Wybierz daty

Wyspa Matki Boskiej na Skale

  • Atrakcje wodne
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki prywatne
  • Przygody
  • Inne atrakcje
Liczba znalezionych atrakcji: 28
Sortuj według:
1 - 16 / 28

Wyspa Matki Boskiej na Skale: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wyspa Matki Boskiej na Skale? Kliknij tutaj.

Wyspa Matki Boskiej na Skale: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 2530 opinii

Zarezerwowaliśmy naszą wycieczkę o 11 rano w ostatniej chwili i byliśmy tylko 4 na tej trasie, więc czułem się jak prywatna wycieczka za bardzo dobrą cenę. 2h to więcej niż wystarczająco, aby zobaczyć wyspę Lady of the Rocks i Perast. W Perast nie ma wiele do zrobienia, ale skosztuj wina grejpfrutowego i wejdź na szczyt miejskiej wieży, aby podziwiać piękny widok.

Mieliśmy niesamowity dzień na tej wycieczce. Eno był zabawny i kompetentny. To było zrelaksowane i nieformalne. Planuj spędzać dużo czasu na łodzi. Wycieczka prowadzi do zewnętrznej, większej części zatoki, która jest około godziny z powrotem do punktu wyjścia. Miejsce spotkania jest NAPRAWDĘ łatwe i znajduje się blisko portu wycieczkowego. Wysoce zalecane.

The best trip We have in years! Great capitan, beautiful views, news islands. We swim in a cave! Speed and modern boat! You must go to this trip when You at Kotor! The best of the best! We will be back here <3

Świetna podróz. Bardzo ładna łódź i najlepsi kapitanowie Eno i David. Nie pozostawili żadnego niespełnionego życzenia. Polecam tę wycieczkę każdemu?

Świetna wycieczka, nowa łódź i świetny przewodnik?