Wyspa Saadiyat
bilety

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu bilety w: Wyspa Saadiyat

Oprócz atrakcji typu bilety w: Wyspa Saadiyat jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Abu Dhabi?

W: Abu Dhabi są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu bilety w: Wyspa Saadiyat obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Wyspa Saadiyat: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wyspa Saadiyat? Kliknij tutaj.

Wyspa Saadiyat: Co mówią inni?

To było fantastyczne. Ze względu na ograniczenia czasowe udało nam się tylko zieloną linią, która biegnie przez Luwr, wyspę Yas i wielki Meczet Zayeda. Nie wiedzieliśmy, że trasa bez wysiadania zajmuje 1 godzinę i 40 minut. Ale bardzo warto to zobaczyć. Możesz zobaczyć wiele nowości. Wyjaśnienia dotyczące słuchawek są bardzo dobre. Szczególnie imponujące było podejście do meczetu, który bardzo dobrze widać było ze wszystkich stron. Nie od dziś wiadomo, że jest nie tylko bardzo duża, ale i piękna. Ale kiedy widzisz je przed sobą, myślisz, że przeniosłeś się w czasie do 1001 Nocy, snu.

Sehr gute Organisation, wurde vor Abholung nochmals erinnert. Abholung durch sehr pünktlich. Ride war toll - Jahan war ein super Guide. Es hat viel Spaß gemacht - kann ich empfehlen.

Naprawdę warto odbyć tę wycieczkę. Jeśli chcesz częściej wychodzić, odwiedzać muzea, meczety, Ferrari World itp., polecamy 2-dniową wycieczkę.

Nie jestem pewien, gdzie wziąć autobus, ponieważ mieliśmy taksówkę do Luwru, ale kiedy wycieczka się rozpoczęła, poszło dobrze.

Really nice trips. Tour guide was really friendly and well educated!