Wyspa Contoy

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Wyspa Contoy: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wyspa Contoy? Kliknij tutaj.

Wyspa Contoy: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 168 opinii

Nie polecam go z Bahia Principe lub podobnych w km, to 2 godziny do Cancun, potem łodzią do Isla Mujeres tylko godzina, potem 1,5 do Contoy to 2 godziny z jedzeniem i kolejne 3,5 lub 4 godziny z powrotem do hotel. To bicie za spędzanie tak mało czasu w Contoy, myślę, że z Cancun byłoby znacznie lepiej. Ponadto kierowca minibusa dużo jeździł po bardzo skomplikowanych drogach, pełnych wybojów, skrzyżowań i samochodów. Chociaż wyspa Contoy jest piękna, a przewodnicy są super profesjonalni i uważni.

Wszystko było doskonałe. mogę polecić. Zespół był bardzo uprzejmy, a wycieczka była profesjonalnie zorganizowana. Przystanek na Isla Mujeres był może trochę niepotrzebny, mieliśmy bardzo mało czasu (1 godzina) i nie było żadnego programu do naśladowania. Wiele osób nie wiedziało, gdzie iść ani co robić.

Naprawdę polecam ten wyjazd. Wszystko było bardzo w porządku: odbiór na czas, transport szybki i bezpieczny. Isla Contoy to naprawdę świetne miejsce z jedną z najpiękniejszych plaż, na jakich kiedykolwiek byłem. Personel był doskonały - bardzo przyjazny i pomocny. Open Bar na łodzi działał idealnie.

Wycieczka na szczyt! Bardzo mili przewodnicy i dobra atmosfera! Uważaj na oparzenia słoneczne, ochrona przeciwsłoneczna jest zabroniona na Isla Contoy. Jedynym minusem zbyt mało wolnego czasu na wyspach Mujeres. Przetestuj masaże na niesamowitym placu!

Doskonała wycieczka z bardzo pięknymi wspomnieniami.