Wyspa Tavolara

Wyspa Tavolara – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Olbia: Tavolara i Molara Snorkeling Boat Tour

1. Olbia: Tavolara i Molara Snorkeling Boat Tour

Dołącz do półdniowej przygody snorkelingowej z przewodnikiem w morskim obszarze chronionym Tavolara i Punta Coda Cavallo. Pływaj z kolorowymi rybami, zwiedzaj ruiny statku Chrisso. Wejdź na pokład zodiaku w Olbia MOYS, przez Piovene n.8, i rozpocznij wycieczkę snorkelingową. Popłyń do Porto San Paolo i zanurz się w wodzie, aby przepłynąć przez ruiny statku Chrisso. Wejdź z powrotem na pokład łodzi i popłyń na wyspę Molara. Popływaj wśród ryb w naturalnych basenach i zrelaksuj się na słońcu. Kontynuuj rejs na wyspę Tavolara i przepłyń obok wysokich klifów z widokiem na morze. Na pokładzie naszych łodzi zawsze znajduje się 2 członków załogi: 1 kapitan i 1 hostessa/steward. Obecność 2 członków załogi sprawia, że jest to bardzo komfortowe doświadczenie. Na pokładzie naszych łodzi zawsze znajduje się 2 członków załogi: 1 kapitan i 1 hostessa/steward. Obecność 2 członków załogi sprawia, że jest to bardzo komfortowe doświadczenie. Posłuchaj historii króla Tavolary, wspaniałej wyspy z kilkoma endemicznymi gatunkami. Po powrocie podziwiaj Punta Spalmatore: pas białego piasku obmywany przez morze po obu stronach, delektując się szklanką wody lub mrożoną herbatą.

Sardynia: Tavolara Boat Tour z nurkowaniem z rurką

2. Sardynia: Tavolara Boat Tour z nurkowaniem z rurką

Wycieczka rozpoczyna się o 9.30 z przystani Marina di Olbia. Przez cały dzień będziesz zwiedzać Karaiby Europy w małej grupie liczącej maksymalnie 10 osób. Po wizycie na najpiękniejszych plażach Sardynii udasz się do jaskini nazywanej „uchem Odyseusza", po czym wrócisz do portu o 13.30. Po wypłynięciu z przystani w Olbii wyrusz w podróż wzdłuż granitowego cypla Capo Ceraso i kontynuuj aż do wyspy Tavolara. Zachwyć się różnymi odcieniami błękitu krystalicznie czystych wód morskiego obszaru chronionego i podziwiaj 4 plaże z drobnym białym piaskiem, klify z czerwonego granitu i maleńkie wyspy. Wycieczka obejmuje przystanki na pływanie lub nurkowanie z rurką w wyjątkowo pięknych miejscach. Na pokładzie zapewniono markizę, małą lodówkę, dużo miejsca do opalania i poduszki. Plan podróży obejmuje 4 przystanki, które mogą się różnić w zależności od warunków pogodowych.

Tavolara: Wielka wycieczka po archipelagu z San Teodoro

3. Tavolara: Wielka wycieczka po archipelagu z San Teodoro

Wypłynięcie pontonu odbywać się będzie codziennie z plaży San Teodoro - La Cinta. Na pokładzie naszych pontonów poprowadzimy Cię do odkrycia całego naturalnego piękna Archipelagu Tavolara. Po zatrzymaniu się w Cala Brandinchi, znanej również jako „Mała Tahiti”, ze względu na jej szczególnie egzotyczny wygląd przypominający polinezyjski, ominiemy cypel Capo Coda Cavallo, odwiedzając Jaskinię Piekarnika na wyspie Proratora i zatokę tego samego nazwa. Następnie zatrzymaj się na wyspie Molara, aby podziwiać jej naturalne baseny z krystalicznie czystą turkusową wodą i możliwościami nurkowania. Planowany jest dodatkowy przystanek na snorkeling pod wapiennym klifem wyspy Tavolara, a następnie zejście na ląd na samej wyspie, gdzie odbędzie się przystanek na lunch. W trakcie postoju na wyspie można wybrać się na całkowicie samodzielną wizytę w naprawdę imponującym miejscu – Cala Tramontana. W końcu udamy się do Cala Girgolu, aby podziwiać pozostałości „Żółwia skalnego”, gdzie planowany jest ostatni przystanek. Wróć do punktu wejścia na pokład, omijając Spiaggia delle Vacche (Plaża Krów) i Sassi Piatti (Płaskie Kamienie) w Punta Molara.

Golfo Aranci: Tavolara i Molara Snorkeling Dinghy Tour

4. Golfo Aranci: Tavolara i Molara Snorkeling Dinghy Tour

Wybierz się na półdniową przygodę snorkelingową z przewodnikiem w morskim obszarze chronionym Tavolara i Punta Coda Cavallo. Pływaj z kolorowymi rybami, zwiedzaj ruiny statku Chrisso. Wejdź na pokład zodiaku w Località Sos Aranzos - Golfo Aranci i rozpocznij wycieczkę snorkelingową. Popłyń do Porto San Paolo i zanurz się w wodzie, aby przepłynąć przez ruiny statku Chrisso. Wejdź z powrotem na pokład pontonu i popłyń na wyspę Molara. Popływaj wśród ryb w naturalnych basenach i zrelaksuj się na słońcu. Kontynuuj rejs na wyspę Tavolara i przepłyń obok jej wysokich klifów, zanim dotrzesz do piaszczystej plaży. Zwiedzaj Cala Tramontana i maleńki cmentarz króla Tavolara. Spacerując po wyspie, dostrzeż jej florę, zwierzęta i kilka endemicznych gatunków. Po powrocie podziwiaj Punta Spalmatore: pas białego piasku obmywany przez morze po obu stronach, delektując się szklanką wody lub mrożoną herbatą. Na pokładzie naszych łodzi zawsze znajduje się 2 członków załogi: 1 kapitan i 1 hostessa/steward. Obecność 2 członków załogi sprawia, że jest to bardzo komfortowe doświadczenie. Nasz personel jest doświadczony i kompetentny, a podczas aktywności dostarcza przydatnych informacji i faktów na temat środowiska, napotkanych zwierząt i ochrony środowiska morskiego.

Olbia: Rejs po parku Tavolara z aperitifem i napojami

5. Olbia: Rejs po parku Tavolara z aperitifem i napojami

Nurkuj w chronionych wodach rezerwatów morskich Tavolara i Molara podczas tego rejsu z Olbii. Ciesz się aperitifem podczas rejsu po dziewiczych wodach i podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki. Po drodze zobacz zatokę Spiaggia della Tartaruga i przylądek Ceraso. Wejdź rano na pokład wygodnego i przestronnego statku i zrelaksuj się podczas rejsu po spokojnych wodach obok przylądka Ceraso. Zatrzymaj się, aby popływać przy granitowej formacji skalnej "Spiaggia del Dottore". Odkryj tętniący życiem podwodny świat z dołączonym sprzętem do snorkelingu na wyspie Cavalli, wyspie Piana, plaży Spiaggia di Cala Spalmatore i basenach Molara. Zrelaksuj się przy obfitym aperitifie serwowanym z białym winem i wodą. Dla własnych potrzeb zaleca się zabranie ze sobą dodatkowego jedzenia i napojów do spożycia w ciągu dnia. Następnie przy dobrej kawie kontynuujemy odkrywanie ukrytych zakątków wybrzeża Sardynii, wpływając do zatoki "I Sassi Piatti". Ochłodź się kolejnym przystankiem na kąpiel w formacji skalnej "Spiaggia della Tartaruga". Powróć do portu wieczorem po żegludze wzdłuż wybrzeża Punta Ruia i zbliżeniu się do wspaniałych formacji z czerwonego granitu Capo Ceraso.

Tavolara: Mini wycieczka po archipelagu z San Teodoro

6. Tavolara: Mini wycieczka po archipelagu z San Teodoro

Wypłynięcie pontonu odbywać się będzie codziennie z plaży San Teodoro – La Cinta. Na pokładzie naszych pontonów poprowadzimy Cię do odkrycia naturalnego piękna Archipelagu Tavolara. Po krótkim postoju w Cala Brandinchi, znanej również jako „Małe Tahiti”, ze względu na jej szczególnie egzotyczny wygląd przypominający polinezyjski, ominiemy cypel Capo Coda Cavallo, odwiedzając Jaskinię Piekarnika na wyspie Proratora i zatokę Takie samo imię. Następnie zatrzymaj się na wyspie Molara, aby podziwiać jej naturalne baseny z krystalicznie czystą turkusową wodą i możliwościami nurkowania. Kolejny przystanek planowany jest na wyspie Tavolara, gdzie po zejściu na ląd można w pełni autonomicznie zwiedzić naprawdę sugestywne miejsce – Cala Tramontana. Powrót do punktu wejścia na pokład po około 30 minutach żeglugi.

San Teodoro: Wycieczka pontonem na wyspy Tavolara i Molara

7. San Teodoro: Wycieczka pontonem na wyspy Tavolara i Molara

Poznaj wody Tavolara i Molara podczas wycieczki łodzią z San Teodoro. Posłuchaj opowieści o regionie, podczas gdy Twój przewodnik bezpiecznie zabierze Cię na przygodę wokół nadmorskiego krajobrazu z szansą na nurkowanie w oszałamiających naturalnych basenach. Twoja wycieczka rozpoczyna się na plaży Cala Suaraccia, gdzie spotkasz swojego przewodnika i wejdziesz na pokład pontonu. Wypłyń na otwarte wody i odkryj okolicę z przewodnikiem, który pochodzi z rodziny rybaków. Poczuj się swobodnie, gdy Twój przewodnik nawiguje po morzu, zabierając Cię do ukrytych jaskiń, wąskich wąwozów i spokojnych zatoczek. Wskocz do czystej wody i weź udział w nurkowaniu z rurką, zanim wyruszysz w drogę powrotną. Zakończ wycieczkę, słuchając tajemnic wód, pełnych opowieści o łajdakach i żeglarzach, gdy wrócisz do miejsca zbiórki pod niebem o zachodzie słońca.

Porto San Paolo: wycieczka do Tavolara, Molara i aperitif

8. Porto San Paolo: wycieczka do Tavolara, Molara i aperitif

Wyruszając z portu Wave Marina w Porto San Paolo, wyrusz w odkrywczą podróż przez Molara i Tavolara. Odwiedzisz fascynującą Grotta della Chiave w Tavolara, zatrzymując się w najbardziej malowniczych zatokach, aby popływać i ponurkować w krystalicznie czystych wodach sardyńskiego morza. Na pokładzie super wygodnego, nowoczesnego i bezpiecznego pontonu Twoja przygoda będzie charakteryzować się krótkimi, 30-minutowymi postojami w pięknych zatokach, takich jak Piscine di Molara, co pozwoli Ci zanurzyć się w przejrzystych i żywych wodach. Wykorzystaj ten czas na pływanie i nurkowanie z rurką, odkrywając bogate siedliska morskie. Następnie udaj się w kierunku malowniczej Grotta della Chiave w Tavolara, podziwiając klif rozciągający się nad morzem. Po dłuższym postoju w porcie Tavolara, z możliwością zjedzenia lunchu i zwiedzenia okolicy, wrócisz na pokład, aby kontynuować podróż w kierunku Cala Tartaruga, Sassi Piatti i Isola Piana. Dodatkowo plan zwiedzania obejmuje przystanek na oszałamiającej plaży Punta Est, gdzie możesz zakotwiczyć, aby popływać i ponurkować, a także wizytę w Grotta del Forno di Proratora, aby zrobić zapierające dech w piersiach zdjęcia. Pod okiem skippera postoje na kotwicy będą okazją do pływania w wodach bogatych w ryby, a urzekająca panorama wybrzeża sprawi, że przygoda będzie wyjątkowa i niezapomniana. Dołącz do nas w tej ekscytującej podróży i popłyń w kierunku niezrównanego morskiego doświadczenia!

Porto San Paolo: Rejs żaglówką na wyspę Tavolara z lunchem

9. Porto San Paolo: Rejs żaglówką na wyspę Tavolara z lunchem

Wejdź na pokład eleganckiej i przestronnej łodzi żaglowej wyposażonej we wszystkie udogodnienia, wyruszając z przystani Porto Sana Paolo w pobliżu San Teodoro, w północno-wschodniej części Sardynii, aby odkryć wspaniały chroniony obszar morski Tavolara. Nasz doświadczony skipper będzie Ci towarzyszył w najlepszych zatoczkach i plażach, takich jak Cala Brandinchi, Lu Impostu i Coda Cavallo, gdzie zrobisz więcej przystanków na nurkowanie z łodzi lub bezpośrednio na plaży, położonej wśród wielu odcieni błękitu morza, które kontrastują z plażami z drobnym piaskiem i bielą. W porze lunchu serwowane będą świeże lokalne produkty rybne. Plan zwiedzania: - Nawigacja do chronionego obszaru morskiego Tavolara - Możliwe postoje w: Cala Brandinchi, Lu Impostu i Coda Cavallo - Lunch na pokładzie - Powrót Plan zwiedzania zawsze obejmuje dwa lub trzy przystanki, które zostaną wybrane przez naszego doświadczonego skippera w zależności od warunków pogodowych danego dnia. Możesz nurkować bezpośrednio z łodzi, pływać, nurkować z rurką i, przy sprzyjającym wietrze, zatrzymywać się bezpośrednio na plaży dzięki transferowi w tender (jeśli jest dostępny).

Sardynia: Poranna wycieczka kajakiem z nurkowaniem i owocami

10. Sardynia: Poranna wycieczka kajakiem z nurkowaniem i owocami

Odkryj park morski Tavolara Wiosłuj po hipnotyzującym szmaragdowym morzu między małymi wyspami i białymi plażami. Odkryj park morski i spotkaj dzikie czaple, mewy i kormorany. To niezapomniane przeżycie! Zanurz się w krystalicznie czystej wodzie samotnej zatoki. Nurkuj z kolorowymi rybami, ośmiornicami i rozgwiazdami, a następnie zrelaksuj się na ciepłym białym piasku. Mamy łatwe w użyciu podwójne kajaki dla początkujących i pojedyncze kajaki dla ekspertów. Jesteśmy profesjonalnymi przewodnikami i zapewniamy wspaniały dzień na morzu.

Liczba znalezionych atrakcji: 44
Sortuj wg::

Wyspa Tavolara: najlepsze atrakcje w pobliżu

Wyspa Tavolara – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Olbia: Tavolara i Molara Snorkeling Boat Tour

Olbia: Tavolara i Molara Snorkeling Boat Tour

Dołącz do półdniowej przygody snorkelingowej z przewodnikiem w morskim obszarze chronionym Tavolara i Punta Coda Cavallo. Pływaj z kolorowymi rybami, zwiedzaj ruiny statku Chrisso. Wejdź na pokład zodiaku w Olbia MOYS, przez Piovene n.8, i rozpocznij wycieczkę snorkelingową. Popłyń do Porto San Paolo i zanurz się w wodzie, aby przepłynąć przez ruiny statku Chrisso. Wejdź z powrotem na pokład łodzi i popłyń na wyspę Molara. Popływaj wśród ryb w naturalnych basenach i zrelaksuj się na słońcu. Kontynuuj rejs na wyspę Tavolara i przepłyń obok wysokich klifów z widokiem na morze. Na pokładzie naszych łodzi zawsze znajduje się 2 członków załogi: 1 kapitan i 1 hostessa/steward. Obecność 2 członków załogi sprawia, że jest to bardzo komfortowe doświadczenie. Na pokładzie naszych łodzi zawsze znajduje się 2 członków załogi: 1 kapitan i 1 hostessa/steward. Obecność 2 członków załogi sprawia, że jest to bardzo komfortowe doświadczenie. Posłuchaj historii króla Tavolary, wspaniałej wyspy z kilkoma endemicznymi gatunkami. Po powrocie podziwiaj Punta Spalmatore: pas białego piasku obmywany przez morze po obu stronach, delektując się szklanką wody lub mrożoną herbatą.

Sardynia: Tavolara Boat Tour z nurkowaniem z rurką

Sardynia: Tavolara Boat Tour z nurkowaniem z rurką

Wycieczka rozpoczyna się o 9.30 z przystani Marina di Olbia. Przez cały dzień będziesz zwiedzać Karaiby Europy w małej grupie liczącej maksymalnie 10 osób. Po wizycie na najpiękniejszych plażach Sardynii udasz się do jaskini nazywanej „uchem Odyseusza", po czym wrócisz do portu o 13.30. Po wypłynięciu z przystani w Olbii wyrusz w podróż wzdłuż granitowego cypla Capo Ceraso i kontynuuj aż do wyspy Tavolara. Zachwyć się różnymi odcieniami błękitu krystalicznie czystych wód morskiego obszaru chronionego i podziwiaj 4 plaże z drobnym białym piaskiem, klify z czerwonego granitu i maleńkie wyspy. Wycieczka obejmuje przystanki na pływanie lub nurkowanie z rurką w wyjątkowo pięknych miejscach. Na pokładzie zapewniono markizę, małą lodówkę, dużo miejsca do opalania i poduszki. Plan podróży obejmuje 4 przystanki, które mogą się różnić w zależności od warunków pogodowych.

Tavolara: Wielka wycieczka po archipelagu z San Teodoro

Tavolara: Wielka wycieczka po archipelagu z San Teodoro

Wypłynięcie pontonu odbywać się będzie codziennie z plaży San Teodoro - La Cinta. Na pokładzie naszych pontonów poprowadzimy Cię do odkrycia całego naturalnego piękna Archipelagu Tavolara. Po zatrzymaniu się w Cala Brandinchi, znanej również jako „Mała Tahiti”, ze względu na jej szczególnie egzotyczny wygląd przypominający polinezyjski, ominiemy cypel Capo Coda Cavallo, odwiedzając Jaskinię Piekarnika na wyspie Proratora i zatokę tego samego nazwa. Następnie zatrzymaj się na wyspie Molara, aby podziwiać jej naturalne baseny z krystalicznie czystą turkusową wodą i możliwościami nurkowania. Planowany jest dodatkowy przystanek na snorkeling pod wapiennym klifem wyspy Tavolara, a następnie zejście na ląd na samej wyspie, gdzie odbędzie się przystanek na lunch. W trakcie postoju na wyspie można wybrać się na całkowicie samodzielną wizytę w naprawdę imponującym miejscu – Cala Tramontana. W końcu udamy się do Cala Girgolu, aby podziwiać pozostałości „Żółwia skalnego”, gdzie planowany jest ostatni przystanek. Wróć do punktu wejścia na pokład, omijając Spiaggia delle Vacche (Plaża Krów) i Sassi Piatti (Płaskie Kamienie) w Punta Molara.

Golfo Aranci: Tavolara i Molara Snorkeling Dinghy Tour

Golfo Aranci: Tavolara i Molara Snorkeling Dinghy Tour

Wybierz się na półdniową przygodę snorkelingową z przewodnikiem w morskim obszarze chronionym Tavolara i Punta Coda Cavallo. Pływaj z kolorowymi rybami, zwiedzaj ruiny statku Chrisso. Wejdź na pokład zodiaku w Località Sos Aranzos - Golfo Aranci i rozpocznij wycieczkę snorkelingową. Popłyń do Porto San Paolo i zanurz się w wodzie, aby przepłynąć przez ruiny statku Chrisso. Wejdź z powrotem na pokład pontonu i popłyń na wyspę Molara. Popływaj wśród ryb w naturalnych basenach i zrelaksuj się na słońcu. Kontynuuj rejs na wyspę Tavolara i przepłyń obok jej wysokich klifów, zanim dotrzesz do piaszczystej plaży. Zwiedzaj Cala Tramontana i maleńki cmentarz króla Tavolara. Spacerując po wyspie, dostrzeż jej florę, zwierzęta i kilka endemicznych gatunków. Po powrocie podziwiaj Punta Spalmatore: pas białego piasku obmywany przez morze po obu stronach, delektując się szklanką wody lub mrożoną herbatą. Na pokładzie naszych łodzi zawsze znajduje się 2 członków załogi: 1 kapitan i 1 hostessa/steward. Obecność 2 członków załogi sprawia, że jest to bardzo komfortowe doświadczenie. Nasz personel jest doświadczony i kompetentny, a podczas aktywności dostarcza przydatnych informacji i faktów na temat środowiska, napotkanych zwierząt i ochrony środowiska morskiego.

Olbia: Rejs po parku Tavolara z aperitifem i napojami

Olbia: Rejs po parku Tavolara z aperitifem i napojami

Nurkuj w chronionych wodach rezerwatów morskich Tavolara i Molara podczas tego rejsu z Olbii. Ciesz się aperitifem podczas rejsu po dziewiczych wodach i podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki. Po drodze zobacz zatokę Spiaggia della Tartaruga i przylądek Ceraso. Wejdź rano na pokład wygodnego i przestronnego statku i zrelaksuj się podczas rejsu po spokojnych wodach obok przylądka Ceraso. Zatrzymaj się, aby popływać przy granitowej formacji skalnej "Spiaggia del Dottore". Odkryj tętniący życiem podwodny świat z dołączonym sprzętem do snorkelingu na wyspie Cavalli, wyspie Piana, plaży Spiaggia di Cala Spalmatore i basenach Molara. Zrelaksuj się przy obfitym aperitifie serwowanym z białym winem i wodą. Dla własnych potrzeb zaleca się zabranie ze sobą dodatkowego jedzenia i napojów do spożycia w ciągu dnia. Następnie przy dobrej kawie kontynuujemy odkrywanie ukrytych zakątków wybrzeża Sardynii, wpływając do zatoki "I Sassi Piatti". Ochłodź się kolejnym przystankiem na kąpiel w formacji skalnej "Spiaggia della Tartaruga". Powróć do portu wieczorem po żegludze wzdłuż wybrzeża Punta Ruia i zbliżeniu się do wspaniałych formacji z czerwonego granitu Capo Ceraso.

Tavolara: Mini wycieczka po archipelagu z San Teodoro

Tavolara: Mini wycieczka po archipelagu z San Teodoro

Wypłynięcie pontonu odbywać się będzie codziennie z plaży San Teodoro – La Cinta. Na pokładzie naszych pontonów poprowadzimy Cię do odkrycia naturalnego piękna Archipelagu Tavolara. Po krótkim postoju w Cala Brandinchi, znanej również jako „Małe Tahiti”, ze względu na jej szczególnie egzotyczny wygląd przypominający polinezyjski, ominiemy cypel Capo Coda Cavallo, odwiedzając Jaskinię Piekarnika na wyspie Proratora i zatokę Takie samo imię. Następnie zatrzymaj się na wyspie Molara, aby podziwiać jej naturalne baseny z krystalicznie czystą turkusową wodą i możliwościami nurkowania. Kolejny przystanek planowany jest na wyspie Tavolara, gdzie po zejściu na ląd można w pełni autonomicznie zwiedzić naprawdę sugestywne miejsce – Cala Tramontana. Powrót do punktu wejścia na pokład po około 30 minutach żeglugi.

San Teodoro: Wycieczka pontonem na wyspy Tavolara i Molara

San Teodoro: Wycieczka pontonem na wyspy Tavolara i Molara

Poznaj wody Tavolara i Molara podczas wycieczki łodzią z San Teodoro. Posłuchaj opowieści o regionie, podczas gdy Twój przewodnik bezpiecznie zabierze Cię na przygodę wokół nadmorskiego krajobrazu z szansą na nurkowanie w oszałamiających naturalnych basenach. Twoja wycieczka rozpoczyna się na plaży Cala Suaraccia, gdzie spotkasz swojego przewodnika i wejdziesz na pokład pontonu. Wypłyń na otwarte wody i odkryj okolicę z przewodnikiem, który pochodzi z rodziny rybaków. Poczuj się swobodnie, gdy Twój przewodnik nawiguje po morzu, zabierając Cię do ukrytych jaskiń, wąskich wąwozów i spokojnych zatoczek. Wskocz do czystej wody i weź udział w nurkowaniu z rurką, zanim wyruszysz w drogę powrotną. Zakończ wycieczkę, słuchając tajemnic wód, pełnych opowieści o łajdakach i żeglarzach, gdy wrócisz do miejsca zbiórki pod niebem o zachodzie słońca.

Porto San Paolo: wycieczka do Tavolara, Molara i aperitif

Porto San Paolo: wycieczka do Tavolara, Molara i aperitif

Wyruszając z portu Wave Marina w Porto San Paolo, wyrusz w odkrywczą podróż przez Molara i Tavolara. Odwiedzisz fascynującą Grotta della Chiave w Tavolara, zatrzymując się w najbardziej malowniczych zatokach, aby popływać i ponurkować w krystalicznie czystych wodach sardyńskiego morza. Na pokładzie super wygodnego, nowoczesnego i bezpiecznego pontonu Twoja przygoda będzie charakteryzować się krótkimi, 30-minutowymi postojami w pięknych zatokach, takich jak Piscine di Molara, co pozwoli Ci zanurzyć się w przejrzystych i żywych wodach. Wykorzystaj ten czas na pływanie i nurkowanie z rurką, odkrywając bogate siedliska morskie. Następnie udaj się w kierunku malowniczej Grotta della Chiave w Tavolara, podziwiając klif rozciągający się nad morzem. Po dłuższym postoju w porcie Tavolara, z możliwością zjedzenia lunchu i zwiedzenia okolicy, wrócisz na pokład, aby kontynuować podróż w kierunku Cala Tartaruga, Sassi Piatti i Isola Piana. Dodatkowo plan zwiedzania obejmuje przystanek na oszałamiającej plaży Punta Est, gdzie możesz zakotwiczyć, aby popływać i ponurkować, a także wizytę w Grotta del Forno di Proratora, aby zrobić zapierające dech w piersiach zdjęcia. Pod okiem skippera postoje na kotwicy będą okazją do pływania w wodach bogatych w ryby, a urzekająca panorama wybrzeża sprawi, że przygoda będzie wyjątkowa i niezapomniana. Dołącz do nas w tej ekscytującej podróży i popłyń w kierunku niezrównanego morskiego doświadczenia!

Porto San Paolo: Rejs żaglówką na wyspę Tavolara z lunchem

Porto San Paolo: Rejs żaglówką na wyspę Tavolara z lunchem

Wejdź na pokład eleganckiej i przestronnej łodzi żaglowej wyposażonej we wszystkie udogodnienia, wyruszając z przystani Porto Sana Paolo w pobliżu San Teodoro, w północno-wschodniej części Sardynii, aby odkryć wspaniały chroniony obszar morski Tavolara. Nasz doświadczony skipper będzie Ci towarzyszył w najlepszych zatoczkach i plażach, takich jak Cala Brandinchi, Lu Impostu i Coda Cavallo, gdzie zrobisz więcej przystanków na nurkowanie z łodzi lub bezpośrednio na plaży, położonej wśród wielu odcieni błękitu morza, które kontrastują z plażami z drobnym piaskiem i bielą. W porze lunchu serwowane będą świeże lokalne produkty rybne. Plan zwiedzania: - Nawigacja do chronionego obszaru morskiego Tavolara - Możliwe postoje w: Cala Brandinchi, Lu Impostu i Coda Cavallo - Lunch na pokładzie - Powrót Plan zwiedzania zawsze obejmuje dwa lub trzy przystanki, które zostaną wybrane przez naszego doświadczonego skippera w zależności od warunków pogodowych danego dnia. Możesz nurkować bezpośrednio z łodzi, pływać, nurkować z rurką i, przy sprzyjającym wietrze, zatrzymywać się bezpośrednio na plaży dzięki transferowi w tender (jeśli jest dostępny).

Sardynia: Poranna wycieczka kajakiem z nurkowaniem i owocami

Sardynia: Poranna wycieczka kajakiem z nurkowaniem i owocami

Odkryj park morski Tavolara Wiosłuj po hipnotyzującym szmaragdowym morzu między małymi wyspami i białymi plażami. Odkryj park morski i spotkaj dzikie czaple, mewy i kormorany. To niezapomniane przeżycie! Zanurz się w krystalicznie czystej wodzie samotnej zatoki. Nurkuj z kolorowymi rybami, ośmiornicami i rozgwiazdami, a następnie zrelaksuj się na ciepłym białym piasku. Mamy łatwe w użyciu podwójne kajaki dla początkujących i pojedyncze kajaki dla ekspertów. Jesteśmy profesjonalnymi przewodnikami i zapewniamy wspaniały dzień na morzu.

Prowincja Sassari, Włochy: Najciekawsze atrakcje

Wyspa Tavolara: Wycieczki i bilety

Włochy: Ciekawe miejsca

Wyspa Tavolara: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wyspa Tavolara? Kliknij tutaj.

Wyspa Tavolara: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.9
(158 recenzji)

To była niesamowita podróż w tak piękne miejsca! Udaliśmy się do trzech różnych miejsc do snorkelingu i widzieliśmy wiele ryb. Skakanie do oceanu sprawia mnóstwo frajdy. Francesco był bardzo miłym przewodnikiem i podczas jazdy opowiedział nam kilka historii historycznych. Łódź jest również wygodna. Wielkie dzięki za to, że nas masz!

Antonio jest najlepszym krążownikiem! Wszystko było idealne, atmosfera, krajobrazy, domowe przekąski, a nawet widzieliśmy delfiny! Jeśli zastanawiasz się nad tą wycieczką - zdecydowanie powinieneś spróbować!!!

Bawiliśmy się wspaniale, przede wszystkim dzięki naszemu dowódcy.... do góry, na pewno wrócimy

Było niesamowicie!! Nasz przewodnik był przyjazny i oferował najsmaczniejsze przekąski! !

Było idealnie, przewodnik był bardzo, bardzo miły, udało nam się nawet zobaczyć delfiny