Wrocław

Wrocław: największe atrakcje

Wrocław : autres lieux à visiter

Vous souhaitez découvrir tout ce que Wrocław a à offrir ? Pour voir la liste complète, cliquez ici.

Wrocław: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 910 opinii

Mieszkam we Wrocławiu od ponad 10 lat, ale nie wiem o tym mieście zbyt wiele. Dzięki wycieczce udało mi się zaskoczyć rodziców nowinkami o Wrocławiu i uprzyjemnić im wizytę u córki :) ps. sama przejażdżka melexem to frajda, nie mówiąc już o zwiedzaniu! Polecam każemu!

Świetny sposób na poznanie miasta jakim jest Wrocław. Kierowca bardzo uprzejmy i miły, opowiadał wiele ciekawostek. Cała wycieczka i trasa bardzo dobrze zorganizowana. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim!

Ja nie zwiedzałam ale moi goście z Nigeri byli zachwyceni przewodnikiem Panem Andrzejem,który jest po prostu super profesjonalistą z ogromną wiedzą o Wrocławiu i jego historii.Bardzo dziękuję i polecam wszystkim.

Pan Adam zadziwił nas swoją ogromną wiedzą na temat Wrocławia. Bardzo profesjonalnie, dokładnie i dobrze wytłumaczone i opowiedziane, dzięki czemu poznaliśmy uroki Wrocławia

Moim Gościom z Gdańska bardzo się tour bardzo się podobał, przewodnik Jarek odebrał ich punktualnie z restauracji, miał dużą wiedzę i ciekawie opowiadał.