Województwo mazowieckie
Atrakcje na świeżym powietrzu

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Atrakcje na świeżym powietrzu w: Województwo mazowieckie

Oprócz atrakcji typu Atrakcje na świeżym powietrzu jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Województwo mazowieckie?

W: Województwo mazowieckie są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu Atrakcje na świeżym powietrzu w: Województwo mazowieckie obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Województwo mazowieckie: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Województwo mazowieckie? Kliknij tutaj.

Województwo mazowieckie: Co mówią inni?

Świetnie się bawiliśmy z naszym przewodnikiem Paulem. Miał doskonałe informacje, a nawet dał nam kilka wskazówek na temat kilku miejsc i restauracji, które warto odwiedzić podczas naszego pobytu. Informacje i czas, który spędziliśmy na tej trasie, sprawiły, że chcieliśmy wrócić do Warszawy ponownie. Gorąco polecam tę wycieczkę każdemu. Bardzo przyjazny i łatwy w rozmowie z przewodnikiem. Może skończymy znowu w trasie latem, kiedy wrócimy. Dzięki jeszcze raz!

Wycieczka segwayem po starym mieście. Mam 55 lat, nigdy nie jeździłem segwayem i nie uważam się za wysportowanego, ale po 2 minutach nauki nie miałem problemu z manewrowaniem segwayem, więc nie zniechęcaj się, to naprawdę zabawne. Mieliśmy dobrze poinformowanego przewodnika. Świetna zabawa dla całej rodziny (z dorosłymi dziećmi). Zalecana.

Segway to świetny sposób na poznanie miasta. Nasz dzień był deszczowy, ale nadal nam się podobało. Pavel (chyba) był super znającym się na rzeczy przewodnikiem po polskiej historii. Średniowiecze, II wojna światowa i komunizm. Angażujące i pozytywne. Podobało mi się to.

Dziękujemy ślicznie Panu Pawłowi z Warszawy za profesjonalne i przemiłe objeżdżenie zakątków Warszawy i pogłębienie historycznej wiedzy. Przejażdżka na segwayach była rewelacyjna. Pozdrawia Gdańsk

Eryk nasz przewodnik dużo wiedział o Warszawie. Bardzo profesjonalny i pouczający. Trasa jest tak dobrana, aby ominąć bardzo ruchliwe drogi.