Opis tej atrakcji został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć oryginalną wersję (język angielski).

Wodospad Niagara, USA: piesza wycieczka z ulepszeniem atrakcji

5 / 5

Opinie: 2

Wodospad Niagara, USA: piesza wycieczka z ulepszeniem atrakcji

Od 24 US$ za osobę

Odkryj najlepsze widoki na wodospady z kilku wysp podczas tej pieszej wycieczki z przewodnikiem po wodospadzie Niagara w USA. Przejdź na wyższy abonament, aby odwiedzić Jaskinię Wiatrów lub wybierz się na wycieczkę łodzią Maid of the Mist.

Informacje

Łatwa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Procedury bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Czas trwania 1.5 - 2.5 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Odkryj widoki Niagara Falls w Nowym Jorku podczas pieszej wycieczki
 • Przeglądaj Goat Island, Luna Island i Terrapin Point
 • Dowiedz się ciekawych faktów na temat tego obszaru z przewodnika eksperta
Pełny opis
Przeglądaj Niagara Falls w Nowym Jorku podczas pieszej wycieczki z przewodnikiem na wyspę Goat Island, Luna Island, Terrapin Point i Three Sisters Islands. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem pod łukiem prowadzącym na Kozią Wyspę, która jest dobrze znana z jednego z najwspanialszych widoków na wodospady amerykańskie i kanadyjskie.

Tutaj zobaczysz słynny posąg Nikoli Tesli i dowiesz się o jego wkładzie w obszar i świat w zakresie współczesnej energii elektrycznej. Następnie udasz się na kolejną wizytę, Luna Island, która słynie z tęcz, które pojawiają się nad wyspą w jasne, księżycowe noce.

Kierując się w stronę Terrapin Point, Twój przewodnik ekspercki poda Ci ciekawe i zabawne fakty na temat tego obszaru. Terrapin Point znajduje się na szczycie Terrapin Rocks, które zostały nazwane ze względu na ich podobieństwo do gigantycznego żółwia. Stąd będziesz miał niesamowity widok na kanadyjski wodospad Horseshoe i dolny wąwóz Niagara.

Twoja wycieczka będzie kontynuowana na Wyspy Trzech Sióstr. Wyspy są połączone mostami, które pozwalają pieszym przejść przez wszystkie trzy, aby podziwiać wspaniałe widoki na szalejące bystrza rzeki Niagara, zanim zejdzie do wodospadu Horseshoe. Wyspy Trzech Sióstr były inspiracją dla wielu artystów ze względu na ich naturalne piękno.

Dla tych, którzy nie kontynuują opcjonalnej wizyty w Cave of the Winds lub Maid of the Mist, Twój przewodnik zakończy wycieczkę, poda wskazówki, jak wrócić do pojazdu i przedstawi zalecenia dotyczące atrakcji w okolicy. Następnie możesz poświęcić resztę dnia na dalsze zwiedzanie wodospadu Niagara w Nowym Jorku we własnym tempie.

Dla tych, którzy kontynuują opcję Cave of the Winds, będzie to twój następny i ostatni przystanek na trasie. W Cave of the Winds zejdziesz do wąwozu Niagara, a następnie wyruszysz na serię chodników prowadzących do słynnego „pokładu huraganów”. Mówi się, że nawet w pogodny, spokojny dzień wycieczka na pokład huraganu sprawia wrażenie, jakbyś stał w środku tropikalnej burzy.

Dla tych, którzy zdecydują się kontynuować opcjonalną przejażdżkę łodzią Maid of the Mist, przewodnik zaprowadzi Cię do wieży obserwacyjnej Prospect Point, aby z bliska przyjrzeć się upadkowi. Następnie udasz się do miejsca wejścia na pokład, aby wybrać się na kultową przejażdżkę łodzią Maid of the Mist.
Wliczone w cenę
 • Wycieczka z przewodnikiem po Goat Island w Niagara Falls w stanie Nowy Jork <br> Zatrzymuje się w Terrapin Point, Luna Island i Three Sisters Islands <br> Przewodnik eksperta <br> Wstęp do Cave of the Winds lub Maid of the Mist (jeśli wybrano opcję) <br> Lokalne podatki i opłaty
 • Jedzenie i napoje <br> Porady <br> Opłata za parking
Procedury bezpieczeństwa dot. COVID-19

Należy dokonać rezerwacji online, ponieważ kasy biletowe są nieczynne.

Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Uczestnicy otrzymają niezbędne wyposażenie ochronn
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Przygotuj się

Miejsce zbiórki

Twój przewodnik spotka Cię w pobliżu przejścia prowadzącego na Kozią Wyspę, znajdującego się w pobliżu parkingu # 2. Twój przewodnik będzie miał na sobie białą koszulkę polo See Sight Tours.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co należy przynieść

 • Wygodne obuwie
 • Krem z filtrem przeciwsłonecznym
 • Ubranie dostosowane do pogody

Co trzeba wiedzieć

 • Dokładny czas trwania wycieczki może się nieznacznie różnić w zależności od indywidualnych prędkości chodzenia <br> Wycieczka jest dostępna dla wózków i wózków inwalidzkich
Opinie klientów

Ogólna ocena

5 / 5

na podstawie 2 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  5 / 5
Sortuj wg

18 października 2020

Przetłumacz

5 października 2020

Przetłumacz
Organizator:

Numer identyfikacyjny produktu: 391944