Dodaj daty

Worms Head

Worms Head – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Z Cardiff: Mumbles and Gower Peninsular Tour

1. Z Cardiff: Mumbles and Gower Peninsular Tour

Zacznij od spotkania z przewodnikiem na głównym dworcu kolejowym w Cardiff. Wskocz do klimatyzowanego minivana i podróżuj wzdłuż południowego wybrzeża południowej Walii, mijając miasta Bridgend i Port Talbot oraz miasto Swansea. Poznaj uroczą okolicę Mumbles i przejdź się wzdłuż „Mumbles Mile”, aby zobaczyć wspaniałe molo i morską latarnię morską. Poświęć trochę czasu na zwiedzanie promenady i złap lody, ciesząc się przyjemnym otoczeniem tego uroczego miejsca. Następnie odkryj półwysep Gower w całej jego naturalnej chwale podczas wędrówki z Langland Bay wzdłuż nadmorskiej ścieżki do Caswell Bay. Ciesz się piękną scenerią z mnóstwem fantastycznych przystanków na zdjęcia. Spaceruj wzdłuż dramatycznych klifów morskich i odwiedź Worms Head wraz z majestatyczną zatoką Rhossili, która jest regularnie wybierana do dziesięciu najlepszych plaż na świecie. Posłuchaj opowieści o piractwie i śmiertelnych przygodach, mitach i legendach Gower i Walii, delektuj się wspaniałym jedzeniem po drodze. Trasa kończy się w Cardiff

Z Cardiff: Swansea, Mumbles i całodniowa wycieczka na wybrzeże Gower

2. Z Cardiff: Swansea, Mumbles i całodniowa wycieczka na wybrzeże Gower

Rozkoszuj się urokiem wybrzeża Gower podczas wycieczki autobusowej z przewodnikiem z Cardiff do miasta Swansea i wioski Mumbles. Poznaj lokalną historię i podziwiaj wspaniałe widoki na Langland, Castell i zatokę Rhossili. Wskocz na pokład wygodnego autobusu i zrelaksuj się podczas transferu z centralnie położonego miejsca spotkań w Cardiff do miasta Swansea. Podziwiaj zachwycającą nadmorską scenerię i dowiedz się więcej o najsłynniejszym poecie Walii w Dylan Thomas Center (tylko piątkowe wycieczki). Odkryj Narodowe Muzeum Nabrzeża i plac Dylana Thomasa (tylko wycieczki we wtorki). Odwiedź uroczą wioskę Mumbles, gdzie można zobaczyć jej uroczą XVIII-wieczną latarnię morską i XIX-wieczny dworzec kolejowy. Zatrzymaj się w galerii Lovespoon, gdzie możesz kupić tradycyjnie ręcznie rzeźbione walijskie łyżki miłosne. Pozwól, aby sceneria wybrzeża Gower zapierała dech w piersiach, wybierając się na opcjonalny spacer wzdłuż wybrzeża z zatoki Langland do zatoki Castell, kierując się w stronę wspaniałej zatoki Rhossili i formacji Głowy Robaka. Na koniec wycieczki wróć do miejsca spotkania z niezapomnianymi wspomnieniami.

Z Cardiff: Mumbles, Three Cliffs, Worms Head Gower Tour

3. Z Cardiff: Mumbles, Three Cliffs, Worms Head Gower Tour

Dołącz do jednodniowej wycieczki do pierwszego w Walii obszaru o wyjątkowym naturalnym pięknie i bądź prowadzony przez profesjonalistę od momentu wejścia do wygodnego siedmioosobowego pojazdu. Pierwszym przystankiem jest Mumbles z pięknym rzędem sklepów, portem, małymi plażami i wiktoriańskim molo. Koniecznie kup lody Joe's... Następnie udaj się do zatoki Three Cliffs, domu przygód nad morzem. Możemy zobaczyć wspinaczy, a niektórzy mogą nawet uprawiać coasteering. Spacer na plażę po schodkach jest wysublimowany! Oxwich Bay to nasz następny przystanek. Ta wspaniała plaża regularnie znajduje się w pierwszej dziesiątce w Wielkiej Brytanii, ma kilka pięknych wydm i długą otwartą plażę, a także świetną restaurację. Rhossili i Worms Head to obowiązkowy punkt każdej wycieczki do Gower, która musi dotrzeć do tego kultowego miejsca. Zatoka Rhosilli z 3 milami złotego piasku jest często wymieniana jako najlepsza plaża w Wielkiej Brytanii Llanrhidian Common to gospodarstwo rolne Gower, z owcami i zamkiem oraz widokiem na cały półwysep. Przejeżdżamy tędy w drodze powrotnej do Cardiff.

Liczba znalezionych atrakcji: 4
Sortuj wg::

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...