Wyspa Mahmaya

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Wyspa Mahmaya: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wyspa Mahmaya? Kliknij tutaj.

Wyspa Mahmaya: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 3135 opinii

To był po prostu mega Ahmet, kierowca speedboardu, po prostu najlepszy człowiek. Bardzo nam pomógł i zawiózł nas do delfinów, aby nam pokazać. Wyspa, na której byliśmy, była mega piękna, to tylko sen. Bardzo czysto i spokojnie. Niestety pobyt był zbyt krótki. Czas mijał zbyt szybko. Nurkowanie w drodze powrotnej było również bardzo miłe i było dla mnie nowym doświadczeniem. Gdybym wrócił do Egiptu, zrobiłbym to samo!

Odbiór poszedł naprawdę dobrze! Łódź motorowa była w dobrym stanie, a personel był bardziej niż przyjazny. Możesz zorganizować swój pobyt niezależnie i nikt nie był nachalny. Jedzenie i napoje nie były wliczone w cenę, ale istniała możliwość zakupu różnych artykułów spożywczych w zatoce Organe. Podróż powrotna i powrót przebiegły bezproblemowo. W sumie godna polecenia wycieczka!

Świetnie się bawiliśmy po raz pierwszy odwiedzając Egipt. Nigdy nie byłem na tak pięknej wyspie. Załoga była cudowna, świetnie się bawiliśmy, wrócimy ponownie.

Dobra umowa byłaby dobra dla niemieckich klientów, niemiecki język i pisownia dla WhatsApp, ale poza tym wszystko jest w porządku

Zdecydowanie polecam, a także gospodarz, kapitan i reszta załogi.