Wyspa Małgorzaty

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Wyspa Małgorzaty: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wyspa Małgorzaty? Kliknij tutaj.

Wyspa Małgorzaty: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 1076 opinii

Pełne 70 min rejsu, najważniejsze zabytki w zasięgu ręki, smaczne napoje. Warto być wcześniej z 20 min (możliwe najlepsze miejsca). Lektor trochę zawiódł mało faktow o historii miasta Budy i Pesztu oraz połączenia ich. Spodziewałam się więcej informacji, szerszego kontekstu o historii miasta, a nie tylko opowiadania o wybranych zabytkach.

Świetny nowoczesny i czysty statek wycieczkowy, bezpłatny gorący napój na powitanie w zimny dzień to świetny dodatek i dodatkowo serwowane w trakcie powrotu bezpłatne napoje. Audio Guide dostępne w wielu językach bardzo nam się podobało. Znakomita jakość za rozsądną cenę rejsu a do tego bardzo miły personel. Na pewno polecimy znajomym :)

Super rejs, z pewnością na plus jest możliwość posłuchania o opowiadanych atrakcjach w języku polskim gdyż jest to jedyny operator w Budapeszcie :) Dodatkowo atutem jest możliwość otrzymania darmowego, zimnego napoju podczas rejsu :) Serdecznie polecam!

Polecam z czystym sercem. Jedno z 'must do' podczas pobytu w Budapeszcie. Audio przewodnik z ciekawą narracją. Oczywiście również po polsku.

Polecam rejs, piękne widoki, dobre tłumaczenie opisu poznawanych budynków i atrakcji. Powitalny drink i lemoniada dodały uroku.