Atrakcje i wycieczki Wyspy Gili

Wyspy Gili – najciekawsze atrakcje

Wyspy Gili: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wyspy Gili? Kliknij tutaj.

Wyspy Gili: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 284 opinii

Transfer z Bali do Gili Air był bardzo dobrze zorganizowany. Zostaliśmy również odebrani z miejsca na czas. Bardzo przyjazny personel „na ziemi” i na morzu. Dostaliśmy wodę i ręczniki, a także coś na chorobę morską. Na szczęście nie potrzebowaliśmy tego. :) Tylko: zakazalibyśmy palenia na łodzi na pokładzie powyżej i pozwalali nam wrzucać niedopałki do wody!

Świetna wycieczka, wszystko było dobrze zorganizowane i na czas. Odebrali nas z naszego hotelu i zabrali do portu. Jazda łodzią była bardzo spokojna, ale zakładam, że zależy to od warunków pogodowych. Hotel na Gili Air był bardzo ładny i naprawdę podobała nam się wycieczka z rurką, tyle dzikiego życia do zobaczenia.

Pojechałem na Gili i wróciłem z Gili Getaway i wszystko było po prostu idealne! Wszyscy są tak mili, zawsze pomagają w razie potrzeby. Widziałem nawet delfiny na łodzi, po prostu niewiarygodne! Dają wodę i świeże ręczniki do ostygnięcia.

Ekstra, wszystko dopracowane, włącznie z odbiorem z i do hotelu na Bali. O nic nie musieliśmy się martwić. Mieliśmy rezerwację zrobioną przed wakacjami i to była bardzo dobra decyzja. Polecam

- dobrze zorganizowana wycieczka - punktualna zbiórka z hotelu w Jimbaran do portu - odprawa nieskomplikowana - bezpłatna woda do picia na pokładzie