Würzburg
Wycieczki piesze

Wycieczki piesze
Liczba znalezionych atrakcji: 86
Sortuj wg::

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Würzburg

Würzburg

Nasze najbardziej polecane Würzburg Wycieczki piesze

Frankfurt: rejs po rzece Men z komentarzem

Frankfurt: rejs po rzece Men z komentarzem

50- lub 100-minutowe rejsy statkiem odpływają z Eiserner Steg. Łódź odpływa co godzinę. Masz do wyboru 50 minut w dół lub 50 minut w górę lub 100 minut (połączenie obu stron). Płynąc w kierunku Griesheim, zobacz obszary miejskie Frankfurtu w kierunku zachodniego portu. Tutaj masz wspaniały widok na drapacze chmur Centrum Finansowego we Frankfurcie lub możesz podziwiać muzea wzdłuż nabrzeża, na przykład Städel. Statek zawróci przed śluzą Griesheim. Wyjazdy o 11:00, 13:00, 15:00 i 17:00. Żegluga w kierunku Offenbach jest w górę rzeki. Przepłyń obok pięknych nabrzeży głównej rzeki w kierunku wschodniego portu miasta. Możesz zobaczyć dzielnicę Sachsenhausen i jej nabrzeże muzealne. Będziesz miał okazję wysiąść na „Gerbermühle”, historycznym zabytku frankfurckiego poety Goethego. Wyjazdy o 12:00, 14:00, 16:00. 100-minutowe rejsy są zwykle dostępne między 11:00 a 16:00, co godzinę. (temat do zmiany) Wszystkim oprowadzaniom towarzyszą komentarze w języku angielskim i niemieckim.

Frankfurt: 1-godzinny panoramiczny rejs statkiem po rzece Men

Frankfurt: 1-godzinny panoramiczny rejs statkiem po rzece Men

Odkryj piękno Frankfurtu podczas 1-godzinnego rejsu po Main River. Podziwiaj nowoczesne drapacze chmur, zabytki, takie jak katedra i most Eiserner Steg, a wszystko to przy wnikliwym komentarzu. Zrelaksuj się przy drinku z baru (do kupienia osobno) i rób malownicze zdjęcia, płynąc pod uroczymi mostami. Odkryj istotę Frankfurtu z wyjątkowej perspektywy. Ten rejs oferuje wyjątkową perspektywę na tętniącą życiem mieszankę przeszłości i teraźniejszości Frankfurtu - łatwo dostępny ze starego miasta we Frankfurcie.

Frankfurt: Hop-on Hop-off Day Skyline lub Express City Tour

Frankfurt: Hop-on Hop-off Day Skyline lub Express City Tour

Ciesz się wycieczką po Frankfurcie na pokładzie wygodnego piętrowego autobusu. Przy dobrej pogodzie dach autobusu pozostaje otwarty, dzięki czemu można podziwiać najpiękniejsze budynki i parki w mieście. Poznaj tę tętniącą życiem metropolię w zupełnie nowy sposób, słuchając komentarzy w 10 językach. Wsiadaj i wysiadaj z autobusów tak często, jak chcesz, na dowolnym przystanku na trasie, rozsianym po najciekawszych obszarach miasta. Dowiedz się o głównych atrakcjach Frankfurtu jadąc autobusem lub zwiedzaj piękne zabytki miasta we własnym tempie. Wybierz się na wycieczkę po tętniącym życiem centrum miasta (Express City Tour) lub wzdłuż słynnej panoramy Frankfurtu (Skyline Tour), obie dostępne za jedną tylko jedną cenę. Przystanki: Paulskirche - Römer - Goethe-Haus - Wieża główna - Alte Oper - Palmengarten - Senkenbergmuseum - Messe - Hauptbahnhof - Museumsufer - Eisener Steg - Alt Sachsenhausen - Untermainkai - Mainkai - Zoo Frankfurt - Hauptwache. Dzięki 24-godzinnemu biletowi na wsiadanie i wysiadanie możesz wsiadać i wysiadać na dowolnym z 16 przystanków tyle razy, ile chcesz.

Z Frankfurtu: Jednodniowa wycieczka do doliny Renu

Z Frankfurtu: Jednodniowa wycieczka do doliny Renu

Odkryj wpisaną na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Dolinę Renu, z jej winnicami, malowniczymi miasteczkami i wioskami. Zobacz imponujące średniowieczne zamki, których ten rejon ma największe zagęszczenie na świecie. Zachwyć się przepiękną „Lorelei-Felsen”, Skałami Syreny, i zobacz wspaniały widok na dolinę rozpościerający się z pomnika Niederwald. Latem możesz wybrać się na przejażdżkę kolejką linową Assmannshausen w dół doliny (opcjonalnie), zjeść obiad w rewelacyjnej restauracji nad brzegiem Renu (wliczone w cenę), a następnie popłynąć w rejs cudowną łodzią wycieczkową do St. Goarshausen, tuż obok słynnej skały Lorelei. Spróbuj wyśmienitych win na miejscu w niewielkiej tawernie albo po prostu zatrać się w urokliwym miasteczku Rüdesheim. Uwaga! Wycieczka zatrzyma się na postój w Rüdesheim tylko, jeśli czas na to pozwoli.  Zimą statki mogą nie kursować w przypadku złej pogody lub złych warunków na rzece. W takim przypadku zamiast odbywać rejs zwiedzisz zamek. Po zakończeniu zwiedzania udasz się autokarem do Frankfurtu, z powrotem do miejsca zbiórki.

Frankfurt: Nowe Stare Miasto i najważniejsze atrakcje Wycieczka w języku niemieckim

Frankfurt: Nowe Stare Miasto i najważniejsze atrakcje Wycieczka w języku niemieckim

Poznaj Frankfurt podczas wycieczki z przewodnikiem w języku niemieckim. Ciesz się spokojnym spacerem po krętych uliczkach dzielnicy i poznaj przeszłość i teraźniejszość nowego starego miasta we Frankfurcie. Dzięki niedawnej przebudowie Frankfurtowi udało się przywrócić do życia część swojej barwnej historii. Spotkaj się z przewodnikiem miejskim i innymi uczestnikami na Römerberg. Tam, przed "Römer", frankfurckim ratuszem, rozpoczniesz spacer po nowym Starym Mieście, wyjątkowej dzielnicy Frankfurtu. Ponadto podczas wycieczki czekają na Ciebie inne atrakcje, takie jak katedra, kościół św. Pawła, Eiserner Steg (żelazny most dla pieszych) i nabrzeże muzealne z widokiem na panoramę Frankfurtu.

Frankfurt: Bilet na podróż w czasie TimeRide VR

Frankfurt: Bilet na podróż w czasie TimeRide VR

Cofnij się w czasie do tętniącego życiem codziennego życia we Frankfurcie w XIX wieku. Wykorzystaj wirtualną rzeczywistość, by wcielić się w rolę czcigodnego kupca, tak jakbyś sam tam był. Podczas swojej podróży w czasie będziesz towarzyszyć fikcyjnemu biznesmenowi Theodorowi Riedelowi przez historię Frankfurtu na trzech ekscytujących przystankach. Zacznij od sklepu spożywczego i poznaj miasto handlowe w okresie kolonialnym. Zanurz się w sklepowym zgiełku, poznaj pachnące przyprawy i egzotyczne towary oraz podziwiaj wnętrza sklepu. Następnie odwiedź prywatną bibliotekę. Dowiedz się o pomysłach i ideałach lokalnych mieszkańców w kontekście rodzinnego studium. Na koniec wybierz się na przejażdżkę powozem w wirtualnej rzeczywistości, najważniejszy punkt swojej podróży w czasie do 1891 roku. Wsiądź do powozu z Theodorem Riedelem i poznaj urok kwitnącego miasta handlowego. Dzięki zestawowi VR możesz cieszyć się panoramicznym widokiem 360° na średniowieczne budynki z muru pruskiego i wysublimowaną architekturę w stylu wilhelmińskim. Podczas Twojej wirtualnej podróży będziesz także towarzyszyć Theodorowi w jego osobistym dniu losu: dowiedz się, czy uda mu się ocalić dziedzictwo rodziny, czy też straci wszystko. Niezależnie od tego, czy jesteś ruiną, czy triumfem, odkryj odpowiedź w swojej podróży w czasie.

Würzburg: Wycieczka po mieście pociągiem Bimmelbahn

Würzburg: Wycieczka po mieście pociągiem Bimmelbahn

Zwiedź zabytkowe miasto Würzburg w malowniczym pociągu wycieczkowym. Ciesz się przejażdżką przez centrum miasta, odjeżdżając z rezydencji Würzburg. Przejdź obok katedry, podróżuj wzdłuż rzeki Men i zobacz zamek Marienberg. Ciesz się panoramicznym widokiem na zabytki z wygodnego siedzenia. Ponadto dowiedz się więcej o historii miasta i odkryj jego tajemnice i legendy z pouczającego audioprzewodnika. Podczas tej wycieczki będziesz mógł zobaczyć wszystkie atrakcje miasta w zaledwie 40 minut, a następnie zwiedzać miasto we własnym tempie.

Frankfurt Card: Poznaj Frankfurt w najlepszej cenie

Frankfurt Card: Poznaj Frankfurt w najlepszej cenie

Muzea Zniżka 100% - Centrum Edukacyjne Anny Frank - KlangRaum w DIALOGMUSEUM Zniżka 50% - Muzeum Archeologiczne - Caricatura/Muzeum Sztuki Komicznej - Muzeum Katedralne - Niemiecki Instytut Filmowy i Muzeum - Muzeum Eintracht Frankfurt - ExperiMINTA ScienceCenter - Frankfurckie Stowarzyszenie Sztuki - Muzeum Doświadczeń Biblijnych we Frankfurcie - Muzeum Ikon we Frankfurcie - Muzeum Sztuki Współczesnej we Frankfurcie - Goethe-House+Muzeum Romantyzmu Niemieckiego - Muzeum Historyczne+Młodzieży we Frankfurcie - Muzeum Żydowskie + Muzeum Judengasse - MGGU-Museum Giersch Uniwersytetu Goethego - Muzeum Komunikacji - Muzeum Sztuki Użytkowej - Muzeum Kultur Świata - Forum Fotografii we Frankfurcie - Muzeum Porcelany we Frankfurcie Dom Kronbergera - Muzeum Struwwelpeter Wstęp ulgowy - Liebighaus Skulpturensammlung - SCHIRN KUNSTHALLE FRANKFURT - Muzeum Historii Naturalnej Senckenberg - Muzeum Städel Teatry i koncerty (do zrealizowania tylko na miejscu) - Alte Oper-15% zniżki tylko na wydarzenia organizowane przez Starą Operę - Oper Frankfurt-15% zniżki tylko na pojedyncze bilety, z wyłączeniem premier - Teatr Muzyczny Papageno-20% zniżki - Schauspiel Frankfurt-15% zniżki tylko na pojedyncze bilety i ceny regularne - The English Theater-25% zniżki tylko na pojedyncze bilety Przygoda i wypoczynek - David Lloyd Clubs Frankfurt Skyline Plaza-20% zniżki na bilet jednodniowy - Eco Kart Frankfurt-100% zniżki na licencję wyścigową - Fraport Visitor Center-20% zniżki na bilety dla dorosłych (wymagany kod kuponu) - MAIN TOWER (platforma dla zwiedzających) -20% zniżki od cen regularnych - Palmengarten Frankfurt-50% zniżki na regularne ceny dla dorosłych i dzieci - Schwarzlichthelden Minigolf-2 za 1 zniżka od ceny regularnej (do wykorzystania codziennie do 18:00) - TimeRide-20% zniżki na normalne bilety z kodem rabatowym: FFMCard - Bilet dzienny do Zoo Frankfurt dostępny w aktualnej cenie grupowej Wycieczki - Wycieczki piesze z przewodnikiem (@ #visitfrankfurt)-20% zniżki na bilety dla dorosłych - Wycieczka po lotnisku "Starter Tour" -20% zniżki na bilety dla dorosłych (wymagany kod kuponu) - Primus Linie - 20% zniżki na bilety dla dorosłych na rejs wycieczkowy po Frankfurcie - KD Schifffahrt GmbH - 20% zniżki na rejsy panoramiczne we Frankfurcie - Red Doppel Decker Buses (Frankfurt Sightseeing GmbH) - 20% zniżki na Skyline Tour (do zrealizowania u kierowcy autobusu) - Mysegtour - Segway Tours Frankfurt - 20% zniżki na City Tour i Maintour - Terranova&FrankfurtBikeTour - 20% zniżki na 2,5-godzinną wycieczkę rowerową po mieście i na wypożyczenie rowerów Restauracje - Apfelweingalerie-20% zniżki na wszystkie zakupy - Apfelweinkontor-10% zniżki na asortyment - LifeDeli w Muzeum Żydowskim - 2 zniżki za 1 na "Israelisches Frühstück" (do wykorzystania w godzinach 10-12) - Naschmarkt am Dom-10% zniżki na jedzenie i napoje Zakupy - Galerie Brücke 54 - 20% zniżki na wszystkie zakupy - Hessen Shop (Kleinmarkthalle) - 10% na asortyment (z wyłączeniem książek) - ODLO (MyZeil)-20% zniżki na asortyment - Peggy Sue Vintage-10% zniżki na zakupy o wartości 20,00 € lub więcej - Wertheim Village-10% zniżki na 50 marek uczestniczących w programie

Frankfurt: bilet wstępu do Centrum Nauki EXPERIMINTA

Frankfurt: bilet wstępu do Centrum Nauki EXPERIMINTA

Zarezerwuj bilet wstępu do EXPERIMINTA ScienceCenter we Frankfurcie i wyrusz w odkrywczą podróż, w której ponad 130 stacji eksperymentalnych z dziedziny fizyki, matematyki, technologii i informatyki zaprasza Cię do wypróbowania. Odkryj świat STEM (nauka, technologia, inżynieria i matematyka) dzięki dziewięciu obszarom tematycznym centrum, w tym „Szybki i wolny” (ruch), „Silny i słaby” (moc) lub „Ekonomiczny i marnotrawny” (energia i środowisko). Myśl i obudź ducha wynalazczości, gdy zjawiska naukowe i korelacje matematyczne staną się żywe i spontanicznie zrozumiałe dzięki eksperymentom. Wypróbuj eksperymenty i doświadcz zjawisk, o których w szkole często mówi się tylko teoretyzując. Zostań małym badaczem, odpoczywając na fakirowym łóżku z setkami gwoździ, grając na skrzypcach na śpiewających żelaznych płytach lub oglądając jeden z comiesięcznych programów naukowych. Od ognistych tornad po lodowate bańki mydlane — każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Frankfurt: Nocny Pub Crawl przez Alt-Sachsenhausen

Frankfurt: Nocny Pub Crawl przez Alt-Sachsenhausen

Odkryj Frankfurt podczas wycieczki grupowej z gwarantowanym czynnikiem zabawy. Odwiedź 4 lokalizacje podczas pub crawl, ciesz się darmowymi shotami i poznaj nowych przyjaciół. Po otrzymaniu opaski VIP w miejscu zbiórki wyrusz w kierunku Alt-Sachsenhausen, aby rozpocząć wędrówkę po pubach. Spędź około godziny w każdej z 4 lokalizacji Podróżując między barami, ciesz się darmowymi shotami przez całą noc, do wyczerpania zapasów. W każdym barze nawiąż nowe znajomości i odkryj modną imprezową dzielnicę Frankurtu. Uwaga: to PubCrawl, a nie wycieczka krajoznawcza! Baw się dobrze!

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Wycieczki piesze w: Würzburg

Oprócz atrakcji typu Wycieczki piesze jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Würzburg?

W: Würzburg są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Würzburg: Najciekawsze atrakcje

Würzburg: Wycieczki i bilety

Niemcy: Ciekawe miejsca

Würzburg: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Würzburg? Kliknij tutaj.

Würzburg: Co mówią inni?

Ogólna ocena

5.0
(2 recenzji)