Wyspy Gili – nasze najbardziej polecane atrakcje

Wyspy Gili: Półdniowa wycieczka prywatna lub grupowa z nurkowaniem z rurką

1. Wyspy Gili: Półdniowa wycieczka prywatna lub grupowa z nurkowaniem z rurką

Mając elastyczność lub wspólną lub prywatną wycieczkę, zameldujesz się w wybranej lokalizacji i rozpoczniesz wycieczkę z Gili Air lub Gili Trawangan. Dostosuj go do miejsca, w którym chcesz rozpocząć podróż. Kamizelka ratunkowa jest zapewniona, więc jest również dostępna dla osób nieumiejących pływać. Nasz profesjonalny żeglarz i przewodnik zabierze Cię do odkrywania piękna podwodnego świata na Lombok i wyspach Gili, zwiedzania Turtle Point dla żółwi morskich, wyjątkowej sceny kolorowych tropikalnych ryb pływających wokół zatopionych posągów lub żywych lasów koralowych w pobliżu Virgin Coral Garden. Wszystko pod krystalicznie czystą wodą. Udamy się również w pobliże rafy Bongkas, która jest rajem dla surferów. Przed zakończeniem wycieczki nasza załoga zatrzyma się na chwilę na wyspie Meno, gdzie możesz odpocząć lub zjeść coś na własny koszt. Woda mineralna, sprzęt do snorkelingu, kamizelka ratunkowa, łódź ze szklanym dnem.

Wyspy Gili: Prywatna lub wspólna wycieczka łodzią z rurką

2. Wyspy Gili: Prywatna lub wspólna wycieczka łodzią z rurką

Odkryj piękno wysp Gili i Lombok podczas prywatnej lub wspólnej przygody z nurkowaniem z przewodnikiem. Naucz się nurkować jak profesjonalista z pomocą instruktora. Podziwiaj krajobrazy i pływaj z lokalnym życiem morskim. Rozpocznij swoją wycieczkę od wygodnego odbioru z miejsca zakwaterowania na Gili lub Lombok, jeśli zarezerwowałeś tę opcję, lub spotkaj się z przewodnikiem w barze Ombak, aby rozpocząć swoją aktywność. Spotkaj się z przewodnikiem i odbierz swój sprzęt, a następnie przejdź do łodzi na plaży i wskocz na pokład łodzi ze szklanym dnem. Najpierw odwiedzisz Gili Meno i odkryjesz wspaniałe miejsca do snorkelingu, w których żyją lokalne żółwie. Popływaj z żółwiami morskimi Hawk Bill, zanurkuj przy słynnych posągach i zobacz ogród koralowy po zachodniej stronie Gili Meno. Zachwyć się kolorowym podwodnym światem Gili Meno podczas nurkowania w 3 ustronnych miejscach. Ciesz się robieniem zdjęć kamerą Go Pro, jeśli zarezerwowałeś tę opcję. Zrelaksuj się na plaży i opalaj się, jeśli chcesz; będziesz mieć również trochę wolnego czasu na zjedzenie lunchu, jeśli nie masz go ze sobą. Po wycieczce wrócisz na stały ląd, a następnie zostaniesz odwieziony do miejsca zakwaterowania, jeśli zarezerwowałeś tę opcję. Wróć do domu ze wspomnieniami i zdjęciami z niezapomnianego dnia spędzonego w jednym z najbardziej romantycznych miejsc w Indonezji.

Z Bali: transfer łodzią motorową w jedną stronę na Gili Trawangan

3. Z Bali: transfer łodzią motorową w jedną stronę na Gili Trawangan

Zarezerwuj z wyprzedzeniem bilet na transfer łodzią motorową w jedną stronę, aby szybko i łatwo przedostać się z portu Padangbai na Bali do Gili Trawangan. Ciesz się codziennymi odlotami rano i po południu do wyboru, aby zapewnić maksymalną elastyczność. Jeśli planujesz odwiedzić jedną z tych pięknych wysp, podróżuj bezproblemowo szybką łodzią motorową. Żegluj po Morzu Balijskim i ciesz się dreszczykiem emocji podczas podróży za pośrednictwem zaufanego lokalnego operatora łodzi motorowej. Pozbądź się stresu związanego z transportem i skup całą swoją energię na podróży.

Bali i Trawangan: szybka łódź z opcjonalnym transferem na Bali

4. Bali i Trawangan: szybka łódź z opcjonalnym transferem na Bali

Skorzystaj z szybkiego połączenia pomiędzy Bali a Gili Trawangan. Podróżuj pomiędzy tymi wyspami na pokładzie szybkiej łodzi z miejscem na duży bagaż. Spędź mniej czasu w podróży, a więcej na plaży! Rejs z Bali na Gili Trawangan wyrusza codziennie z portu Serangan, 30 minut od miasta Kuta. Skorzystaj z bezpłatnego odbioru klimatyzowanym pojazdem z Twojego hotelu lub domku, dostępnego z miejscowości: Kerobokan, Seminyak, Legian, Kuta, Tuban, Jimbaran, Nusa Dua, Denpasar, Sanur, a także lotniska i części Canggu (po Canggu Club). Odbiór z innych miejsc jest dostępny za dodatkową dopłatą. Alternatywnie, możesz udać się samodzielnie do portu na odprawę, która ma miejsce 30 minut przed zaplanowanym wyjazdem. Wyjedź rano i wykorzystaj w pełni czas na Gili Trawangan. Łódź powrotna na Bali wyrusza około godz. 14.30, a w porcie będzie czekał transport do hotelu. Zrealaksuj się na pokładzie podczas 2,5-godzinnej podróży w jedną stronę i podziwiaj wspaniałe widoki.

Z Gili Trawangan: Gili Islands Snorkeling Tour łodzią

5. Z Gili Trawangan: Gili Islands Snorkeling Tour łodzią

Odkryj podwodne posągi, żółwie, koralowce, ryby i nie tylko podczas snorkelingu w krystalicznie czystych wodach wysp Gili. Wypłyń łodzią ze szklanym dnem, odwiedź trzy miejsca do snorkelingu i odkryj Gili Air i Gili Meno. Wybierz pomiędzy standardową lub dłuższą wycieczką Deluxe. Spotkaj się z załogą w łatwym do znalezienia miejscu spotkania, zaledwie 100 metrów od portu. Zdobądź sprzęt do snorkelingu i wybierz rozmiar płetwy z pomocą instruktorów. Następnie wejdź na pokład łodzi ze szklanym dnem i wypłyń z Gili Trawangan do swojego pierwszego miejsca do snorkelingu. Odwiedź trzy miejsca, w których będziesz pływać z żółwiami morskimi i nurkować, aby podziwiać podwodne posągi. Ciesz się kolorowymi koralowcami i rybami. Jeśli wybrałeś dłuższą opcję Deluxe, ciesz się możliwością robienia zdjęć swoich wrażeń za pomocą współdzielonej kamery GoPro. Następnie załoga zabierze Cię na kontynent Gili Meno, gdzie będziesz miał trochę wolnego czasu na zwiedzanie wyspy, na przykład zwiedzanie rezerwatu żółwi, przechodząc 250 metrów, cieszenie się plażą lub zjedzenie lunchu. Jeśli wybrałeś opcję deluxe, odwiedzisz także kontynentalną część Gili Air. Na koniec popłyń z powrotem do Gili Trawangan, gdzie zwrócisz sprzęt i pożegnasz się z załogą.

Bali do/z Gili Air: szybka łódź z opcjonalnym transferem na Bali

6. Bali do/z Gili Air: szybka łódź z opcjonalnym transferem na Bali

Skorzystaj z szybkiego połączenia pomiędzy Bali a Gili Air. Podróżuj pomiędzy tymi wyspami na pokładzie łodzi z miejscem na duży bagaż. Skorzystaj z usługi codziennych wyjazdów w godzinach porannych, dzięki czemu będziesz mógł(mogła) spędzić więcej czasu na plaży, a mniej czasu na podróż. Skorzystaj z bezpłatnego odbioru ze swojego hotelu lub z willi z wybranych hoteli na Bali klimatyzowanym pojazdem lub udaj się samodzielnie do przystani Serangan, aby odprawić się 30 minut przed rozpoczęciem wycieczki. Na wyspach Gili wypłyń z Gili Air ok. godz. 11.45. Transport powrotny do Twojego hotelu na Bali po ok. 2,5-godzinnej wycieczce.

Wyspy Gili: Trawangan/Air/Lombok Transfer łodzią motorową w 1 stronę

7. Wyspy Gili: Trawangan/Air/Lombok Transfer łodzią motorową w 1 stronę

Zarezerwuj z wyprzedzeniem transfer łodzią motorową w jedną stronę, aby szybko i łatwo podróżować między Wyspami Gili. Wybierz jedną z opcji transferu, w tym Gili Trawangan na Bali (port Padangbai), Gili Air na Bali (port Padangbai) lub Lombok (port Bangsal) na Bali (port Padangbai). Dotrzyj tam, gdzie chcesz, dookoła pięknych wysp Gili, korzystając z dodatkowego bonusu w postaci ekscytującego rejsu łodzią motorową. Pokochaj kłopoty związane z transportem w ostatniej chwili dzięki niezawodnej i wcześniej zarezerwowanej usłudze. Dostosuj swoją podróż, korzystając z codziennych opcji transferu.

Z Nusa Penida na Gili Trawangan/Gili Air/Lombok łodzią motorową

8. Z Nusa Penida na Gili Trawangan/Gili Air/Lombok łodzią motorową

Jeśli chcesz szybko i łatwo dostać się z Nusa Penida (molo w Kutampi) na Gili Trawangan, Gili Air lub Lombok (port Bangsal), skorzystaj z łodzi motorowej. Nasze łodzie motorowe kursują codziennie. Z Nusa Penida łódź odpływa o 10:00. Podróż trwa około 2 godzin na Gili Trawangan, 2,5 godziny na Gili Air i 3 godziny na Lombok. Ale może się to zmienić wraz z pogodą i morzem. Jeśli planujesz odwiedzić te piękne wyspy, zarezerwuj u nas bilety. Twój bilet obejmuje ubezpieczenie, więc nie musisz się martwić. Dostań się do portu 45 minut wcześniej, aby mieć czas na odprawę i znalezienie bramki. Kiedy będziesz w doku, wsiądź na fajną łódź i wybierz się na zabawną wycieczkę na Gili Trawangan, Gili Air lub Lombok! Kilka rad: Zarezerwuj wcześnie: Wyspy Gili są bardzo popularne, więc zarezerwuj hotel, bilety na statek i transfer do hotelu wcześniej. W ten sposób możesz uzyskać dobrą ofertę i nie zawiedziesz się, kiedy tam dotrzesz. Wyspy Gili są najbardziej ruchliwe od czerwca do września. Może być drożej i tłoczno. Jeśli chcesz spokojniejszej podróży, odwiedź poza sezonem. Czasami morze jest wzburzone, a łodzie motorowe mogą być nieco wyboiste. Jeśli łatwo zapadasz na chorobę morską, może wybierz większą łódź. Jeśli jesteś w ciąży, nie powinieneś korzystać z łodzi motorowej. Duże fale mogą być niebezpieczne dla Ciebie i Twojego dziecka. Alternatywnie możesz skorzystać z większej łodzi, jeśli nadal chcesz odkrywać. Nie pozwól, aby Twój żołądek był pusty podczas rejsu łodzią. Sugerujemy przyniesienie jedzenia lub przekąsek z domu.

Z Lombok: Prywatna wycieczka na wyspy Gili w. Łódź ze szklanym dnem

9. Z Lombok: Prywatna wycieczka na wyspy Gili w. Łódź ze szklanym dnem

Spędź dzień odkrywając zapierające dech w piersiach piękno Wysp Gili, nurkując w czystych wodach, relaksując się na plaży i obserwując życie morskie przepływające przez łódź ze szklanym dnem podczas tej pełnej wrażeń całodniowej wycieczki z Lombok. Odkryj, co sprawia, że Gili Air, Meno i Trawangan są wyjątkowe. Odbierz z miejsca zakwaterowania wcześnie rano i udaj się do portu Teluk Kodek, gdzie wsiądź do łodzi ze szklanym dnem, aby zobaczyć ryby pływające w wodach poniżej. Pierwszym przystankiem jest Gili Air. Załóż sprzęt do nurkowania i zanurz się w czystych wodach wyspy. Jeśli masz szczęście, możesz zobaczyć kolorowe ryby, koralowce, a może nawet przyczajonego żółwia. Następnie udaj się do Gili Meno i odwiedź rezerwat żółwi przed nurkowaniem pod wodą, aby zobaczyć słynne podwodne posągi zwane „Gniazdem”. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą wodoodporną obudowę telefonu lub wodoodporny aparat, aby zrobić kilka zdjęć wyjątkowej instalacji artystycznej autorstwa rzeźbiarza Jasona DeCairesa Taylora. Zjedz lunch w Gili Trawangan i spędź kilka godzin relaksując się nad brzegiem lub nurkując z powrotem, aby nurkować z rurką na Gili i uprawiać inne sporty wodne. Następnie wróć do portu i wróć na Lombok, aby zrobić ostatni przystanek na trasie. Malimbu Hill, jedno z najlepszych miejsc do robienia zdjęć w okolicy, to punkt widokowy, z którego roztacza się malowniczy widok na morze i linię brzegową. Zrób kilka zdjęć, aby zapamiętać podróż przed powrotem do miejsca zakwaterowania.

Z Gili Trawangan: wycieczka z rurką na wyspy Gili

10. Z Gili Trawangan: wycieczka z rurką na wyspy Gili

Rejs łodzią ze szklanym dnem do Gili Meno i Gili Air w ramach prywatnej lub wspólnej wycieczki na wyspę z Gili Trawangan. Odkryj podwodny świat wokół wysp Gili, pływając i nurkując z rurką. Odkryj tętniące życiem życie morskie i wrak statku. Idylliczne plaże, lasy palmowe i rafy koralowe na Wyspach Gili leżą tuż przy północno-zachodnim wybrzeżu wyspy Lombok. Zrelaksuj się na piaszczystym wybrzeżu Gili Trawangan i zjedz posiłek na plaży, zanim udasz się na inne wyspy (koszt nie jest wliczony w cenę). Następnie zanurz się w krystalicznych wodach, aby popływać i nurkować. Nurkuj w dwóch miejscach, w tym na rafie koralowej i wraku statku. Obserwuj tropikalne ryby i kolorowe życie morskie z wody i na pokładzie łodzi ze szklanym dnem. Zanim wrócisz na Gili Trawangan, zrób sobie podwodne zdjęcia i filmy.

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Wyspy Gili

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 75
Sortuj wg::

Niezwykłe doznania

Wyspy Gili: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Często zadawane pytania dotyczące: Wyspy Gili

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Wyspy Gili?

Wyspy Gili: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wyspy Gili? Kliknij tutaj.

Wyspy Gili: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 400 opinii

Ekstra, wszystko dopracowane, włącznie z odbiorem z i do hotelu na Bali. O nic nie musieliśmy się martwić. Mieliśmy rezerwację zrobioną przed wakacjami i to była bardzo dobra decyzja. Polecam