Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Worcestershire

Worcestershire – nasze najbardziej polecane atrakcje

Ze Stratford-upon-Avon / Moreton-in-Marsh: wycieczka po Cotswolds

1. Ze Stratford-upon-Avon / Moreton-in-Marsh: wycieczka po Cotswolds

Dołącz do lokalnego kierowcy/przewodnika podczas całodniowej relaksującej wycieczki po krajobrazie narodowym Cotswolds. Przeżyj to, co najlepsze w tym typowo angielskim regionie podczas wycieczki, która zatrzymuje się w 6 różnych i wyjątkowych lokalizacjach z dużą ilością czasu wbudowanego w dzień na samodzielną eksplorację, zakupy i lunch. Wycieczka zatrzymuje się na: • Dover's Hill: najbardziej wysunięty na północ punkt widokowy Cotswolds oferujący panoramiczne widoki na Stratford-upon-Avon, Birmingham i Coventry • Chipping Campden: historyczne wełniane miasto, w którym masz godzinę wolnego czasu na zwiedzanie dzięki naszym wyjątkowym mapom i lokalnym rekomendacjom • Sekretna wioska Cotswolds na uboczu (dołącz, aby ją odkryć) • Stow-on-the-Wold: wyznaczony przystanek na lunch z szeroką gamą wspaniałych opcji jedzenia do wyboru • Bibury: często określana jako najpiękniejsza wioska w Anglii, jest także domem dla słynnego Arlington Row domków • Bourton-on-the-Water: słynie z krystalicznie czystych wód rzeki Windrush i pięknych mostów, które ją przecinają Pomiędzy przystankami Twój kierowca-przewodnik opowie Ci historię Cotswolds z zabawnym, pełnym faktów komentarzem podczas podróży wąskimi bocznymi uliczkami, o których wiedzą tylko miejscowi.

Z Londynu: Mała wycieczka grupowa po Cotswolds z kremową herbatą

2. Z Londynu: Mała wycieczka grupowa po Cotswolds z kremową herbatą

Cotswolds jest klasyfikowany jako obszar o wyjątkowej urodzie, słynący z tradycyjnych wiosek, falujących wzgórz, kremowych herbat, owiec i wiktoriańskich szaleństw. Jest to jedno z najpopularniejszych miejsc turystycznych w Wielkiej Brytanii, więc dołącz do nas w naszej małej wycieczce grupowej, aby uzyskać więcej „poza utartymi szlakami” tego uroczego obszaru. Piękne o każdej porze roku odwiedzimy niektóre z najważniejszych atrakcji Cotswolds, a wszystko to w odległości jednego dnia jazdy od Londynu. Wiejska idylla, która w średniowieczu była sercem przemysłu wełnianego, eksportującego tekstylia do całej Europy. W epoce wiktoriańskiej przez ten obszar przejeżdżały nowo wybudowane linie kolejowe, co oznacza, że jego średniowieczny urok został zachowany. Został ponownie odkryty przez pionierów Ruchu Sztuki i Rzemiosła oraz Prerafaelitów w późnej epoce wiktoriańskiej, którzy sprawili, że stał się modny i stworzyli wiele małych warsztatów rzemieślniczych wytwarzających towary, takie jak meble, biżuteria i ceramika. Najpierw udamy się do Burford, znanego jako Brama do Cotswolds, starego miasteczka targowego nad rzeką Windrush, która wije się wokół średniowiecznego kościoła o fascynującej historii. Następnie odwiedzimy różne wioski, w tym Bibury z farmą pstrągów i stare domki Weavers w Arlington Row. Po przejściu przez pobliskie wioski, w tym Bourton on the Water, odwiedzimy kultową Broadway Tower, aby podziwiać wspaniałe widoki na okolicę.

Cotswolds: Spacery i wioski Wycieczka z przewodnikiem

3. Cotswolds: Spacery i wioski Wycieczka z przewodnikiem

Zacznij od odbioru w Stratford-upon-Avon (terminal autokarowy w miejscu urodzenia Szekspira, godz. 9:00) lub na stacji kolejowej Moreton-in-Marsh (9:30), udaj się w pagórkowaty krajobraz obszaru Cotswolds o wybitnych walorach przyrodniczych Uroda. Rozpocznij od krótkiego wiejskiego spaceru do słynnej Broadway Tower (1,6 km). Rozkoszuj się panoramicznymi widokami i zobacz, czy uda ci się dostrzec zamieszkujące je stado jeleniowatych. Wróć do minibusa (1,6 km) i jedź do wioski na Broadwayu lub zejdź do wioski pieszo, krótkim odcinkiem słynnej Cotswold Way (2,5 km). Ciesz się wolnym czasem w oszałamiającej wiosce Broadway, aby zwiedzać w wolnym czasie i zjeść lunch. Przemierzaj malowniczą okolicę, a następnie wybierz się na piękny spacer po okrężnicy (4,5 km), aby odkryć ciche, urocze wioski wzdłuż doliny Windrush. Tutaj naprawdę znajdziesz się na uboczu, odkrywając ukryte kościoły, zaskakującą historię i wspaniałe wioski Cotswold bez tłumów popularnych miejsc turystycznych. Zrelaksuj się w historycznym miasteczku targowym Burford, gdzie możesz podziwiać zabytkowe budynki, kupować prezenty lub zrelaksować się w lokalnym pubie lub kawiarni. Przez cały dzień słuchaj fascynującego komentarza swojego przewodnika na temat lokalnego życia i historii.

Classic Cotswolds: Interaktywny przewodnik po regionie

4. Classic Cotswolds: Interaktywny przewodnik po regionie

Ten internetowy przewodnik turystyczny pomoże Ci stworzyć niestandardową wycieczkę samochodową, która pomoże Ci zaplanować przerwę przed podróżą i podczas przerwy. Dzięki podziałowi Cotswolds na mini trasy możesz mieć pewność, że zobaczysz najlepsze widoki z bombonierki, ale także odkryjesz więcej i zejdziesz z utartych szlaków z szerszymi, mniej znanymi Cotswolds. Skorzystaj z naszego przyjaznego dla użytkownika przewodnika online, który sprawi, że planowanie będzie dziecinnie proste. Po prostu wybierz jedną z dostępnych opcji, aby niczego nie przegapić! Uzyskaj dostęp do tej klasycznej wycieczki po Cotswolds na 2 urządzeniach (telefon komórkowy, tablet lub komputer stacjonarny) przez 12 miesięcy, aby pomóc w planowaniu przerwy przed podróżą, a także podczas wakacji. Najważniejsze atrakcje Cotswolds: - Sugerowana trasa to w pełni elastyczna trasa, która wije się przez Cotswolds z serią mini tras tematycznych, które łączą się ze sobą, tworząc wycieczkę drogową o długości 183 mil (292 km) z czasem jazdy około 7 godzin i 35 minut. - Sugerowana trasa w przewodniku online jest w pełni elastyczna, co oznacza, że pomoże Ci zaplanować podróż z miejscami do odwiedzenia i rzeczami do zobaczenia i zrobienia, od 3 do 14 dni - Podczas podróży przez Cotswolds będziesz także podróżować przez wieki i odkrywać historię tej ziemi i wieków, które ją zdefiniowały. Zaczynając od czasów minionych z osadami neolitycznymi. - Forty z epoki brązu i żelaza oraz rzymskie osady. Dowiedz się, jak dobrze prosperujący handel wełną ukształtował zamożne miasta i zapewnił powstanie kilku "wełnianych kościołów" w średniowieczu. - Bardziej znane miasta w Cotswolds podkreślają okres regencji i wiktoriański, w tym złoty wiek pary, zabierając Cię w podróż przez tysiące lat historii. Internetowy i interaktywny przewodnik po miejscach docelowych: - Zaoszczędź godziny, korzystając z naszych inspiracji i drogowskazów, aby zaplanować idealną trasę Classic Cotswold. - Przewodniki po miejscach docelowych obejmują 20 miejsc docelowych i przewodniki po najważniejszych miejscach do odwiedzenia w Cotswolds, takich jak forty z epoki brązu i żelaza oraz osady rzymskie. Nie przegap żadnego z kultowych domów i ogrodów na trasie. - Przewodnik obejmuje ponad 220 atrakcji, doświadczeń i aktywności, dzięki którym odkryjesz swoją własną Anglię. Mapa Uncover More zawiera: - 40+ punktów widokowych - Ponad 195 interesujących miejsc - Ponad 40 ukrytych perełek - Ponad 20 dzikich miejsc do pływania - Ponad 30 miejsc na ekranie Mapa noclegów zawiera: - 50+ Kempingi Cotswolds - Ponad 25 przystanków dla kamperów i prawie dzikich miejsc - Ponad 120 hoteli - Ponad 135 pensjonatów, pensjonatów i domków letniskowych

Z Bristolu: 2-dniowa wycieczka ze Stratford-upon-Avon, Oxford i Cotswolds

5. Z Bristolu: 2-dniowa wycieczka ze Stratford-upon-Avon, Oxford i Cotswolds

Dzień 1 Wyjeżdżając z Bristolu, Twoja podróż rozpocznie się od malowniczej przejażdżki przez miejsce uważane za miejsce narodzin brytyjskiej turystyki i miejsce narodzin rewolucji przemysłowej. Mówimy oczywiście o Dolinie Wye, która jest nazywana obszarem o wyjątkowym pięknie naturalnym. Pokochasz widoki tego regionu, gdy zmierzamy w kierunku opactwa Tintern nad brzegiem rzeki Wye. Za tą pozbawioną dachu ikoną narodową, która została założona w 1131 roku, kryje się fascynująca historia. Następnie udaj się do miasteczka targowego Ross-on-Wye, gdzie masz wolny czas na zwiedzanie i coś przekąsić. Potem nadszedł czas, aby udać się na Broadway. Nie, nie mówimy o zobaczeniu produkcji scenicznej, mówimy o malowniczej wiosce w Cotswolds. To świetny czas na zakupy lub po prostu spacer i podziwianie miasta przed wyruszeniem do Stratford-upon-Avon, Twojej bazy na noc. Przyjeżdżasz do miejsca narodzin Szekspira w połowie popołudnia, więc masz jeszcze trochę czasu na zwiedzanie i przygotowanie się do kolacji. Jesteś rozpieszczany wyborem w Stratford-upon-Avon. Być może odwiedzisz Schoolroom i Guildhall, gdzie Szekspir po raz pierwszy inspirował się literaturą i teatrem. A może odwiedzisz jego dom z dzieciństwa i usłyszysz opowieści o życiu rodzinnym. Dzień 2 Poczujesz się dziś jakbyś wszedł do filmu. Twoje pierwsze miejsce docelowe jest uważane za jedno z najpiękniejszych miejsc turystycznych w Wielkiej Brytanii. Wędruj po malowniczej wiosce Chipping Campden, zanim udasz się do Bourton-on-the-Water. Dość dosłowna nazwa, ponieważ ta wioska szczyci się przepływającą przez nią piękną rzeką Windrush i jest znana jako Wenecja Cotswolds. Jedziesz dalej do Oksfordu, głównego przystanku na cały dzień. Oksford, znany ze swojego uniwersytetu, ma ciekawą historię i mnóstwo rzeczy do zrobienia i zobaczenia. Możesz dowiedzieć się o niektórych z nich w Ashmolean Museum, najstarszym muzeum publicznym w Wielkiej Brytanii. Jeśli nie lubisz muzeów, zawsze znajdziesz Zamek i więzienie w Oksfordzie, wycieczkę po niektórych uczelniach w mieście, a nawet kilka miejsc z Harrym Potterem, które warto zobaczyć. Ciesz się relaksującą jazdą powrotną przez niektóre z angielskich obszarów o wybitnych walorach przyrodniczych. To doskonały sposób na zakończenie dnia w drodze do Bristolu, gdzie wycieczka kończy się wczesnym wieczorem.

Cotswolds: Prywatna wycieczka z przewodnikiem, jednodniowa wycieczka samochodem

6. Cotswolds: Prywatna wycieczka z przewodnikiem, jednodniowa wycieczka samochodem

Poznaj malownicze wioski i krajobrazy słynnego na całym świecie regionu Cotswolds podczas prywatnej całodniowej wycieczki zaplanowanej od 10:00 do 18:00. Zejdź z utartych szlaków i unikaj tłumów autokarów z pomocą lokalnego przewodnika. Odwiedź miejsca, które chcesz zobaczyć, jeśli jest to praktyczne, i odkryj miejsca, o których być może nie słyszałeś. Ponieważ wycieczka jest prywatna, trasa i godzina rozpoczęcia są elastyczne. Po drodze ciesz się przystankami na kawę, lunch i ciasto, aby dopasować je do swojego harmonogramu. Możliwe miejsca do odwiedzenia to Lower Slaughter, Stow-on-the-Wold, Minster Lovell, North Leigh Roman Villa, Broadway Tower, Chastleton House, Kingham i Kelmscott Manor. Rezerwując tę atrakcję u mnie tutaj, zgadzasz się zarezerwować mnie jako swojego przewodnika na dzień, ale ta rezerwacja i płatność nie obejmuje znacznych kosztów zorganizowania przeze mnie taksówki, aby nas zawieźć lub alternatywnie możesz wynająć samochód do jazdy nas. Nie mogę być Twoim kierowcą, tak jakbym wynajmował samochód do prowadzenia działalności komercyjnej, polisa ubezpieczeniowa samochodu traci ważność. Nie posiadam również własnego pojazdu.

Ze Stratford-on-Avon/Moreton-in-Marsh: Tajemnicze Cotswolds

7. Ze Stratford-on-Avon/Moreton-in-Marsh: Tajemnicze Cotswolds

Nowość na 2024 rok! Dołącz do lokalnego kierowcy/przewodnika podczas relaksującej całodniowej wycieczki po narodowym krajobrazie Cotswolds. Oprócz odwiedzenia bardziej znanych wiosek, podczas tej wycieczki odkryjesz także "sekretne" miejsca, które większość odwiedzających omija! Ta wycieczka "Secret Cotswolds" zatrzymuje się w 5 różnych i wyjątkowych lokalizacjach z dużą ilością czasu na samodzielne odkrywanie, zakupy i lunch. Wycieczka zatrzymuje się w - Rollright Stones: podziwiaj panoramiczne widoki na Cotswolds i odkryj sekrety tego fascynującego starożytnego kamiennego kręgu - własnego "mini Stonehenge" Cotswolds! - Burford: historyczne miasteczko targowe Cotswolds, w którym masz godzinę wolnego czasu na zwiedzanie z naszymi unikalnymi mapami i lokalnymi rekomendacjami. - Broadway: może nie tak tajemniczy, ale "Klejnot w koronie Cotswolds" jest nie do przegapienia! Jest to twój wyznaczony przystanek na lunch, a do wyboru jest wiele wspaniałych opcji jedzenia (lunch nie jest wliczony w cenę). - Stanton: często uznawana za jedną z najpiękniejszych i najbardziej dziewiczych wiosek w Cotswolds. - Guiting Power: wspaniała wioska Cotswold, poza utartymi szlakami, gdzie zobaczysz spokojne życie na wsi. Pomiędzy przystankami przejedziesz przez wspaniałe angielskie tereny wiejskie (w tym obszar rozsławiony przez Jeremy'ego Clarksona w programie telewizyjnym "Clarkson's Farm"). Twój przyjazny, lokalny kierowca-przewodnik opowie Ci historię Cotswolds z zabawnym, pełnym faktów komentarzem podczas podróży wąskimi uliczkami, o których wiedzą tylko miejscowi.

Worcester: Nietypowe spacery z przewodnikiem na smartfonie

8. Worcester: Nietypowe spacery z przewodnikiem na smartfonie

Jeśli jesteś ciekawy Worcester, wybierz się na jeden z naszych dziwacznych spacerów z przewodnikiem, podczas których możesz odkryć serce tego historycznego miasta Midlands. Odwiedzisz nie tylko bardziej znane miejsca, ale także te niezwykłe i intrygujące! Oprócz tego zapewniamy fascynujące opowieści o historii wokół ciebie, podczas gdy dobrze się bawisz, podążając za naszymi szczegółowymi wskazówkami, znajdując odpowiedzi na nasze wciągające wskazówki i dopasowując zdjęcia do miejsc po drodze. Odkryjesz "ukryte skarby", czytając fragmenty o historii Worcester oraz ludziach i wydarzeniach, które ją ukształtowały - niezależnie od tego, czy znasz Worcester, czy jesteś tu po raz pierwszy, zauważysz rzeczy, których inaczej byś nie zauważył. Pobierz spacery na swoje urządzenie mobilne, a następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami i ciesz się naszymi spacerami z przewodnikiem we własnym tempie i na własnym poziomie zainteresowania. odpowiednio 5 mil i 1 milę. Obie trasy są przyjazne dla wózków inwalidzkich / wózków dziecięcych.

Klasyczne Cotswolds: Prywatna wycieczka na zamówienie

9. Klasyczne Cotswolds: Prywatna wycieczka na zamówienie

Jeśli masz tylko jeden dzień w Cotswolds, to jest to wycieczka dla Ciebie. Zaczynając od wybranej przez Ciebie lokalizacji, Twoja wycieczka skoncentruje się na północnym Cotswolds, ponieważ to tam można znaleźć wiele najsłynniejszych i najpiękniejszych wiosek. Jadąc przez przepiękne tereny wiejskie i korzystając z cichych, wiejskich dróg, odwiedzisz lub przejedziesz przez kilkanaście uroczych wiosek Cotswold, z możliwością odwiedzenia Manor House, English Garden lub może wybrać się na krótką wędrówkę po okolicy. Wszystkie główne miejsca można łatwo pokonać w ciągu jednego dnia, mając mnóstwo czasu na wysiadanie z samochodu i cieszenie się scenerią i atmosferą. Będziesz pod opieką kompetentnego lokalnego kierowcy-przewodnika i będziesz podróżować luksusowym pojazdem, który może pomieścić do 8 osób. Twój przewodnik przedstawi Ci tło historii tego obszaru, a na każdym z przystanków możesz swobodnie zwiedzać wioskę z przewodnikiem lub mieć trochę wolnego czasu dla siebie, aby się rozejrzeć. Wszystkie wycieczki są wykonywane na zamówienie, a plan podróży jest całkowicie elastyczny, więc daj nam znać, jeśli masz konkretne miejsca, które chcesz odwiedzić lub masz jakieś niestandardowe życzenia.

Liczba znalezionych atrakcji: 10
Sortuj wg::

Często zadawane pytania dotyczące: Worcestershire

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Worcestershire?

Najlepsze atrakcje to:

Worcestershire: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Worcestershire? Kliknij tutaj.