Wyspa Saadiyat

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Wyspa Saadiyat: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wyspa Saadiyat? Kliknij tutaj.

Wyspa Saadiyat: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 196 opinii

a) doskonała lokalizacja, piękny budynek b) jechać w godzinach porannych, zanim autobusy turystyczne przyjadą do muzeum c) trudno znaleźć przedstawiciela swojego Przewodnika - bez znaku, bez munduru, bez szpilki / znaku d) Twój voucher jest wydrukowany, ale nowy bilet papierowy (!) dostaniesz na miejscu. Ochrona środowiska??? e) dlaczego wszystkie sale wystawowe są schładzane/schładzane do klasy 16-17 C??? Biegasz po halach, zanim zmarzniesz f) nie przegap Muzeum dla Dzieci (jeśli masz dziecko). Bardzo atrakcyjna, pouczająca nawet dla dorosłych.

Rewelacyjna wycieczka. Wystarczająco czasu aby zwiedzić meczet. Zastanawialiśmy się czy nie pojechać wypożyczonym autem na własną rękę, lecz nie bylibyśmy w stanie zwiedzić tyle miejsc co z wycieczka. Istnieje opcja dogadania się z przewodnikiem aby pojechać do luwr czy Ferrari, podrzucalismy ludzi w różne miejsca (po drodze) a na koniec odbieralismy. Przewodnik załatwia połowę tańszy bilet wejścia.

Niesamowita wycieczka ze wspaniałym przewodnikiem: Adnan. On wie tyle i możesz poczuć jego pasję, gdy opowiada historię i historię Dubaju. Meczet jest zdecydowanie jedną z najpiękniejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek widzieliśmy, nie możesz tego przegapić! Luwr to także wykwintne miejsce, więc spokojne i relaksujące.

Wycieczka była tego warta i obie były bardzo interesujące. Kobiety otrzymują do meczetu długie czarne kaftany, które w upale mogą być bardzo ciepłe. Saddam był dobrym przewodnikiem.

Bardzo dobrze zorganizowany przewodnik uczy nas wielu rzeczy o kraju i zwyczajach.