Wrocław

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Wrocław: największe atrakcje

Wrocław: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wrocław? Kliknij tutaj.

Wrocław: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 1023 opinii

Bardzo sympatyczny przewodnik. Ciekawie potrafił opowiadać o wszystkich zwiedzanych miejscach. Duży minus za to, że na Pani na infolinii poinformowała nas, że pojazd jest przystosowany do przewożenia osób niepełnosprawnych. No niestety, wózek inwalidzki został w hotelu, a osobę z wózka trzeba było przenieść do pojazdu.

Ja nie zwiedzałam ale moi goście z Nigeri byli zachwyceni przewodnikiem Panem Andrzejem,który jest po prostu super profesjonalistą z ogromną wiedzą o Wrocławiu i jego historii.Bardzo dziękuję i polecam wszystkim.

Pan Adam zadziwił nas swoją ogromną wiedzą na temat Wrocławia. Bardzo profesjonalnie, dokładnie i dobrze wytłumaczone i opowiedziane, dzięki czemu poznaliśmy uroki Wrocławia

Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z wycieczki. Dużo dowiedzieliśmy się od przewodnika, a na tym nam zależało. Polecam, skorzystamy ponownie przy następnej okazji.

Było super! Bez wysiłku zobaczyliśmy większość najbardziej znanych części miasta. Przewodniczka była bardzo miła, melex czysty i dość przyjemny.