Wyspa Luna

Liczba znalezionych atrakcji: 29
Sortuj wg::

Wyspa Luna: najlepsze atrakcje w pobliżu

Wyspa Luna – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Z Nowego Jorku: Jednodniowa wycieczka nad wodospad Niagara

Z Nowego Jorku: Jednodniowa wycieczka nad wodospad Niagara

Wyjedź z Nowego Jorku i udaj się do wodospadu Niagara w stanie Nowy Jork, aby zobaczyć cud natury z wielu perspektyw. Popłyń słynną łodzią Maid of the Mist i zbliż się do takich atrakcji, jak Horseshoe Falls i American Falls. Wyjedź z Nowego Jorku późno w nocy, by dotrzeć na miejsce wczesnym rankiem, by podziwiać tęcze w porannej mgle i wspaniały szum wodospadów. Możesz też wyjechać z Nowego Jorku rano, aby zobaczyć wodospady zmieniające się z dnia na noc oraz zobaczyć pokaz świateł i fajerwerków. Usłysz szum wodospadów i zobacz magiczne tęcze, które zapierają dech w piersiach wczesnym rankiem, zanim nadejdą tłumy. Wejdź na pokład słynnej łodzi Maid of the Mist, aby zbliżyć się do ogromnego wodospadu Horseshoe. Odwiedź atrakcje, takie jak niezamieszkana Wyspa Kozia i Wyspa Luna na rzece Niagara. Podziwiaj wspaniałe widoki na wodospady American Falls i Bridal Veil Falls i podziwiaj bystrza rzeki Niagara, która spada w kierunku niesamowitych kaskad.

Niagara, USA: Wycieczka z przewodnikiem z łodzią, jaskinią wiatrów i trolejbusem

Niagara, USA: Wycieczka z przewodnikiem z łodzią, jaskinią wiatrów i trolejbusem

Poznaj wodospad Niagara od strony amerykańskiej z licencjonowanym przewodnikiem i całodniową przepustką na przejażdżkę wózkiem po parku. Przejedź się statkiem Maid of the Mist, aby zobaczyć z bliska wodospady American, Bridal Veil i Horseshoe Falls. Zanurz się w potędze wodospadu Bridal Veil z Hurricane Deck w Cave of the Winds lub po prostu podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki z promenady (jaskinia zawaliła się w 1898 roku, jest to promenada). Po wycieczce otrzymasz opaskę na rękę Trolley, dzięki której będziesz mógł wsiadać i wysiadać, korzystając z Trolley przez cały dzień według własnego uznania. Odwiedź Three Sisters Islands, pojedź do Prospect Park, to zależy od Ciebie! Twój przewodnik zacznie od zabrania Cię do Maid of the Mist i podzieli się historią, folklorem i informacjami na temat tego, co zobaczysz. Pomoże Ci zrobić zdjęcia i wskaże miejsca, z których będziesz mieć najlepsze widoki podczas przejażdżki. Twój przewodnik da Ci czas na zdjęcia na tarasie widokowym, a także w Crows Nest. Dowiedz się o śmiałkach, którzy rzucili wyzwanie szalejącym wodospadom, obserwując wodę rozbijającą się za przewodnikiem. Twój przewodnik poprowadzi Cię do przystanku Trolley, omówi lokalizacje Trolley w parku, a także godziny ich pracy i będzie Ci towarzyszył na Koziej Wyspie. Twój przewodnik wskaże Ci lokalizacje przystanków wózków i miejsca, w których znajduje się każdy obszar widokowy na Koziej Wyspie, a także przygotuje Cię do przeżycia przygody w Jaskini Wiatrów. Możesz pozostać przy widokach na promenadzie Cave of the Winds tak długo, jak chcesz, a dzięki informacjom dostarczonym przez przewodnika możesz cieszyć się widokami na Koziej Wyspie we własnym tempie. Możesz przejechać się trolejbusem z powrotem do Prospect Park, aby dostać się do swojego pojazdu lub lokalnych restauracji, takich jak wiele food trucków na Old Falls Boulevard.

Wodospad Niagara, USA: Wycieczka łączona Maid of Mist i Cave of Winds

Wodospad Niagara, USA: Wycieczka łączona Maid of Mist i Cave of Winds

Spraw, aby wodospad Niagara zniknął z Twojej listy marzeń dzięki tej niesamowitej przygodzie. Ten kompletny pakiet obejmuje naszą wycieczkę z przewodnikiem po historii i zwiedzaniu, wstęp z przewodnikiem na słynną przejażdżkę łodzią Maid of the Mist oraz zarezerwowany dostęp do Cave of the Winds Gorge Experience. Podziwiaj widoki i dźwięki Parku Stanowego Wodospadu Niagara, podczas gdy Twój przewodnik opowiada o historiach i legendach, które ukształtowały Niagarę. Podziwiaj widoki wodospadów Horseshoe Falls, American Falls i Bridal Veil Falls wzdłuż malowniczych szlaków i wież obserwacyjnych. Przeżyj dreszczyk emocji związany z Niagarą, chwytając bezpłatne poncho przeciwdeszczowe i wsiadając na pokład łodzi Maid of the Mist, która zabierze Cię w samo serce wodospadu Horseshoe. Po wycieczce z przewodnikiem chwyć zarezerwowane na czas bilety do Cave of the Winds i karnety dzienne na przejażdżkę kolejką Niagara Scenic Trolley (hop-on-hop-off) i kontynuuj przygodę, odkrywając zabytki Goat Island we własnym tempie. Ta przyjazna rodzinie piesza przygoda jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych.

Wodospad Niagara, USA: wycieczka z przewodnikiem z jaskinią i Maid of the Mist

Wodospad Niagara, USA: wycieczka z przewodnikiem z jaskinią i Maid of the Mist

Odbiór z hotelu w Niagara Falls w USA i podziwianie malowniczych widoków podczas rejsu statkiem Maid of the Mist, oglądanie wodospadu American Falls i wizyta w wieży widokowej. Udaj się do Jaskini Wiatrów i stań pod wodospadem Niagara, podziwiając wspaniałe widoki. Kontynuuj podróż do wodospadu Bridal Veil, aby zobaczyć najmniejszy z trzech wodospadów tworzących wodospad Niagara. Zatrzymaj się na wyspie Goat Island między wodospadem Bridal Veil a malowniczym widokiem wodospadu Horseshoe Falls od strony amerykańskiej. Udaj się do Parku Stanowego Niagara Falls, a następnie odwiedź Luna Island na krótki postój. Zakończ w Prospect Point, aby uzyskać ostatni niesamowity widok na wodospady. Ta wycieczka trwa około 4 do 5 godzin w zależności od natężenia ruchu w parku.

Wodospad Niagara, USA: Maid of the Mist, jaskinia, bilety na wózek

Wodospad Niagara, USA: Maid of the Mist, jaskinia, bilety na wózek

Doświadczysz najbardziej niesamowitych widoków, jakie Niagara ma do zaoferowania z przewodnikami, którzy angażują gawędziarzy i pasjonują się zapewnieniem wspaniałej zabawy. Maid of the Mist, do Cave of the Winds, podczas 4-godzinnej pieszej wycieczki i przejażdżki trolejbusem. Zbliż się do wodospadów bliżej, niż myślisz, że to możliwe w Jaskini Wiatrów. Czy jesteś wystarczająco odważny, aby poradzić sobie z pokładem huraganu w Jaskini Wiatrów? Zakończ tę łączoną wycieczkę krajoznawczą 4-godzinną pieszą wycieczką po Park stanowy Niagara Fallsi wskocz na hop-on-hop- wycieczka poza trolejbusem.

Wodospad Niagara, USA: wycieczka z przewodnikiem z łodzią, jaskinią i nie tylko

Wodospad Niagara, USA: wycieczka z przewodnikiem z łodzią, jaskinią i nie tylko

Podziwiaj wodospad Niagara podczas wycieczki, która obejmuje rejs łodzią po rzece, wejście do wieży obserwacyjnej Niagara i wejście do Jaskini Wiatrów. Podążaj za swoim przewodnikiem i słuchaj faktów i anegdot o wodospadach i ich historii. Zobacz wodospady ze wszystkich perspektyw. Odbierz z hotelu w Niagara Falls po stronie amerykańskiej i udaj się prosto do Parku Stanowego Niagara Falls. Podziwiaj wszystkie trzy pędzące wodospady ze szczytu wieży obserwacyjnej Niagara. Od największego do najmniejszego, zobacz wodospady Horseshoe, American Falls i Bridal Veil Falls z tego wysokiego punktu widokowego. Zbliż się do potężnych wodospadów na łodzi Maid of The Mist podczas rejsu po rzece. Poczuj mgłę unoszącą się nad wodospadami i usłysz ich grzmiący ryk, który Cię otacza, gdy płyniesz po wodzie. Udaj się na Kozią Wyspę, aby odwiedzić Jaskinię Wiatrów. Załóż żółte ponczo i podążaj za przewodnikiem po drewnianych chodnikach i mostach, aby naprawdę zbliżyć się do wodospadów. Tutaj stoisz zaledwie 6 metrów od Bridal Veil Falls. Wróć do hotelu i spędź niezapomniane chwile nad wodospadem Niagara.

Wodospad Niagara: Maid of the Mist i Cave of the Winds Tour

Wodospad Niagara: Maid of the Mist i Cave of the Winds Tour

Wybierz się na ten piękny spacer z przewodnikiem po Parku Stanowym Niagara Falls z profesjonalnym, lokalnym, kompetentnym i pełnym pasji przewodnikiem. Twój przewodnik pokaże Ci to, co najlepsze w wodospadach, jednocześnie przekazując ekscytujące i interesujące informacje historyczne! Ciesz się hipnotyzującymi widokami, a następnie ekscytującym rejsem łodzią Maid of the Mist, a następnie zanurz się pod 60 000 galonów wody na pokładzie huraganu w Jaskini Wiatrów. Podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki kanadyjskiego wodospadu Horse-Shoe z Terrapin Point na Goat Island oraz Bridal Veil i American Falls z wyspy Luna. Twój przewodnik spotka się z Tobą w wyznaczonym miejscu spotkania, aby rozpocząć przygodę w Parku Stanowym Niagara Falls. Nie tylko zobaczysz wszystkie trzy wodospady – Horse-Shoe Canadian Falls, Bridal Veil i American Falls – z idealnych, malowniczych miejsc, ale także udasz się na płynny i malowniczy rejs łodzią światowej sławy Maid of the Łódź z mgłą, która zabierze Cię tak blisko wodospadów, że możesz poczuć jej mgłę na twarzy. Na tym emocje się nie kończą. Następnie udasz się ze swoim przewodnikiem na Wyspę Kozich do ekscytującej Jaskini Wiatrów, gdzie znajdziesz się pod wodospadem Bridal Veil. Tutaj będziesz miał dostęp do pokładu huraganu, który jest tak ekscytujący, jak się wydaje. Przez cały czas Twój przewodnik będzie dostarczał zabawnych i interesujących informacji.

Niagara, USA: Wycieczka piesza dla śmiałków z Jaskinią Wiatrów

Niagara, USA: Wycieczka piesza dla śmiałków z Jaskinią Wiatrów

Ciesz się dwoma niesamowitymi doświadczeniami w wodospadzie Niagara dzięki tej ulubionej przez fanów kombinacji. Zacznij od naszej wycieczki Daredevil Tour i podążaj za swoim własnym przewodnikiem Daredevil, odkrywając miejsca najbardziej szalonych akrobacji, jakie kiedykolwiek wykonano w wodospadzie Niagara. Barwna historia jeźdźców na beczkach i linoskoczków ożyje, gdy zbliżysz się do wodospadów Horseshoe, Bridal Veil i American Falls. Następnie odkryj niesamowitą Jaskinię Wiatrów z zarezerwowaną wejściówką. Ta kombinacja atrakcji na Wyspie Koziej w najstarszym parku stanowym w Ameryce to idealny sposób na doświadczenie tego, co najlepsze w wodospadzie Niagara! Spotkaj się przy Power Portal Archway na Goat Island (wewnątrz Parku Stanowego Niagara Falls). Jest to tuż obok parkingu 2 i Jaskini Wiatrów. Poszukaj naszej osoby w parku Niagara Falls Adventures 15 minut przed zaplanowanym czasem odprawy. Może on również odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące wodospadu Niagara. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem Daredevil, gotowym do jazdy w stroju kaskaderskim, i wybierz się na krótki spacer do mapy Parku Stanowego Wodospadu Niagara. Twój przewodnik przedstawi Ci okolicę i wyjaśni, dlaczego to miejsce stało się rajem dla kaskaderów. Podczas 1-godzinnej wycieczki poznasz szaloną historię ludzi, którzy odważyli się przejść nad wodospadem Niagara, a także historie linoskoczków, pływaków, a nawet śmiałej krowy! Będziesz także podziwiać piękno potężnych wodospadów Horseshoe, Bridal Veil i American Falls z punktów widokowych, takich jak Stedman's Bluff, Luna Island i Terrapin Point. Dzięki naszej kombinacji Cave of the Winds otrzymasz czasowy dostęp do Jaskini Wiatrów. Wstęp obejmuje pawilon World Changed Here, w którym możesz poznać historię Parku Stanowego Wodospadu Niagara. Następnie udaj się windą w dół do podstawy wodospadu Niagara, aby podziwiać niesamowite widoki wzdłuż rzeki. Odważ się odważyć na Hurricane Deck, gdzie tropikalne wiatry powitają Cię pod wodospadem Bridal Veil!

Wodospad Niagara: jednodniowa wycieczka typu deluxe do Kanady i Ameryki

Wodospad Niagara: jednodniowa wycieczka typu deluxe do Kanady i Ameryki

Ta wycieczka obejmuje przejazd luksusowym, klimatyzowanym pojazdem i wycieczkę z przewodnikiem po legendarnym wodospadzie Niagara. Weź udział w rejsie łodzią Maid of the Mist (tylko w sezonie) i zobacz wodospady Bridal Veil i Horseshoe. Na początek skorzystaj z odbioru ze swojego hotelu w Niagara Falls, a później weź udział w ekscytującym rejsie słynną łodzią Maid of the Mist, która podkręci atmosferę na cały dzień. Będziesz podziwiać widoki na wodospad ze szczytu Skylon Tower, gdzie otrzymasz też darmowy bilet wstępu na kolejną wizytę. Zachwycisz się też fantastycznym widokiem na wąwóz rzeki Niagara, gdzie niespokojne wody wyrzeźbiły w skałach unikalne kształty. Nie zapomnij zabrać ze sobą aparatu! Następnie zjedziesz windą 53 metry, aby zobaczyć rzekę z bliska. Przejdź się po pokładzie spacerowym u podstawy wodospadu Bridal Veil. Bezlitosna woda z wodospadu ukaże Ci swoją prawdziwą siłę, pędząc obok Ciebie. Peleryny przeciwdeszczowe są zapewnione i z pewnością będą potrzebne. W trakcie wycieczki zobaczysz najważniejsze punkty widokowe, w tym Kozią Wyspę, Horseshoe Falls, Luna Island i Wyspę Trzech Sióstr. Po zakończeniu spotkania z wodospadem Niagara udasz się do swojego hotelu, gdzie będziesz mieć czas na wspominanie tego wyjątkowego dnia. W okresie poza szczytem sezonu turystycznego (od wczesnego listopada do połowy kwietnia, w zależności od warunków atmosferycznych) rejs statkiem Maid of the Mist zostanie zastąpiony atrakcją Journey Behind the Falls lub rejsem statkiem Hornblower (w zależności od dostępności). Dodatkowo w tym czasie atrakcja Cave of the Winds zostanie zastąpiona filmem Niagara Legends of Adventure. Wszystkie atrakcje są zależne od pory roku i warunków pogodowych.

Z Nowego Jorku: 3-dniowa wycieczka do wodospadu Niagara i 1000 wysp

Z Nowego Jorku: 3-dniowa wycieczka do wodospadu Niagara i 1000 wysp

Przeżyj furię Niagara Falls podczas przejażdżki Maid of the Mist i rejsu przez Tysiąc Wysp podczas tej trzydniowej wycieczki z Nowego Jorku. Dzień 1: Nowy Jork – Finger Lakes – Wodospad Niagra Wczesnym rankiem wyjazd zabierze Cię na północ od Big Apple, mijając piękną Delaware Gap do Watkins Glen State Park w sercu regionu Finger Lakes. Przejdź przez kanion Watkins Glen, aby odwiedzić piękne wodospady, a następnie przejdź do wodospadu Niagara, mijając jezioro Seneca, do którego dotrzesz późnym popołudniem. Zwiedź amerykańską stronę wodospadów, w tym American Falls, Goat Island i Luna Island. W nocy zwiedzaj wodospad Niagara, gdzie możesz podziwiać kolorowe oświetlenie wód na pokładzie Maid of the Mist. Nocleg: Ramada by Wyndham. Dzień 2: Wodospad Niagra – Toronto – 1000 wysp Zacznij dzień od widoku na wodospad Horseshoe, a następnie odwiedź malowniczą wioskę Niagara nad jeziorem. Kontynuujemy podróż do Toronto, finansowej stolicy Kanady. Odwiedź HTO Park, Brookfield Place, ratusz i The Distillery Historic District. Wieczorem wystartuj z Toronto wzdłuż słynnego na całym świecie jeziora Ontario, aby wieczorem dotrzeć do obszaru 1000 wysp (w kwietniu, w zależności od warunków pogodowych, możesz wrócić do wodospadu Niagara na noc). Nocleg: Gananoque w Comfort Inn (kwiecień: Ramada by Wyndham). Dzień 3: 1000 wysp – Nowy Jork Zacznij dzień od rejsu po niesamowitych tysiącach wysp wzdłuż rzeki św. Wawrzyńca. Zobacz domy bogatych i sławnych zbudowane na prywatnych wyspach. Po obiedzie udaj się do stanu Nowy Jork. Po drodze wybierz się na zakupy w jednym z dużych centrów outletowych, w których możesz kupić okazje w markowych sklepach przed wieczornym powrotem do Nowego Jorku.

Wodospad Niagara w USA: Najciekawsze atrakcje

Wyspa Luna: Wycieczki i bilety

Stany Zjednoczone: Ciekawe miejsca

Wyspa Luna: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wyspa Luna? Kliknij tutaj.

Wyspa Luna: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7
(1639 recenzji)

Wycieczka wyruszyła z Manhattanu o 23:30 i dotarła do wodospadu Niagara około 8:00 następnego ranka. Będziesz wtedy na miejscu przed pośpiechem. Wszystko jest bardzo ciche i prawie nietknięte. Jeśli będziesz mieć szczęście, rano słońce zaświeci w wodospadach i zobaczysz piękną tęczę. Nie jest łatwo spać w autobusie, bo autostrady nie są idealne. Robione są wystarczające przerwy na toaletę. Na miejscu grupę przejmują lokalni przewodnicy. Wybierz się na mały spacer wśród natury. Następnie zostaniesz dostarczony na łódź. Po rejsie kończy się on na miejscu i zostaje około 2 godzin wolnego czasu na jedzenie lub inne rzeczy warte zobaczenia lub na spacer do Kanady. Podróż powrotna odbywa się około godziny 13:30. W sumie bardzo wartościowa wycieczka.

Punktualnie, zgodnie z ustalonymi godzinami. Zajęcia rzetelnie przeprowadzone zgodnie z opisem w programie. Wycieczka powyżej oczekiwań. Biorąc pod uwagę wiele godzin podróży, trochę większy komfort w zakresie środków transportu nie byłby zły. Przewodnik był bardzo miły i pomocny, ale większość wyjaśnień podano w języku angielskim. Ponieważ grupy są często dwujęzyczne, przydatne byłoby posiadanie dwóch przewodników, którzy mogliby jednocześnie wyjaśnić różnorodność grupy, tak aby każdy mógł zrozumieć, co zwiedzają. Co do reszty polecam tę wycieczkę pomimo wielu godzin podróży... to się wszystkim opłaca!!!

Przewodnicy byli bardzo mili i otwarci, aby udzielić wszelkich potrzebnych informacji. Dobrze opiekowali się grupą. Kierowcy byli również bardzo mili, a transport był doskonały. Wszystko zgodnie z harmonogramem. Polecane w 100%

Świetne doświadczenie w Falls, chociaż podróż jest trudna, uwierz mi, przybycie do celu jest tego warte. To jedna z przygód, które zawsze będę polecać. Najbardziej spektakularne jest wejście na łódź i poczucie ich bliskości.

Wszystko było zwolnione, autobus zatrzymywał się co dwie godziny, przewodnicy bardzo dobrze prowadzili nas po angielsku i hiszpańsku. Bardzo mili kierowcy, polecam w stu procentach.