Wyspa Yas

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Wyspa Yas: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wyspa Yas? Kliknij tutaj.

Wyspa Yas: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 9524 opinii

Rewelacyjna wycieczka. Wystarczająco czasu aby zwiedzić meczet. Zastanawialiśmy się czy nie pojechać wypożyczonym autem na własną rękę, lecz nie bylibyśmy w stanie zwiedzić tyle miejsc co z wycieczka. Istnieje opcja dogadania się z przewodnikiem aby pojechać do luwr czy Ferrari, podrzucalismy ludzi w różne miejsca (po drodze) a na koniec odbieralismy. Przewodnik załatwia połowę tańszy bilet wejścia.

Wszystko działało idealnie, mieliśmy niesamowity przewodnik Mounir, nie mogliśmy sobie wyobrazić lepszego. Znał dobrze swoją pracę, moglibyśmy zapytać o fakty, wszystko dobrze wyjaśnione. Wszystkie trasy bardzo osobista, niezbyt duża grupa, która tak dobrze dla nas działała. Gorąco polecam każdemu, kto lubi jego przewodnika, aby był bardziej przyjacielem.

Wszystko poszło dobrze ... zarezerwowane 2 dni wcześniej ze statku wycieczkowego. Zostaliśmy odebrani z terminalu portowego i przywiezieni z powrotem ... Nasz przewodnik (Abu) mówił doskonale po niemiecku, miał bardzo dobrą znajomość tła ... była to mała grupa ... wszystko było doskonale zorganizowane. Dzięki za miły dzień w Bau Dhabi !!!

Przewodnik, Abu – wspaniały gość – udzielił wielu informacji. W zabawny i zrelaksowany sposób. Cudowne doświadczenie i wspaniali ludzie w Abu Zabi.

Nasz przewodnik nazywał się Ronnie i był doskonały i bardzo pomocny we wszystkich informacjach, które nam przekazał. Szczerze go polecam.