Atrakcje i wycieczki
Wyspa Dżiftun

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Wyspa Dżiftun: Wycieczki i bilety

Skorzystaj z darmowej rezygnacji do 24 godzin przed atrakcją i otrzymaj pełny zwrot kosztów.


Wyspa Dżiftun: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wyspa Dżiftun? Kliknij tutaj.

Wyspa Dżiftun: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 4683 opinii

To było genialne. Odbiór na czas, świetna załoga na pokładzie, dużo lepsza łódź niż otoczenie, przyzwoity sprzęt, dobre jedzenie, a wszystkie wyjaśnienia / formularze (nurkowanie) były dwujęzyczne (angielski / niemiecki na naszej wycieczce). Dzięki Jaserowi i jego zespołowi w Ferrari za ten piękny dzień! To było wspaniałe! Odbiór na czas, świetna załoga na pokładzie, łódź lepsza niż niektórzy wokół nas, rozsądny materiał, dobre jedzenie i wszystkie wyjaśnienia były dwujęzyczne (angielski / niemiecki). Dzięki Jaserowi i jego zespołowi w Ferrari za wspaniały dzień!

Absolutna konieczność, gdy jesteś w Hurghadzie! Cały zespół jest dobrze zorganizowany, profesjonalny i bardzo, bardzo przyjazny. Panuje bardzo przyjemna atmosfera! Absolutne poczucie bezpieczeństwa podczas nurkowania dzięki świetnemu instruktorowi nurkowania. Niestety delfiny można zobaczyć dopiero w sierpniu. Przyjadę ponownie w przyszłym roku.

Dobrze zorganizowana, zawsze urozmaicona, wszyscy są przyjaźni i wszystko jest czyste. Jedzenie było również bardzo dobre w stosunku do innych wycieczek! Warto i lepiej niż wycieczki po hotelu!

To była najlepsza wycieczka na jakiej KIEDYKOLWIEK byliśmy. Atmosfera, którą tworzy zespół jest genialna. Wielkie brawa dla Was - to był nasz najlepszy dzień w Egipcie. Dziękujemy

Dzięki za wspaniałe wrażenia, zarezerwowaliśmy już po raz drugi, a jakość była taka sama jak pierwsza wycieczka 5⭐️