Wulkan Thrihnukagigur

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Wulkan Thrihnukagigur: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wulkan Thrihnukagigur? Kliknij tutaj.

Wulkan Thrihnukagigur: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 107 opinii

Mieliśmy nieszczęście odwiedzić wulkan w najgorszy dzień tego lata, więc wszystkie późniejsze grupy zostały odwołane. Niefortunna pogoda zakłóciła pełne wrażenia z tej wyprawy, ale dodała do tego prawdziwej przygody. Silny wiatr i deszcz nie sprzyjały nam i przemokłyśmy, ale wzmogło to poczucie wielkiego wyczynu. Nie wyłapałem wszystkich nazwisk, wśród nich byli Sole i Ole, ale wszyscy przewodnicy byli wspaniali i zapewniali nas, że mimo silnego wiatru jesteśmy bezpieczni. Po krótkiej przejażdżce autobusem docierasz do pierwszego domu - lub obozu - z toaletami i dostaliśmy płaszcze przeciwdeszczowe, które wytrzymałyby normalny deszcz, ale nie były w stanie tego, czego doświadczyliśmy. Następnie spacer około 40-45 minut do bazy u podnóża wulkanu. Nie jest to trudne, z kilkoma krótkimi podjazdami i zjazdami. Dostaniesz trochę ciepłego orzeźwienia, instruktażu i sprzętu bezpieczeństwa w bazie, a potem ostatnia wspinaczka, około 3-5 minut nieco bardziej stromej wspinaczki.

... jedyne w życiu wydarzenie, które trzeba zobaczyć, wszystko super zorganizowane, wędrówka po polu lawowym jest umiarkowana, czujesz się całkowicie bezpiecznie przez cały czas, nawet w wulkanie, komora jest gigantyczna - powinieneś śmiało Poćwicz robienie zdjęć w (pół) ciemnym otoczeniu podczas wycieczki ;) przewodnicy rozumieją swoje rzemiosło i udzielają wielu informacji, jedzenie na stacji szczytowej jest pyszne, pogoda nam się poszczęściła, ale warto też spodziewaj się, że będzie często Może być mglisto, mgliście, wietrznie i pogoda szybko się psuje, zrobiliśmy poranną wycieczkę, mogliśmy popatrzeć na autobus reiykjaviku i morze z krateru, ludzie na popołudniowej trasie, którzy przybyli w stosunku do nas nie widzieliśmy tak dużej części pola lawowego W przypadku wycieczek w deszczu, jednak w razie potrzeby zapewniona jest odpowiednia odzież ochronna, stabilne buty turystyczne są obowiązkowe!

Jedno z najwspanialszych i najbardziej ekscytujących doświadczeń w moim życiu. Miałem niesamowity spacer ścieżką do wulkanu, dostałem instrukcje, jak wejść do wulkanu i sprzęt bezpieczeństwa, a po zwiedzeniu wulkanu w środku dostałem niesamowitą zupę jagnięcą z dużą ilością kawy i słodyczy, a po wszystkim dostałem pamiątkową bandanę.

Zarezerwowaliśmy odbiór w hotelu, który został odwołany i musieliśmy udać się pod nieokreślony adres bez numeru hamraborg to ulica, a nie adres. Nasz hotel nie był daleko stąd, ale trudno było znaleźć miejsce. Kierowca autobusu jest prawdopodobnie trochę łatwiej znaleźć nasz adres tak bardzo zróżnicowany

Powiedzieć ludziom o drodze do jaskini i dać im znać, że dajesz płaszcze przeciwdeszczowe. Aby mieć więcej czasu w środku - 15 minut więcej. Za takie pieniądze zasługujemy na więcej czasu w jaskini.