Wyspa Lobos

  • Atrakcje wodne
  • Transport
  • Wycieczki całodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 22
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Wyspa Lobos: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wyspa Lobos? Kliknij tutaj.

Wyspa Lobos: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 2672 opinii

Dołączenie do łodzi zgodnie z podaną lokalizacją było łatwe. Sama wyspa Lobos była cudowna ze swoimi małymi i rozproszonymi plażami, które mogą zaspokoić różne upodobania. Na wyspie jest tylko jedna lokalna restauracja, najlepiej udać się tam najpierw i zarezerwować posiłek o dowolnej porze, zanim pójdziesz popływać lub wędrować. Jedzenie jest dobre, a cena jest więcej niż rozsądna. Miałem paellę z owocami morza i smażoną rybę z sałatką i ziemniakami, wszystko za jedyne 20 euro. To było pyszne. Polecam Lobos podczas wizyty na Fuerteventurze?

Dokonałem rezerwacji do aplikacji, po kilku minutach dostałem wiadomość powitalną od obsługi.. tych, którzy dokonali rezerwacji, należy dokonać czeku 15 minut przed odlotem, bezpośrednio w ich biurze. Wszystko jest dobrze zorganizowane...: wycieczka morska to tylko 10/15 minut... naprawdę dobrze zorganizowana?

Bardzo dobrze, uważaj, aby nie spóźnić się, spóźniliśmy się na odpłynięcie promu od 10 rano do 5 minut i musieliśmy czekać na następny o 11:15. W przeciwnym razie odbiór jest bardzo dobrze zorganizowany, a wyspa Lobos jest naprawdę tego warta!

Piękna wycieczka, chłopaki na łodzi byli bardzo mili i mili, podczas powrotu nawet jeśli trochę się spóźniliśmy, zapewnili nam drugą obserwację delfinów.

Całkowicie zalecane, punktualne i szybkie dotarcie na Isla de Lobos?