Atrakcje i wycieczki
Wrocław

Delektuj się polskimi pierogami, brukowanymi uliczkami i urokliwym rynkiem w historycznej stolicy Śląska.

Wrocław: najczęściej polecane atrakcje

Wrocław: Wycieczka e-samochodem i audioprzewodnik

Wrocław: Wycieczka e-samochodem i audioprzewodnik

Zachwyć się pięknem Wrocławia, poruszając się po mieście pojazdem z napędem elektrycznym. Zobacz najciekawsze miejsca i zabytki stolicy Dolnego Śląska, docierając do nich za pomocą wygodnego i komfortowego środka transportu. Poznaj Wrocław, odwiedzając zabytki, na zobaczenie których potrzeba byłoby 6–7 godzin w przypadku tradycyjnej wycieczki pieszej. Dowiedz się więcej o historii miasta, korzystając z tras opracowanych na potrzeby tej wycieczki przez licencjonowanych przewodników. Przed powrotem na urokliwe wrocławskie Stare Miasto wykorzystaj czas wolny, aby przyjrzeć się 2 najważniejszym miejscom na trasie wycieczki – katedrze i multimedialnej fontannie.

Kraków: Rejs krajoznawczy po Wiśle z audioprzewodnikiem

Kraków: Rejs krajoznawczy po Wiśle z audioprzewodnikiem

Podczas godzinnego rejsu łodzią po Wiśle w Krakowie podróżni mogą poznać bogatą kulturę i historię miasta, podziwiając jednocześnie wspaniałe widoki na jego zabytki i panoramę miasta. Rejs rozpoczyna się w porcie, gdzie pasażerowie wsiadają na łódź i wyruszają w malowniczą podróż w dół rzeki. Pierwszym przystankiem jest kultowy Zamek na Wawelu, dawna rezydencja polskich królów i królowych. Pasażerowie będą mieli okazję podziwiać zachwycającą architekturę zamku i poznać jego fascynującą historię pod okiem doświadczonego przewodnika. Płynąc łodzią w dół rzeki, pasażerowie mogą podziwiać panoramiczne widoki na najsłynniejsze zabytki Krakowa, w tym dzielnicę Kazimierz, Kładkę Bernatka i Bulwary Wiślane. Po drodze przewodnik przekaże ciekawe informacje historyczne i kulturowe na temat każdego z tych miejsc. Rejs kończy się w porcie, gdzie pasażerowie mogą zejść na ląd i samodzielnie kontynuować zwiedzanie Krakowa. Dzięki wspaniałym widokom i fachowemu przewodnikowi ten rejs statkiem jest obowiązkowym przeżyciem dla każdego, kto odwiedza Kraków.

Wrocław: Wycieczka piesza po Starym Mieście i Ostrowie Tumskim

Wrocław: Wycieczka piesza po Starym Mieście i Ostrowie Tumskim

Historia Wrocławia jest długa i skomplikowana. Aby to zrozumieć, trzeba zanurzyć się w przeszłość ponad 1000 lat. Miasto zostało nazwane Mikrokosmosem przez profesora Normana Daviesa ze względu na przynależność do różnych krajów i położenie w środku Europy. Davies powiedział, że wszystko, co wydarzyło się w Europie, w pewnym momencie wydarzyło się także we Wrocławiu: wojny i zmagania religijne, bogactwo miasta handlowego, naziści i II wojna światowa z niemal całkowitą zagładą miasta, włączeniem się w blok komunistyczny, do którego ostatecznie wskoczono wolność ponad 25 lat temu. Nowoczesny Wrocław to jedno z najszybciej rozwijających się miast w Europie, charakteryzujące się bogatą kulturą i otwartymi, gościnnymi ludźmi. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak to wszystko się wydarzyło, po prostu dołącz do naszej wycieczki!

Wrocław: Prywatna wycieczka e-samochodem z przewodnikiem

Wrocław: Prywatna wycieczka e-samochodem z przewodnikiem

Odkryj piękno Wrocławia podczas 2-godzinnej wycieczki samochodem elektrycznym. Zobacz wiele interesujących zabytków i zabytków miasta w wygodny i wygodny sposób. Trasa zabiera zwiedzających do 30 najważniejszych zabytków i atrakcji stolicy Dolnego Śląska. Trasy wycieczki zostały przygotowane przez licencjonowanych przewodników po mieście i obejmują takie miejsca jak: Kościół św. Elżbiety, Jatki, Uniwersytet Wrocławski, Ossolineum, Hala Targowa, Wyspa Piasek, Most Piasek, Ostrów Tumski, Ogrody Botaniczne, Kościół św. . Komentarz na pokładzie jest dostępny w wielu językach. Wysokiej jakości nagłośnienie w aucie elektrycznym umożliwia poznanie ekscytującej historii miasta w wybranym przez siebie języku.

Wrocław: Prywatna wycieczka z przewodnikiem po Starym Mieście

Wrocław: Prywatna wycieczka z przewodnikiem po Starym Mieście

Podczas tej wycieczki zobacz największe atrakcje Wrocławia i pospaceruj po pięknym Starym Mieście. Rozpocznij zwiedzanie od Hali Targowej i odwiedź słynną restaurację „Piwnica Świdnicka”. Następnie udaj się do wrocławskiego Ratusza i Pręgierza, gdzie będziesz mieć możliwość podziwiania zabudowań miejskich pochodzących ze średniowiecza. Zobacz dawne więzienie miejskie, gmach uniwersytetu, słynną Fontannę Szermierza oraz największy targ we Wrocławiu – Halę Targową. Odwiedź katedrę wrocławską oraz inne niezliczone arcydzieła architektury powstałe w okresie od X do XVIII wieku. Poznaj legendy związane z atrakcjami Wrocławia i przespaceruj się promenadą z powrotem do Hali Targowej.

Wrocław: Rejs statkiem po Starym Mieście

Wrocław: Rejs statkiem po Starym Mieście

Wejdź na pokład jednej z łodzi, zrelaksuj się i ciesz się niezapomnianym 45-minutowym rejsem po pięknym Wrocławiu. Twoi profesjonalni członkowie załogi zapewnią Ci niezapomniane wrażenia podczas całej podróży. Konstrukcja statku zwiększa zabawę i komfort, oferując wyjątkowe widoki na miasto. Wyrusz w pobliżu Mostu Piaskowego i wróć w to samo miejsce po 45 minutach. Niektóre łodzie są wyposażone w bar, który dodatkowo urozmaici Twój rejs.

Rundka po wrocławskich pubach z darmowymi drinkami

Rundka po wrocławskich pubach z darmowymi drinkami

Spotkaj się z legendarnymi przewodnikami rundek po barach w pierwszym pubie na trasie wycieczki (rozpoznasz ich po specjalnej tabliczce). Przygotuj się na noc pełną niesamowitych wrażeń. Poznaj bliżej pozostałych uczestników wycieczki w pierwszym barze przy drinkach ze zniżką i darmowych zabawach z piciem. Celem wszystkich uczestników jest dobra zabawa. Już po kilku drinkach ci nieznajomi staną się Twoimi przyjaciółmi. W pierwszym pubie otrzymasz gratis 3 piwa lub kieliszki mocniejszego alkoholu. Czas na toast i tradycyjne „Na zdrowie!”. Będziecie przemieszczać się od pubu do pubu, a atmosfera będzie stawać się coraz bardziej intensywna. Odwiedź jedne z najbardziej energicznych barów miasta i zakończ imprezę w znakomitym klubie. Poczuj się jak VIP i omijaj długie kolejki niczym gwiazda rocka. Tańcz w rytm muzyki, podczas gdy didżeje będą miksować dla Ciebie dźwięki.

Wrocław: Impreza na Odrze z nielimitowanymi napojami

Wrocław: Impreza na Odrze z nielimitowanymi napojami

2-godzinny rejs po rzece obejmuje 2-godzinny otwarty bar z nieograniczonym piwem, rumem, ginem, wódką, whisky i mikserami, DJ-em na żywo, fotobudką, grami alkoholowymi i chodzeniem po pubach po imprezie. To, co wyróżnia trasę Wrocław Boat Party, to połączenie malowniczej przejażdżki łodzią po Odrze z ekscytującą imprezową atmosferą. Uczestnicy będą mogli podziwiać zapierające dech w piersiach widoki na kultowe zabytki Wrocławia, a następnie bawić się całą noc w dwóch najlepszych wrocławskich klubach, z bezpłatnym wstępem i darmowym shotem powitalnym. Kluby, które odwiedzamy to Domówka i Antidotum.

Z Wrocławia: Całodniowa wycieczka z przewodnikiem Auschwitz-Birkenau

Z Wrocławia: Całodniowa wycieczka z przewodnikiem Auschwitz-Birkenau

Podczas tej wycieczki udasz się z Wrocławia do byłych obozów koncentracyjnych Auschwitz I i Auschwitz-Birkenau, które naziści wykorzystywali jako obozy pracy i miejsca zagłady podczas II wojny światowej. Ponad milion mężczyzn, kobiet i dzieci straciło życie lub ciężko pracowało w ekstremalnych warunkach. Od tamtej pory obozy te stały się symbolem brutalnych działań nazistów dążących do eksterminacji Żydów i mniejszości. Aby w pełni zrozumieć rozmiar tragedii, jaka się tu rozegrała, dowiesz się o codziennym życiu w obozie oraz zobaczysz komory gazowe i krematorium. Dodatkowe wystawy są uzupełnieniem wycieczki i przedstawiają historię Holokaustu. To niezapomniana lekcja historii.

Wrocław: Samodzielne poszukiwanie najważniejszych atrakcji i zwiedzanie miasta

Wrocław: Samodzielne poszukiwanie najważniejszych atrakcji i zwiedzanie miasta

Poznaj Wrocław we własnym tempie dzięki interaktywnej pieszej wycieczce scavenger hunt odtwarzanej na telefonie. Rozszyfruj zagadki, wejdź w interakcję z najważniejszymi atrakcjami miasta i odblokuj interesujące fakty i legendy. Idealna aktywność na świeżym powietrzu dla osób odwiedzających miasto po raz pierwszy, par, grup, rodzin i dzieci. Może być używana jako świetna aktywność integracyjna. Po pobraniu wycieczki scavenger hunt na urządzenie mobilne, skorzystaj z aplikacji mobilnej i zintegrowanych map, aby dotrzeć pieszo do 10 najważniejszych atrakcji Wrocławia. Na każdym przystanku zapoznaj się z atrakcją i rozwiąż zagadkę opartą na lokalizacji, którą można rozwiązać tylko wtedy, gdy dotrzesz do określonej lokalizacji. Użyj logiki, wyobraźni, spostrzegawczości i ducha zespołowego, aby odblokować prawidłowy kod i odkryć kolejny cel miejskiej gry krajoznawczej. Na każdym przystanku poznaj atrakcję i rozwiąż zagadkę opartą na lokalizacji, którą można rozwiązać tylko wtedy, gdy dotrzesz do określonej lokalizacji. Użyj logiki, wyobraźni, obserwacji i ducha zespołu, aby odblokować prawidłowy kod i ujawnić następny cel wycieczki. Rozpocznij aktywność w dowolnym momencie i ciesz się elastycznością, aby wstrzymać grę w dowolnym momencie, aby zrobić sobie przerwę, zrobić idealne zdjęcia, zatrzymać się na lunch lub odwiedzić muzeum. Kontynuuj wycieczkę później lub zachowaj resztę na inny dzień. W przepełnionym historią Wrocławiu najpierw odwiedzisz piękny Pasaż. Następnie unikalny Park Mikołaja Kopernika, a następnie niezastąpione Muzeum Sztuki Mieszczańskiej. Ta wspaniała trasa prowadzi dalej do Rynku. Jako piąty przystanek znajdziesz katolicką parafię św. Elżbiety. Kontynuując spacer po mieście trafisz na interesujący Uniwersytet Wrocławski. Oczywiście na tej trasie nie mogło zabraknąć Mostu Tumskiego. Ponadto będziesz mógł podziwiać Katedrę św. Jana Chrzciciela. Przedostatnim celem podróży jest godne pozazdroszczenia Muzeum Narodowe. Wisienką na torcie tej wyjątkowej wycieczki jest natomiast Park Juliusza Słowackiego. Pobierz aplikację "World City Trail" ze sklepu. Następnie rozpocznij wycieczkę i baw się dobrze!

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 175
Sortuj wg::

Często zadawane pytania dotyczące: Wrocław

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Wrocław

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Wrocław to:

Wrocław – zobacz wszystkie wycieczki całodniowe i wyprawy na GetYourGuide

Wrocław: najciekawsze atrakcje

Wrocław: atrakcje

Polska: miasta

Wrocław: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wrocław? Kliknij tutaj.

Wrocław: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8
(1301 recenzji)

Doskonały przewodnik. Poświęcił czas na wyjaśnienie wszystkiego i odpowiedział na wszystkie pytania grupy, mając tak dużą wiedzę wykraczającą poza przygotowany przewodnik. Widziałem wiele innych wycieczek z przewodnikiem z nagraniami głosowymi, którym brakowało osobistego akcentu. Anthony był fantastyczny, pojazd był czysty i nowy, a kiedy padało, dał grupie alternatywne opcje wycieczki. Taka dobra wartość i wiele się nauczyłem. Dziękuję

Świetna wycieczka, bardzo kompetentny i zainteresowany przewodnik, odpowiedział na nasze życzenia i pytania w sposób elastyczny, troskliwy i przyjazny, był dobrze przygotowany i uprzejmy. Otrzymaliśmy również dobre wskazówki dotyczące lokalizacji i wydarzeń. Chętnie ponownie w każdej chwili. Poleciliśmy tę wycieczkę znajomym, którzy również byli bardzo entuzjastycznie nastawieni.

Mieliśmy doskonałą wycieczkę od Anthony'ego, który po drodze zatrzymał się w charakterystycznych miejscach i zabrał nas do domu, który chcieliśmy zobaczyć w drodze powrotnej. Naprawdę podobał mi się występ! Dziękuję

Punkty docelowe były warte uwagi i oprócz komentarza na temat słuchawek zostały uzupełnione bardzo ciekawymi komentarzami kompetentnego przewodnika. Polecamy!!@

Wyjątkowo świetny przewodnik! tak szczegółowe informacje podane w ciekawy sposób