Wodospad Tukad Cepung

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Wodospad Tukad Cepung: Wycieczki i bilety

Wodospad Tukad Cepung: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wodospad Tukad Cepung? Kliknij tutaj.

Wodospad Tukad Cepung: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 3057 opinii

Mój partner i ja zarezerwowaliśmy tę wycieczkę dzień wcześniej i została ona zorganizowana bardzo szybko. Nasz przewodnik, Sakha, zabrał nas z naszego hotelu, a jego samochód był bardzo czysty. Sakha był przyjazny, kompetentny i uprzejmy. Mieliśmy piękny dzień na trzy różne wodospady i po spróbowaniu lokalnej kawy i herbaty, co było miłym dodatkiem. Sakha był bardzo miły, oferując zdjęcia i dzieląc się dużą wiedzą lokalną. Zjedliśmy dobry lunch w lokalnej kawiarni i mieliśmy okazję przejrzeć niektóre rynki. Jeszcze raz dziękuję Sakha za całą życzliwość i wspaniały dzień! Nie mogłem wystarczająco polecić tej wycieczki.

Tour muy completo, un buen resumen de Bali en dos días. Son 10hs cada día, así que, es un tour un poco intenso, pero si vas por un solo un fin de semana es correctamente lo que necesitas. Me tocó Iwayan de guia. La verdad muy buen guia, te explica las cosas bien y sabe donde están los mejores spoty para fotos. Muy amable, siempre estaba atento a solucionar los problemas que podrías tener por ser turista (propinas para baño, no tener que hacer filas itp.).

Najlepszą częścią podróży jest nasz gościnny przewodnik, Dharma! Będziesz się bawił i zaopiekował co najmniej godzinę wcześniej niż godzina rozpoczęcia wycieczki, a on jest naprawdę cierpliwy i pomaga nam poruszać się po lokalnym tłumie wszędzie. Te dwa dni minęły jak wiatr, a on nie naciskał nas do niczego, ale także upewniał się, że zawsze jesteśmy na czas na zajęcia. Spędziliśmy z Dharmą najlepszy czas i mamy nadzieję, że wkrótce znów go zobaczymy.

Mieliśmy fantastyczny dzień z Adi! Wybrał nas z naszego hotelu i dał przegląd dnia, który obejmował więcej przystanków, niż początkowo sądziliśmy! Adi był bardzo kompetentny i dobrze poinformowany i odpowiedział na wszystkie pytania, które mieliśmy! mieliśmy wspaniały dzień, a on wysadził nas w miłym miejscu na lunch z niesamowitymi widokami. Nie możemy polecić tej wycieczki, jeśli chcesz zobaczyć więcej centralnego Bali!

Dzień był pełen wydarzeń. Przewodnik był na tyle uprzejmy, że mógł zrobić tyle zdjęć, ile mógł, naszymi aparatami. Był bardzo entuzjastyczny i kiedy tylko mógł, opowiadał nam historię o miejscach, do których jedziemy. Nieustannie upewniał się, że nic nam nie jest. Sama trasa jest dobra, jeśli Twoim celem jest robienie naprawdę dobrych zdjęć z siebie, więc upewnij się, że masz gotowe stroje i pozy.