Wyspa Molara

Wyspa Molara – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Olbia: Tavolara i Molara Snorkeling Boat Tour

1. Olbia: Tavolara i Molara Snorkeling Boat Tour

Dołącz do półdniowej przygody snorkelingowej z przewodnikiem w morskim obszarze chronionym Tavolara i Punta Coda Cavallo. Pływaj z kolorowymi rybami, zwiedzaj ruiny statku Chrisso. Wejdź na pokład zodiaku w Olbia MOYS, przez Piovene n.8, i rozpocznij wycieczkę snorkelingową. Popłyń do Porto San Paolo i zanurz się w wodzie, aby przepłynąć przez ruiny statku Chrisso. Wejdź z powrotem na pokład łodzi i popłyń na wyspę Molara. Popływaj wśród ryb w naturalnych basenach i zrelaksuj się na słońcu. Kontynuuj rejs na wyspę Tavolara i przepłyń obok wysokich klifów z widokiem na morze. Na pokładzie naszych łodzi zawsze znajduje się 2 członków załogi: 1 kapitan i 1 hostessa/steward. Obecność 2 członków załogi sprawia, że jest to bardzo komfortowe doświadczenie. Na pokładzie naszych łodzi zawsze znajduje się 2 członków załogi: 1 kapitan i 1 hostessa/steward. Obecność 2 członków załogi sprawia, że jest to bardzo komfortowe doświadczenie. Posłuchaj historii króla Tavolary, wspaniałej wyspy z kilkoma endemicznymi gatunkami. Po powrocie podziwiaj Punta Spalmatore: pas białego piasku obmywany przez morze po obu stronach, delektując się szklanką wody lub mrożoną herbatą.

Sardynia: Tavolara Boat Tour z nurkowaniem z rurką

2. Sardynia: Tavolara Boat Tour z nurkowaniem z rurką

Wycieczka rozpoczyna się o 9.30 z przystani Marina di Olbia. Przez cały dzień będziesz zwiedzać Karaiby Europy w małej grupie liczącej maksymalnie 10 osób. Po wizycie na najpiękniejszych plażach Sardynii udasz się do jaskini nazywanej „uchem Odyseusza", po czym wrócisz do portu o 13.30. Po wypłynięciu z przystani w Olbii wyrusz w podróż wzdłuż granitowego cypla Capo Ceraso i kontynuuj aż do wyspy Tavolara. Zachwyć się różnymi odcieniami błękitu krystalicznie czystych wód morskiego obszaru chronionego i podziwiaj 4 plaże z drobnym białym piaskiem, klify z czerwonego granitu i maleńkie wyspy. Wycieczka obejmuje przystanki na pływanie lub nurkowanie z rurką w wyjątkowo pięknych miejscach. Na pokładzie zapewniono markizę, małą lodówkę, dużo miejsca do opalania i poduszki. Plan podróży obejmuje 4 przystanki, które mogą się różnić w zależności od warunków pogodowych.

Tavolara: Wielka wycieczka po archipelagu z San Teodoro

3. Tavolara: Wielka wycieczka po archipelagu z San Teodoro

Wypłynięcie pontonu odbywać się będzie codziennie z plaży San Teodoro - La Cinta. Na pokładzie naszych pontonów poprowadzimy Cię do odkrycia całego naturalnego piękna Archipelagu Tavolara. Po zatrzymaniu się w Cala Brandinchi, znanej również jako „Mała Tahiti”, ze względu na jej szczególnie egzotyczny wygląd przypominający polinezyjski, ominiemy cypel Capo Coda Cavallo, odwiedzając Jaskinię Piekarnika na wyspie Proratora i zatokę tego samego nazwa. Następnie zatrzymaj się na wyspie Molara, aby podziwiać jej naturalne baseny z krystalicznie czystą turkusową wodą i możliwościami nurkowania. Planowany jest dodatkowy przystanek na snorkeling pod wapiennym klifem wyspy Tavolara, a następnie zejście na ląd na samej wyspie, gdzie odbędzie się przystanek na lunch. W trakcie postoju na wyspie można wybrać się na całkowicie samodzielną wizytę w naprawdę imponującym miejscu – Cala Tramontana. W końcu udamy się do Cala Girgolu, aby podziwiać pozostałości „Żółwia skalnego”, gdzie planowany jest ostatni przystanek. Wróć do punktu wejścia na pokład, omijając Spiaggia delle Vacche (Plaża Krów) i Sassi Piatti (Płaskie Kamienie) w Punta Molara.

Golfo Aranci: Tavolara i Molara Snorkeling Dinghy Tour

4. Golfo Aranci: Tavolara i Molara Snorkeling Dinghy Tour

Wybierz się na półdniową przygodę snorkelingową z przewodnikiem w morskim obszarze chronionym Tavolara i Punta Coda Cavallo. Pływaj z kolorowymi rybami, zwiedzaj ruiny statku Chrisso. Wejdź na pokład zodiaku w Località Sos Aranzos - Golfo Aranci i rozpocznij wycieczkę snorkelingową. Popłyń do Porto San Paolo i zanurz się w wodzie, aby przepłynąć przez ruiny statku Chrisso. Wejdź z powrotem na pokład pontonu i popłyń na wyspę Molara. Popływaj wśród ryb w naturalnych basenach i zrelaksuj się na słońcu. Kontynuuj rejs na wyspę Tavolara i przepłyń obok jej wysokich klifów, zanim dotrzesz do piaszczystej plaży. Zwiedzaj Cala Tramontana i maleńki cmentarz króla Tavolara. Spacerując po wyspie, dostrzeż jej florę, zwierzęta i kilka endemicznych gatunków. Po powrocie podziwiaj Punta Spalmatore: pas białego piasku obmywany przez morze po obu stronach, delektując się szklanką wody lub mrożoną herbatą. Na pokładzie naszych łodzi zawsze znajduje się 2 członków załogi: 1 kapitan i 1 hostessa/steward. Obecność 2 członków załogi sprawia, że jest to bardzo komfortowe doświadczenie. Nasz personel jest doświadczony i kompetentny, a podczas aktywności dostarcza przydatnych informacji i faktów na temat środowiska, napotkanych zwierząt i ochrony środowiska morskiego.

Tavolara: Mini wycieczka po archipelagu z San Teodoro

5. Tavolara: Mini wycieczka po archipelagu z San Teodoro

Wypłynięcie pontonu odbywać się będzie codziennie z plaży San Teodoro – La Cinta. Na pokładzie naszych pontonów poprowadzimy Cię do odkrycia naturalnego piękna Archipelagu Tavolara. Po krótkim postoju w Cala Brandinchi, znanej również jako „Małe Tahiti”, ze względu na jej szczególnie egzotyczny wygląd przypominający polinezyjski, ominiemy cypel Capo Coda Cavallo, odwiedzając Jaskinię Piekarnika na wyspie Proratora i zatokę Takie samo imię. Następnie zatrzymaj się na wyspie Molara, aby podziwiać jej naturalne baseny z krystalicznie czystą turkusową wodą i możliwościami nurkowania. Kolejny przystanek planowany jest na wyspie Tavolara, gdzie po zejściu na ląd można w pełni autonomicznie zwiedzić naprawdę sugestywne miejsce – Cala Tramontana. Powrót do punktu wejścia na pokład po około 30 minutach żeglugi.

San Teodoro: Wycieczka pontonem na wyspy Tavolara i Molara

6. San Teodoro: Wycieczka pontonem na wyspy Tavolara i Molara

Poznaj wody Tavolara i Molara podczas wycieczki łodzią z San Teodoro. Posłuchaj opowieści o regionie, podczas gdy Twój przewodnik bezpiecznie zabierze Cię na przygodę wokół nadmorskiego krajobrazu z szansą na nurkowanie w oszałamiających naturalnych basenach. Twoja wycieczka rozpoczyna się na plaży Cala Suaraccia, gdzie spotkasz swojego przewodnika i wejdziesz na pokład pontonu. Wypłyń na otwarte wody i odkryj okolicę z przewodnikiem, który pochodzi z rodziny rybaków. Poczuj się swobodnie, gdy Twój przewodnik nawiguje po morzu, zabierając Cię do ukrytych jaskiń, wąskich wąwozów i spokojnych zatoczek. Wskocz do czystej wody i weź udział w nurkowaniu z rurką, zanim wyruszysz w drogę powrotną. Zakończ wycieczkę, słuchając tajemnic wód, pełnych opowieści o łajdakach i żeglarzach, gdy wrócisz do miejsca zbiórki pod niebem o zachodzie słońca.

Porto San Paolo: wycieczka do Tavolara, Molara i aperitif

7. Porto San Paolo: wycieczka do Tavolara, Molara i aperitif

Wyruszając z portu Wave Marina w Porto San Paolo, wyrusz w odkrywczą podróż przez Molara i Tavolara. Odwiedzisz fascynującą Grotta della Chiave w Tavolara, zatrzymując się w najbardziej malowniczych zatokach, aby popływać i ponurkować w krystalicznie czystych wodach sardyńskiego morza. Na pokładzie super wygodnego, nowoczesnego i bezpiecznego pontonu Twoja przygoda będzie charakteryzować się krótkimi, 30-minutowymi postojami w pięknych zatokach, takich jak Piscine di Molara, co pozwoli Ci zanurzyć się w przejrzystych i żywych wodach. Wykorzystaj ten czas na pływanie i nurkowanie z rurką, odkrywając bogate siedliska morskie. Następnie udaj się w kierunku malowniczej Grotta della Chiave w Tavolara, podziwiając klif rozciągający się nad morzem. Po dłuższym postoju w porcie Tavolara, z możliwością zjedzenia lunchu i zwiedzenia okolicy, wrócisz na pokład, aby kontynuować podróż w kierunku Cala Tartaruga, Sassi Piatti i Isola Piana. Dodatkowo plan zwiedzania obejmuje przystanek na oszałamiającej plaży Punta Est, gdzie możesz zakotwiczyć, aby popływać i ponurkować, a także wizytę w Grotta del Forno di Proratora, aby zrobić zapierające dech w piersiach zdjęcia. Pod okiem skippera postoje na kotwicy będą okazją do pływania w wodach bogatych w ryby, a urzekająca panorama wybrzeża sprawi, że przygoda będzie wyjątkowa i niezapomniana. Dołącz do nas w tej ekscytującej podróży i popłyń w kierunku niezrównanego morskiego doświadczenia!

Z Olbii: Rejs wycieczkowy do Tavolara i Molara z aperitifem

8. Z Olbii: Rejs wycieczkowy do Tavolara i Molara z aperitifem

Wyjedź z Olbii autobusem 514, dotrzyj do Porto San Paolo w 17 minut i idź przez 12 minut do przystani na wycieczkę wycieczkową gumową łodzią. Po wejściu na pokład łodzi przepłyń przez krystaliczne wody Morza Sardyńskiego, kierując się w stronę wyspy Tavolara. Obserwuj, jak majestatyczna wyspa wynurza się z morza niczym pomnik przyrody, oferując zapierające dech w piersiach widoki i fascynującą historię, którą podzieli się z Tobą kapitan. Odkryj jej dziewicze plaże, nurkuj z rurką w czystych wodach z zapewnionym sprzętem i ciesz się czystym relaksem pod słońcem. Kontynuuj swoją przygodę na Molara, równie czarującej wyspie znanej z naturalnych basenów, w których woda morska miesza się z kolorami nieba, tworząc naturalny spektakl. Zanurz się w naturze, odkryj ukryte zakątki raju i daj się ponieść spokojowi otoczenia. Ciesz się przekąskami, sokiem i kieliszkiem wina lub prosecco na pokładzie. Następnie zatrzymaj się w Cala Girgolu, serii zatoczek i piaszczystych plaż osadzonych w skałach, gdzie morze przybiera odcienie błękitu i turkusu. Szukaj spokoju, z dala od bardziej zatłoczonych szlaków turystycznych. Po dniu bogatym w eksplorację i cuda natury wróć do Porto San Paolo. Skorzystaj z usługi transferu z powrotem do Olbii.

Z San Paolo: rejs na wyspy Tavolara i Molara z lunchem

9. Z San Paolo: rejs na wyspy Tavolara i Molara z lunchem

Połącz przygodę, relaks i odkrywanie podczas rejsu z San Paolo na wyspy Tavolara i Molara. Odkryj naturalne piękno archipelagu Tavolara na pokładzie klasycznej żaglówki. Zamelduj się w porcie San Paolo i zostań powitany na pokładzie przez herbatę wycieczkową i kapitana. Rozpocznij od krótkiej odprawy na temat zasad bezpieczeństwa na pokładzie, zapewniając komfortowe i bezpieczne doświadczenie dla wszystkich uczestników. Podczas całej podróży kapitan będzie Twoim punktem odniesienia, dostarczając szczegółowych informacji i opowieści o miejscach, które odwiedzisz po drodze. Rozsiądź się wygodnie na poduszkach biegnących wzdłuż całej długości łodzi i w cieniu zapewnianym przez markizę. Słuchaj relaksującej muzyki z systemu stereo i miej dostęp do prysznica ze słodką wodą na pokładzie. Zachowaj orzeźwienie dzięki lodówce pełnej butelek prosecco, wina, wody niegazowanej i gazowanej oraz napojów bezalkoholowych. Udaj się do miejsc takich jak Isola dei Cavalli lub Isola Piana, gdzie możesz odkrywać dziewicze plaże i nurkować z rurką wśród bogatego życia morskiego. Kontynuuj podróż w kierunku imponującej Tavolary, kultowej wyspy z zapierającymi dech w piersiach klifami i krystalicznie czystymi wodami, gdzie możesz wybrać się na spacer po lądzie lub cieszyć się orzeźwiającą kąpielą w turkusowych wodach. Udaj się na wyspę Molara, aby odkryć zachodnią stronę Morskiego Obszaru Chronionego (jeśli pozwala na to pogoda), gdzie znajdują się liczne zaciszne zatoczki i naturalne baseny. Tutaj możesz zanurzyć się w spokoju urzekających krajobrazów i żywych kolorów, delektując się spokojem i pięknem otaczającego środowiska. Udaj się do miejsc takich jak obszar płaskich kamieni, Cala Girgolu, który słynie z żółwiej skały i krystalicznie czystych wód. opowiadają historie i anegdoty o regionie, wzbogacając swoje doświadczenie o lokalną wiedzę. Masz szansę odwiedzić 4-5 różnych miejsc, dzięki czemu odkryjesz to, co Tavolara i Molara mają najlepszego do zaoferowania. Po dniu pełnym eksploracji i przygód kapitan zaoferuje Ci orzeźwiający aperitif, który pozwoli Ci się zrelaksować i cieszyć się wspomnieniami na łodzi podczas powrotu do portu.

Aperitif o zachodzie słońca na Tavolara i kolacja

10. Aperitif o zachodzie słońca na Tavolara i kolacja

Wypłyń z Porto San Paolo w niezapomnianą podróż o zachodzie słońca, z wygodnym bezpośrednim transferem do punktu początkowego. Wyrusz w rejs na wyspę Tavolara, aby być świadkiem jednego z najbardziej zapierających dech w piersiach zachodów słońca na Sardynii. Wieczór rozpocznie się wyśmienitym aperitifem o zachodzie słońca na wyspie Tavolara, gdzie żywe niebo spotyka się z czystymi wodami, tworząc eteryczną scenę. Przygoda nie kończy się wraz z zachodem słońca; prowadzi do przystani Costa Corallina na wykwintną kolację w malowniczej pizzerii "Al Porto Ristorante". Spersonalizuj swoje doznania kulinarne, wybierając tradycyjne dania kuchni sardyńskiej, pizze o różnych smakach lub zdecyduj się na świeże ryby lub dania mięsne odzwierciedlające śródziemnomorską sztukę kulinarną. Każdy posiłek jest uzupełniany wybranymi winami, a na zakończenie serwowany jest deser i kawa, które stanowią klasyczne włoskie zakończenie. Przed kolacją odśwież się pod prysznicem, aby zapewnić sobie najwyższy komfort. Ten wieczór to mieszanka naturalnego piękna, kulinarnej rozkoszy i bezproblemowej wygody, oferująca głębokie zanurzenie się w bogatej kulturze i smakach Sardynii, a jednocześnie zapewniająca bezproblemowe, niezapomniane wrażenia. Zabezpiecz swoje miejsce już teraz na wieczór, w którym każdy szczegół jest wyselekcjonowany dla trwałych wspomnień.

Liczba znalezionych atrakcji: 31
Sortuj wg::

Wyspa Molara: najlepsze atrakcje w pobliżu

Wyspa Molara – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Olbia: Tavolara i Molara Snorkeling Boat Tour

Olbia: Tavolara i Molara Snorkeling Boat Tour

Dołącz do półdniowej przygody snorkelingowej z przewodnikiem w morskim obszarze chronionym Tavolara i Punta Coda Cavallo. Pływaj z kolorowymi rybami, zwiedzaj ruiny statku Chrisso. Wejdź na pokład zodiaku w Olbia MOYS, przez Piovene n.8, i rozpocznij wycieczkę snorkelingową. Popłyń do Porto San Paolo i zanurz się w wodzie, aby przepłynąć przez ruiny statku Chrisso. Wejdź z powrotem na pokład łodzi i popłyń na wyspę Molara. Popływaj wśród ryb w naturalnych basenach i zrelaksuj się na słońcu. Kontynuuj rejs na wyspę Tavolara i przepłyń obok wysokich klifów z widokiem na morze. Na pokładzie naszych łodzi zawsze znajduje się 2 członków załogi: 1 kapitan i 1 hostessa/steward. Obecność 2 członków załogi sprawia, że jest to bardzo komfortowe doświadczenie. Na pokładzie naszych łodzi zawsze znajduje się 2 członków załogi: 1 kapitan i 1 hostessa/steward. Obecność 2 członków załogi sprawia, że jest to bardzo komfortowe doświadczenie. Posłuchaj historii króla Tavolary, wspaniałej wyspy z kilkoma endemicznymi gatunkami. Po powrocie podziwiaj Punta Spalmatore: pas białego piasku obmywany przez morze po obu stronach, delektując się szklanką wody lub mrożoną herbatą.

Sardynia: Tavolara Boat Tour z nurkowaniem z rurką

Sardynia: Tavolara Boat Tour z nurkowaniem z rurką

Wycieczka rozpoczyna się o 9.30 z przystani Marina di Olbia. Przez cały dzień będziesz zwiedzać Karaiby Europy w małej grupie liczącej maksymalnie 10 osób. Po wizycie na najpiękniejszych plażach Sardynii udasz się do jaskini nazywanej „uchem Odyseusza", po czym wrócisz do portu o 13.30. Po wypłynięciu z przystani w Olbii wyrusz w podróż wzdłuż granitowego cypla Capo Ceraso i kontynuuj aż do wyspy Tavolara. Zachwyć się różnymi odcieniami błękitu krystalicznie czystych wód morskiego obszaru chronionego i podziwiaj 4 plaże z drobnym białym piaskiem, klify z czerwonego granitu i maleńkie wyspy. Wycieczka obejmuje przystanki na pływanie lub nurkowanie z rurką w wyjątkowo pięknych miejscach. Na pokładzie zapewniono markizę, małą lodówkę, dużo miejsca do opalania i poduszki. Plan podróży obejmuje 4 przystanki, które mogą się różnić w zależności od warunków pogodowych.

Tavolara: Wielka wycieczka po archipelagu z San Teodoro

Tavolara: Wielka wycieczka po archipelagu z San Teodoro

Wypłynięcie pontonu odbywać się będzie codziennie z plaży San Teodoro - La Cinta. Na pokładzie naszych pontonów poprowadzimy Cię do odkrycia całego naturalnego piękna Archipelagu Tavolara. Po zatrzymaniu się w Cala Brandinchi, znanej również jako „Mała Tahiti”, ze względu na jej szczególnie egzotyczny wygląd przypominający polinezyjski, ominiemy cypel Capo Coda Cavallo, odwiedzając Jaskinię Piekarnika na wyspie Proratora i zatokę tego samego nazwa. Następnie zatrzymaj się na wyspie Molara, aby podziwiać jej naturalne baseny z krystalicznie czystą turkusową wodą i możliwościami nurkowania. Planowany jest dodatkowy przystanek na snorkeling pod wapiennym klifem wyspy Tavolara, a następnie zejście na ląd na samej wyspie, gdzie odbędzie się przystanek na lunch. W trakcie postoju na wyspie można wybrać się na całkowicie samodzielną wizytę w naprawdę imponującym miejscu – Cala Tramontana. W końcu udamy się do Cala Girgolu, aby podziwiać pozostałości „Żółwia skalnego”, gdzie planowany jest ostatni przystanek. Wróć do punktu wejścia na pokład, omijając Spiaggia delle Vacche (Plaża Krów) i Sassi Piatti (Płaskie Kamienie) w Punta Molara.

Golfo Aranci: Tavolara i Molara Snorkeling Dinghy Tour

Golfo Aranci: Tavolara i Molara Snorkeling Dinghy Tour

Wybierz się na półdniową przygodę snorkelingową z przewodnikiem w morskim obszarze chronionym Tavolara i Punta Coda Cavallo. Pływaj z kolorowymi rybami, zwiedzaj ruiny statku Chrisso. Wejdź na pokład zodiaku w Località Sos Aranzos - Golfo Aranci i rozpocznij wycieczkę snorkelingową. Popłyń do Porto San Paolo i zanurz się w wodzie, aby przepłynąć przez ruiny statku Chrisso. Wejdź z powrotem na pokład pontonu i popłyń na wyspę Molara. Popływaj wśród ryb w naturalnych basenach i zrelaksuj się na słońcu. Kontynuuj rejs na wyspę Tavolara i przepłyń obok jej wysokich klifów, zanim dotrzesz do piaszczystej plaży. Zwiedzaj Cala Tramontana i maleńki cmentarz króla Tavolara. Spacerując po wyspie, dostrzeż jej florę, zwierzęta i kilka endemicznych gatunków. Po powrocie podziwiaj Punta Spalmatore: pas białego piasku obmywany przez morze po obu stronach, delektując się szklanką wody lub mrożoną herbatą. Na pokładzie naszych łodzi zawsze znajduje się 2 członków załogi: 1 kapitan i 1 hostessa/steward. Obecność 2 członków załogi sprawia, że jest to bardzo komfortowe doświadczenie. Nasz personel jest doświadczony i kompetentny, a podczas aktywności dostarcza przydatnych informacji i faktów na temat środowiska, napotkanych zwierząt i ochrony środowiska morskiego.

Tavolara: Mini wycieczka po archipelagu z San Teodoro

Tavolara: Mini wycieczka po archipelagu z San Teodoro

Wypłynięcie pontonu odbywać się będzie codziennie z plaży San Teodoro – La Cinta. Na pokładzie naszych pontonów poprowadzimy Cię do odkrycia naturalnego piękna Archipelagu Tavolara. Po krótkim postoju w Cala Brandinchi, znanej również jako „Małe Tahiti”, ze względu na jej szczególnie egzotyczny wygląd przypominający polinezyjski, ominiemy cypel Capo Coda Cavallo, odwiedzając Jaskinię Piekarnika na wyspie Proratora i zatokę Takie samo imię. Następnie zatrzymaj się na wyspie Molara, aby podziwiać jej naturalne baseny z krystalicznie czystą turkusową wodą i możliwościami nurkowania. Kolejny przystanek planowany jest na wyspie Tavolara, gdzie po zejściu na ląd można w pełni autonomicznie zwiedzić naprawdę sugestywne miejsce – Cala Tramontana. Powrót do punktu wejścia na pokład po około 30 minutach żeglugi.

San Teodoro: Wycieczka pontonem na wyspy Tavolara i Molara

San Teodoro: Wycieczka pontonem na wyspy Tavolara i Molara

Poznaj wody Tavolara i Molara podczas wycieczki łodzią z San Teodoro. Posłuchaj opowieści o regionie, podczas gdy Twój przewodnik bezpiecznie zabierze Cię na przygodę wokół nadmorskiego krajobrazu z szansą na nurkowanie w oszałamiających naturalnych basenach. Twoja wycieczka rozpoczyna się na plaży Cala Suaraccia, gdzie spotkasz swojego przewodnika i wejdziesz na pokład pontonu. Wypłyń na otwarte wody i odkryj okolicę z przewodnikiem, który pochodzi z rodziny rybaków. Poczuj się swobodnie, gdy Twój przewodnik nawiguje po morzu, zabierając Cię do ukrytych jaskiń, wąskich wąwozów i spokojnych zatoczek. Wskocz do czystej wody i weź udział w nurkowaniu z rurką, zanim wyruszysz w drogę powrotną. Zakończ wycieczkę, słuchając tajemnic wód, pełnych opowieści o łajdakach i żeglarzach, gdy wrócisz do miejsca zbiórki pod niebem o zachodzie słońca.

Porto San Paolo: wycieczka do Tavolara, Molara i aperitif

Porto San Paolo: wycieczka do Tavolara, Molara i aperitif

Wyruszając z portu Wave Marina w Porto San Paolo, wyrusz w odkrywczą podróż przez Molara i Tavolara. Odwiedzisz fascynującą Grotta della Chiave w Tavolara, zatrzymując się w najbardziej malowniczych zatokach, aby popływać i ponurkować w krystalicznie czystych wodach sardyńskiego morza. Na pokładzie super wygodnego, nowoczesnego i bezpiecznego pontonu Twoja przygoda będzie charakteryzować się krótkimi, 30-minutowymi postojami w pięknych zatokach, takich jak Piscine di Molara, co pozwoli Ci zanurzyć się w przejrzystych i żywych wodach. Wykorzystaj ten czas na pływanie i nurkowanie z rurką, odkrywając bogate siedliska morskie. Następnie udaj się w kierunku malowniczej Grotta della Chiave w Tavolara, podziwiając klif rozciągający się nad morzem. Po dłuższym postoju w porcie Tavolara, z możliwością zjedzenia lunchu i zwiedzenia okolicy, wrócisz na pokład, aby kontynuować podróż w kierunku Cala Tartaruga, Sassi Piatti i Isola Piana. Dodatkowo plan zwiedzania obejmuje przystanek na oszałamiającej plaży Punta Est, gdzie możesz zakotwiczyć, aby popływać i ponurkować, a także wizytę w Grotta del Forno di Proratora, aby zrobić zapierające dech w piersiach zdjęcia. Pod okiem skippera postoje na kotwicy będą okazją do pływania w wodach bogatych w ryby, a urzekająca panorama wybrzeża sprawi, że przygoda będzie wyjątkowa i niezapomniana. Dołącz do nas w tej ekscytującej podróży i popłyń w kierunku niezrównanego morskiego doświadczenia!

Z Olbii: Rejs wycieczkowy do Tavolara i Molara z aperitifem

Z Olbii: Rejs wycieczkowy do Tavolara i Molara z aperitifem

Wyjedź z Olbii autobusem 514, dotrzyj do Porto San Paolo w 17 minut i idź przez 12 minut do przystani na wycieczkę wycieczkową gumową łodzią. Po wejściu na pokład łodzi przepłyń przez krystaliczne wody Morza Sardyńskiego, kierując się w stronę wyspy Tavolara. Obserwuj, jak majestatyczna wyspa wynurza się z morza niczym pomnik przyrody, oferując zapierające dech w piersiach widoki i fascynującą historię, którą podzieli się z Tobą kapitan. Odkryj jej dziewicze plaże, nurkuj z rurką w czystych wodach z zapewnionym sprzętem i ciesz się czystym relaksem pod słońcem. Kontynuuj swoją przygodę na Molara, równie czarującej wyspie znanej z naturalnych basenów, w których woda morska miesza się z kolorami nieba, tworząc naturalny spektakl. Zanurz się w naturze, odkryj ukryte zakątki raju i daj się ponieść spokojowi otoczenia. Ciesz się przekąskami, sokiem i kieliszkiem wina lub prosecco na pokładzie. Następnie zatrzymaj się w Cala Girgolu, serii zatoczek i piaszczystych plaż osadzonych w skałach, gdzie morze przybiera odcienie błękitu i turkusu. Szukaj spokoju, z dala od bardziej zatłoczonych szlaków turystycznych. Po dniu bogatym w eksplorację i cuda natury wróć do Porto San Paolo. Skorzystaj z usługi transferu z powrotem do Olbii.

Z San Paolo: rejs na wyspy Tavolara i Molara z lunchem

Z San Paolo: rejs na wyspy Tavolara i Molara z lunchem

Połącz przygodę, relaks i odkrywanie podczas rejsu z San Paolo na wyspy Tavolara i Molara. Odkryj naturalne piękno archipelagu Tavolara na pokładzie klasycznej żaglówki. Zamelduj się w porcie San Paolo i zostań powitany na pokładzie przez herbatę wycieczkową i kapitana. Rozpocznij od krótkiej odprawy na temat zasad bezpieczeństwa na pokładzie, zapewniając komfortowe i bezpieczne doświadczenie dla wszystkich uczestników. Podczas całej podróży kapitan będzie Twoim punktem odniesienia, dostarczając szczegółowych informacji i opowieści o miejscach, które odwiedzisz po drodze. Rozsiądź się wygodnie na poduszkach biegnących wzdłuż całej długości łodzi i w cieniu zapewnianym przez markizę. Słuchaj relaksującej muzyki z systemu stereo i miej dostęp do prysznica ze słodką wodą na pokładzie. Zachowaj orzeźwienie dzięki lodówce pełnej butelek prosecco, wina, wody niegazowanej i gazowanej oraz napojów bezalkoholowych. Udaj się do miejsc takich jak Isola dei Cavalli lub Isola Piana, gdzie możesz odkrywać dziewicze plaże i nurkować z rurką wśród bogatego życia morskiego. Kontynuuj podróż w kierunku imponującej Tavolary, kultowej wyspy z zapierającymi dech w piersiach klifami i krystalicznie czystymi wodami, gdzie możesz wybrać się na spacer po lądzie lub cieszyć się orzeźwiającą kąpielą w turkusowych wodach. Udaj się na wyspę Molara, aby odkryć zachodnią stronę Morskiego Obszaru Chronionego (jeśli pozwala na to pogoda), gdzie znajdują się liczne zaciszne zatoczki i naturalne baseny. Tutaj możesz zanurzyć się w spokoju urzekających krajobrazów i żywych kolorów, delektując się spokojem i pięknem otaczającego środowiska. Udaj się do miejsc takich jak obszar płaskich kamieni, Cala Girgolu, który słynie z żółwiej skały i krystalicznie czystych wód. opowiadają historie i anegdoty o regionie, wzbogacając swoje doświadczenie o lokalną wiedzę. Masz szansę odwiedzić 4-5 różnych miejsc, dzięki czemu odkryjesz to, co Tavolara i Molara mają najlepszego do zaoferowania. Po dniu pełnym eksploracji i przygód kapitan zaoferuje Ci orzeźwiający aperitif, który pozwoli Ci się zrelaksować i cieszyć się wspomnieniami na łodzi podczas powrotu do portu.

Aperitif o zachodzie słońca na Tavolara i kolacja

Aperitif o zachodzie słońca na Tavolara i kolacja

Wypłyń z Porto San Paolo w niezapomnianą podróż o zachodzie słońca, z wygodnym bezpośrednim transferem do punktu początkowego. Wyrusz w rejs na wyspę Tavolara, aby być świadkiem jednego z najbardziej zapierających dech w piersiach zachodów słońca na Sardynii. Wieczór rozpocznie się wyśmienitym aperitifem o zachodzie słońca na wyspie Tavolara, gdzie żywe niebo spotyka się z czystymi wodami, tworząc eteryczną scenę. Przygoda nie kończy się wraz z zachodem słońca; prowadzi do przystani Costa Corallina na wykwintną kolację w malowniczej pizzerii "Al Porto Ristorante". Spersonalizuj swoje doznania kulinarne, wybierając tradycyjne dania kuchni sardyńskiej, pizze o różnych smakach lub zdecyduj się na świeże ryby lub dania mięsne odzwierciedlające śródziemnomorską sztukę kulinarną. Każdy posiłek jest uzupełniany wybranymi winami, a na zakończenie serwowany jest deser i kawa, które stanowią klasyczne włoskie zakończenie. Przed kolacją odśwież się pod prysznicem, aby zapewnić sobie najwyższy komfort. Ten wieczór to mieszanka naturalnego piękna, kulinarnej rozkoszy i bezproblemowej wygody, oferująca głębokie zanurzenie się w bogatej kulturze i smakach Sardynii, a jednocześnie zapewniająca bezproblemowe, niezapomniane wrażenia. Zabezpiecz swoje miejsce już teraz na wieczór, w którym każdy szczegół jest wyselekcjonowany dla trwałych wspomnień.

Prowincja Sassari, Włochy: Najciekawsze atrakcje

Wyspa Molara: Wycieczki i bilety

Włochy: Ciekawe miejsca

Wyspa Molara: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wyspa Molara? Kliknij tutaj.

Wyspa Molara: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.9
(158 recenzji)

To była niesamowita podróż w tak piękne miejsca! Udaliśmy się do trzech różnych miejsc do snorkelingu i widzieliśmy wiele ryb. Skakanie do oceanu sprawia mnóstwo frajdy. Francesco był bardzo miłym przewodnikiem i podczas jazdy opowiedział nam kilka historii historycznych. Łódź jest również wygodna. Wielkie dzięki za to, że nas masz!

Antonio jest najlepszym krążownikiem! Wszystko było idealne, atmosfera, krajobrazy, domowe przekąski, a nawet widzieliśmy delfiny! Jeśli zastanawiasz się nad tą wycieczką - zdecydowanie powinieneś spróbować!!!

Bawiliśmy się wspaniale, przede wszystkim dzięki naszemu dowódcy.... do góry, na pewno wrócimy

Było niesamowicie!! Nasz przewodnik był przyjazny i oferował najsmaczniejsze przekąski! !

Było idealnie, przewodnik był bardzo, bardzo miły, udało nam się nawet zobaczyć delfiny