluxe Shared, odwiedzisz również wyspę Gili Meno, gdzie odwiedzisz jezioro Gili Meno i sanktuarium żółwi. Na koniec wrócisz na Gili Trawangan, gdzie oddasz swój sprzęt i pożegnasz się z załogą.

Gili Air/Trawangan: Rejs wycieczkowy łodzią ze szklanym dnem i nurkowanie z rurką

4. Gili Air/Trawangan: Rejs wycieczkowy łodzią ze szklanym dnem i nurkowanie z rurką

Mając elastyczność lub wspólną lub prywatną wycieczkę, zameldujesz się w wybranej lokalizacji i rozpoczniesz wycieczkę z Gili Air lub Gili Trawangan. Dostosuj go do miejsca, w którym chcesz rozpocząć podróż. Kamizelka ratunkowa jest zapewniona, więc jest również dostępna dla osób nieumiejących pływać. Nasz profesjonalny żeglarz i przewodnik zabierze Cię do odkrywania piękna podwodnego świata na Lombok i wyspach Gili, zwiedzania Turtle Point dla żółwi morskich, wyjątkowej sceny kolorowych tropikalnych ryb pływających wokół zatopionych posągów lub żywych lasów koralowych w pobliżu Virgin Coral Garden. Wszystko pod krystalicznie czystą wodą. Udamy się również w pobliże rafy Bongkas, która jest rajem dla surferów. Przed zakończeniem wycieczki nasza załoga zatrzyma się na chwilę na wyspie Meno, gdzie możesz odpocząć lub zjeść coś na własny koszt. Woda mineralna, sprzęt do snorkelingu, kamizelka ratunkowa, łódź ze szklanym dnem.

Gili Trawangan, Air lub Lombok: transfer łodzią na Bali w jedną stronę

5. Gili Trawangan, Air lub Lombok: transfer łodzią na Bali w jedną stronę

Zarezerwuj z wyprzedzeniem transfer łodzią motorową w jedną stronę, aby szybko i łatwo podróżować z wysp Gili lub Lombok na Bali. Wybierz jedną z opcji transferu, w tym z Gili Trawangan na Bali (Padangbai Port), z Gili Air na Bali (Padangbai Port) lub z Lombok (Bangsal Port) na Bali (Padangbai Port). Ciesz się codziennymi porannymi i popołudniowymi odlotami, aby wybrać maksymalną elastyczność. Dotrzyj tam, gdzie chcesz, wokół pięknych wysp Gili z dodatkowym bonusem w postaci ekscytującej przejażdżki łodzią motorową. Uniknij kłopotów z transportem w ostatniej chwili dzięki niezawodnej i wcześniej zarezerwowanej usłudze. Spersonalizuj swoją podróż dzięki codziennym opcjom transferu. Uwaga: Aby zapewnić dokładne zrozumienie i uniknąć przeoczenia jakichkolwiek szczegółów, dokładnie przejrzyj wszystkie podane przez nas informacje!

Bali i Trawangan: szybka łódź z opcjonalnym transferem na Bali

6. Bali i Trawangan: szybka łódź z opcjonalnym transferem na Bali

Skorzystaj z szybkiego połączenia pomiędzy Bali a Gili Trawangan. Podróżuj pomiędzy tymi wyspami na pokładzie szybkiej łodzi z miejscem na duży bagaż. Spędź mniej czasu w podróży, a więcej na plaży! Rejs z Bali na Gili Trawangan wyrusza codziennie z portu Serangan, 30 minut od miasta Kuta. Skorzystaj z bezpłatnego odbioru klimatyzowanym pojazdem z Twojego hotelu lub domku, dostępnego z miejscowości: Kerobokan, Seminyak, Legian, Kuta, Tuban, Jimbaran, Nusa Dua, Denpasar, Sanur, a także lotniska i części Canggu (po Canggu Club). Odbiór z innych miejsc jest dostępny za dodatkową dopłatą. Alternatywnie, możesz udać się samodzielnie do portu na odprawę, która ma miejsce 30 minut przed zaplanowanym wyjazdem. Wyjedź rano i wykorzystaj w pełni czas na Gili Trawangan. Łódź powrotna na Bali wyrusza około godz. 14.30, a w porcie będzie czekał transport do hotelu. Zrealaksuj się na pokładzie podczas 2,5-godzinnej podróży w jedną stronę i podziwiaj wspaniałe widoki.

Bali: Małpi las, tarasy ryżowe, świątynia i wodospad w Ubud

7. Bali: Małpi las, tarasy ryżowe, świątynia i wodospad w Ubud

Odbierz się z hotelu przez kierowcę/przewodnika i rozpocznij swoją prywatną przygodę. Najpierw udaj się do sanktuarium Sacred Monkey Forest. Podczas zwiedzania i poszukiwania żyjących tu makaków długoogonowych dowiesz się, dlaczego zwierzęta te są uważane za święte. Następnie udaj się do wpisanego na listę dziedzictwa UNESCO Tarasu Ryżowego Tegalalang. Spaceruj wśród żywej zieleni tarasów, usiądź w cieniu palm i podziwiaj krajobrazy. Kontynuuj podróż do świątyni Tirta Empul, świątyni wodnej w pobliżu Tampaksiring. Poznaj bogatą historię świątyni podczas zwiedzania. Zakończ swoją całodniową wycieczkę, zatrzymując się przy rwącym wodospadzie Tegenungan. Podziwiaj malowniczy widok na dżunglę, chropowate formacje skalne i popływaj w basenie poniżej wodospadu. Jeśli chcesz dodać opcjonalny przystanek, udaj się na plantację kawy w Ubud i poznaj pełny cykl życia kawy.

Bali: Transfer łodzią motorową do/z Gili Meno

8. Bali: Transfer łodzią motorową do/z Gili Meno

Podejdź do kasy biletowej w porcie. Następnie dokonaj odprawy i udaj się do bramki wyjściowej. Wejdź na pokład łodzi motorowej i usiądź wygodnie, aby cieszyć się chłodną klimatyzacją. Podziwiaj niesamowite krajobrazy podczas transferu między portem Padangbai na Bali a Gili Meno. Płyń wśród fal i zatrzymaj się, aby odebrać pasażerów po drodze. Wysiądź z łodzi, gdy zacumuje w porcie Gili Meno lub Padang Bai na Bali. Zabierz ze sobą bagaże i zwiedzaj okolicę we własnym czasie. Zarezerwuj podróż powrotną po powrocie, jeśli jest to wygodniejsze. Spędź resztę podróży, ciesząc się pobytem na pięknej wyspie i podziwiając krajobrazy.

Bali do/z Gili Air: szybka łódź z opcjonalnym transferem na Bali

9. Bali do/z Gili Air: szybka łódź z opcjonalnym transferem na Bali

Skorzystaj z szybkiego połączenia pomiędzy Bali a Gili Air. Podróżuj pomiędzy tymi wyspami na pokładzie łodzi z miejscem na duży bagaż. Skorzystaj z usługi codziennych wyjazdów w godzinach porannych, dzięki czemu będziesz mógł(mogła) spędzić więcej czasu na plaży, a mniej czasu na podróż. Skorzystaj z bezpłatnego odbioru ze swojego hotelu lub z willi z wybranych hoteli na Bali klimatyzowanym pojazdem lub udaj się samodzielnie do przystani Serangan, aby odprawić się 30 minut przed rozpoczęciem wycieczki. Na wyspach Gili wypłyń z Gili Air ok. godz. 11.45. Transport powrotny do Twojego hotelu na Bali po ok. 2,5-godzinnej wycieczce.

Z Bali: Transfer łodzią motorową w 1 stronę na Gili Air

10. Z Bali: Transfer łodzią motorową w 1 stronę na Gili Air

Rozpocznij transfer od wygodnego odbioru z hotelu lub udaj się do portu Padangbai na Bali, w zależności od wybranej opcji. Skorzystaj z elastyczności codziennych odlotów o 09:00 i 12:30. Wejdź na pokład łodzi motorowej w porcie Padangbai i rozpocznij relaksujący rejs na Gili Air. Spędź 2 godziny na rejsie po Morzu Bali, podziwiając malownicze widoki na wyspy, błękitną wodę i czyste niebo. Po dotarciu do Gili Air wysiądź i przygotuj się do kontynuowania wakacji. Uwaga: Aby zapewnić dokładne zrozumienie i uniknąć przeoczenia jakichkolwiek szczegółów, dokładnie zapoznaj się ze wszystkimi podanymi przez nas informacjami!

Wszystkie atrakcje

Wyspy Gili – nasze najbardziej polecane atrakcje

Wyspy Gili: Prywatna lub wspólna wycieczka łodzią z rurką

Wyspy Gili: Prywatna lub wspólna wycieczka łodzią z rurką

Odkryj piękno wysp Gili i Lombok podczas prywatnej lub wspólnej przygody z nurkowaniem z przewodnikiem. Naucz się nurkować jak profesjonalista z pomocą instruktora. Podziwiaj krajobrazy i pływaj z lokalnym życiem morskim. Rozpocznij swoją wycieczkę od wygodnego odbioru z miejsca zakwaterowania na Gili air, Gili meno lub Lombok, jeśli zarezerwowałeś tę opcję, lub spotkaj się z przewodnikiem przed ośrodkiem nurkowym Manta na Gili trawangan, aby rozpocząć zajęcia. Spotkaj się z przewodnikiem i odbierz swój sprzęt, a następnie przejdź do łodzi na plaży i wskocz na pokład łodzi ze szklanym dnem. Najpierw odwiedzisz Gili Meno i odkryjesz wspaniałe miejsca do snorkelingu, w których żyją lokalne żółwie. Popływaj z żółwiami morskimi Hawk Bill, zanurkuj przy słynnych posągach i zobacz ogród koralowy po zachodniej stronie Gili Meno. Zachwyć się kolorowym podwodnym światem Gili Meno podczas nurkowania w 3 ustronnych miejscach. Ciesz się robieniem zdjęć kamerą Go Pro, jeśli zarezerwowałeś tę opcję. Zrelaksuj się na plaży i opalaj się, jeśli chcesz, będziesz mieć również trochę wolnego czasu na zjedzenie lunchu, jeśli nie masz spakowanego. Po wycieczce wrócisz na stały ląd, a następnie zostaniesz odwieziony do miejsca zakwaterowania, jeśli zarezerwowałeś tę opcję. Wróć do domu ze wspomnieniami i zdjęciami z niezapomnianego dnia spędzonego w jednym z najbardziej romantycznych miejsc w Indonezji.

Z Bali: Transfer łodzią motorową w 1 stronę na Gili Trawangan

Z Bali: Transfer łodzią motorową w 1 stronę na Gili Trawangan

Zarezerwuj z wyprzedzeniem bilet na transfer łodzią motorową w jedną stronę, aby szybko i łatwo dostać się z portu Padangbai na Bali na wyspę Gili Trawangan. Ciesz się codziennymi porannymi i popołudniowymi odlotami, aby wybrać maksymalną elastyczność. Łódź odpływa dwa razy, o 09:00 i 12:30. Podróż do Gili Trawangan można ukończyć w zaledwie 1,5 godziny. Jeśli planujesz odwiedzić jedną z tych pięknych wysp, podróżuj płynnie szybką łodzią motorową. Żegluj po Morzu Bali i ciesz się dreszczykiem emocji podczas podróży za pośrednictwem zaufanego i renomowanego operatora łodzi motorowych. Pozbądź się stresu związanego z transportem i skup całą swoją energię na podróży. Uwaga: Aby zapewnić dokładne zrozumienie i uniknąć przeoczenia jakichkolwiek szczegółów, dokładnie przejrzyj wszystkie podane przez nas informacje!

Z Gili Trawangan: Gili Islands Snorkeling Tour łodzią

Z Gili Trawangan: Gili Islands Snorkeling Tour łodzią

Odkryj podwodne posągi, żółwie, koralowce, ryby i nie tylko podczas wycieczki snorkelingowej w krystalicznie czystych wodach wysp Gili. Popłyń łodzią ze szklanym dnem, odwiedź trzy miejsca do snorkelingu i odkryj wyspy Gili Air i Gili Meno. Wybierz między zwykłą lub dłuższą wycieczką deluxe. Spotkaj się z załogą w łatwym do znalezienia miejscu zbiórki, zaledwie 100 metrów od portu. Odbierz sprzęt do snorkelingu i wybierz rozmiar płetw z pomocą instruktorów. Następnie wejdź na pokład łodzi ze szklanym dnem i popłyń z Gili Trawangan do pierwszego miejsca do snorkelingu. Odwiedź trzy miejsca, w których będziesz pływać z żółwiami morskimi i nurkować, aby podziwiać podwodne posągi. Zachwyć się kolorowymi koralowcami i rybami. Jeśli wybrałeś opcję Deluxe, ciesz się robieniem zdjęć swoich doświadczeń za pomocą udostępnionego GoPro. Następnie załoga zabierze Cię na stały ląd Gili Air, gdzie będziesz mieć trochę wolnego czasu na lunch (opcjonalnie) lub zwiedzanie wyspy. Jeśli wybrałeś opcję Deluxe Shared, odwiedzisz również wyspę Gili Meno, gdzie odwiedzisz jezioro Gili Meno i sanktuarium żółwi. Na koniec wrócisz na Gili Trawangan, gdzie oddasz swój sprzęt i pożegnasz się z załogą.

Gili Air/Trawangan: Rejs wycieczkowy łodzią ze szklanym dnem i nurkowanie z rurką

Gili Air/Trawangan: Rejs wycieczkowy łodzią ze szklanym dnem i nurkowanie z rurką

Mając elastyczność lub wspólną lub prywatną wycieczkę, zameldujesz się w wybranej lokalizacji i rozpoczniesz wycieczkę z Gili Air lub Gili Trawangan. Dostosuj go do miejsca, w którym chcesz rozpocząć podróż. Kamizelka ratunkowa jest zapewniona, więc jest również dostępna dla osób nieumiejących pływać. Nasz profesjonalny żeglarz i przewodnik zabierze Cię do odkrywania piękna podwodnego świata na Lombok i wyspach Gili, zwiedzania Turtle Point dla żółwi morskich, wyjątkowej sceny kolorowych tropikalnych ryb pływających wokół zatopionych posągów lub żywych lasów koralowych w pobliżu Virgin Coral Garden. Wszystko pod krystalicznie czystą wodą. Udamy się również w pobliże rafy Bongkas, która jest rajem dla surferów. Przed zakończeniem wycieczki nasza załoga zatrzyma się na chwilę na wyspie Meno, gdzie możesz odpocząć lub zjeść coś na własny koszt. Woda mineralna, sprzęt do snorkelingu, kamizelka ratunkowa, łódź ze szklanym dnem.

Gili Trawangan, Air lub Lombok: transfer łodzią na Bali w jedną stronę

Gili Trawangan, Air lub Lombok: transfer łodzią na Bali w jedną stronę

Zarezerwuj z wyprzedzeniem transfer łodzią motorową w jedną stronę, aby szybko i łatwo podróżować z wysp Gili lub Lombok na Bali. Wybierz jedną z opcji transferu, w tym z Gili Trawangan na Bali (Padangbai Port), z Gili Air na Bali (Padangbai Port) lub z Lombok (Bangsal Port) na Bali (Padangbai Port). Ciesz się codziennymi porannymi i popołudniowymi odlotami, aby wybrać maksymalną elastyczność. Dotrzyj tam, gdzie chcesz, wokół pięknych wysp Gili z dodatkowym bonusem w postaci ekscytującej przejażdżki łodzią motorową. Uniknij kłopotów z transportem w ostatniej chwili dzięki niezawodnej i wcześniej zarezerwowanej usłudze. Spersonalizuj swoją podróż dzięki codziennym opcjom transferu. Uwaga: Aby zapewnić dokładne zrozumienie i uniknąć przeoczenia jakichkolwiek szczegółów, dokładnie przejrzyj wszystkie podane przez nas informacje!

Bali i Trawangan: szybka łódź z opcjonalnym transferem na Bali

Bali i Trawangan: szybka łódź z opcjonalnym transferem na Bali

Skorzystaj z szybkiego połączenia pomiędzy Bali a Gili Trawangan. Podróżuj pomiędzy tymi wyspami na pokładzie szybkiej łodzi z miejscem na duży bagaż. Spędź mniej czasu w podróży, a więcej na plaży! Rejs z Bali na Gili Trawangan wyrusza codziennie z portu Serangan, 30 minut od miasta Kuta. Skorzystaj z bezpłatnego odbioru klimatyzowanym pojazdem z Twojego hotelu lub domku, dostępnego z miejscowości: Kerobokan, Seminyak, Legian, Kuta, Tuban, Jimbaran, Nusa Dua, Denpasar, Sanur, a także lotniska i części Canggu (po Canggu Club). Odbiór z innych miejsc jest dostępny za dodatkową dopłatą. Alternatywnie, możesz udać się samodzielnie do portu na odprawę, która ma miejsce 30 minut przed zaplanowanym wyjazdem. Wyjedź rano i wykorzystaj w pełni czas na Gili Trawangan. Łódź powrotna na Bali wyrusza około godz. 14.30, a w porcie będzie czekał transport do hotelu. Zrealaksuj się na pokładzie podczas 2,5-godzinnej podróży w jedną stronę i podziwiaj wspaniałe widoki.

Bali: Małpi las, tarasy ryżowe, świątynia i wodospad w Ubud

Bali: Małpi las, tarasy ryżowe, świątynia i wodospad w Ubud

Odbierz się z hotelu przez kierowcę/przewodnika i rozpocznij swoją prywatną przygodę. Najpierw udaj się do sanktuarium Sacred Monkey Forest. Podczas zwiedzania i poszukiwania żyjących tu makaków długoogonowych dowiesz się, dlaczego zwierzęta te są uważane za święte. Następnie udaj się do wpisanego na listę dziedzictwa UNESCO Tarasu Ryżowego Tegalalang. Spaceruj wśród żywej zieleni tarasów, usiądź w cieniu palm i podziwiaj krajobrazy. Kontynuuj podróż do świątyni Tirta Empul, świątyni wodnej w pobliżu Tampaksiring. Poznaj bogatą historię świątyni podczas zwiedzania. Zakończ swoją całodniową wycieczkę, zatrzymując się przy rwącym wodospadzie Tegenungan. Podziwiaj malowniczy widok na dżunglę, chropowate formacje skalne i popływaj w basenie poniżej wodospadu. Jeśli chcesz dodać opcjonalny przystanek, udaj się na plantację kawy w Ubud i poznaj pełny cykl życia kawy.

Bali: Transfer łodzią motorową do/z Gili Meno

Bali: Transfer łodzią motorową do/z Gili Meno

Podejdź do kasy biletowej w porcie. Następnie dokonaj odprawy i udaj się do bramki wyjściowej. Wejdź na pokład łodzi motorowej i usiądź wygodnie, aby cieszyć się chłodną klimatyzacją. Podziwiaj niesamowite krajobrazy podczas transferu między portem Padangbai na Bali a Gili Meno. Płyń wśród fal i zatrzymaj się, aby odebrać pasażerów po drodze. Wysiądź z łodzi, gdy zacumuje w porcie Gili Meno lub Padang Bai na Bali. Zabierz ze sobą bagaże i zwiedzaj okolicę we własnym czasie. Zarezerwuj podróż powrotną po powrocie, jeśli jest to wygodniejsze. Spędź resztę podróży, ciesząc się pobytem na pięknej wyspie i podziwiając krajobrazy.

Bali do/z Gili Air: szybka łódź z opcjonalnym transferem na Bali

Bali do/z Gili Air: szybka łódź z opcjonalnym transferem na Bali

Skorzystaj z szybkiego połączenia pomiędzy Bali a Gili Air. Podróżuj pomiędzy tymi wyspami na pokładzie łodzi z miejscem na duży bagaż. Skorzystaj z usługi codziennych wyjazdów w godzinach porannych, dzięki czemu będziesz mógł(mogła) spędzić więcej czasu na plaży, a mniej czasu na podróż. Skorzystaj z bezpłatnego odbioru ze swojego hotelu lub z willi z wybranych hoteli na Bali klimatyzowanym pojazdem lub udaj się samodzielnie do przystani Serangan, aby odprawić się 30 minut przed rozpoczęciem wycieczki. Na wyspach Gili wypłyń z Gili Air ok. godz. 11.45. Transport powrotny do Twojego hotelu na Bali po ok. 2,5-godzinnej wycieczce.

Z Bali: Transfer łodzią motorową w 1 stronę na Gili Air

Z Bali: Transfer łodzią motorową w 1 stronę na Gili Air

Rozpocznij transfer od wygodnego odbioru z hotelu lub udaj się do portu Padangbai na Bali, w zależności od wybranej opcji. Skorzystaj z elastyczności codziennych odlotów o 09:00 i 12:30. Wejdź na pokład łodzi motorowej w porcie Padangbai i rozpocznij relaksujący rejs na Gili Air. Spędź 2 godziny na rejsie po Morzu Bali, podziwiając malownicze widoki na wyspy, błękitną wodę i czyste niebo. Po dotarciu do Gili Air wysiądź i przygotuj się do kontynuowania wakacji. Uwaga: Aby zapewnić dokładne zrozumienie i uniknąć przeoczenia jakichkolwiek szczegółów, dokładnie zapoznaj się ze wszystkimi podanymi przez nas informacjami!

Często zadawane pytania dotyczące: Wyspy Gili

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Wyspy Gili?

Najlepsze atrakcje to:

Wyspy Gili: zobacz wszystkie najważniejsze atrakcje

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Wyspy Gili

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Wyspy Gili to:

Wyspy Gili – zobacz wszystkie wycieczki całodniowe i wyprawy na GetYourGuide

Wyspy Gili: Najciekawsze atrakcje

Wyspy Gili: Wycieczki i bilety

Indonezja: Ciekawe miejsca

Wyspy Gili: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wyspy Gili? Kliknij tutaj.

Wyspy Gili: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5
(400 recenzji)

Podróż była bardzo relaksująca. Od odbioru w hotelu do przybycia na Gili T. Odbiór na czas. Na samej łodzi możesz wybrać, gdzie chcesz usiąść. Dwumiejscowe rzędy siedzeń zapewniają wystarczająco dużo miejsca, aby zrelaksować stopy. Jeśli nie chcesz wyglądać przez okno ani spać, telewizor jest włączony. Dostępna jest także toaleta. Jak wcześniej informowaliśmy, przeprawa trwała około 2,30 godziny. Zdecydowanie można polecić.

Wygodny powrót na Bali z Gili T. Wszyscy pracownicy byli bardzo pomocni i mili, a łódź była dobrze utrzymana. Dodanie opcjonalnego transferu do naszego hotelu sprawiło, że wszystko przebiegało bezproblemowo i bezstresowo. Dzięki zespołowi Gili Getaway!

Wycieczka przebiegła bardzo dobrze, ale w drodze powrotnej na Bali nie poprosiłem o podwiezienie, a personel nie był w stanie wyjaśnić, gdzie dokładnie powinienem się złapać.

Kierowca przyjechał na czas. Szybka odprawa i bardzo dobre wyjaśnienia. Transport odbył się na czas. Załoga była bardzo miła. W każdej chwili ponownie

Odbiór z hotelu przebiegł sprawnie. Wycieczka rozpoczęła się punktualnie. Podróż była bardzo przyjemna i dotarliśmy do celu zgodnie z planem