Wrocław
Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Wrocław: Najciekawsze atrakcje

Wyświetl wszystkie pod hasłem „Wrocław”

Wrocław: Co mówią inni?

Mieszkam we Wrocławiu od ponad 10 lat, ale nie wiem o tym mieście zbyt wiele. Dzięki wycieczce udało mi się zaskoczyć rodziców nowinkami o Wrocławiu i uprzyjemnić im wizytę u córki :) ps. sama przejażdżka melexem to frajda, nie mówiąc już o zwiedzaniu! Polecam każemu!

Tour was great, exactly what we expected, a lot of information in a short time. The tour guide Max had had very good English, a vehicle was warm inside and a mulled wine is just the icing on the cake :) Highly recommended!

Świetny sposób na poznanie miasta jakim jest Wrocław. Kierowca bardzo uprzejmy i miły, opowiadał wiele ciekawostek. Cała wycieczka i trasa bardzo dobrze zorganizowana. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim!

Pan Adam zadziwił nas swoją ogromną wiedzą na temat Wrocławia. Bardzo profesjonalnie, dokładnie i dobrze wytłumaczone i opowiedziane, dzięki czemu poznaliśmy uroki Wrocławia

Moim Gościom z Gdańska bardzo się tour bardzo się podobał, przewodnik Jarek odebrał ich punktualnie z restauracji, miał dużą wiedzę i ciekawie opowiadał.