Dodaj daty

Wyspa Luna

Wyspa Luna – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Z Nowego Jorku: Jednodniowa wycieczka nad wodospad Niagara

1. Z Nowego Jorku: Jednodniowa wycieczka nad wodospad Niagara

Wyjedź z Nowego Jorku i udaj się do wodospadu Niagara w stanie Nowy Jork, aby zobaczyć cud natury z wielu perspektyw. Popłyń słynną łodzią Maid of the Mist i zbliż się do takich atrakcji, jak Horseshoe Falls i American Falls. Wyjedź z Nowego Jorku późno w nocy, by dotrzeć na miejsce wczesnym rankiem, by podziwiać tęcze w porannej mgle i wspaniały szum wodospadów. Możesz też wyjechać z Nowego Jorku rano, aby zobaczyć wodospady zmieniające się z dnia na noc oraz zobaczyć pokaz świateł i fajerwerków. Usłysz szum wodospadów i zobacz magiczne tęcze, które zapierają dech w piersiach wczesnym rankiem, zanim nadejdą tłumy. Wejdź na pokład słynnej łodzi Maid of the Mist, aby zbliżyć się do ogromnego wodospadu Horseshoe. Odwiedź atrakcje, takie jak niezamieszkana Wyspa Kozia i Wyspa Luna na rzece Niagara. Podziwiaj wspaniałe widoki na wodospady American Falls i Bridal Veil Falls i podziwiaj bystrza rzeki Niagara, która spada w kierunku niesamowitych kaskad.

Wodospad Niagara, USA: Wycieczka łączona Maid of Mist i Cave of Winds

2. Wodospad Niagara, USA: Wycieczka łączona Maid of Mist i Cave of Winds

Spraw, aby wodospad Niagara zniknął z Twojej listy marzeń dzięki tej niesamowitej przygodzie. Ten kompletny pakiet obejmuje naszą wycieczkę z przewodnikiem po historii i zwiedzaniu, wstęp z przewodnikiem na słynną przejażdżkę łodzią Maid of the Mist oraz zarezerwowany dostęp do Cave of the Winds Gorge Experience. Podziwiaj widoki i dźwięki Parku Stanowego Wodospadu Niagara, podczas gdy Twój przewodnik opowiada o historiach i legendach, które ukształtowały Niagarę. Podziwiaj widoki wodospadów Horseshoe Falls, American Falls i Bridal Veil Falls wzdłuż malowniczych szlaków i wież obserwacyjnych. Przeżyj dreszczyk emocji związany z Niagarą, chwytając bezpłatne poncho przeciwdeszczowe i wsiadając na pokład łodzi Maid of the Mist, która zabierze Cię w samo serce wodospadu Horseshoe. Po wycieczce z przewodnikiem chwyć zarezerwowane na czas bilety do Cave of the Winds i karnety dzienne na przejażdżkę kolejką Niagara Scenic Trolley (hop-on-hop-off) i kontynuuj przygodę, odkrywając zabytki Goat Island we własnym tempie. Ta przyjazna rodzinie piesza przygoda jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych.

Wodospad Niagara, USA: wycieczka z przewodnikiem z jaskinią i Maid of the Mist

3. Wodospad Niagara, USA: wycieczka z przewodnikiem z jaskinią i Maid of the Mist

Odbierz z komfortu swojego hotelu w wodospadzie Niagara w USA i ciesz się malowniczymi widokami podczas rejsu łodzią Maid of the Mist, wodospadów American Falls i wieży obserwacyjnej. Udaj się do Jaskini Wiatrów i stań pod wodospadem Niagara, podziwiając wspaniałe widoki. Jedź dalej do wodospadu Bridal Veil, aby zobaczyć najmniejszy z trzech wodospadów tworzących wodospad Niagara. Zatrzymaj się na Goat Island pomiędzy wodospadem Bridal Veil i malowniczym widokiem na wodospad Horseshoe od strony amerykańskiej. Wybierz się do Parku Stanowego Niagara Falls na pół godziny przed wizytą na wyspie Luna na krótki przystanek. Zakończ w Prospect Point, aby uzyskać ostatni niesamowity widok na wodospady. Ta wycieczka trwa około 4 do 5 godzin, w zależności od wielkości parku i ruchu.

Niagara USA: Wycieczka z przewodnikiem i wstęp do Jaskini Wiatrów

4. Niagara USA: Wycieczka z przewodnikiem i wstęp do Jaskini Wiatrów

Poznaj wizjonerów i śmiałków, którzy ukształtowali wodospad Niagara podczas tej wycieczki z przewodnikiem po Parku Stanowym Wodospadu Niagara, w tym wstępu do Jaskini Wiatrów. Ciesz się doskonałymi widokami na wodospad Horseshoe Falls, Bridal Veil Falls i nie tylko. Doświadcz najbardziej niesamowitych wrażeń, jakie ma do zaoferowania ten park stanowy w Nowym Jorku. W Jaskini Wiatrów wjedź 150-metrową windą do wąwozu Niagara. Weź pamiątkowe poncho przeciwdeszczowe i stań pod wodospadem Bridal Veil na Hurricane Deck i dowiedz się o życiu przed powstaniem Parku Stanowego Wodospadu Niagara w pawilonie World Changed Here. Spotkaj się z przewodnikiem Adventure Tour na Goat Island przy Power Portal Archway. Stamtąd udaj się na 1-godzinną pieszą wycieczkę po Parku Stanowym Wodospadu Niagara. Dowiedz się o innowacjach, wydarzeniach naturalnych, bohaterskich akcjach ratunkowych i śmiałych próbach, które miały miejsce nad wodospadem Niagara. Udaj się do Horseshoe Falls i Terrapin Point, a następnie zatrzymaj się na Luna Island, Bridal Veil i American Falls. Ta przyjazna rodzinom piesza przygoda jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych.

Wodospad Niagara, USA: wycieczka z przewodnikiem z łodzią, jaskinią i nie tylko

5. Wodospad Niagara, USA: wycieczka z przewodnikiem z łodzią, jaskinią i nie tylko

Podziwiaj wodospad Niagara podczas wycieczki, która obejmuje rejs łodzią po rzece, wejście do wieży obserwacyjnej Niagara i wejście do Jaskini Wiatrów. Podążaj za swoim przewodnikiem i słuchaj faktów i anegdot o wodospadach i ich historii. Zobacz wodospady ze wszystkich perspektyw. Odbierz z hotelu w Niagara Falls po stronie amerykańskiej i udaj się prosto do Parku Stanowego Niagara Falls. Podziwiaj wszystkie trzy pędzące wodospady ze szczytu wieży obserwacyjnej Niagara. Od największego do najmniejszego, zobacz wodospady Horseshoe, American Falls i Bridal Veil Falls z tego wysokiego punktu widokowego. Zbliż się do potężnych wodospadów na łodzi Maid of The Mist podczas rejsu po rzece. Poczuj mgłę unoszącą się nad wodospadami i usłysz ich grzmiący ryk, który Cię otacza, gdy płyniesz po wodzie. Udaj się na Kozią Wyspę, aby odwiedzić Jaskinię Wiatrów. Załóż żółte ponczo i podążaj za przewodnikiem po drewnianych chodnikach i mostach, aby naprawdę zbliżyć się do wodospadów. Tutaj stoisz zaledwie 6 metrów od Bridal Veil Falls. Wróć do hotelu i spędź niezapomniane chwile nad wodospadem Niagara.

Z Nowego Jorku: 3-dniowa wycieczka do wodospadu Niagara i 1000 wysp

6. Z Nowego Jorku: 3-dniowa wycieczka do wodospadu Niagara i 1000 wysp

Przeżyj furię Niagara Falls podczas przejażdżki Maid of the Mist i rejsu przez Tysiąc Wysp podczas tej trzydniowej wycieczki z Nowego Jorku. Dzień 1: Nowy Jork – Finger Lakes – Wodospad Niagra Wczesnym rankiem wyjazd zabierze Cię na północ od Big Apple, mijając piękną Delaware Gap do Watkins Glen State Park w sercu regionu Finger Lakes. Przejdź przez kanion Watkins Glen, aby odwiedzić piękne wodospady, a następnie przejdź do wodospadu Niagara, mijając jezioro Seneca, do którego dotrzesz późnym popołudniem. Zwiedź amerykańską stronę wodospadów, w tym American Falls, Goat Island i Luna Island. W nocy zwiedzaj wodospad Niagara, gdzie możesz podziwiać kolorowe oświetlenie wód na pokładzie Maid of the Mist. Nocleg: Ramada by Wyndham. Dzień 2: Wodospad Niagra – Toronto – 1000 wysp Zacznij dzień od widoku na wodospad Horseshoe, a następnie odwiedź malowniczą wioskę Niagara nad jeziorem. Kontynuujemy podróż do Toronto, finansowej stolicy Kanady. Odwiedź HTO Park, Brookfield Place, ratusz i The Distillery Historic District. Wieczorem wystartuj z Toronto wzdłuż słynnego na całym świecie jeziora Ontario, aby wieczorem dotrzeć do obszaru 1000 wysp (w kwietniu, w zależności od warunków pogodowych, możesz wrócić do wodospadu Niagara na noc). Nocleg: Gananoque w Comfort Inn (kwiecień: Ramada by Wyndham). Dzień 3: 1000 wysp – Nowy Jork Zacznij dzień od rejsu po niesamowitych tysiącach wysp wzdłuż rzeki św. Wawrzyńca. Zobacz domy bogatych i sławnych zbudowane na prywatnych wyspach. Po obiedzie udaj się do stanu Nowy Jork. Po drodze wybierz się na zakupy w jednym z dużych centrów outletowych, w których możesz kupić okazje w markowych sklepach przed wieczornym powrotem do Nowego Jorku.

Wodospad Niagara, USA: Nocna wycieczka piesza po oświetleniu

7. Wodospad Niagara, USA: Nocna wycieczka piesza po oświetleniu

Zobacz zapierający dech w piersiach wodospad Niagara oświetlony nocą z kilku różnych punktów widokowych podczas tej nocnej wycieczki po wodospadzie Niagara. Dowiedz się o historii wodospadu Niagara od swojego przewodnika podczas nocnego pokazu. Każdego wieczoru, począwszy od zmierzchu, wodospad Niagara jest oświetlony szeroką gamą kolorów, co czyni go jednym z najbardziej majestatycznych miejsc na ziemi. Podziwiaj oświetlony wodospad Niagara z wyspy Luna, znajdującej się na krańcu Wyspy Koziej obok kanadyjskich wodospadów i wieży obserwacyjnej Prospect Point. Wybierz między 1-godzinną a 90-minutową wycieczką. 1-godzinna wycieczka obejmuje wizytę w American Falls i Bridal Falls. 90-minutowa wycieczka obejmuje wodospady American Falls, Bridal Falls i Horseshoe Falls.

NYC: Wodospad Niagara, Toronto, Filadelfia, DC 5-dniowa wycieczka

8. NYC: Wodospad Niagara, Toronto, Filadelfia, DC 5-dniowa wycieczka

Wyrusz w 5-dniową wycieczkę do Niagara Falls, Toronto, 1000 Wysp, Filadelfii, Waszyngtonu i Kraju Amiszów w Lancaster z Nowego Jorku. Zobacz wspaniały wodospad Niagara, odwiedź Cmentarz Narodowy w Arlington i ciesz się wygodą zakwaterowania i biletów wstępu. Dzień 1: NOWY JORK – PALCOWE JEZIORA – WODOSPAD NIAGARA Wyjedź z Big Apple, kierując się na północ, gdzie miniesz piękną Delaware Water Gap do Watkins Glen State Park w samym sercu regionu Finger Lakes. Przejdź przez kanion Watkins Glen, aby odwiedzić piękne wodospady, a następnie przejdź do wodospadu Niagara, mijając jezioro Seneca, docierając późnym popołudniem. Zwiedź amerykańską stronę Niagara, w tym American Falls, Goat Island i Luna Island. Poczuj moc Niagary na pokładzie Maid of the Mist. W nocy można docenić kolorowe oświetlenie wód. Zatrzymaj się w hotelu Ramada by Wyndham. Dzień 2: WODOSPAD NIAGARA – TORONTO – 1000 WYSP Zacznij od wspaniałego widoku na wodospad Horseshoe, a następnie odwiedź malowniczą wioskę Niagara nad jeziorem. Jedź dalej do Toronto, finansowej stolicy Kanady. Odwiedź HTO Park, Brookfield Place — siedzibę Hokejowej Galerii Sław — ratusz i The Distillery Historic District. Pod wieczór wyrusz z Toronto na wschód wzdłuż słynnego na całym świecie jeziora Ontario, aby wieczorem dotrzeć do obszaru 1000 wysp (w kwietniu, w zależności od warunków pogodowych, wycieczka może wrócić do Niagara Falls na noc). Nocleg w Gananoque – Comfort Inn (kwiecień, Wodospad Niagara – Ramada by Wyndham). Dzień 3: 1000 WYSP – NOWY JORK Zacznij dzień od rejsu po niesamowitych tysiącach wysp wzdłuż rzeki św. Wawrzyńca. Zobacz domy bogatych i sławnych zbudowanych na prywatnych wyspach — takich jak zamek Boldt i Heart Island. Wybierz się na zakupy w jednym z dużych centrów handlowych po drodze. Przyjedź do hotelu w New Jersey w La Quinta Inn and Suites. Dzień 4: NEW JERSEY – FILADELFIA – WASZYNGTON DC Wyjedź z New Jersey do Pensylwanii i do miasta braterskiej miłości Filadelfii. Odwiedź słynny Dzwon Wolności, Plac Konstytucji i Salę Kongresową. Kontynuuj panoramiczną wycieczkę po Filadelfii, która obejmuje dzielnicę finansową, Benjamin Franklin Parkway, Historyczną Filadelfię i wiele innych. Zobacz słynne „Rocky Steps”, a następnie udaj się do hrabstwa Lancaster, gdzie mieszkają Amiszowie. Ciesz się autentyczną jazdą Amish Buggy przez kraj farmy Amiszów. Późnym popołudniem wyrusz na wschód, aby wieczorem przybyć do Waszyngtonu, gdzie zatrzymasz się w Fairfield Inn and Suites Alexandria. Dzień 5: WASZYNGTON DC – NOWY JORK Zacznij dzień od wizyty w Thomas Jefferson Memorial, nad Tidal Basin, otoczonym słynnymi japońskimi drzewami wiśni. Odwiedź Cmentarz Narodowy w Arlington, zmianę warty i grób rodziny Kennedy. Następnym przystankiem jest Kapitol. Zobacz Kapitol Stanów Zjednoczonych i Biały Dom, aby zrozumieć istotę rządu USA. Kontynuuj podróż do Narodowego Muzeum Historii Naturalnej Smithsonian (podczas gdy Muzeum Lotnictwa i Kosmosu jest zamknięte z powodu remontu), zanim odwiedzisz pomniki Lincolna, Korei i Wietnamu. Późnym popołudniem wyjazd na wieczorny przyjazd do Nowego Jorku.

Wodospad Niagara: jednodniowa wycieczka typu deluxe do Kanady i Ameryki

9. Wodospad Niagara: jednodniowa wycieczka typu deluxe do Kanady i Ameryki

Ta wycieczka obejmuje przejazd luksusowym, klimatyzowanym pojazdem i wycieczkę z przewodnikiem po legendarnym wodospadzie Niagara. Weź udział w rejsie łodzią Maid of the Mist (tylko w sezonie) i zobacz wodospady Bridal Veil i Horseshoe. Na początek skorzystaj z odbioru ze swojego hotelu w Niagara Falls, a później weź udział w ekscytującym rejsie słynną łodzią Maid of the Mist, która podkręci atmosferę na cały dzień. Będziesz podziwiać widoki na wodospad ze szczytu Skylon Tower, gdzie otrzymasz też darmowy bilet wstępu na kolejną wizytę. Zachwycisz się też fantastycznym widokiem na wąwóz rzeki Niagara, gdzie niespokojne wody wyrzeźbiły w skałach unikalne kształty. Nie zapomnij zabrać ze sobą aparatu! Następnie zjedziesz windą 53 metry, aby zobaczyć rzekę z bliska. Przejdź się po pokładzie spacerowym u podstawy wodospadu Bridal Veil. Bezlitosna woda z wodospadu ukaże Ci swoją prawdziwą siłę, pędząc obok Ciebie. Peleryny przeciwdeszczowe są zapewnione i z pewnością będą potrzebne. W trakcie wycieczki zobaczysz najważniejsze punkty widokowe, w tym Kozią Wyspę, Horseshoe Falls, Luna Island i Wyspę Trzech Sióstr. Po zakończeniu spotkania z wodospadem Niagara udasz się do swojego hotelu, gdzie będziesz mieć czas na wspominanie tego wyjątkowego dnia. W okresie poza szczytem sezonu turystycznego (od wczesnego listopada do połowy kwietnia, w zależności od warunków atmosferycznych) rejs statkiem Maid of the Mist zostanie zastąpiony atrakcją Journey Behind the Falls lub rejsem statkiem Hornblower (w zależności od dostępności). Dodatkowo w tym czasie atrakcja Cave of the Winds zostanie zastąpiona filmem Niagara Legends of Adventure. Wszystkie atrakcje są zależne od pory roku i warunków pogodowych.

Wodospad Niagara: Bilety na łódź, jaskinię i trolejbus z przewodnikiem

10. Wodospad Niagara: Bilety na łódź, jaskinię i trolejbus z przewodnikiem

Doświadczysz najbardziej niesamowitych widoków, jakie Niagara ma do zaoferowania z przewodnikami, którzy angażują gawędziarzy i pasjonują się zapewnieniem wspaniałej zabawy. Maid of the Mist, do Cave of the Winds, podczas 4-godzinnej pieszej wycieczki i przejażdżki trolejbusem. Zbliż się do wodospadów bliżej, niż myślisz, że to możliwe w Jaskini Wiatrów. Czy jesteś wystarczająco odważny, aby poradzić sobie z pokładem huraganu w Jaskini Wiatrów? Zakończ tę łączoną wycieczkę krajoznawczą 4-godzinną pieszą wycieczką po Park stanowy Niagara Fallsi wskocz na hop-on-hop- wycieczka poza trolejbusem.

Liczba znalezionych atrakcji: 29
Sortuj wg::

Wyspa Luna: najlepsze atrakcje w pobliżu

Wyspa Luna: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wyspa Luna? Kliknij tutaj.

Wyspa Luna: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 1639 opinii

Podsumowując, ta podróż była warta każdego centa. Obaj kierowcy autobusu robili sobie 10-minutową przerwę mniej więcej co 2 godziny, z wyjątkiem podróży tam, gdzie była przerwa na śniadanie trwająca około 45 minut.Dwaj przewodnicy po parku opowiedzieli wiele ciekawych rzeczy. Były dla mnie łatwe do zrozumienia, mimo że angielski nie jest moim językiem ojczystym. Zadbali także o to, aby grupa zawsze trzymała się razem, a także zabrali nas na łódź Maid of the Mist. Jak powiedziałem, byliśmy więcej niż zadowoleni.

Jednodniowa wycieczka do wodospadu Niagara była naprawdę świetna! To był mały autobus (miał nawet WiFi), regularnie zatrzymywaliśmy się, żeby zjeść lub pójść do toalety i było czysto. Przewodnicy po wodospadzie Niagara byli naprawdę wspaniali, mieli odpowiedzi na wszystkie pytania i byli w stanie wszystko bardzo dobrze wyjaśnić. Na miejscu mieliśmy też wystarczająco dużo czasu, aby udać się na stronę kanadyjską i uzyskać inny widok na wodospady.

Ta jednodniowa wycieczka była warta moich pieniędzy. Od odbioru do powrotu do hotelu wszystko poszło fantastycznie. Kierowca był bardzo przyjazny. Na łodzi też było dużo zabawy, doskonały widok. Umyć 🤩

Mieliśmy bardzo charyzmatycznego kierowcę. No cóż, same wodospady Niagara są najbardziej imponującą rzeczą jaką widziałam w życiu ❤️

To było niesamowite. To też było męczące, ale zdecydowanie polecam. .