Wyspa Małgorzaty

Wyspa Małgorzaty
Liczba znalezionych atrakcji: 40
Sortuj wg::

Wyspa Małgorzaty: najlepsze atrakcje w pobliżu

Wyspa Małgorzaty – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Budapeszt: 1-godzinny wieczorny rejs wycieczkowy z napojami

Budapeszt: 1-godzinny wieczorny rejs wycieczkowy z napojami

Ciesz się tym 1-godzinnym wieczornym rejsem widokowym po legendarnym błękitnym Dunaju i płyń między Budą i Pesztem magicznego Budapesztu. Wejdź na pokład łodzi bezpośrednio na molo w centrum Budapesztu i wypij wybranego drinka. Wypij kieliszek szampana, wino, piwo, napój bezalkoholowy lub wodę mineralną. Podczas rejsu zobaczysz majestatyczny Most Łańcuchowy i Most Elżbiety, będziesz podziwiać ogromny budynek parlamentu w Budapeszcie i zamek Buda na wzgórzu. O głównych zabytkach dowiesz się z 30-języcznego audioprzewodnika. Po zakończeniu rejsu wycieczkowego łódź zabierze Cię z powrotem na molo w centrum Budapesztu.

Budapeszt: Rejs statkiem w ciągu dnia

Budapeszt: Rejs statkiem w ciągu dnia

Weź udział w tym rejsie wycieczkowym po legendarnym modrym Dunaju pomiędzy brzegami Budy i Pesztu w magicznym mieście, jakim jest Budapeszt. Wejdź na pokład łodzi bezpośrednio z przystani w centrum Budapesztu i wybierz napój powitalny. Do wyboru lampka szampana, wino, piwo, napój bezalkoholowy lub woda mineralna, a także specjalna, bezpłatna lemoniada Duna Bella. Podczas rejsu zobacz majestatyczny most Łańcuchowy i most Elżbiety, ogromny budynek parlamentu oraz wzgórze z Zamkiem Królewskim i opłyń wokół Wyspę Małgorzaty. Dzięki audioprzewodnikowi dostępnemu w 30 językach dowiesz się wielu ciekawostek na temat głównych zabytków miasta. W lecie możesz opcjonalnie zatrzymać się na zielonej Wyspie Małgorzaty. Otrzymasz tam bezpłatną mapkę wyspy z zaznaczonymi trasami wycieczek pieszych i informacjami na temat głównych atrakcji. Następnie powrócisz na pokład łodzi i wyruszysz w podróż powrotną do centrum Budapesztu.

Budapeszt: Big Bus Hop-On Hop-Off Sightseeing Tour

Budapeszt: Big Bus Hop-On Hop-Off Sightseeing Tour

Poznaj Budapeszt, biorąc udział w wycieczce z możliwością wsiadania i wysiadania na dowolnych przystankach. Poruszaj się po mieście w stylowy sposób. Wsiadaj i wysiadaj na ponad 20 przystankach zlokalizowanych wzdłuż starannie wytyczonych tras. Zobacz m.in. wspaniałą bazylikę św. Stefana, pełną zieleni i klasyczną aleję Andrássyego oraz most Łańcuchowy. Skorzystaj z audioprzewodnika z nagraniami w 16 językach, podziwiaj najbardziej znane atrakcje miasta i weź udział w opcjonalnej wycieczce pieszej po Peszcie. Podziwiaj stolicę Węgier w całej okazałości, biorąc udział w rejsie wzdłuż Dunaju. Dzięki niemu spojrzysz na Budapeszt z zupełnie innej perspektywy. Na posiadaczy biletów czeka również piesza wycieczka z przewodnikiem po dostojnym Peszcie. Latem wszystkie autobusy są klimatyzowane, zaś zimą ogrzewane, dzięki czemu możesz komfortowo i w dogodny dla siebie sposób przemierzać ulice Budapesztu.

Budapeszt: Bilet na rejs statkiem po Dunaju

Budapeszt: Bilet na rejs statkiem po Dunaju

Twój rejs rozpoczyna się w doku nr 6 Mahart Terminal, gdzie wejdziesz na pokład łodzi na godzinny rejs. Podczas rejsu po Dunaju miniesz imponujący budynek Parlamentu i będziesz podziwiać panoramiczne widoki na Wyspę Małgorzaty. Zobacz atrakcje Dzielnicy Zamkowej, w tym Zamek Królewski, Kościół Macieja i Basztę Rybacką. Na Wzgórzu Gellerta zobaczysz Pomnik Wolności i Cytadelę. Wycieczka jest kontynuowana w kierunku południowym, a zobaczysz mosty Budapesztu, Teatr Narodowy i Pałac Sztuki. Podczas rejsu powrotnego zobaczysz uniwersytety w Budapeszcie i Centralną Halę Targową, a następnie wycieczka zakończy się na placu Vigadó w centrum miasta.

Budapeszt: Ekspresowy rejs po Dunaju

Budapeszt: Ekspresowy rejs po Dunaju

Wyrusz w rejs po słynnym Dunaju, aby zobaczyć Budapeszt od strony wody. Przepłyń pod pięknymi mostami miasta, zobacz nadrzeczną promenadę i inne atrakcje podczas tego rejsu wycieczkowego. Ciesz się rejsem, który przebiega pod niektórymi z najbardziej znanych mostów w Budapeszcie. Zobacz Most Łańcuchowy z jego lwami-strażnikami, a także Most Elżbiety z dużym posągiem z brązu Zobacz Most Wolności, który słynie z połączenia Centralnej Hali Targowej ze Spa Gellerta. Przejdź obok malowniczej promenady nad Dunajem i podziwiaj zabytki placu Vigadó. Podziwiaj zabytki miasta z tego wyjątkowego punktu widokowego na wodzie. Podziwiaj pomnik św. Gellerta na szczycie Wzgórza Gellerta, a także inne kluczowe zabytki Budapesztu, takie jak Pałac Królewski i Parlament.

Budapeszt: Kolacja przy świecach i rejs po rzece z muzyką na żywo

Budapeszt: Kolacja przy świecach i rejs po rzece z muzyką na żywo

Spędź magiczny wieczór podczas kolacji przy świecach na pokładzie jednego z najbardziej eleganckich i nowoczesnych statków wycieczkowych w Budapeszcie. Posłuchaj muzyki na żywo, wypij świątecznego drinka powitalnego i podziwiaj błyszczące zabytki miasta wzdłuż Dunaju. Gdy wejdziesz na pokład, poprowadź go do swojego stolika, aby otrzymać powitalnego drinka. Następnie usiądź wygodnie i zrelaksuj się, delektując się 4-daniową kolacją, słuchając muzyki na żywo w wykonaniu lokalnych węgierskich artystów. Podczas posiłku skorzystaj z chowanych okien, które zapewniają najlepsze możliwe możliwości fotografowania kultowego węgierskiego parlamentu, który nocą świeci jak klejnot z topazem. Kontynuuj wzdłuż wód i podziwiaj nocne widoki na czarujący Zamek Królewski, wielką Statuę Wolności i imponującą Cytadelę na szczycie Wzgórza Gellerta. Przepłyń obok innych słynnych zabytków wzdłuż rzeki, takich jak Wyspa Małgorzaty, Pałac Sztuki (MUPA), Teatr Narodowy i sala koncertowa Vigado. Przejedź pod oświetlonymi mostami Łańcuch, Margit i Erzsébet i obserwuj, jak peszteńska promenada ożywa dźwiękami ulicznych muzyków i ludzi jedzących posiłki w restauracjach z patio.

Budapeszt: MonsteRoller E-Scooter Tour

Budapeszt: MonsteRoller E-Scooter Tour

Zamień Budapeszt w swój plac zabaw i wybierz jedną z 6 opcji wycieczek na hulajnodze elektrycznej w małych grupach dla maksymalnie 15 osób. Wycieczka z przewodnikiem na hulajnodze elektrycznej zabierze Cię po mieście ze swobodą, jaką nie zapewnia żaden inny środek transportu, a jednocześnie zapewni świetną zabawę. Wybierz jedną z 5 różnych tras. Trzy z tras zwiedzają Budapeszt według tematu, na którym opiera się ta 2-godzinna wycieczka. Alternatywnie możesz wybrać ekspresową 1,5-godzinną wycieczkę, która zabierze Cię do najlepszych części miasta, lub nie spiesz się podczas obszernej 3-godzinnej wycieczki po mieście. Hulajnogi elektryczne MonsterRoller mają koła o szerokości 9,5 cala, niską platformę i zerową emisję spalin. Prowadzenie przypomina bardziej surfowanie niż jazdę konną i sprawia, że prowadzi się je łatwiej niż na rowerze, a jednocześnie są tak stabilne i wytrzymałe jak hulajnoga.

Budapeszt: Wielka wycieczka rowerowa

Budapeszt: Wielka wycieczka rowerowa

Zwiedzaj Budapeszt na rowerze podczas tej wycieczki z przewodnikiem. Zobacz zabytki miasta, jadąc wzdłuż brzegów Dunaju. Ciesz się widokiem z Dzielnicy Zamkowej w Budzie i zobacz neorenesansową aleję Andrássy'ego. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w biurze organizatora zajęć i wskocz na rower na wycieczkę krajoznawczą. Zjedź Duna Corso do Mostu Łańcuchowego i wejdź na Dzielnicę Zamkową w Budzie, aby podziwiać wspaniały widok na Peszt. Zejdź nad Dunaj, aby przejechać się wzdłuż rzeki, zrelaksuj się na Wyspie Małgorzaty i odwiedź Parlament, Plac Wolności i Bazylikę św. Stefana. Po przejechaniu wpisaną na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO aleją Andrássy'ego, obok Opery i Domu Terroru, dotrzyj do Placu Bohaterów i Parku Miejskiego, zanim wrócisz do biura organizatora atrakcji.

Budapeszt: Bilet wstępu do spa na Wyspie Małgorzaty

Budapeszt: Bilet wstępu do spa na Wyspie Małgorzaty

Odpręż się na jeden dzień w prestiżowym Thermal Margaret Island. Uzdrowisko jest centrum odnowy biologicznej hotelu Ensana, który znajduje się na środku największej wyspy na Dunaju. Ciesz się naturalnym otoczeniem i odpocznij od zgiełku miasta. Z biletem będziesz mieć dostęp do bogatego zaplecza spa, w tym wielu krytych i odkrytych basenów termalnych oraz sauny. Ciesz się ciepłym słońcem i naturalnym pięknem Wyspy Małgorzaty. W sumie 7 różnych basenów i dwanaście gabinetów masażu gwarantuje relaks.

1-dniowa wycieczka do Budapesztu z Wiednia

1-dniowa wycieczka do Budapesztu z Wiednia

Poznaj piękne i historyczne miasto Budapeszt podczas jednodniowej wycieczki komfortowym autobusem z Wiednia. Wybierz się na komfortową przejażdżkę przez równiny zachodnich Węgier do Budapesztu, położonego nad malowniczym brzegiem Dunaju. Zobacz gmach węgierskiego parlamentu inspirowany Pałacem Westminsterskim, Placem Bohaterów i Bazyliką św. Szczepana. Poznaj znaczenie tych różnorodnych zabytków od swojego przewodnika i ciesz się piękną jednodniową wycieczką z Wiednia do Budapesztu.

Budapeszt: Najciekawsze atrakcje

Wyspa Małgorzaty: Wycieczki i bilety

Węgry: Ciekawe miejsca

Wyspa Małgorzaty: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wyspa Małgorzaty? Kliknij tutaj.

Wyspa Małgorzaty: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4
(7514 recenzji)

Nasz rejs łodzią po Dunaju był bardzo udany, a szczególnie podobał nam się szampan. Audioprzewodnik był przydatny, ale był nieco opóźniony w stosunku do rzeczywistego rejsu, więc zanim dźwięk opisywał obiekt, po którym płynęła łódź.

Bardzo podobała mi się ta podróż. Personel był przyjazny, można wejść do środka lub na zewnątrz, a dołączony napój jest bonusem. Komentarz na temat słuchawek jest więc opcjonalny, jeśli znasz wszystkie informacje. Wysoce polecany.

Moim jedynym problemem było to, że narracja audio na łodzi była nieco niedopasowana do naszej lokalizacji. Naprawdę podobała mi się możliwość zatrzymania się na Wyspie Małgorzaty. Zdecydowany bonus do biletu!!

Wszystko bardzo dobrze, wycieczka po Dunaju z drinkiem to zdecydowanie okazja, której nie można przegapić. Jedna z sugestii, że można zmodernizować system dźwiękowy ze słuchawkami. Pozdrowienia

Godne polecenia!!! Wybraliśmy się na przejażdżkę łodzią o 19:30…. Miło widzieć iluminowane pomniki!