WONDR Experience

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

WONDR Experience: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu WONDR Experience? Kliknij tutaj.

WONDR Experience: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 217 opinii

Na początku wątpiłem, kiedy dotarłem na miejsce, czy to miejsce będzie dobre! Ale to prawda, że nie należy oceniać książki po okładce! Gdy wejdziesz do pierwszego pokoju, będziesz wiedział, że jesteś w zupełnie innym świecie! Jasne kolory dodały innego akcentu całemu doświadczeniu! Nie rozpieszczę się zbytnio, ale warto odwiedzić to miejsce, jest super ZABAWA! A najlepsze jest to, że zajmuje to maksymalnie 2 godziny, a do tego darmowe zdjęcia HD do mojej skrzynki odbiorczej z zajęć!

Koncepcja higieny jest świetna, jeden pracownik na pokój i dbają o to, aby w jednym pomieszczeniu nigdy nie było zbyt wiele osób i aby każdy dezynfekował ręce przy wejściu do nowego pomieszczenia. Personel jest przyjazny, pomaga przy robieniu zdjęć, daje wskazówki, która poza jest najlepsza. Koncepcja Wonder Experience jest po prostu świetna….. i jak się przekonaliśmy z perspektywy czasu, wydaje się, że co roku powstaje nowa gra (pokój)

Super miły odbiór przy drzwiach. Pamiętaj, aby zarezerwować bilet wcześniej, w przeciwnym razie nie będziesz mógł wejść. Czysty i bardzo miły i przystojny personel. To była świetna zabawa i zebrane wspaniałe wspomnienia. Otrzymasz zdjęcia pocztą elektroniczną za pośrednictwem linku, więc nie musisz drukować i płacić za zdjęcia na stronie.

Było bardzo fajnie. Noś buty ze skarpetami, ponieważ są czynności, w których musisz zdjąć buty. Ubierz się, nie w dół. To doświadczenie fotograficzne jak żadne inne. Personel był bardzo przyjazny i przychylny dla mówiących po angielsku. Moje 11 i 22-letnie córki świetnie się bawiły. Na pewno wrócę.

To był naprawdę wspaniały dzień, a nie tylko doświadczenie dla dzieci.