Atrakcje i wycieczki
Wspólnota Walencka

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Wspólnota Walencka

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Wspólnota Walencka?

Na jakich wycieczkach w: Wspólnota Walencka obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Wspólnota Walencka: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wspólnota Walencka? Kliknij tutaj.

Wspólnota Walencka: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 7772 opinii

Przybyliśmy do Benidormu i zdecydowaliśmy, że rozwiniemy skrzydła i odwiedzimy gdzie indziej podczas naszego pobytu, tak jak byliśmy wcześniej w Benidormie i widzieliśmy wszystko, co ma do zaoferowania. Żona znalazła Get Your Guide i zarezerwowała wycieczkę autokarową do Walencji. Byłem niepewny, ponieważ byłem na wycieczkach takich jak ta, które były dość biedne. Na szczęście dla nas punkt odbioru znajdował się tuż przed naszym hotelem. Kiedy byliśmy w autokarze, zapoznaliśmy się z wieloma opcjami dodatkowych wycieczek, ale podobało mi się, że nie było to wyprzedaże. Zdecydowaliśmy, że ponieważ mamy 5,5 godziny w Walencji i zamiast wędrować bez celu przez 5 godzin, jak zwykle, zarezerwowaliśmy wycieczkę z przewodnikiem po Walencji i wycieczkę do Akwarium, z którego zostaniemy zabrani. Poza boską okropną obsługą w McDonalds za rogiem od punktu odbioru (tak, wiem .... to był McDonalds) podróż była genialna. Obie te wyprawy przerwały dzień i dały nam co najmniej godzinę przerwy na szybki

Restauracja niewielka, ale klimatyczna. Stoliki ustawione dość blisko siebie z powodu małej przestrzeni, ale nie przeszkadzało mi to. Kontrola paszportów covidowych na duży plus- ważne jest bezpieczeństwo gości. Obsługa bardzo pomocna, kulturalna. Duży wybór dań ( obfitych!) i napojów ( po dwa do wyboru w zestawie). Przepyszny aperitif. Spektakl flamenco rewelacyjny, naprawdę wysokiej klasy, ekspresyjny. Taniec wymaga ogromnej wytrzymałości i siły fizycznej. Wydaje mi się, że trzeba być Hiszpanem, żeby zrozumieć flamenco i uczucia, jakie przekazuje.

Nos encontramos con Amparo pl la entrada del oceanográfico puntualmente! Tuvimos una experiencia increíble, ya que Amparo tiene un vasto conocimiento sobre las exhibiciones del acuario. En todo momento nuestras preguntas fueron respondidas con la burmistrz diligencias. Luego del acuario fuimos al edificio de las naukas para explorar juntas las exhibiciones. Desde los detalles, comentarios hasta los tips de como volver a nuestro hotel, hicieron de este tour el mejor durante nuestra corta estadía w Walencji. Polecamy w 100%!!!

To była niesamowita wycieczka. Zrobiłem to z moimi nastoletnimi dziećmi i wybraliśmy e-rowery, wszyscy świetnie się bawiliśmy! Manu był DOSKONAŁYM przewodnikiem, naprawdę wciągającym i pouczającym. To była najlepsza rzecz, jaką zrobiliśmy podczas naszych wakacji. Gorąco polecam (a e-rowery to świetna zabawa dla łatwo znudzonych nastolatków!)

Moje doświadczenie z kartą turystyczną było świetne. Bardzo łatwo zapłacić i dostać. gorąco polecam wszystkim, którzy odwiedzają Walencję.